sunt amanta

nuti_vio
Postat pe 14 Noiembrie 2010 20:55
De la: adi27, la data 2010-11-14 20:51:54I-A GHICITZI CINE SE TUPILEAZA SUB ID-ul DE IULIANA VENUS ????????????????

Irinucaaaa!
PS: Plimbarea i-o cedez vulvazelei
Thor_again
Postat pe 14 Noiembrie 2010 20:58
De la: Thor_again, la data 2010-11-14 20:45:28
si tu, esme-utus?
thorule, ai ingaduinta fata de prea umila mea ignoranta, dar ce e aia esme-utus?? care-i talcul?
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:32
De la: Thor_again, la data 2010-11-14 20:45:52e clar: te-a stricat si pe tine garbo asta!
thorule, oi fi io `stricata`, defecta rau in unele privinte, dar in altele iti jur ca sunt profana!
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:34
brutusela mica...
mai baga si tu o cetire-n diagonala,kinder...
preci
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:35
hahaha! precilico, v-am zis eu ca sunt defecta? ...ori se cheama ca sunt profana in cazul asta?! asta da, dilema! dar sa recapitulam: cum pe brutus il `conosc` personal, inseamna ca sunt defecta si functionez in hiatusuri!
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:42
da` zau ca nu mi-a trecut prin `cujet`! hahaha!
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:47
Freya_
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:49
freyo, de ce razi cu atata pofta? `ian` spune!
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 21:56
De la: esme, la data 2010-11-14 20:36:54
cam asa, ge! nu oricine e `muc si sfarc` in sensul asta ![/quote]

esme, raman la parerea nestramutata ca un cumul de calitati / abilitati in domeniu, poate duce protagonista pe culmi... nebanuite...:P
exemple sunt nenumarate.
:))
eu_geminy
Postat pe 14 Noiembrie 2010 22:21
nu ma indoiesc de asta, ge! culmile sunt multe si pot fi extrem de inalte!
esme
Postat pe 14 Noiembrie 2010 22:30
De la: esme, la data 2010-11-14 22:30:28nu ma indoiesc de asta, ge! culmile sunt multe si pot fi extrem de inalte!


esme, eu le inteleg si pe ele.
au niste scopuri, pot trece peste niste prejudecati (sau poate chiar nu le au)... serios vorbind, mi-ar fi placut un topic cu amante de sefi (si nu neaparat de sefi), unde sa se exprime fara teama ca ar putea fi lapidate in piatza publica de catre persoane nestiutoare in domeniu (ca mine, de exemplu:P).
:)
eu_geminy
Postat pe 14 Noiembrie 2010 22:40
De la: iuliana_venus, la data 2010-10-24 15:16:16dak stiam k voi fi luata la misto, nu mai ntrebam..m am gandit k persoane mai mature,cu mai multa experienta imi pot da un sfat...chiar dak decizia tot eu o voi lua..insa,dupa parerea mea,atunci knd poti face un bine,fa l ..cand nu..stai in banca ta...asta vis a vis de raspunsul cu sotia sefului...in primul rand ma gandesc k la rautati suntem toti asi..dar la dat un sfat din suflet, nu prea...dar cand plictiseala e mare....




stai linistita.exista si pe acest site cel putin o amanta care traia cu barbati unii casatoriti ,altii despartiti.dar acum se da nevinovata.nu esti unica,in asemenea situatii.insa multi incearca sa ajunga la struguri si nu reusesc.bv tie sa fii sanatoasa,nu are dreptul nimeni sa te judece.tu cel putin esti sincera.altele se ascund.e dreptul lor.dar macar sa taca drak din gura.ca sunt satula de ipocriziile unora de aici.
vuvuzela
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:03
De la: Thor_again, la data 2010-11-14 20:58:05
De la: adi27, la data 2010-11-14 20:51:54I-A GHICITZI CINE SE TUPILEAZA SUB ID-ul DE IULIANA VENUS ????????????????

