Nu stiu ce sa fac!

Salut! Povestea mea suna cam asa sunt cu ea de 6 luni avem incredere unul in celalalt, dar inca nu am facut dragoste desi nu mai este virgina. Am discutat cu ea despre aceasta problema mai demult si spune k se teme de o posibila sarcina. In ultimul timp m-am certat cu ea din cauza asta si spunea k am facut-o sa se simta prost. I-am spus k ne vom proteja si tot nu vrea. Vreau un raspuns serios pt k nu stiu ce sa mai fac sa mai continui sau nu.
eagle_1507
Postat pe 25 Ianuarie 2015 20:15
De la: eagle_1507, la data 2015-01-25 20:15:47 Salut! Povestea mea suna cam asa sunt cu ea de 6 luni avem incredere unul in celalalt, dar inca nu am facut dragoste desi nu mai este virgina. Am discutat cu ea despre aceasta problema mai demult si spune k se teme de o posibila sarcina. In ultimul timp m-am certat cu ea din cauza asta si spunea k am facut-o sa se simta prost. I-am spus k ne vom proteja si tot nu vrea. Vreau un raspuns serios pt k nu stiu ce sa mai fac sa mai continui sau nu.


Pfuai....cîtă nesimţire...din partea ei, desigur.... auzi dom'ne, cum poate să facă sacrilegiul ăsta şi să nu-ţi cedeze ţie, masculul doritor de împerechere ?

Dacă pentru tine doar sexul contează într-o relaţie, las-o şi pleacă. Îţi faci ţie un bine, şi ei mai ales. Nu are nevoie de un asemenea specimen lîngă ea (care pune presiuni, condiţionări şi gîndeşte cu şi este condus de capul 2).
VasileDinNuc
Postat pe 6 Februarie 2015 09:57
PAI CE PROPUI COANE SA-I FACEM NOI CURTE IN LOCUL TAU?VEZI CA VINE ALTUL MAI IUTE SI DUSA A FOST TU RAMAI CU PLIMBATUL....
garbo065706
Postat pe 7 Februarie 2015 02:45
PAI CE PROPUI COANE SA-I FACEM NOI CURTE IN LOCUL TAU?VEZI CA VINE ALTUL MAI IUTE SI DUSA A FOST TU RAMAI CU PLIMBATUL....
garbo065706
Postat pe 7 Februarie 2015 02:45
De la: garbo065706, la data 2015-02-07 02:45:52PAI CE PROPUI COANE SA-I FACEM NOI CURTE IN LOCUL TAU?VEZI CA VINE ALTUL MAI IUTE SI DUSA A FOST TU RAMAI CU PLIMBATUL....


Dacă vine altul şi se duce cu acela, înseamnă că a fost o panaramă şi atît. Şi bine că a scăpat de ea.

