Pidosnicia se plateste

cred ca si eu o sa mai las "bazaitoarea" la o parte, fiindca din fericire mi-a cam venit de lucru in ultima vreme...
ce bine ar fi sa o las de tot!...
da' nu promit...:))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 13:49
panty_C
Postat pe 18 Noiembrie 2010 14:03
bazaietoarea??
aia ce mai ete??
sunt im pom....si pomul sus
:)))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 23:23
"bazaitoare" = Forum Garbo, mey ana...
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 23:29
mai dar ce vina ar forumul Garbo ???
eu nu il vad vinovat cu nimic....aici intra cine vrea,iese cine poate :)))(sifonat)
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 23:33
Insallah, ge de bidoznigi avedzi la romanica gandeam za zbuneam ji lui Hassan za veneam aigi, ca de el estem, gaseam dezdul de muldzi gadamidzi.
achmed
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:21
Ana, bazaitoare numesc eu personajele tip Aleha (aka Vuvu), Irinuca, etc - cu toate clonele lor, desigur
Forumul n-are nici o vina
panty_C
Postat pe 19 Noiembrie 2010 12:27
De la: pantera_neagra, la data 2010-11-19 12:27:40Ana, bazaitoare numesc eu personajele tip Aleha (aka Vuvu), Irinuca, etc - cu toate clonele lor, desigur
Forumul n-are nici o vina




aaa,pai asa,fiti si voi mai expliciti :))) pentru persoane mai gerel de cap o tara
:))))
dar ma prinsei eu pana la urma
:)))

anaROBERT
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:23
hmmmm
ana....cred ca se ridica ...ceata...asa pe ici pe colo...cate putin
koala
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:26
De la: koala, la data 2010-11-19 23:26:55hmmmm
ana....cred ca se ridica ...ceata...asa pe ici pe colo...cate putin



koala,la mine e ceata inca de la orele dupamiezii..
ce mai conteaza cat de joasa este sau cat si unde se ridica
:)))
aici,e jos de tot....
anaROBERT
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:28
da...am observat ca ......e jos
da "bag sama" ca imi place si uneori ma distreaza
koala
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:37
tie ce iti place,si ce te distreaza?
ceata??
anaROBERT
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:45
ana....
nu ceata ,dA NU CONTEAZA....
koala
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:49
eu sper sa apara parintele in seara asta....ca-l astept, nu l-am mai vazut de muuult timp!!
aly_fab
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:50
pai,Aly,l-ai vazut vreodata??
e secsos?????
:))))
anaROBERT
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:57
daaa... l-am vazut! sigur.. in vis este, este
aly_fab
Postat pe 19 Noiembrie 2010 23:59
aaaaaaa,smechera mica ce esti tu...
ai fantezii cu parntele
:)))))
anaROBERT
Postat pe 20 Noiembrie 2010 00:02
du-te siimpusca-te pocait infect ce esti
din cauza oamenilor limitati ca tine e tara asta blestemata.
Xandria
Postat pe 20 Noiembrie 2010 02:30
Bre, m-ati facut curioasa , am vrut sa vad in ce chip pedepseset Domnul pidosnicii, dar nu am auzit de nici o pedeapsa de la voi, ma ,procletilor. Ori, va stau gandurile la lte de felul ista, sa radeti de bietii oameni, neobrazatilor ce sunteti! Uf! V-ati legat de fata aia , cum ii zace , bre? Aia care se freca cu chielea de mal, care era grasa rau si se poza cu unul venit din Spania de la impuscat? Rai mai sunteti, loazelor! Va jucati cu Psaltirea popilor?
garbo014709
Postat pe 20 Noiembrie 2010 02:54
cum poti folosi numele domnului in situatia asta?!! nu ti-e rusine? isus a spus clar iubeste-ti aproapele ca pe tine insuti; cine esti tu sa interpretezi ce vrea si ce nu vrea dumnezeu? de ce nu poti accepta ce a spus isus, daca esti asa mare credincios? sa-l bati pe altul pt ca nu se culca cu o femeie?a iesit isus cu bata si a batut cu pumnii si cu picioarele pe necredinciosi? el a spus cine e fara de vina sa arunce piatra; mai bine vezi-ti de pacatele tale si de sufeltul tau cel innegrit de ura si mai gandeste-te o data la consecintele actelor si cuvintelor tale; la ura se raspunde cu ura, la violenta se raspunde cu violenta; rezolvi ceva daca indemni la ura si la violenta? ce fel de om al lui dumnezeu esti??!! asa se propavaduieste cuvantul domnului dupa mintea ta cea ingusta? habar nu ai ce inseamna iubirea de dumnezeu!!! dumnezeue sa-ti dea dupa suflet si dupa inima ta cea neagra; oricum, e suficient sa-ti citeasca cineva mesajul si sa recunoasca prostia care te apasa pe crestet; doamne, mare e gradina ta; iarta-i ca nu stiu ce fac!!!
s_ela27
Postat pe 20 Noiembrie 2010 04:58
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-08 00:33:13Ano, esti lucratorul Diavolului? Si-a bagat coada in sufletul tau, si acum vorbeste prin tine.
Semnele clare ale posedarii se arata, trebuiesti vazuta de un exorcizator.
Doamne, Iisuse Hristoase, iart-o, ca nu stie in ce ratacire se scalda!
Amin +


