Pidosnicia se plateste

salutare. vazurati domne` ca si-a tras vuvu alta freza?
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:22
da` ce-aveti mai cu berea?! me loves bereaa rece:)) ..mai ales vara cand e canicula ...
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:24
daca tot vrei
buna seara si tie, ce treaba ai cu vuvu, a? e sexy fata, poate asa nu se mai ia lumea de ea
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:27
hey, mai aveti multe seminte de spart si bere de baut?
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:35
aly...

atat vuva, cat si altii care fac uz de asemenea "masti" (plagiate/ciordite de pe net - de-alea de mari Xene sau mai stiu eu ce SuperHighlanderi...:D), pot sa-si schimbe n-spe "look"-uri/conturi, fiindca naravul si gradul de labilitate psihica raman absolut constante...:D

:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:38
De la: Laura_M, la data 2010-11-20 18:35:13hey, mai aveti multe seminte de spart si bere de baut?


Laura, asta mi-e vocatzia, am cate vrea muschii mey...
da' tu tot "needucata" ai ramas?!:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:39
la tati ni-i greu, ce sa fac?
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:40
da-mi un sfat
zi-le domnu Geo, zi-le domnu Geo
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:42
Laura... nici nu dau sfaturi, nici nu le accept (decat de la persoane de la care am ce invatza:P).
eu sunt cu circuit inchis...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:47
sa nu faci vreun scurt
tre sa-mi dai un sfat daca sunt "ne...fumata" de dimineata, hai ca ma duc sa bat un cui
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 19:12
Laura,
daca fac vreun scurt, e fix paguba-n ciuMperci.
io le fac, io le trag.
nu-s perfect.
care-i problema?:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 19:36
care-i problema?
ramanem fara ciuperci
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 19:42
corect... nici eu nu ma prea omor dupa saprofite (si saprofiti:P)
:)))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 19:47
Adica ce sa inteleg de la poponari?
Ceva de genul : Aseara am f..... de ma ustura in c..?
Din moment ce exista atatea femei frumoase si finute cum ai putea sa fi atras de un poponar care e grotesc scarbos si groaznic?
De-aia a lasat Dumnezeu femeia pe pamant ca s-o iubeasca barbatul.
stmike
Postat pe 20 Noiembrie 2010 20:35
Oricum s-a dus moralitatea in lume. Din cauza asta Dumnezeu o sa ne pedepsesca. Chestiile astea cu homosexualitatea si lesbianismul se datoreaza lipsei educatiei sexuale si nu numai + ADN uman care slabeste si se deterioreaza in timp.
stmike
Postat pe 20 Noiembrie 2010 20:41
Esti nebun, putin spus nebun......daca intradevar esti preot vai de noi cu asa preoti...........................
milena010570
Postat pe 20 Noiembrie 2010 20:43
Cand imoralitatea atinge culmi inalte ,este un semn al sfarsitului ,timpul este scurt pana la revenirea Mantuitorului ...
Este scris in Sfanta Scriptura despre aceste lucruri,nu trebuie sa ne surprinda ...
ica2
Postat pe 20 Noiembrie 2010 20:47
De la: eu_geminy, la data 2010-11-20 14:25:17Sfinte Pravoslavnice,

am Biblii si Corane incat sa fac cadou si altor pacatosi.
asa ca, daca intri in vreo criza te pot ajuta...:D

acuma ma preocupa mai mult noile aparitii editoriale in materie de sheptic, tabinet, dooj'una si popa-prostu', din Piatza Matache...

au, doar nu vrei sa zici ca si astea-s pacate,
fiindca eu deja lucrez la niste recenzii pe marginea lor,
solicitate insistent de colegii mei de la "academie"...:P

:))))


Daca ai un Coran da-mi sa-l citesc , daca avem asa popi ma las de ortodoxie si trec la musulmani
Cica acolo am voie sa am mai multe neveste Numai sa nu puna musulmanii bombe pe mine ca nu stiu unde sa ma duc ,la pederasti sau la popa ?? . Cum alah le da voie musulmanilor sa croiasca mai multe Eve si noi nu avem voie ??
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:00
hai sa zicem ca la ei, e cu acte, la noi, nu :D, te tine cineva de ceva sa nu ai mai multe "sotii" /amante?
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:04
De la: stmike, la data 2010-11-20 20:35:16Adica ce sa inteleg de la poponari?
Ceva de genul : Aseara am f..... de ma ustura in c..?
Din moment ce exista atatea femei frumoase si finute cum ai putea sa fi atras de un poponar care e grotesc scarbos si groaznic?
De-aia a lasat Dumnezeu femeia pe pamant ca s-o iubeasca barbatul.


