dragoste sau ce?????????

am o relatie de prietenie q un tip de mai bn de 1 an.ma atrage foarte mult.la un moment dat iam zis chestia asta si el mi-a zis sa nu stricam o relatie d prietenie asa frumoasa.am inteles si iam zis sa nu ma mai caute ca din ce in ce o sa ma atraga mai mult si nu vreau sa sufar s-a facut ca nu aude sau ceva de genu dupa cateva zile iar iam zis.atunci a zis ok.nu au trecut nici 2 zile ca iar a inceput sa ma caute.mi-a fost rusine sa ii mai zic ceva(ma gandeam ca o sa zik ks disperata sau ceva de genu).de cateva luni am ajuns sa ne dam zeci de mesaje p zi sa vb ore in sir la tel sa iesim in fiecare saptamana nici nu ne atingem.imi zice cas cea mai importanta pt el k ma iubeste si faze daste(doar in mesaje).de curand am aflat ca pana aqm ceva timp a fost q cineva.q toate ca tot timpu zice ca e singur si k cn se uita la el.nu inteleg ce vrea dl mn!va rog vreau si eu un sfat ceva ca nu mai inteleg nimic.nu mai am curaju sa ii zic iar sa nu ma mai caute.ce sa fac ?????

Postat pe 26 Februarie 2009 22:27
tot eu sunt :D...pt el sunt doar un joc?ceva de genu sa treaca timpu mai repede?

Postat pe 26 Februarie 2009 22:32
Daca erai maritata cu el si acum ai fi dat divort de el, sau el de tine, cum ar fi fost?
Ioana007
Postat pe 10 Martie 2009 22:59
Maritooo..da-o in pinguinu` ei de treaba...
gabitzza
Postat pe 10 Martie 2009 23:02
De la: maryta, la data 2009-02-26 22:27:44am o relatie de prietenie q un tip de mai bn de 1 an.ma atrage foarte mult.la un moment dat iam zis chestia asta si el mi-a zis sa nu stricam o relatie d prietenie asa frumoasa.am inteles si iam zis sa nu ma mai caute ca din ce in ce o sa ma atraga mai mult si nu vreau sa sufar s-a facut ca nu aude sau ceva de genu dupa cateva zile iar iam zis.atunci a zis ok.nu au trecut nici 2 zile ca iar a inceput sa ma caute.mi-a fost rusine sa ii mai zic ceva(ma gandeam ca o sa zik ks disperata sau ceva de genu).de cateva luni am ajuns sa ne dam zeci de mesaje p zi sa vb ore in sir la tel sa iesim in fiecare saptamana nici nu ne atingem.imi zice cas cea mai importanta pt el k ma iubeste si faze daste(doar in mesaje).de curand am aflat ca pana aqm ceva timp a fost q cineva.q toate ca tot timpu zice ca e singur si k cn se uita la el.nu inteleg ce vrea dl mn!va rog vreau si eu un sfat ceva ca nu mai inteleg nimic.nu mai am curaju sa ii zic iar sa nu ma mai caute.ce sa fac ?????



cauta unu' care sa vrea sa faca si sex. ca altfel inebunesti de la atatea intrebari!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 09:06
Marito, draga mea, joaca de-a animalul cu doua spinari v-ar usura situatia considerabil cata vreme tineti unul la altul. Ce varsta aveti, de va purtati atat de copilareste? Daca esti fata mare, e ok. Dar altfel, sa nu reusesti sa-l convingi pe un tip sa-ti scoata izmenele din fund, mi se pare incredibil. Ori esti muma padurii, ori esti si tu barbat.
Si nu mai scrie cu atatea prescurtari de genul Q si K, ca a trebuit sa citesc de 5 ori ca sa inteleg ceva. Desi am vaga banuiala ca tot n-am inteles inca totul.
_alexandra
Postat pe 4 Iunie 2009 13:43
Iti dai seama? Nici ea nu a inteles ce vrea sa spuna.
Ioana007
Postat pe 4 Iunie 2009 20:04
Pai hai sa facem un brain storming (nu, nu e o placinta cu branza) si sa vedem ce vrea fata. Eu am cativa prieteni (daca zic prieteni inseamna ca sunt baieti, da?) care ar spune, superficial, ca ar avea nevoie de, pardon, EA.
Cand ne adunam sa rascolim subiectul nitel?
_alexandra
Postat pe 4 Iunie 2009 21:24
E atat de rascolit, ca ar trebui sa facem invers:Sa incercam sa-l punem la loc, ca la inceput.
Ioana007
Postat pe 5 Iunie 2009 06:48
POi e simplu ...te simti atrasa de el , si el ti a zis ca te iubeste nu mai amana .atata ...
scoate ti capul din fund ..si du te la el
parerea mea , asta e o poveste foarte romantica dar daca nu faci nimic si stai sa ti cada para ...
Iti dau un sfat , daca te dai pe langa el , asa ca o pisicutza sigur o sa uite de cealalta , arata i doar ca tu il iubesti mai mult , tu esti cea mai potrivita pt el
vreau sa te intreb cv :cand te gandesti noaptea la el , sau il visezi ...dimineata nu te trezesti umeda ? (sa fii cat mai sincera)
DaMarkus09
Postat pe 23 Iunie 2009 23:31
Markus,puiu,doar barbatii ejaculeaza likid seminal(pt cultura ta generala).
valentino
Postat pe 23 Iunie 2009 23:37
pai faza tare, markus, e daca se trezeste si el umed...asta intreaba fata...dar se pare ca el nu si nu....o vrea, dar doar platonic....o iubeste, dar ca pe o fotografie....
tutankhamon
Postat pe 23 Iunie 2009 23:40
val...a zis uda...nu alba/lipicioasa.....
tutankhamon
Postat pe 23 Iunie 2009 23:42
???...sigur mai am de-nvatat...
valentino
Postat pe 23 Iunie 2009 23:43
De la: valentino, la data 2009-06-23 23:43:08???...sigur mai am de-nvatat...

