Vreau sfaturi..va implor...ce sa fac?

am fost in urma cu doi ani cu un baiat...in fine..acum credeam k o sa imi reiau relatia cu el, dar tocmai mi-a spus k nu ar avea altcv d oferit decat sex ,intalniri tarzii si in locuri ciudata, k nu asa imi doresc eu eu( am fost colegi d liceu), si ca nu vrea sa ma raneasca,dar il cunosc asa bn , nu ii pasa de nimeni, nush cum am putut da de un om asa insensibil, sa ma culc cu el(mentionez k ar fii primul) imi doresc asta din toata inima...ce sa fac?il iubesc atat de mult....
amyyy
Postat pe 1 August 2009 23:35
Sa accept sa avem doar o relatie ce implica doar sexul?....sa trec peste ceea ce simt, stiu k nu imi poate oferi altcv, cum ar spune el, "nu vrea sa se lege d nimeni, nu e momentul"
amyyy
Postat pe 1 August 2009 23:38
esti bunuta rau,pacat...
iasomia
Postat pe 1 August 2009 23:40
daca accepti asa ceva, scuza-ma, dar ori esti masochista ori nu-ti dai seama in ce te bagi!
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 23:40
Sunt foarte constienta chiar, dar nush dak poate intelege cnv ce sentiment puternic a trezit in mn , avandu-l aproape in fiecare zii 6 ore, am fost colegid e banca, ne cunoastem cel mai mic amanunt legat de noi...e asa de greu...
amyyy
Postat pe 2 August 2009 01:00
dragutza mea...priveste si altfel problema.......peste ani iti vei aduce aminte de prima noapte de dragoste......crezi ca iti va conveni sa o ai cu un barbat care nu urmareste decat sexul....in locuri intunecate si la ore tarzii???? crede-ma....ce simti tu acuma nu e decat atractie sexuala.....ai rabdare pana vei gasi un barbat demn de tine, care sa-ti ofere si ceva sentimente.....nu neaparat sa ramai cu el toata viata...dar sa fie ceva ce iti vei aminti cu drag.....
tutankhamon
Postat pe 2 August 2009 01:06
stiu ca toata lumea iti spune sa ai grija,sa il ocolesti si sa-ti gasesti pe altcineva.....care merita.tentatia este mare pt e ceva mai complicat ceea ce (sa recunoastem)ne place mai mult si ne atrage ca un magnet.gandeste-te bine si daca iei o decizie macar sa te gandesti bine si sa nu-ti para rau.bafta!
garbo_androo
Postat pe 2 August 2009 13:30
mai fata, pana iti gasesti alta iubire, io zic sa alegi "carnatzul". macar te alegi cu ceva.
da' pune-l sa munceasca, mamaliga lui! stoarce-i si ultima picatura de vlaga, sa nu mai poata merge si la alta
pik_nik
Postat pe 2 August 2009 13:35
De la: amyyy, la data 2009-08-01 23:38:19Sa accept sa avem doar o relatie ce implica doar sexul?....sa trec peste ceea ce simt, stiu k nu imi poate oferi altcv, cum ar spune el, "nu vrea sa se lege d nimeni, nu e momentul"




Parerea mea pune punct.
Poate este un pic insurat daca se ascunde.
Fa-ti ordine intai in gandurile tale,..
Vrei sex...este alegerea ta....DAR, ..DAR viata nu se reduce doar la primul barbat iesit in cale...
Si e mai bine sa mergi pe ideea de sentimente, respect, comunicare...
anca_53
Postat pe 2 August 2009 17:26
nu e insurat, am fost colegi d banca, ii cunosc familia , el pe-a mea, eram tot timpul impreuna...
aseara am vorbit si a zis k nu poate s afaca asta , desi nu a mai refuzat pe nimeni in ceea ce priveste sexul, la mn ceva il retine, stiu k imi face rau,mi-a zis sa ma gandesc foarte bn...i-amm zis k m-am gandit, urmeaza sa se gandeasca el....oare simte cv dak nu vrea doar sa faca sex cu mine, desi i-am zis in fata k asta vreau si nu trebuie sa se implice sentimental???
amyyy
Postat pe 3 August 2009 11:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare strumfeasca 106 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATI CARE FAC SEX CU ALTE FEMEI IN TIMPUL CASATORIEI DAR SI DUPA DIVORT? 69 De la: mariusboss 9 Iunie 2010 10:20
uscaciune in zona intima... 7 De la: garbo_387339 9 Noiembrie 2013 07:56
DIN REALITATE 2 De la: elodia_2 22 Februarie 2012 14:49
ce credeti ? 29 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 20:11
Setari Cookie-uri