mare dobitoc
s_ela27
Postat pe 20 Noiembrie 2010 05:05
Eu nu sunt de-acord cu pidosnicia si nu o gasesc normala, dar nici cu gandirea lui "nenea" parinte nu sunt de-acord si este anormala, de parca ar fi fost si el in aceasta postura...
Imi pare rau,dar aceasta se intelege pana la urma
amabilitatea
Postat pe 20 Noiembrie 2010 07:48
Eu l-as intreba pe d-nul furios pe tot ce nu cadreaza cu legile lui daca a auzit de iubire... de toleranta... de incredere in faptul ca Divinul e lumina. Divinul (sau Dumnezeu, numele e irelevant) nu imparte pumni si picioare, nu pedepseste pe nimeni.(ne pedepsim singuri atunci cand ceea ce trimitem in lume se intoarce impotriva noastra ca un bumerang). Dumnezeu are alta treaba, mult mai importanta, decat a pedepsi pe cei pe care d-nul cu acest topic ii considera "rai". Sa ii amintesc ca raul si binele, albul si negrul, uratul si frumosul sunt manifestari ale mintii noastre sau ale ego-ului nostru care simte nevoia sa puna mereu etichete? Sau poate sa ii recomand putina reculegere ca sa descopere Divinul in fiecare fiinta sau pietricica de pe strada?... Sau pur si simplu sa ii spun ca cine seamana vant culege furtuna... Hmmmm... Sau sa il las pur si simplu in plata Domnului si sa nu ma agit cand vad sau simt atata violenta mascata in credinta. E si el, domnul suparat pe lume... o particica din acest Univers, senzational prin diversitate.
Manuele
Postat pe 20 Noiembrie 2010 08:50

Mare ti-e gradina... si i-ai deschis portile tocmai in zi de week end!
Thor_again
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:00
o fi vreo gaura in gard?????????
jeanette40
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:09
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-07 23:19:03E lucru cunoscut ca Bunul Dumnezeu ii pedepseste pe cei rai si pacatosi. Printre ei se numara si pidosnicii, mai cunoscuti n popor sub numele de homosexuali, gay, poponari, sodomiti, poponauti, curisti, homalai si alte asemenea nume, Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac.

Asa cum bine ne invata Biblia, la inceput Dumnezeu l-a facut pe Adam. Vazandu-l mai neted, i-a dat penis si testicule, apoi din coasta lui a zamislit-o pe Eva ss-i fie pereche. Si a dotat-o cu vagin, inventie furata de nascocirea Satanei numita stiinta si aplicata mufelor mama si tata.

Sunt multe referinte n Cartea Sfanta legate de sodomiti si cum au fost pedepsiti. In zilele noastre, Dumnezeu si-a diversificat pedepsele, mai ales ca pe pamant e destul de mare aglomeratia si nu mai poate sa-i stranga pe toti intr-un loc, asa cum a facut n Sodoma. De aceea, in marea Lui intelepciune, i pedepseste separat si pe fiecare in parte. Asa s-a intamplat acum ceva vreme si cu travestitul Naomi. Aflati pe strada, trei membri ai sfintei grupari ortodoxe Noua Dreapta au auzit chemarea Domnului, care le-a dictat personal sa-l prinda pe Naomi, sa-l tunda si sa-i administreze pedeapsa sfanta, insa alta decat cea asteptata cu nerabdare de pacatos. Momentul a intrat insa in istorie cand acest Naomi a intrat in garsoniera de la OTV, unde un alt travestit pre numele sau Nichita (va rog sa nu imi argumentati ca lighioana aceea este femeie, fiindca daca vroia sa o faca femeie, Dumnezeu ii dadea si cele de trebuinta, nu doar un vagin).

