Pidosnicia se plateste

asa mey traienutze...

ia de le infiereaza cu manie proletara.

sau macar cu una de contzopista uitata, vesnic acra, neintrebata nimic de nimeni, careia i s-a facut de o ... "prima"!....:PPP
:)))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:50
Dar cu ce va deranjeaza ? Fiecare face ce vrea !!! Ei pacatuiesc pe aceasta cale , d-voastra pe alta ! Sau vreti sa spuneti ca nu aveti pacate ????? Daca se simt bine asa cum sunt sa faca fiecare cum crede , nu vad de ce am fi noi in masura sa judecam pe cineva , pana la judecata D-nului sunt liberi sa faca ce doresc !!! Cine stie ce prostioare ascunse aveti si d-voastra , asta nu inseamna ca trebuie cineva sa va bata cu biblia sau sa nu va lase sa traiti !!!!!
luizaady
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:55
asa e, mey garbo.
unii de fapt sunt frustrati ca n-au cu cine le face...;)
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 09:59
Biblia nu v-a invatat ca nu e bine sa judecati pe altii?fiecare va raspunde in fata lui Dumnezeu pt pacatele savarsite.Fiecare dintre noi are pacate,asa ca nu va mai uitati in curtea altuia si rugati-va pt iertarea pacatelor voastre.
danaorza
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:05
De la: nuti_vio, la data 2010-11-07 23:26:25

Si tehnice ,nu ???
Tahnice sexuale,asa sa treaca cu timpul la maicute, cand se roaga.
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:06
Mare e gradina lui Dumnezeu !!!
ElyM
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:13
De la: jeanette40, la data 2010-11-20 09:09:30 o fi vreo gaura in gard?????????


Sti bancul cu teapa ??

Cica unul se duce la doctor
-Domnule doctor am o aschie in limba
Doctorul ii scoate teapa si il intreaba
-Cum a ajuns teapa acolo ??
-Pai eu dau limbi
-Bine bine, dai tu limbi, dar cum a ajuns aschia acolo, ca doar nu o avea lemne in vagin ??
-Doctore, p...da era desenata pe gard
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:17
sau pe-un perete de latrina...:D:D:D
:))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:20
De la: cricat, la data 2010-11-18 01:12:43Unde nu este... nici Dumnezeu nu cere, Ge


Unde nu este Dumnezeu, nimic nu e
garbo086452
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:21
Afirmatiile tale sunt valabile si pentru preotii / calugarii pidosnici? :D
garbo169786
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:30
...chiar daca pidosnicia asta a dumitale e un pacat...iti dau un sfat:
-daca esti popa pastreaza.te d.ta sfant...lasa.ne pe noi pacatosii sa pacatuim.....ne vom lua pedeapsa la momentul potrivit....poate ne.o luam deja....ce stiti d.voastra ce e in sufletul tuturor?ASTA E.....
garbo028998
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:46
"parinte"da ti-o dat porunca D-zeu sa te ocupi de homosexuali?....mai vezi si tu cate un documentar...homosexual se naste ....nici daca ii schimbi creierul bietului om ...nu isi va schimba orientarea sexuala.ar trebui sa nu mai comentati de alti pacatosi ca nici preotii nu-s sfinti....ca sa nu vorbim de nenorocitii de preoti pedofilii.imp e sa avem cei 7 ani de acasa si sa fim civilizati.nu m-ar deranja sa am un coleg de munca homosexual atat cat nu se vb despre asta la munca....ce e mai cinstit un homosexual care-si vede de treaba lui sau un HETEROsexual CURVAR care merge la biserica ....de gura nevestii?
rossana
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:51
aia zic si io... ca pidosnicia asta o fi chiar un chin. si ar putea fi asimilata unei ispasiri a pacatelor din vietile trecute... cine stie...:PPP
:)))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 10:51
da chiar nu aveti si alte ocupatii...... ........... ............ ..
klaus77
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:10
dar tu ai?
persidadamian
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:13
parintele este pizdos*nic
Yres
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:14
Doamne, dar multi au mai sarit gardul!!!
Lidiaolteanu
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:26
Buna tuturor, sincera sa fiu , am ramas oarecum putin dupa tot ceea ce am citit. In primul rand , credinta revine nevoilor spirituale , pentru ca nu toata lumea are o religie si nu toata lumea e crestin. Cred in Dumnezeu dar nu o duc la extreme. In ziua de astazi fiecare om are dreptul sa faca ceea ce vrea si raspunde pentru faptele sale ( valabil in cazul celor majori ) . Si cum era una dintre porunci : Iubeste-ti aproapele. Cum ar fi sa nu mai tinem la mama , sau la o amica sau la altcineva , doar pentru ca am fi considerate lesbiene? Nu am nimic impotriva niciunui lucru. Toti suntem oameni. Chiar si homosexualii. Si a fi gay/homo/lesbi nu inseamna doar sex cu acea persoana. Ci iubire , putin mai ciudata decat iubirea dintre un barbat si o femeie . (Nu ca eu as fi pro religie sau pro homo dar vreau sa calmez spiritele) . Chiar si o persoana care iubeste o alta persoana de acelasi "gen" este credincioasa si este constienta de "greseala" pe care a facut-o. A stii si a recunoaste cu ceea ce ai gresit te face sa fi iertat si acceptat in societate mai usor.
oanaoana92
Postat pe 20 Noiembrie 2010 12:58
nu-i nici un parinte nimica asta, ca preotzii au cu totul si cu totul alte treburi de rezolvat in saptamanile de post...aceasta, este o muiere ofuscata de procesele cu astia de-i vorbeste de rau si de ce nu, o invidioasa pe cei criticatzi...nu ca m-ar interesa persoana lor si cat de crestina este criticantul sau criticanta ,ca vezi tu dumnezeu, spune asa"cine este nevinovat sa ridice piatra!"da cum nu au auzit astia de asa ceva debiteaza aiureli si oricum nu ai draga nici un dumnezau ca daca ai avea te-ai gandi la el si te-ai ruga pentru liniste,pace,intzelepciune!ai sti ca dumnezau este unicul si singurul judecator adevarat!amin
ileana1959
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:09
bun... si cu pidosnicia cum ramane, totusi?...
ca io ma aflu aciulea in pauza de culturalizare... dupa ce am aspirat jumate de casa...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:52
vai de capul tau parinte
Miulia
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:54
Cum ramane? Se plateste, n-ai inteles?




