Rolul sexului anal

Sa ai credinta intru Domnul, floare cu colti, si cu siguranta ca urmasii tai vor fi multumiti si fericiti. Roaga-te si fii umila, si nu incerca sa dai preotul afara din biserica atunci cand vei merge la spovedanie, fiindca si trufia este un pacat.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:05
Auzi Pisi? Nu mai ai cautare cu blogul tau te simti singur si parasit? Sau doar plagiezi?
Doara
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:32
Prea cucernico Doaro, ba din contra, sunt extrem de cautat, numai ca daca la unii Dumnezeu a dat prea mult har, la altii El a mai si luat, lasandu-le spiritul gol.
De aceea este bine sa avem cate un suflet, fie el si de necuvantator, ca sprijin. Alatura-te dar luminii sfinte, zambind cat mai putin, fiindca nici lotiunea anti-riduri nu te mai ajuta apoi.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:34
http://www.luminasfanta.com/2010/06/17/rolul-sexului-anal/

Cand o gluma e dusa la extrem deja e penibila. Cel putin mie asa mi se pare. Ba mai mult am asa o banuiala ca doar dai copy/paste ca sa pari interesant si nu ca ai fi cel care a facut blogul. Am asa o vaga banuiala ca autenticul Daniil ar fi venit cu ceva chestii noi si nu cu copy-uri.

ps. nu esti interesant. nu-i asa ca iti razi in barba (nu ca ai avea chiar) dupa fiecare postare? Ha, ha, ha. Ce ne-am mai ras.
Doara
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:40
haidi,bre...dati o sansa sfintiei sale sa ne lumineze si sa ne abata de la caile necurate....

voarba aia cu scarbavicul madular fu a lui Mavrocordat,nespa?...
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:44
Iti urez un bun spor la lectura, mielushico, insa te asigur ca nimeni nu isi dorea sa capteze interesul tau. Nici pe aproape, si nici pe departe.
Iar originalitatea este un lucru atat de rar, incat si eu ma intreb deseori daca tu iti copiezi mai vechile postari, sau doar continui iti speli niste rufarii murdarite de mingea baiatului vecinului de la etajul patru, pe care nu il poti inghiti fiindca isi tropaie picioarele pe scari cand merge la scoala.

Prea luminata preci, scarbavnicul madular fu al lui Mavrocordat, ce-i drept, dara in scrieri el aparu in Codicele lui Caragea pentru prima data, inainte de trecerea Eteriei si dupa pacea de la Westfalia.
Asta ca sa nu zica prea-stiutoarea Doara ca sunt original.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:45
Prefer originalul.
Vad ca scrie si ca sa se afle in treaba ca habar n-are ce vrea. E pe stilul "ba pe-a matii". Asta doar ca n-are argumente.
Doara
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:48
doaro..
da te-ai gandit ca poate orginalul s-a gandit sa ne impinga o vizita de protocol?
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:52
De la: Doara, la data 2010-11-04 18:48:53 E pe stilul "ba pe-a matii".


Aceleasi alese simtaminte si pentru dumneavoastra, chiar daca ateismul vostru negativist ne impresoara in rugaciunea noastra de seara.
Un bun crestin va sti oricum sa extraga seva din invataturile lui Daniil catre mielutzele ratacite de turma.
daniil_pravoslavnic
Postat pe 4 Noiembrie 2010 18:53
bueeeyyyy, mor de ras aici si voi o luarati de buna cu daniila asta!!!
hai, bre, danila, scoate bolentinu' la control, ca am io o oareshcare banuiala care converge tot mai mult spre certitudine!
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:22
"Sa spunem, de exemplu, ca ajungi acasa pe neasteptate, cam pe la orele pranzului. Si-ti gasesti femeia, buna ta femeie, prabusita in rugaciune .
Rugaciunea de dimineata si-a spus-o, stii bine asta. La fel si pe cea de seara. De vreme ce se roaga fara sa o vezi, la pranz, cand te stie dus la munca sau la ce treburi ai, inseamn ca o framanta ceva. Ca a gresit si simte nevoia rugsciunii, sa fie iertata. E un lucru bun ca se caieste (stie ea de ce) dar tu, ca sot bun ce esti, trebuie sa-i bagi minile in cap.

Aici intervine necesitatea sexului anal. Caci savantii nostri ortodocsi au descoperit fara putinta de tagad ca Taicutul Ceresc a facut corpul uman in mod intelgent, creand in interiorul lui un canal care leaga rectul de intestin, intestinul de stomac, stomacul deesofag, acesta de cavitatea bucala si de acolo niste canale mici care duc la creier. Asa ca-ti iei muierea de sale, ca tot e prabusita in rugaciune dupa cum am aratat mai sus si ai grija sa pompezi cu putere, fara alifie. Ca alifia e lunecoasa si poate permite aerului sa iasa iar tu nu vrei asta.