Din lipsa de fonduri, pedeapsa pentru pidosnic a fost administrata doar cu pumni si picioare, lucru de care ni s-au si plans la spovedanie bravii nostri tineri ortodocsi. Fac un apel pe aceasta cale catre toti crestinii ortodocsi, sa doneze gruparii Noua Dreapta ori in cutia milei Sfintei Biserici fonduri pentru cumpararea unor Biblii grele, imbracate in piele argasita de capra, stiut fiind ca bataia cu Biblia este cel mai bun mod de a educa pacatosii. Daca nu se vor putea strange fondurile necesare, atunci macar batele din lemn de nuc sa fie imbracate in respectiva piele, fiindca sfantul miros ai pielii respective indeamna pre multi astfel de pacatosi la dreapta cugetare si negresita indreptare.
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:23
De la: garbo086452, la data 2010-11-20 09:23:31
De la: daniil_pravoslavnic, la data 2010-11-07 23:19:03E lucru cunoscut ca Bunul Dumnezeu ii pedepseste pe cei rai si pacatosi. Printre ei se numara si pidosnicii, mai cunoscuti n popor sub numele de homosexuali, gay, poponari, sodomiti, poponauti, curisti, homalai si alte asemenea nume, Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac.

Asa cum bine ne invata Biblia, la inceput Dumnezeu l-a facut pe Adam. Vazandu-l mai neted, i-a dat penis si testicule, apoi din coasta lui a zamislit-o pe Eva ss-i fie pereche. Si a dotat-o cu vagin, inventie furata de nascocirea Satanei numita stiinta si aplicata mufelor mama si tata.

Sunt multe referinte n Cartea Sfanta legate de sodomiti si cum au fost pedepsiti. In zilele noastre, Dumnezeu si-a diversificat pedepsele, mai ales ca pe pamant e destul de mare aglomeratia si nu mai poate sa-i stranga pe toti intr-un loc, asa cum a facut n Sodoma. De aceea, in marea Lui intelepciune, i pedepseste separat si pe fiecare in parte. Asa s-a intamplat acum ceva vreme si cu travestitul Naomi. Aflati pe strada, trei membri ai sfintei grupari ortodoxe Noua Dreapta au auzit chemarea Domnului, care le-a dictat personal sa-l prinda pe Naomi, sa-l tunda si sa-i administreze pedeapsa sfanta, insa alta decat cea asteptata cu nerabdare de pacatos. Momentul a intrat insa in istorie cand acest Naomi a intrat in garsoniera de la OTV, unde un alt travestit pre numele sau Nichita (va rog sa nu imi argumentati ca lighioana aceea este femeie, fiindca daca vroia sa o faca femeie, Dumnezeu ii dadea si cele de trebuinta, nu doar un vagin).

Din lipsa de fonduri, pedeapsa pentru pidosnic a fost administrata doar cu pumni si picioare, lucru de care ni s-au si plans la spovedanie bravii nostri tineri ortodocsi. Fac un apel pe aceasta cale catre toti crestinii ortodocsi, sa doneze gruparii Noua Dreapta ori in cutia milei Sfintei Biserici fonduri pentru cumpararea unor Biblii grele, imbracate in piele argasita de capra, stiut fiind ca bataia cu Biblia este cel mai bun mod de a educa pacatosii. Daca nu se vor putea strange fondurile necesare, atunci macar batele din lemn de nuc sa fie imbracate in respectiva piele, fiindca sfantul miros ai pielii respective indeamna pre multi astfel de pacatosi la dreapta cugetare si negresita indreptare.


