Intrebare-intrebatoare...

Am o nelamurire..si adresez intrebarea asta fie userilor imbatraniti in haine grele...(nu ma refer la userii de varsta a patra...) fie administratiei care le stie pe toate...parca ar fi de la cooperativa..."ochiul si timpanul..."

Sa presupunem ca de-a lungul unei zile sau a doua zile...am facut postari pe mai multe topicuri si , in mod firesc , astept raspunsuri de la userii la a caror postari am facut referire...
Daca am depasit un anumit numar de postari (mic din cate am observat eu) tot ce am postat dispare din profilul meu astfel incat daca nu stau cu hartia si creionul in mana nu stiu pe unde mi-am facut postarile...
Exista vreo modalitate sa imi verific postarile,implicit raspunsurile,in afara de hartie si creion???
Sunt eu neinstruit sau este o scapare a site' ului ?!?

Multumiri anticipate celui ce stie raspunsul corect...
O_K
Postat pe 25 Martie 2011 19:39
era ceva important, ce-ntrebasi tu acolo?...
zambil
Postat pe 25 Martie 2011 19:47

Acuma...na...n-as vrea sa fiu rautacios, ai vazut ce zice Irinica, nu tine de foame rautatea, da'tu ceva treaba n-ai?Ti-ai facut din Garbo un stil de viata?
Poti sa nu-mi raspunzi, dar eram curios: cum, frate, sa stai cu creionul in mana? Si sa notezi tot...
tatoo
Postat pe 25 Martie 2011 19:52
dragul de tine,cu modestia care te caracterizeaza ,alinti administratia ca pe o frumoasa femeie!sincer nu sterge garbo nimic.este o problema tehnica si nu numai la tine.eu nu imi pot folosi mesageria si administratia pg mele.nu pot raspunde nici unui comentariu privat.nu se deschide pg.
vuvuzela
Postat pe 25 Martie 2011 19:56
De la: tatoo, la data 2011-03-25 19:52:56
Acuma...na...n-as vrea sa fiu rautacios, ai vazut ce zice Irinica, nu tine de foame rautatea, da'tu ceva treaba n-ai?Ti-ai facut din Garbo un stil de viata?
Poti sa nu-mi raspunzi, dar eram curios: cum, frate, sa stai cu creionul in mana? Si sa notezi tot...




poate ca ii place acest site.nu trebuie sa judecam in necunostinta de cauza.sunt probleme tehnice pe garbo.
vuvuzela
Postat pe 25 Martie 2011 20:00

Vuvu, f bine ca-i place, tuturor ne place.
Dar eu cred ca problema lui nu tine de tehnica.El se refera la nr de comentarii care raman inregistrate ,acolo, la profilul tau. Caci pe masura ce postezi, cele vechi dispar si raman numai ultimele, cele mai recente.Asta tine de regulile site-ului, nu de probleme tehnice. Dar nu se pot pastra sute, mii de mesaje...Poate, totusi, exista vreo posibilitate, nici eu nu stiu.
Si repet, nu era un repros...doar o curiozitate.
tatoo
Postat pe 25 Martie 2011 20:15
De la: tatoo, la data 2011-03-25 20:15:18
Vuvu, f bine ca-i place, tuturor ne place.
Dar eu cred ca problema lui nu tine de tehnica.El se refera la nr de comentarii care raman inregistrate ,acolo, la profilul tau. Caci pe masura ce postezi, cele vechi dispar si raman numai ultimele, cele mai recente.Asta tine de regulile site-ului, nu de probleme tehnice. Dar nu se pot pastra sute, mii de mesaje...Poate, totusi, exista vreo posibilitate, nici eu nu stiu.
Si repet, nu era un repros...doar o curiozitate.




oare?stai linistit tatoo eu nu sunt suparacioasa.
vuvuzela
Postat pe 25 Martie 2011 21:54
De la: zambil, la data 2011-03-25 19:47:13era ceva important, ce-ntrebasi tu acolo?...



Eu nu mi-am batut joc de nimeni..chiar doream sa stiu cum fac sa imi verific postarile mai vechi care nu mai apar in profilul meu...n-am fost suficient de clar pentru cateva minti?!?
Poate daca mi-ar fi raspuns administratia eram scutit de aceste comentarii de prost gust...o invit rescpectuos sa imi dea un traspuns,sunt sigur ca a inteles intrebarea-intrebatoare...

Mai..zambilici...nu stiu mai mosule daca era importanta...dar era pertinenta...cum dreaq ca tocmai tu n-ai inteles? aveam alte pretentii de la tine...dar,stii vorba aia...primii catei turbeaza ?

Cum te-ai simtit cand erai "stranger" ?!? Asta ca te-a mancat unde nu trebuia...
O sa-ti aduc aminte cine te credeai...stick around...
O_K
Postat pe 25 Martie 2011 23:09
De la: vuvuzela, la data 2011-03-25 19:56:59dragul de tine,cu modestia care te caracterizeaza ,alinti administratia ca pe o frumoasa femeie!sincer nu sterge garbo nimic.este o problema tehnica si nu numai la tine.eu nu imi pot folosi mesageria si administratia pg mele.nu pot raspunde nici unui comentariu privat.nu se deschide pg.


Draga mea...poate ai dreptate...prea tratez admin ca pe o femeie frumoasa...o fac pentru ca stiu ca cineva ,acolo,in admin,este o fmeie frumoasa...si sensibila pt ca stie ce inseamna sa cresti si sa faci o educatie cuiva care asteapta tot de la tine...