la ce comentarii dai nici nu stiu ce sa cred , ori esti pe invers ori esti vreun pustiulica de asta , intarziat sexual ...sau cel mai bn pt tine ar fi sa ramai prost cu spume
DaMarkus09
Postat pe 26 Iunie 2009 01:46
intre un antrenament si o partida,ne mai dam pumni si p-aci ,Markos???
valentino
Postat pe 26 Iunie 2009 19:02
Valentino, eu zic sa ai grija cu asta a lu' Marcu c-acus' iti trage la popou cu arcu'
Aemulus
Postat pe 26 Iunie 2009 19:05
Apropo de muschi si arc,Micabis...
un tip,bine legat,isi prezenta muschii in fata unei domnisoare...
-uite ce pectorali
-oauuu
-si biceps...
-mama mia
-si abdomen,uite ici...
-tremur toata...
-sint tot o dinamita...
-vad,pacat ca festila-i mica...
valentino
Postat pe 27 Iunie 2009 20:02
hahahaha adevar grait-ai Valentino!
Aemulus
Postat pe 28 Iunie 2009 19:09
eu am o relatie de 3 ani,dar nu siu daca o pot numi relatie.prietenul meu nu mai este cum era la inceput.e cu totul diferit.nu vrea sa vina la mine,e foarte respingator,imi inchide telefonul foarte repede nu stiu ce e cu el.dar cand ii reprosezfaptul ca nu ma ami iubeste imi zice ca sunt seaca si ca nu e ca mine.ce sa fac????il iubesc foarte foarte mult...nu stiu daca si el ma iubeste....daca as putea as face o vraja sa stea cat mai ult cu mine.....
pisy_pisycutza
Postat pe 15 Septembrie 2009 15:14
Ia fa tu o vraja si fa-l sa dispara.
Micass
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:23
mai bine sa face o vraja de ploaie,nu vezi ca-i seaca?
preciouss
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:30
l-as face sa dispara mai ales din viata mea....dar il iubesc atat de mult.....ziceti-mi si voi ce sa-i fac casa sa fie cat mai aproape de mine...ca m-am saturat sa tot stau asa singura...eu il vreau numai langa mine
pisy_pisycutza
Postat pe 16 Septembrie 2009 17:11
io zic sa-ti faci o casa...
in casa sa-ti faci un beci...
in beci sa pui belciuge si lanturi...
in lanturi sa-l pui pe el...
preciouss
Postat pe 16 Septembrie 2009 18:29
...il poate impaia, sa-l tina si in salon
pik_nik
Postat pe 16 Septembrie 2009 18:31
dijeaba pikane...
acolo s-ar putea sa aibe vizitatori,ca la Antipa..
preciouss
Postat pe 16 Septembrie 2009 18:34
pune piciorul in prag, baga-i limba-n gura si vezi cum reactioneaza, daca-ti da o palma peste fata si-ti spune "fata este nebuna?"atunci e clar n-ai sanse, canta la alta masa, ca acolo nu-i loc!
mitalina
Postat pe 23 Septembrie 2009 18:43
he he sa stii ca asa am sa fac.....dar....vreau sa-i fac ceva astfel incat sa fac ce vreau eu.....mama mea ar stii cam ce dar nu vrea sa-i zica..... ma ajutati???????
pisy_pisycutza
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:07
mama nu vrea sa-mi zica ....in orice caz e ceva mai scarbos....iah....dar as face stiind ca e numai langa mine...
pisy_pisycutza
Postat pe 24 Septembrie 2009 20:30
ai face ceva scarbos numai ca sa tii langa tine un barbat care te face seaca

dap, ai probleme cu psihicutzu
nelly05
Postat pe 24 Septembrie 2009 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgina sau nu:-? 51 De la: sora_ilsi 6 Ianuarie 2010 23:37
Suflet ranit din dragoste 24 De la: garbo100378 3 Decembrie 2014 23:31
instalatorul meu Mr.Musculo Gel 311 De la: fleurdelis 5 Ianuarie 2010 11:31
o partida de sex.. 25 De la: Anouk 17 Decembrie 2009 07:32
Ce ar trebui sa fac ca sa il uit? 14 De la: klarakla 12 Noiembrie 2010 01:25
Setari Cookie-uri