da` ce treaba ai domne cu gaura lor??! fiecare e liber sa faca ce vrea cu gaura lui
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:16
mai laura, mai dai ceva de baut sau ma lasi aici pe uscat?! seminte mai sunt ?!"
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:17
co_RECT, aly...:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:17
eu sunt cu bautura, si dau ca doar e din partea firmei, daca vrei seminte, te alimenteaza Ge, se da si coif la seminte
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:18
garbo52, sa te fereasca d-zeu sa ai mai multe neveste.. sa mai fie si rele de gura ai pus-o !
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:20
De la: Laura_M, la data 2010-11-20 21:18:54eu sunt cu bautura, si dau ca doar e din partea firmei, daca vrei seminte, te alimenteaza Ge, se da si coif la seminte


laura ge, baga un cornet acilea

eu sunt cu ochi'n paispe cand e liniste la mine in casa...ceva nu este in regula mai devreme era liniste...si am gasit toata painea imprastiata prin toata casa si copilu` cu gura plina pana la refuz cu paine....... offfffffff
aly_fab
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:23
asa a fost si la mine acum 10 minute, paine si parizer peste tot, si bineinteles ca a venit tot la mine in brate, da ce sa-i fac, e al meu am fost absorbita de garbo si l-am vazut tarziu ce face
Laura_M
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:27
De la: Lidiaolteanu, la data 2010-11-20 11:26:06Doamne, dar multi au mai sarit gardul!!!


Banc cu gardul

O vacuta pastea
Dincolo de gard pastea taurul Zambila
Vede taurul vacuta da din copita si sare gardul la ea
-Zambiluta, spune vaca ,gandindu-se la sexul ce va urma, ai venit la mine??
-Zam spuse posomorat taurul, ca bilele au ramas in gard
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:31
Banc on topic
Un muncitor cade de pe schela si un copil este singurul martor al scenei.
Politistul venit sa cerceteze accidentul, catre copil:
- Ai vazut toata intamplarea?
- Da.
- Si de ce a cazut nenea ala?
- Pai... l-a batut Dumnezeu.
- Cum asa? De ce l-a batut?
- Pentru ca a injurat.
- Dar cum a injurat, puisor?
- "Dumnezeii ma-ti de copil, nu mai scutura scara!!!"
Thor_again
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:35
am cautat in DEX explicatia pt PIDOSNICIE si am gasit:"pidosnice, pidosnici, s.f. (pop.) calitatea de a fi pidosnic, ciudat, sucit, excentric, aiurit, zpcit."
sau......" PIDSNIC1 ~c (~ci, ~ce) pop. 1) (despre persoane) Care face totul pe dos; cu purtri ieșite din comun. 2) (despre manifestri ale oamenilor) Care este contrar așteptrilor. /pe dos + suf. ~nic "

de aici si pana la explicatia dumitale:"pidosnicii, mai cunoscuti n popor sub numele de homosexuali, gay, poponari, sodomiti, poponauti, curisti, homalai " mai e mult......
daca te deranjeaza asa mult categoria asta de oameni spune-le pe nume,nu folosi cuvinte "pompoase"din DEX doar sa dai impresia ca esti cult......
persha_ms
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:37
De la: persha_ms, la data 2010-11-20 21:37:35am cautat in DEX explicatia pt PIDOSNICIE si am gasit:"pidosnice, pidosnici, s.f. (pop.) calitatea de a fi pidosnic, ciudat, sucit, excentric, aiurit, zpcit."
sau......" PIDSNIC1 ~c (~ci, ~ce) pop. 1) (despre persoane) Care face totul pe dos; cu purtri ieșite din comun. 2) (despre manifestri ale oamenilor) Care este contrar așteptrilor. /pe dos + suf. ~nic "

de aici si pana la explicatia dumitale:"pidosnicii, mai cunoscuti n popor sub numele de homosexuali, gay, poponari, sodomiti, poponauti, curisti, homalai " mai e mult......
daca te deranjeaza asa mult categoria asta de oameni spune-le pe nume,nu folosi cuvinte "pompoase"din DEX doar sa dai impresia ca esti cult......


Bravo ,nici eu nu stiam ce este pidosnicii
probabil vine de la dosnicii si pi ce cred ca inseaman pe (de la moldoveni grai)practic inseamna pe dos????pe dosnic ???Sa nu ma critici prea tare
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 21:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Selectia vedetelor pentru televiziune 1 De la: VOIAJOR 11 Octombrie 2012 13:33
Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum 572 De la: anisoaraf 25 Martie 2010 14:06
Vreau sfaturi..va implor...ce sa fac? 10 De la: amyyy 3 August 2009 11:18
Punctul G la femei 21 De la: adina72 25 August 2016 18:04
Am o problema-ejaculez prea repede:( 31 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:32
Setari Cookie-uri