Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

tusi_Oli
Postat pe 20 Decembrie 2010 14:41
De la: zambila, la data 2010-12-20 11:59:42saxon, sa inteleg ca-ti plac barbatii?


Zambilo, de ce te arunci tu prin baltoace daca nu stii sa inoti? Vrei sa intelegi ceva sau ceri ajutorul? Poti sa intelegi ceva ce depaseste scrierea unei fraze scurte si un emoticon ciudat pe messenger? Uite, eu nu inteleg de unde deduci tu ca mi-ar placea mie barbatii? In textul meu nu sint decit sictirit de atita cinste pe unele femei. Si nu cinstea lor ma sictireste ci ipocrizia. Altele, am vazut mai tirziu, au dat raspunsuri sincere si regret acum ca le-am bagat pe toate in aceeasi oala. Imi plac femeile si-ti spun sincer ca orice suma mai mare de 200 de euro oerita unei femei doar pentru sex, mi se pare o mare exagerare si ca atare nu se poate refuza. Faza aia cu noaptea de sex e vrajeala. Nimeni nu fu'te o noapte intreaga. De asemenea, n-as condamna o femeie care se fu'te pe 1 milion de euro doar ca as muri de necaz ca nu e nevasta mea. In rest esti bine?
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 14:58
sunt perfecta!
pot sa folosesc un emoticon de pe mess?

si nu, n-am sa dezvolt! cine a vrut sa inteleaga, a inteles perfect ideea!
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:05
De la: esme, la data 2010-12-20 12:40:28de fapt, saxon, e iritat si invidios pt ca topicul nu se numeste `ti-ai insela sotia (sau iubita) cu o femeie care ti-ar oferi un mil. de euro pt o noapte de amor?`, fiindca ar pune si el botu`, insa cum nu exista o asa oferta, strange din dinti, suierand unele, altele printre ei, si totdata, inclestandu-si pumnii si jurandu-si razbunare, infiereaza femeia, cum ca el o cunostea altfel, o parvenita superficiala, o lipsita de scrupule si verticalitate, o santajista perfida, o Dalila, iar ea, culmea!, s-a dovedit dintr-o data, fidela, onesta, morala si cuvioasa, indaratnicindu-se sa nu abdice de la toate aceste precepte demne de lauda si pline de evlavie. oare, ce sa mai creada bietul saxon?! ca viata e vis si visul e viata?! dar care dintre cele doua variante e valabila?! ce-a devenit lumea asta?!: s-a prostit, devenind mai buna si caindu-se?! hm!


iubi...nu sint nici invidios si nici iritat de numele topicului. Daca vrei sa stii pt cit m-as f'ute eu intreaba-ma in particular si-ti voi raspunde. Si pun si botu' ca tot adori tu expresia asta. Da-i fast forward la vrajeala aia cu verticalitatea si cuviosenia ca poate merge pe Garbo dar nu halesc eu. Nu stiu ce a devenit lumea asta si nici daca e mai rea sau mai buna. Mai buna in nici un caz nu e, asa ca nu mai delira tu cu evlavie si piosenie ca esti pe linga subiect rau de tot. Fa-ti rugaciunile dar ai grija sa nu te apleci prea tare ca s-ar putea sa fi fericita gratis din greseala!
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:08
Si inca ceva Zambilo,daca arati mai bine decit pisica din avatar m-as risca gratis cu tine! La dracu cu el de milion,dragostea conteaza, nu?
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:12
ooo, da!
acuma, oricat de mandra as fi io, tot mai frumoasa e pisica, asa ca....te-am ratat de data asta!
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:17
de fapt, saxon, nu sunt nici cuvioasa, nici evlavioasa, nici pioasa si nici de-un fel, in orice caz, nu de unul de ti-as spune tie! era un joc de idei si de cuvinte, un spirit ludic, nu un atac personal! mult imi pasa mie de cuviosenia si moralitatea lumii! te credeam mai inteligent cu cateva trepte! daca citeai cu atentie si ascultai materia, vedeai ca, de fapt, ma amuzam pe seama a ceea ce tu imi atribui mie! mi-e teama ca am pierdut demult trenul spre sfintire!

in ce priveste un raspuns pt satisfactia ta, da, eu as pune botu` la un mil. de euro!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:19
De la: zambila, la data 2010-12-20 15:17:06ooo, da!
acuma, oricat de mandra as fi io, tot mai frumoasa e pisica, asa ca....te-am ratat de data asta!