Cu alte cuvinte,stiu ca administratia,poate...si atunci , s-o faca...
O_K
Postat pe 25 Martie 2011 23:27
nea koko, cum intrebasi tu, asa-ntrebai si eu... da' vaz ca te roade ceva, ca eu scrisei trei vorbe si tu 100...

si zici ca vrei sa ma scarpini, ha?...he,he,he...
zambil
Postat pe 26 Martie 2011 10:43
[quote name='O_K' date='2011-03-25 23:09:21
Eu nu mi-am batut joc de nimeni..chiar doream sa stiu cum fac sa imi verific postarile mai vechi care nu mai apar in profilul meu...


Ocheiule, cum n-am inteles, bre, daca zici aici la fel ca mine?
Ma vezi mai urat, ashea...crezi ca-s si prost, ha???
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 14:59
Mai zombi_liticule...nici prin cap nu-mi trece sa te scarpin,ar fi pierdere de vreme...e suficient sa citesc postarile tale de la moartea lui pik, sa-i fie tarana usoara...ca sa inteleg ce caracter ai...las Domnului placerea sa te scarpine...ca el stie cand si unde sa te scarpine...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 20:32
De la: tatoo, la data 2011-03-25 19:52:56
Acuma...na...n-as vrea sa fiu rautacios, ai vazut ce zice Irinica, nu tine de foame rautatea, da'tu ceva treaba n-ai?Ti-ai facut din Garbo un stil de viata?
Poti sa nu-mi raspunzi, dar eram curios: cum, frate, sa stai cu creionul in mana? Si sa notezi tot...


tatoo...nu esti urat,asa esti tu...si cine se va indragosti de tine, te va vedea frumos de' a binelea...
postarea asta mi sa parut cam nepotrivita,mi s-a parut ca nu ai inteles intrebarea mea...era int-adevar o intrebare tehnica...eu speram sa inteleaga administratia,nu fistecine...
pana acum n-am cui sa adresez nici o multumire anticipata...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 20:38
pik............................................
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 20:42
iti apar la profil numai ultimele 5 postari

ca sa le verifici pe celelalte, seteaza optiunea sa primesti anunt pe mail
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 20:48
sarutmana me-...o data cu multumirile anticipate pe care deja le-ai primit,iti trimit si pe cele actuale...da' crezi ca stiu unde sa accesez? la ce cazna m-ai pus...!?!
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 21:03
sa cresti mare...

te duci tot la profil la date cont. derulezi pagina si ai sa vezi optiunea alerte. bifezi, si asta este
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 21:10
M-am dus unde m-ai trimis si erau toate alertele bifate...si,nimic...
eu tot nu stiu unde sa ma mai duc sa verific cand am primit o replica la postare sau nu...sunt eu asa blond?!?
si acum vazui...am bifata si optiunea sa fiu alertat cand primesc raspuns la acest comentariu...
curat-murdar...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 21:28
bre koko, ma lovisi, nene... dezgropasi si tu un mort, sa umbli cu el in prajina pe forum... hai ca te-am trecut si pe tine la gagici neconsolate...
zambil
Postat pe 26 Martie 2011 21:30
dont worry...azi toata lumea e blonda

verifica-ti e-mailul pe care il ai pentru garbo. dupa ora 3 sau 4 iti apare tot carnatul...care te-a vizionat fata-profil, si ultimele comentarii

hopa! uite ca acu' m-am desteptat si eu. pe unde postezi, ai grija sa bifezi sub fereastra casuta aia care zice: Vreau sa fiu alertata cand se posteaza raspunsuri la acest comentariu (Vei primi un singur mesaj zilnic, dupa ora 3pm, cu toate alertele selectate).

zambilu, aparusi? baga un titlu de film, cat consiliez eu acilea, pliiiz...
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 21:35
zombi...eu n-am dezaprobat decat caracterul tau de pripas...am vrut doar sa iti arat ce tinere de minte are forumul ...si ca, in viata, esti ce poti dar simti ce esti...n-as vrea sa fiu in pielea ta...
Cica la aflarea vestii ca dusmanul sau,tarul Alexandru I a murit,Napoleon si-a scos palaria in semn de respect...poate nu retin exact dar parca asa a povestit Castelot...
Tu,desi pik nu ti-a fost un dusman cu care te-ai luptat, ai scuipat pe cenusa lui...
Si vrei respect?
E adevarat insa..tu nu esti Napoleon...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 22:29
kokolina mica, vaz ca ramasesi cu arsuri la ficati, mami.... nu-i bine sa ai idei fixe, ca p-orma nu stiu care din noi e mai napoleon prin saloanele lu' garbo...

da' cum zisesi tu, eu nu-s napoleon... he,he,he...
zambil
Postat pe 27 Martie 2011 09:33
aham..

e papagal acu',ce face subconstientu' asta unora...

zambilu'

stii mami ca o sa vrea din ce in ce mai mult, iti faci pacate,iar o sa-si piarda o persoana defintitiv uzu'...
iasomia
Postat pe 27 Martie 2011 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata si boala este nedreapta 23 De la: yanyacharberet 4 Septembrie 2009 17:45
test beton: gasiti o cheie in padure, noaptea. cum arata cheia? 49 De la: fleurdelis 25 Decembrie 2009 00:22
Este adevarat ca si nemtii sunt smecheri dar depinde in functie de situatie 3 De la: ingerasulluptator 9 Iulie 2011 17:59
sani mai mari 1 De la: garbo179612 14 Martie 2011 15:23
Ce sa-ti "studiez" prima data ? 177 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:14
Setari Cookie-uri