buna sunt cristina si am 25 de anii

am un baiat de sase anii si am fost concubinaj 9 anii dar ini acestii noua anii a venit pe lume si baiatul meuu andreii dar acum nu mai sunt cu tatal copilului deoarece ma insela tot timpul si pleca la altele noaptea si a preferat sa_mi cresc coplilu singura ca mam saturat de bataile crunte care le lom daca il intrebam unde a fost pe tatal copilului si suntem despartiti de 6 luni eu am plecat di rominia ca acolo locuiam acuma sunt in alta tara alaturi de sora mea si cumnatul meuu si imi este frica ca nu stiu cum sa cresc copilu departe de tatal lui el ma intreaba mereu unde e tati si nu stiu ce sai raspund daca cineva ma pote ajuta cu un sfat va rog mult sa imi scrieti pe adersa mea de meil pupici si fetelor nu va lasati conduse de barbatii eu am fost batuta si nici macar nui dadea atentie la copil
garbo163065
Postat pe 16 Iulie 2010 22:24
De la: garbo163065, la data 2010-07-16 22:24:46am un baiat de sase anii si am fost concubinaj 9 anii dar ini acestii noua anii a venit pe lume si baiatul meuu andreii dar acum nu mai sunt cu tatal copilului deoarece ma insela tot timpul si pleca la altele noaptea si a preferat sa_mi cresc coplilu singura ca mam saturat de bataile crunte care le lom daca il intrebam unde a fost pe tatal copilului si suntem despartiti de 6 luni eu am plecat di rominia ca acolo locuiam acuma sunt in alta tara alaturi de sora mea si cumnatul meuu si imi este frica ca nu stiu cum sa cresc copilu departe de tatal lui el ma intreaba mereu unde e tati si nu stiu ce sai raspund daca cineva ma pote ajuta cu un sfat va rog mult sa imi scrieti pe adersa mea de meil pupici si fetelor nu va lasati conduse de barbatii eu am fost batuta si nici macar nui dadea atentie la copil
Pai da..Barbatii sunt rai...Nu toti doar 8 sau 9 la %..Mai sunt si exceptii,,dar acei barbati isi vad de treaba lor,,nu umbla in gasti de vagabonti...conteaza educatia...Daca copilul te inteaba de tati,,spune-i ca tati o batat-o crut pe mama...Ca este un om rau...Si el sa nu faca asa...Cand o sa fie mare..pt ca este urat ca sa lovesti o femeie fara aparare
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Iulie 2010 23:57
ai luat o decizie corecta in ceea ce te priveste atat pe tine cat si pe copil insa daca bataia o luai inainte sa ii faci un copil de ce nu ai pus stop cand trebuia..... .nu pot decat sa te felicit si sa iti urez toate cele bune,in ceea ce il priveste pe copil cred ca ar trebuii sa il iei cu incetul,sa ii spui adevarul dar un adevar mai cosmetizat si mai putin dureros,insa sa fie adevarul.SUCCES!
anaROBERT
Postat pe 17 Iulie 2010 00:27
Buna, pacat ca ai avut o viata asa de rea dar dupa rau vine si bine.Cred ca ai ales metoda cea mai buna sa pleci din tara si sa fiti departe de el, asa cel putin nu-l poate influenta pe fiul tau.Vorbeste cu fiul tau ca asa este mai bine pt. voi, nu stiu daca a vazut ca te batea. Daca a vazut stie despre ce este vorba, daca nu e prea mic sa inteleaga, greu de explicat.Eu am avut 6 ani cind a murit tatal meu (slava Domnului ca a murit) si am vazut cind o batea pe mama , l-am urit din tot sufletul cu toate ca aveam doar 6 ani, nu mia lipsit niciodata si am fost fericitii cu mama (suntem trei frati). Mult noroc si o viata plina de fericire.
garbo134266
Postat pe 18 Iulie 2010 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
asi avea o intrebare 9 De la: nazirra 3 Iunie 2011 19:48
urgent 5 De la: hermosa20 10 Iulie 2012 08:34
copii ....fara nici o vina 54 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 11:26
intarcat 1 De la: iuliana23 4 Iunie 2011 08:23
Ajutooooooor natiune romana!!!!! 15 De la: LILO 19 Martie 2010 05:23
Setari Cookie-uri