Sau, mai degrabă, voi, bărbaţii în general, vreţi panarame de-astea, care se întind cu mai mulţi ?
VasileDinNuc
Postat pe 7 Februarie 2015 10:13
ii dai bani?
garbo_409202
Postat pe 7 Februarie 2015 10:34
Intai fii sincer cu tine insuti si intreaba-te de fapt ce vrei de la relatia asta. Un lucru este cert: daca oferi sex nu primesti in schimb dragoste.Doar oferind dragoste primesti inapoi dragoste. Si asta nu depinde de relatiile intime. Apoi, ce se va alege de relatia voastra dupa ce te culci cu ea? Crezi ca vei fi acel baiat extraordinar de serios care vei tine la ea cu orice pret? Din ce ai scris esti tipul de baiat care esti inebunit dupa o fata pana reusesti sa o bagi in pat si apoi brusc si dintr-o data iti pierzi interesul. Fara suparare, nu pot decat sa felicit fata care o ai alaturi fiindca este una serioasa care nu merita sa sufere. Ea asteapta de la tine sa o iubesti asa cum este cu calitati si defecte si nu sa te tot intebi cum arata pe sub haine. Crezi ca esti capabil sa faci asta? Atunci relatia voastra va functiona pe termen lung. Daca nu, ar fi mai bine sa ii pui punct acum si sa eviti multe neplaceri si pentru tine si pentru ea.
angel_forever
Postat pe 11 Februarie 2015 11:22
nu e homo..?
garbo_409202
Postat pe 11 Februarie 2015 12:41
Se lasa greu mai incearca.Daca intradevar o iubesti cu adevarat.
garbo_409464
Postat pe 11 Februarie 2015 13:39
problema lui e - de ce s-a culcat iubita lui cu altii si cu el nu, de ce o face pe-a mironosita cand nu e. poate nu i-a fost bine cu ceilalti/celalalt, poate au fost mai duri in pat, lipsiti de atentie si se gandeste la actul sexual ca la ceva dureros. dar domnul cu hormoni veseli nu prea se gandeste la asta, e clar ca o vrea doar pentru sex. concluzia- desparte-te de ea, ca sa-i fie ei bine si nu tie. nu merita sa mai profite unul de ea.
garbo_3567
Postat pe 14 Februarie 2015 08:18
Este admirabil din partea ta ca ai asteptat 6 luni sa accepte. Daca ea nu este virgina, discutati sincer problema sa gasiti o rezolvare.
Mihaela_Catalina_Miroiu_1
Postat pe 14 Martie 2015 15:50
Buna seara,, baiatule,,daca fata simtea asta de la inceput, adica undeva de la maxim doua saptamani de tatonare,, cadea singura, dar femeia ,este posibil sa nu simta mai mult de atat, ,pentru ca tu ca barbat, i-ai transmis gresit ei ceva, stare , de asteptare mai multa cu nesiguranta ,nu este ata de convinsa de barbatia ta,, este posibil sa nu te vada pe tine suficient de barbat pentru ea,.!O femeie care simte ,si stie ce vrea ,, nu are nevoie de tatonari de ale tale, ea isi va consuma placerile cu urmatorul barbat pentru ea, in care ai va transmite sentimentul de siguranta, incredere, poate si de ce nu materiala si financiara,, tu este posibil sa fii in imposibilitatea de a nu avea ce oferii unei femei in general, si ea a simtit asta,, nu stim cat de barbat esti tu pentru ea,,poate si o diferenta de varsata prea mare sau mai mica,, nu stim sigur,, iar daca pina acum nu va-ti consumat placerile,, poti spune ca mergeti impreuna inainte,adica,, fiecare pe drumul lui,, la revedere si multumestei- pentru timpul acordat tie, daca in cazul fericit isi va consuma placerile cu tine,, finalul tot mai aproape este ,, acum cat mai este timp,, mai tarziu va fi mai greu pentru tine, pentru ea cu atat mai putin,,aaaa si inca ceva!!!!...daca esti doar indragostit,,las-o libera ,redai libertatea, si vei fi mult mai multumit sufleteste ca ai procedat corect!!!
Vlaicu_Costel_1
Postat pe 14 Martie 2015 19:34
ea ori e de moda f veche -ceea ce nu cred- ori are pe cineva si te abureste sau...omiti sa ne spui ceva ..ciudat :)
andalexkor
Postat pe 14 Martie 2015 21:40
CE virsta are EA? Dar tu?
garbo337236
Postat pe 15 Martie 2015 06:48
Rapid la dragoste ? Graba strica treaba si apoi cateva palme . Poate fata va participa la dreagoste dupa casatorie . Fis .
garbo_405328
Postat pe 15 Martie 2015 07:40
De la: garbo_409202, la data 2015-02-07 10:34:21ii dai bani?


Asta-i întrebarea!
Axl_R
Postat pe 15 Martie 2015 12:10
De la: garbo_405328, la data 2015-03-15 07:40:08Rapid la dragoste ? Graba strica treaba si apoi cateva palme . Poate fata va participa la dreagoste dupa casatorie . Fis .