Macar esti simpatica! Am vazut si ca ai minutele fine si zgiriate de pisica ceea ce te face sexy in ochii mei. Nu mai zic de oja Poate chiar te ratez eu mai stii?
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:20

ioi!

si ca sa raspund si eu la intrebare: nu, n-as face asta!
cel putin, nu pentru bani....desi, in principiu n-as face-o deloc!
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:21
De la: zambila, la data 2010-12-20 15:21:52
ioi!


Ti-a scapat sau chiar faci ioi...ioi...ioi...cind esti fericita? Ca-ncepi sa-mi placi in cazul asta!
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:24
si ca o completare la ce am spus, saxon, ce te face sa crezi ca tu ai dreptul la cinism stors birjareste printre dinti, iar eu n-as avea?! nu de alta, dar ca sa fiu in ton cu tine si sa cantam aceeasi melodie, e-adevarat cu variatii sexiste pe tema!

hai, ca te vad ofuscat si, nu merita, parol!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:28
De la: esme, la data 2010-12-20 15:19:34de fapt, saxon, nu sunt nici cuvioasa, nici evlavioasa, nici pioasa si nici de-un fel, in orice caz, nu de unul de ti-as spune tie! era un joc de idei si de cuvinte, un spirit ludic, nu un atac personal! mult imi pasa mie de cuviosenia si moralitatea lumii! te credeam mai inteligent cu cateva trepte! daca citeai cu atentie si ascultai materia, vedeai ca, de fapt, ma amuzam pe seama a ceea ce tu imi atribui mie! mi-e teama ca am pierdut demult trenul spre sfintire!

in ce priveste un raspuns pt satisfactia ta, da, eu as pune botu` la un mil. de euro!


Vorbesti limba mea acum fata mea! Lasa inteligenta mea si treptele ei la o parte si fi concilianta. Pe net si prin mesaje se pot intelege multe. Eu am facut primul pas spre tine, fa-l si tu pe al doilea sa vedem daca simtim fluturi prin stomac sau macar prin burice ca atita timp cit amindoi ,,punem botul '' prevad numai satisfactii si potriviri de caracter.
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:29
De la: esme, la data 2010-12-20 15:28:30si ca o completare la ce am spus, saxon, ce te face sa crezi ca tu ai dreptul la cinism stors birjareste printre dinti, iar eu n-as avea?! nu de alta, dar ca sa fiu in ton cu tine si sa cantam aceeasi melodie, e-adevarat cu variatii sexiste pe tema!

hai, ca te vad ofuscat si, nu merita, parol!


alta idee preconceputa. Ti-am dat alt mesaj inainte,ala conteaza,la asta nu raspund, ca ar trebui sa te bat apoi!
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:32
sa inteleg, saxon, ca ai o oferta pt mine? ...ca sa stiu daca sa fiu concilianta si, in consecinta, sa fac pasul!
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:38
De la: esme, la data 2010-12-20 15:38:38sa inteleg, saxon, ca ai o oferta pt mine? ...ca sa stiu daca sa fiu concilianta si, in consecinta, sa fac pasul!


de ce se gindesc frate toate numai la bani? Nici concilierea nu se mai face fara cascaval in ziua de azi! Doamne in ce hal am decazut. Tu vrei oferte publice,la vedere? Arata eu a bursa? Nu-ti spun decit pe private,daca ma lasi of course!
Saxon
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:46
De la: garbo102495, la data 2010-12-18 03:47:24Anuntati-ma cand apare acel print cu atatia bani.Si pentru jumatate oricand....si daca va fi si o noapte de vis ...voi avea ce sa imi amintesc la batranete....Si crede -ma ca si sotul ar uita de mica indiscretie daca ar vedea banii in cont.....daca ar fi vorba doar de o noapte ....oricand!!!!!!!