sa te crucesti nu alta de cele scrise de matale !
vezi ca ti-am pregatit un loc racoros la balaceanca, poate tzi-o trag aia intr-o noapte sa-tzi rupa rozeta si sa nu mai faci pe justitiarul in numele...domnului (si care, la randul lui poate sa faca ce vrea cu C*URU lui, nu sa te intrebe pe tine -mocofane-, daca iti convine sau nu !).
iar in ce priveste noua dreapta...niste onanisti retardati !
comprende bai fernando de la caransebes ?
adi27
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:43
mda,fara femei numai imbatrineam asa repede,numai erau atitea razboaie,numai exista curvie,nu mai divortam sa ia ele jumatate din avere chiar dak marea majoritate a femeilor nu aduc mai mult din 25 la suta din venitul casei,acum vai draga tot mai multe cancere de sin si col uterin,de ce?TREZITI-VA FEMEI,independenta v-a adus numai rau pt ca nu respectati cuvintul lui Dumnezeu,vreti sa fiti voi conducatoare in loc sa va vedeti de familie,copii,casa,nu sunt adeptul regulii femeia la cratita dar nici ce au ajuns acum femeile........barbatii isi vad de ale lor treburi si le lasa pe femei sa faca ce vor ele pt ca barbatii sunt mult mai rationali si se folosesc de aceasta situatie sau se culca cu ele ,le dau bani si pa,isi continua viata linistiti
traian1
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:44
Parinte, daca te numesti parinte.

Dumnezeu a creat penisul si vaginul da ??
Si au fost create pentru procreare.
DAR PLACEREA SEXULUI CINE A CREAT-O ??
Eu cred ca tot Dumnezeu ,asa , ca sa ne jucam putin sa uitam de necazuri si griji ,adica seara o mai pui Evei sa geama de placere ii voie.
In privinta homosxeualilor travestitilor etc. lasa-i sa-i bata Dumnezeu.
Ce au facut cei trei asa zisi ortodoxi, se numeste CAZ PENAL si daca mai si instingi la ura se numeste tot CAZ PENAL desi ai barba si te consideri sfant.Sa sti ca nici eu nu sunt de acord cu gayy homosexualii,etc.Este adevarat ca ma mai uit si eu indreapta sau stanga dupa o femeie frumoasa , dar fiind insurat, doar atat.Daca sare una pe mine, sa ma ierte Dumnezeu,..., dar nu oi fi prost sa o iert.In tehnica se gandeste asa:
Penis=Arbore
Vagin= Alezaj
Imbinarea dintre arbore si alezaj se numeste Ajustaj.
La unii le place ajustajul sa fie alunecator
La altii sa fie intermediar (adica sa stranga putin) depinde de Eva cum strange alezajul cand o patrunzi cu arborele , si din pacate altii le face placere ajustaj cu strangere si confunda alezajul si o baga in anus, brrrr ce scarba imi este.Din pacate ar trebuie sa faceti curatenie incepand cu manastirile voastre si sa-i bateti cu Bibliile pe unii din confratii vostri care nu au alezaje corespunzatoare si fac ajustaje cu copii.Aceasta imbinare nefericita se numeste CAZ PENAL si afara din popie.
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:46
De la: garbo014709, la data 2010-11-20 02:54:03Bre, m-ati facut curioasa , am vrut sa vad in ce chip pedepseset Domnul pidosnicii, dar nu am auzit de nici o pedeapsa de la voi, ma ,procletilor. Ori, va stau gandurile la lte de felul ista, sa radeti de bietii oameni, neobrazatilor ce sunteti! Uf! V-ati legat de fata aia , cum ii zace , bre? Aia care se freca cu chielea de mal, care era grasa rau si se poza cu unul venit din Spania de la impuscat? Rai mai sunteti, loazelor! Va jucati cu Psaltirea popilor?


ai auzit fata de penis captivus !?
bashca ca-l umple de KKT pe ...partener !?

adi27
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma lamuriti si pe mine? :) 43 De la: garbo112066 14 Aprilie 2010 02:31
Vechiul regim ne-a pedepsit cu viata in comun,.Noul regim ne pedepseste cu "munca pentru degeaba"!. 15 De la: garbo269824 20 Septembrie 2012 21:36
Informatii utile pentru telefonul mobil... 14 De la: AVOCATBIATRICEMARTIS 8 Noiembrie 2009 22:46
ce credeti ? 9 De la: me_reloaded 26 Octombrie 2010 16:08
sex 34 De la: Axl_22 11 Decembrie 2011 15:02
Setari Cookie-uri