Irinucaaaa!
PS: Plimbarea i-o cedez vulvazelei




daca mai indraznesti sa vb la adresa mea in mod tendentios.in acest domeniu vom discuta atunci despre o vestita amanta,a unor barbati ,care au fost si ei pe garbo.in primul rand sunt casatorita.dar nici acest aspect nu da dreptul nimanui sa intre in intimitatea unui user.daca asta este insa procedura pe aici,atunci sa spunem lucruri reale nu povesti.nu-i asa ?
vuvuzela
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:12

vuvu, iar ai baut apa de la pui?
amanta? unde? cine? da-ne-o si noua, bre, nu fi rea!
Thor_again
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:19
esme, e de la gin
Freya_
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:23
Fre, eu stau si ma intreb ce anume a indignat-o pe vuvu. Faptul ca i-am cedat ei premiul, sau faptul ca am pomenit-o pe irinuca? Ca daca e a doua varianta, inseamna ca tot ea e si irinuca
Thor_again
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:31
De la: Freya_, la data 2010-11-14 23:23:03esme, e de la gin
vezi, freya ce ne face `jinul`? pe tine te face sa razi, iar pe mine sa am turbulente in procesare. dar nu ma deranjeaza ft tare! sunt si eu om, ca urmare, perfectiunea nu mi-e conditie sine qua non, caci nu sunt Dumnezeu! sunt limitata prin conditia terestra! insa nazuinta in sensul asta, imi e.
esme
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:07
esme, va sa zica pana si tu esti limitata la conditia de teluric? si io care credeam ca am gasit inca un catindat la gashca de zuratacitori... nah, belea! tre sa mai caut!
Thor_again
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:10
De la: esme, la data 2010-11-15 00:07:33
vezi, freya ce ne face `jinul`? pe tine te face sa razi, iar pe mine sa am turbulente in procesare. dar nu ma deranjeaza ft tare! sunt si eu om, ca urmare, perfectiunea nu mi-e conditie sine qua non, caci nu sunt Dumnezeu! sunt limitata prin conditia terestra! insa nazuinta in sensul asta, imi e. [/quote]

esme... e absolut discutabil ceea ce spui relativ la limitare...
iar teribil de enervantul Tau bun simtz, te mai obliga sa fii si modesta, desi...
nu ai de ce fi!...:)

asculta-ma si pe mine:

asa cum unii se pot lauda cu peste tot cu omniprostia lor zgomotoasa, nu vad de ce tu nu te-ai putea "lauda" cu... simpla ta aparitie.
eu, dar si altii, stim bine ca nu e numai atat...;)

:))
eu_geminy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:23
De la: Thor_again, la data 2010-11-14 23:31:47Fre, eu stau si ma intreb ce anume a indignat-o pe vuvu. Faptul ca i-am cedat ei premiul, sau faptul ca am pomenit-o pe irinuca? Ca daca e a doua varianta, inseamna ca tot ea e si irinuca




ps.pomeneste de mine.incearca sa nu ma mai asociezi cu Irinuca.suntem doua persoane diferite,iar ea chiar este o fata extraordinara.si mai am o rugaminte la tine.chiar daca nu apreciezi un poet,scriitor sau orice alt subiect ti se pare ca nu te satisface ca intelect,incearca sa nu mai faci ce-ai facut cu topicul lui Paunescu.stiu ca nu iti pasa ce spun altii insa mai stiu ca nu esti decat doar un om care iti respecti opiniile.de aceea nu imi place omul fals.puteai sa iti spui parerea ca si alti useri,dar fara jigniri ,la autorul topicului sau la poet.nu toti avem aceleasi gusturi.multumesc,indiferent de parerea ta.