Daca nu-ti iese din prima nu trebie sa te lasi pagubas. Asa cum bine stim, femeia i-a fost data lui Adam, nu-i este egala, a fost construita nu tot din pamant ci dintr-o coasta, din ceva ce dumnezeu a putut scoate din om caci era in plus. Asa ca nu conteaza daca se zbate. Asa cum ati vzut poate si la stiri, orice bun crestin stie ca se zbate pentru ca asa e ea, nemultumita de ce primete. Sau i e ruine s admit c-i place. "


Incredibil

persidadamian
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:23
thorele...
gioin za clab,ca io tot schimb pemparsi de-o ora!
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:26
BREEEE!!!
VOI sunteti incredibili!!!

precilicio, ma pis pi mini de cinci minute de cand am intrat si am vazut nick-ul
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:27
d-aia ma simteam io uda
Freya_
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:27
Eu tot nu inteleg ce gasesti asa amuzant, explica sa inteleg si eu
persidadamian
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:28
preci, eu il astept totusi pe pravoslavnicul sa ne mai incante cu de la sfanta evanghelie cetire...
ca cu sexu' anal m-a lamurit. da' daca totusi n-o prind cand se roaga, cum pot s-o oblig io s-o faca cu repetir, ha?
de rugaciune vorbesc, bre, nu de altceva
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:29
persido, tie chiar nu are rost sa iti explic nimic, maicuta
ca si altui personaj de pe aici, de pe grabo
in definitiv ce te-a "oripilat" asa, ha? faptul ca ti-a vorbit despre "sexul anal"? sau ca a luat peste picior biserica lu' peshte? ia mai scutiti-ma, bai, "credinciosilor"!
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:31
io cre' ca preasfintia sa-i adancita in rugaciunile de vecernie si nu ne poate da (momentan) alte preacuvioase lamuriri...
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:32
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:33
preci... dar oare preacuviosul va mai da un ochi pe aici dupa sfanta inchinaciune? inchina-i-as eu vreo doo pahare in sanatatea lui, ca bine le mai zice!
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:33
nush',thorele,ca nu la mine se spovedeshte...
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:35
pacatosilor, puneti mana pe biblie..nu zice la Cartea Sfanta ca Cel de Sus vrea indreptarea pacatosului ?
luati aminte, oitele Domnului
Freya_
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:38
"Asa ca-ti iei muierea de sale, ca tot e prabusita in rugaciune dupa cum am aratat mai sus si ai grija sa pompezi cu putere, fara alifie. Ca alifia e lunecoasa si poate permite aerului sa iasa iar tu nu vrei asta.

Daca nu-ti iese din prima nu trebie sa te lasi pagubas. Asa cum bine stim, femeia i-a fost data lui Adam, nu-i este egala,"

Iti place? si nu, nu te mai chinui sa-mi explici nimic, nu stiu ce ti-am facut dar nici nu ma intereseaza, nu-mi aduc aminte sa te fii jignit ori sa fii gresit cu nimic, fiecare cu propia judecata.

All the best
persidadamian
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:39
sa ma indrept?
de shale,eventual,ca m-am cocoshat de ras....
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:40
persido, tu ai ras vreodata in viata ta?
tare triste trebuie sa iti fie zilele, mami sau tu chiar ai luat in serios tot ce a zis "daniil" acolo? daca e asa, iarta-ma, dar trebuie sa mai mergi pe la ceva cursuri de parodie
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:42
faci discopatie, mamica
Freya_
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:44
Dar Danila a cui parodie este???
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:44
a lui PeFe-u' o fi bre, ameno, a cui dreaq -daniile, iarta-ma! - sa fie?
Thor_again
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:49
ameno...
da' ce te-ntere,bre?
binecuvantata-i fie aparitia,ca prea se blegeau p'acilea oile garbo-ului...
preci
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:50
aham...daca voi ziceti...
Sa fie primit,

ehhh..nu ma'ntere doar ca suna familiar cuvintele cu duh bine asternute in pagina...
ameno
Postat pe 4 Noiembrie 2010 20:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Subiect nou! 3 De la: dor72_ 22 August 2011 10:22
Dece raspund femeile asa usor la avansurile barbatilor? 139 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:50
Prieteni cu beneficii 1 De la: garbo_499755 27 Mai 2019 17:13
Clinica privata din Ungaria unde a facut donatii House Carers 1 De la: jerebnii_florina 1 Iunie 2010 22:57
Casnicia prelungeste viata unui barbat... 48 De la: sora_ilsi 3 Noiembrie 2009 13:12
Setari Cookie-uri