e un SF sa primesti atatia bani, dar de s-ar intampla... prin absurd... le-am spune-o sotilor sa-si faca bagajul... ca pleaca la ma-sa
iulia_TM
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:51
ei, saxon, ma dau si eu inabordabila, aici in public! cat despre privat, ia spune, ce-ai vrea tu sa-mi soptesti la ureche?
esme
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:53
De la: iulia_TM, la data 2010-12-20 15:51:15
De la: garbo102495, la data 2010-12-18 03:47:24Anuntati-ma cand apare acel print cu atatia bani.Si pentru jumatate oricand....si daca va fi si o noapte de vis ...voi avea ce sa imi amintesc la batranete....Si crede -ma ca si sotul ar uita de mica indiscretie daca ar vedea banii in cont.....daca ar fi vorba doar de o noapte ....oricand!!!!!!!

e un SF sa primesti atatia bani, dar de s-ar intampla... prin absurd... le-am spune-o sotilor sa-si faca bagajul... ca pleaca la ma-sa


felicitari ! Bravo! ..nu ai idee cate tentative am avut sa scriu asta dar ceva m-a oprit :-))))
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:56
cred ca stau peste program....interesant ce se intampla aici

continuati...esme...saxon....please....
tymbark
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:02
Tym ..si eu am ochii cat cepele ...mie-mi pare promitatoare povestea :-)))
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:06
acuma nu spun si pentru ce :-))))
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:07
vezi filmul cu DEMI MOORE .........filmul spune tot
danyela99
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:14
sa va explic cum am inteles io filmul ala???
zambila
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:16
De la: Saxon, la data 2010-12-20 15:46:50
De la: esme, la data 2010-12-20 15:38:38sa inteleg, saxon, ca ai o oferta pt mine? ...ca sa stiu daca sa fiu concilianta si, in consecinta, sa fac pasul!


de ce se gindesc frate toate numai la bani? Nici concilierea nu se mai face fara cascaval in ziua de azi! Doamne in ce hal am decazut. Tu vrei oferte publice,la vedere? Arata eu a bursa? Nu-ti spun decit pe private,daca ma lasi of course!

Mai... nu-mi spune tu mie, ca dintre una full de bani si bunaaa rau si una leftera, dar la fel de bunaa.... ai alege-o pe aia leftera...
Ma lasi?
picaturaderoua
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:16
ia explica pisicule!
ufishor
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:20
Eventual n-ar ierta niciuna...
Dar atractia ar fi mai mare tot pentru cea full de bani...
Pentru ca e vorba, in primul rand, de cel mai important organ sexual... care e creierul.. din cate stiu io...
Cel putin la femei... ezista organu asta...
La barbati, poate nu...
Si totul pleaca de acolo...
picaturaderoua
Postat pe 20 Decembrie 2010 16:28
deci...s-a decis...cine merge...la milion? .....hai...deja...lista e deschisa...si...asteptam sa vedem deja...capetele de afish`!!!
in ordine...disciplinat...nu ca pana acu`...la gramada!!!
asteptam...
ovidiu42
Postat pe 20 Decembrie 2010 17:22
De la: garbo076675, la data 2010-12-13 22:23:26daca ti s-ar oferi un milion de euro pt ati petrece noaptea cu un alt barbat decat sotul tau ai ceda tentatiei? este o intrebare pt doamne dar as dori sa aflu si parerea sotilor vis-a-vis de acest lucru

vrabia malai viseazaaaa
yarinna
Postat pe 20 Decembrie 2010 17:35
Heheheeee, dar ce de tavaliri pe covorul misandriei avem noi pe aici.. bine, existau ele cu ceva timp in urma ; insa, pe masura ce trece vremea, devin delicioase. .. e cool ! de la irinuca incoace nu am ai ras atat..
Merg sa imi iau pop-cornul.
anakin
Postat pe 20 Decembrie 2010 17:41
Ovi...EUUUU
eladaela
Postat pe 20 Decembrie 2010 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cartea de vizita a unei femei....... 9 De la: m_ada 24 August 2010 00:01
mai am o problema 44 De la: Laura_M 23 Septembrie 2010 18:57
topic pt lipsa de inspiratie! ce cladire din romania credeti ca ar merita ajutor ?? 48 De la: picaturaderoua 28 August 2009 17:02
animale domestice!urgent 6 De la: tutankhamon 12 Iulie 2009 19:18
Cum sa imi intorc iubitul inapoi sau cel putin sa raminem simpli prieteni 15 De la: garbo_413902 13 Septembrie 2015 02:04
Setari Cookie-uri