Va participa?
Axl_R
Postat pe 15 Martie 2015 12:11
De la: eagle_1507, la data 2015-01-25 20:15:47 Salut! Povestea mea suna cam asa sunt cu ea de 6 luni avem incredere unul in celalalt, dar inca nu am facut dragoste desi nu mai este virgina. Am discutat cu ea despre aceasta problema mai demult si spune k se teme de o posibila sarcina. In ultimul timp m-am certat cu ea din cauza asta si spunea k am facut-o sa se simta prost. I-am spus k ne vom proteja si tot nu vrea. Vreau un raspuns serios pt k nu stiu ce sa mai fac sa mai continui sau nu.
Iulia_Conte_1
Postat pe 17 Martie 2015 11:23
De la: eagle_1507, la data 2015-01-25 20:15:47 Salut! Povestea mea suna cam asa sunt cu ea de 6 luni avem incredere unul in celalalt, dar inca nu am facut dragoste desi nu mai este virgina. Am discutat cu ea despre aceasta problema mai demult si spune k se teme de o posibila sarcina. In ultimul timp m-am certat cu ea din cauza asta si spunea k am facut-o sa se simta prost. I-am spus k ne vom proteja si tot nu vrea. Vreau un raspuns serios pt k nu stiu ce sa mai fac sa mai continui sau nu.


Fii calm , intelegator, iubitor, rabdator. Fa-o sa te doreasca A face dragoste nu se cere. Undeva, gresesti. Ia mai gandeste-te !
Iulia_Conte_1
Postat pe 17 Martie 2015 11:27
De la: VasileDinNuc, la data 2015-02-06 09:57:42
De la: eagle_1507, la data 2015-01-25 20:15:47 Salut! Povestea mea suna cam asa sunt cu ea de 6 luni avem incredere unul in celalalt, dar inca nu am facut dragoste desi nu mai este virgina. Am discutat cu ea despre aceasta problema mai demult si spune k se teme de o posibila sarcina. In ultimul timp m-am certat cu ea din cauza asta si spunea k am facut-o sa se simta prost. I-am spus k ne vom proteja si tot nu vrea. Vreau un raspuns serios pt k nu stiu ce sa mai fac sa mai continui sau nu.


Pfuai....cîtă nesimţire...din partea ei, desigur.... auzi dom'ne, cum poate să facă sacrilegiul ăsta şi să nu-ţi cedeze ţie, masculul doritor de împerechere ?

Dacă pentru tine doar sexul contează într-o relaţie, las-o şi pleacă. Îţi faci ţie un bine, şi ei mai ales. Nu are nevoie de un asemenea specimen lîngă ea (care pune presiuni, condiţionări şi gîndeşte cu şi este condus de capul 2).
garbo_410358
Postat pe 20 Martie 2015 10:56


Dragule, 6 luni ???
Nu e virghina ???
Cati bani i-ai dat pana acum ???
Ce cadouri i-ai cumparat pana acum..???
Poti sa-mi raspunzi ??
si apoi ti-as spune, ca te tine pentru bani....dupa ce s-a oferit, poate te pierde...dar dupa 6 luni...te fierbe....
asa ca nu trebuie "sa vorbiti" despre asta, asa ceva nu se vorbeste, se face...
dar de sarutat v-ati vre-odata ?
dar de mangaiat, v-ati vre-odata ?
cand , unde, cum >?
Asta este FIRESC si TREBUIE sa alunece din dorinta reciproca...daca nu,....ceva nu e in regula...de era fata mare...hm...mai ziceam ca se fereste...sa nu se lase degeaba...doar pentru trofeul unui mascul
dar asa....
luati-va in brate, sarutati-va si daca nu aluneca de la sine....muta-te....
are balta peste....
plin de fete...singure, bune, tandre, dornice..
impresario33
Postat pe 23 Martie 2015 00:13
''Virghinelor'' aici așteaptă un om!
Axl_R
Postat pe 23 Martie 2015 10:55
Nu are incredere in tine sa faca pasul. Asa ca cel mai bine e ori sa iti dai seama ce o retine sa aiba incredere o sa iti vezi de treaba ta in continuare.
irina-danaila
Postat pe 23 Martie 2015 12:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rezista o femeie fara sex un an 51 De la: drago 4 Ianuarie 2010 14:43
buna 7 De la: vuvuzela 22 Septembrie 2010 02:20
Ce parere aveti despre cazul"Diaconescu" ? 19 De la: garbo004422 19 Iulie 2010 21:43
MIHAIM 19 De la: tutankhamon 16 Februarie 2010 22:37
buna... 49 De la: tugubel 11 Decembrie 2011 15:52
Setari Cookie-uri