referitor la celalat subiect,nu am fost atacata,nu ies la atac.cred ca asa este civilizat.nu am nimic cu amantele,chiar daca sunt casatorita consider ca o sotie,trebuie sa stie sa fie si amanta,ca sa isi pastreze sotul.este un subiect scris mai de mult chiar de mine.ai uitat?consider ca este un subiect benefic pt sotii.
vuvuzela
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:23
vuvu, nu te da lovita! citeste postarea anterioara, nu asta pe care ai citat-o, Reactia mea de a te asocia cu irinuca a fost fireasca, avand in vedere interventia ta dinainte.
Despre paunescu, numai de bine. Dar vezi ca si aici manipulezi. Eu NU am insultat poetul.
Thor_again
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:32
De la: Thor_again, la data 2010-11-15 00:10:47esme, va sa zica pana si tu esti limitata la conditia de teluric? si io care credeam ca am gasit inca un catindat la gashca de zuratacitori... nah, belea! tre sa mai caut!
thorule, stii bine ce am vrut sa spun! nu ma indoiesc de asta! nu cred ca e cazul sa rastalmacim ceea ce nu are rastalmacire! daca ai citit ultima parte a postarii mele, cred ca ai vazut ca am spus ce era de spus: propensiunea, nazuinta catre perfectiune si increderea in posibilitatea ei (in masura acceptata pt conditia de om), nu ne-o/mi-o poate lua nimeni, intrucat, desi suntem limitabili, nu suntem si lipsiti de excelenta (nu ma refer la mine, ci la omenire, in general)! de ce nu as vrea sa fiu `mai buna` si `mai buna`, atata vreme cat pot?! si cred ca ma cunosti putin, ca sa intelegi ce vreau sa spun! cum te cunosc glumet insa... voi considera discursul tau din aceasta perspectiva!
esme
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:48
De la: eu_geminy, la data 2010-11-15 00:23:38
De la: esme, la data 2010-11-15 00:07:33
vezi, freya ce ne face `jinul`? pe tine te face sa razi, iar pe mine sa am turbulente in procesare. dar nu ma deranjeaza ft tare! sunt si eu om, ca urmare, perfectiunea nu mi-e conditie sine qua non, caci nu sunt Dumnezeu! sunt limitata prin conditia terestra! insa nazuinta in sensul asta, imi e.


esme... e absolut discutabil ceea ce spui relativ la limitare...
iar teribil de enervantul Tau bun simtz, te mai obliga sa fii si modesta, desi...
nu ai de ce fi!...:)

asculta-ma si pe mine:

asa cum unii se pot lauda cu peste tot cu omniprostia lor zgomotoasa, nu vad de ce tu nu te-ai putea "lauda" cu... simpla ta aparitie.
eu, dar si altii, stim bine ca nu e numai atat...;)

:))[/quote]ge, esti gentil!, dar prefer `tacerea` de cele mai multe ori! ce-i al meu, aici la `mansarda`, nu-mi poate lua nimeni! stii ce vreau sa spun! :)
esme
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:51
De la: esme, la data 2010-11-15 00:48:56cum te cunosc glumet insa... voi considera discursul tau din aceasta perspectiva!


Esme,
e perspectiva corecta
Thor_again
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:54
De la: esme, la data 2010-11-15 00:51:24
ge, esti gentil!, dar prefer `tacerea` de cele mai multe ori! ce-i al meu, aici la `mansarda`, nu-mi poate lua nimeni! stii ce vreau sa spun! :)[/quote]

pai stiu, esme...
la tine si tacerea e super-alambicata, deci e una tot speciala...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 00:59
ei, ge, ma coplesesti si incep sa ma balbai! si asta nu va da bine! daca iti schimbi parerea?!
esme
Postat pe 15 Noiembrie 2010 01:16
esme...
chiar vreau sa stiu cum te balbai tu. si fiindca ca nici "ah!"-ul nu l-am auzit inca...
ma gandesc sa te sun maine, dupa orele tale de program...:P

deci poti exersa balbaiala, sunt convins ca tot sofisticata va fi....:))))
:P
eu_geminy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 01:32
nu se stie, ge! daca o sa ai o surpriza si n-ai s-o gasesti sofisticata!? ...si de ce s-o exersez?! las-o sa fie naturala!
esme
Postat pe 15 Noiembrie 2010 01:43
m-ai bagat in vrie cu frazele tale, esme... acu ce sa-ti fi spus?:P

imi place ca, de cand te citesc, nu mai tre' sa pun mana pe Dostoievski, pe Proust si pe altii ca ei,
si nici macar nu mai tre' sa dau bani pe Revista Rebus...:)))
:P
eu_geminy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 01:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Psiholog 47 De la: sora_ilsi 20 Martie 2011 22:55
dificil: 17 De la: dor72 21 Februarie 2011 18:28
Va scapa nepedepsit Cristian Cioaca si de data asta, sau .....?! 2 De la: LLisa 10 Ianuarie 2013 22:25
Locurile de munca in Romania 103 De la: lucicazainea 7 August 2010 03:33
Spovedanie 32 De la: eu_geminy 6 Noiembrie 2011 15:35
Setari Cookie-uri