Tylly
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:58
ei nah, Cell...

popa asta deocamdata e un anonim. platesc in avans pentru toate traznaile debitate de un anonim?!:D

deocamdata vreau sa ma captiveze...
nitzica charisma nu-i strica...:P:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:02
no, vaz ca-i slaba miscarea azi aici, la simpozion...
ziceam ca mai invatz si eu niscaiva tehnici noi, cel putin anesteziante, in materie de chin anal...:D
frustratul ala de aspirator se agita dupa mine, cre'ca merg sa-i dau de lucru si ce-a ramas...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:12
In fata Domnului, cu toti suntem anonimi, fratele meu ghemini, asa precum ne aflam pe acest loc.
Au oare pacatul trufiei se insinueaza printre vorbele tale? in acest caz, iti recomand o biblie cu piele argasita de capra, pentru insusirea invataturilor Lui.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:17
Buni biei, de la noua dreapt, au i ei un fix, de cate ori ii prind pe ...pederati, s ii bat mr,pe unde ii vd. Dar ar trebui s ii scoat in afara legii (pe sodomii), s ii vaneze ca pe drogai in America. Dar... suntem, nu-i aa, scursura Europei, cea mai de cct ar, aa c...
calimera70
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:19

mare e gradina ta Doamne .............. si ti-am spus ca are si o gaura in gard...........
jeanette40
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:22
Sfinte Pravoslavnice,

am Biblii si Corane incat sa fac cadou si altor pacatosi.
asa ca, daca intri in vreo criza te pot ajuta...:D

acuma ma preocupa mai mult noile aparitii editoriale in materie de sheptic, tabinet, dooj'una si popa-prostu', din Piatza Matache...

au, doar nu vrei sa zici ca si astea-s pacate,
fiindca eu deja lucrez la niste recenzii pe marginea lor,
solicitate insistent de colegii mei de la "academie"...:P

:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:25
De la: calimera70, la data 2010-11-20 14:19:07Buni biei, de la noua dreapt, au i ei un fix, de cate ori ii prind pe ...pederati, s ii bat mr,pe unde ii vd. Dar ar trebui s ii scoat in afara legii (pe sodomii), s ii vaneze ca pe drogai in America. Dar... suntem, nu-i aa, scursura Europei, cea mai de cct ar, aa c...


da, mey calimera,
da' uite ca ilustrul nostru parinte are si un site, cu noua dreapta in antet, unde isi expune mieros articolele de aici, probabil pentru a-i momi pe amaratzii de pidosnici si a le rupe coastele cu Biblia lui in forma de ciomag...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:27
De la: traian1, la data 2010-11-20 09:44:29mda,fara femei numai imbatrineam asa repede,numai erau atitea razboaie,numai exista curvie,nu mai divortam sa ia ele jumatate din avere chiar dak marea majoritate a femeilor nu aduc mai mult din 25 la suta din venitul casei,acum vai draga tot mai multe cancere de sin si col uterin,de ce?TREZITI-VA FEMEI,independenta v-a adus numai rau pt ca nu respectati cuvintul lui Dumnezeu,vreti sa fiti voi conducatoare in loc sa va vedeti de familie,copii,casa,nu sunt adeptul regulii femeia la cratita dar nici ce au ajuns acum femeile........barbatii isi vad de ale lor treburi si le lasa pe femei sa faca ce vor ele pt ca barbatii sunt mult mai rationali si se folosesc de aceasta situatie sau se culca cu ele ,le dau bani si pa,isi continua viata linistiti

Vai de noi ''FEMEI",pardon curve, ne pedepseste Dzeu pt independenta cu cancer de san si col uterin,de poponari se ocupa parintele, iar barbatii scapa nepedepsiti, ei sunt fara pacate si mai ales RATIONALI,ei numai se folosesc de femei...se culca cu ele, le dau bani si pa, isi continua viata linistiti
EU UNA M-AM TREZIT DLE,DAR MATA?
Axl_22
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat ! 4 De la: garbo116770 4 Mai 2010 17:38
Este posibila sarcina la premenopauza? 1 De la: Monica_Danisor_1 21 Septembrie 2018 04:20
:-( 122 De la: garbo_471860 7 Septembrie 2017 00:42
cine vrea sa slabeasca?? 2 De la: LILO 11 August 2009 17:54
PROSTIA E LA MODA SAU MADE ROMANIA 131 De la: violeta1981 3 Februarie 2010 18:23
Setari Cookie-uri