Topic povestiri scurte

ge acu esti tu rau ce aveti? mai greseste omul.....mai dai o sansa ...o fi inteles gresit se mai intampla .Hai sezi binisor langa Floris sa te descante
garbo074997
Postat pe 18 Octombrie 2010 11:43
lasa, floris, ca pana acum m-am facut ca nu-l vad.. doar stii ca nu dau primul.
in schimb, ma vedea el pe mine. ei, de data asta o sa inteleaga bine ce i-am zis.:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 11:47
De la: eu_geminy, la data 2010-10-18 11:47:54lasa, floris, ca pana acum m-am facut ca nu-l vad.. doar stii ca nu dau primul.
in schimb, ma vedea el pe mine. ei, de data asta o sa inteleaga bine ce i-am zis.:D
:)))


Bagseama ca ti-ai inghitit mucii si ai inceput sa vomiti...
Hai,da tot din tine...sa vedem cat venin mai ai ...iar cand faci o pauza reciteste-ti postarile sa vezi ca stii cine sunt...mai incurcat tu de mai multe ori ,asta din cauza inteligentei...cat paci sa ma vezi si stranger...noroc ca ti-a destupat Thor capul...ce departe esti de el...
Da stai cam mult pe garbo...n-ai si tu un servici? sau nu te mai poti dezlipi de fete...ai rabdare sa vina nevasta-ta de la tara ca nu mai pupi tu forum...





garbo166122
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:54
De la: garbo074997, la data 2010-10-18 08:44:39aaaa si nu este ranchiunos si uneori da nu prea des se pune si in mintea prostilor si le explica ca ii cizela nu ii certa


Inteleg ce spui ca-i vine usor sa se puna in mintea prostilor...doar ca m-a prins mirarea...
N-am auzit ca o persoana inteligenta sa fie capabila de o astfel de performanta...probabil le explica altora ca sa fie si el sigur ca a inteles bine...
Inteligent baiatul asta...
garbo166122
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:01
Iorga a spus : Un prost nu-i un om care nu intelege , ci unul care pretinde ca a inteles mai bine decat cel chemat sa inteleaga...........
Shakespeare a spus : Natura produce oameni foarte ciudati ...........
jeanette40
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:15
De la: garbo166122, la data 2010-10-18 15:01:12
De la: garbo074997, la data 2010-10-18 08:44:39aaaa si nu este ranchiunos si uneori da nu prea des se pune si in mintea prostilor si le explica ca ii cizela nu ii certa


Inteleg ce spui ca-i vine usor sa se puna in mintea prostilor...doar ca m-a prins mirarea...
N-am auzit ca o persoana inteligenta sa fie capabila de o astfel de performanta...probabil le explica altora ca sa fie si el sigur ca a inteles bine...
Inteligent baiatul asta...


cu toata modestia mea... poti sa stii ca fatza de tine sunt chiar foarte inteligent...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:07
ge, ai frigidere de umplut?
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:38
De la: garbo166122, la data 2010-10-18 14:54:23
Bagseama ca ti-ai inghitit mucii si ai inceput sa vomiti...
Hai,da tot din tine...sa vedem cat venin mai ai ...iar cand faci o pauza reciteste-ti postarile sa vezi ca stii cine sunt...mai incurcat tu de mai multe ori ,asta din cauza inteligentei...cat paci sa ma vezi si stranger...noroc ca ti-a destupat Thor capul...ce departe esti de el...
Da stai cam mult pe garbo...n-ai si tu un servici? sau nu te mai poti dezlipi de fete...ai rabdare sa vina nevasta-ta de la tara ca nu mai pupi tu forum...



mare "domn" esti, dupa VACA_BOU_larul pe care-l folosesti... deocamdata vad ca tu arunci cu fel de fel de dejectii, si imi dau seama de ce Doamnele de aici te iau in suturi. simplu, fiindca le meriti.

stai linistit, eu nu ma iau dupa nimeni. imi formez opiniile singur, si nu are cum sa ma convinga cineva ceea ce cred eu. eu acolo am aruncat o pastila, si iarasi ai muscat-o, ca de obicei. :P

deocamdata, vad ca te freaca grija pe aici, de viata mea si a altora... cu aia ramai.
iar daca te mananca tare, eu pot sa te scarpin, fara griji.
:)))

PS: si precum ti-am mai spus, mai pune mana pe gramatica, fiindca vad ca si in scoala generala iti faceai mucii prastie la orele de romana.::PP
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:41
De la: Laura_M, la data 2010-10-18 17:38:57 ge, ai frigidere de umplut?


laura, momentan sunt pline...
neavand alte griji, mai intru si pe-aici, sa ma iau de cate un imbecil sinistru...:))

si daca tot veni vorba de imbecili... cine e acest 122? stie cineva?:PP
primesc detalii si aici, si pe e-mail, si pe mess.:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:46
cred ca m-am exprimat eu gresit... mai de graba umplii frigiderele lui garbo, da-i bataie ca vine iarna
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:49
Laura, negresit o sa mai intru si pe-aici, daca tot am aflat ca unii idioti nu incap de mine...:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:54
las, ge, asa simti ca traiesti, cand faci fundu mare :D cand esti bagat in seama, iti mai da luciu la portofel
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:55
a propos si de idioti... Ilie Nastase tocmai a declarat la TV, in prezenta "ilustrei" sale iubite, ca a avut la viata lui peste 2500 de fumei.
creca statea cu o mana pe jucarie si cu cealalta bifa in carnetel...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:56
cred ca schimba canalele la tta, si zicea "asta... si asta e a mea... asta nu-mi place, da hai sa fie la numar, sa-mi fac norma pe ziua de azi"
ce sa zica si el, doar nu-l doare gura
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 17:58
pai tot asa e si cu 122... nu ca n-ar fi si el idiot...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:00
cred ca mi-ae foamee de nu mai scriu cum trebuie
ge, io am impesia ca e gelos
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:02
bun... acum sa lasam oile si sa trecem la tema topicului.:P
voiam sa spun ca acel "AH!" al lui esme e cel mai bun exemplu de a comprima o intreaga povestire...:))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:03
poate fi un scurt rezumat sau poate i-a plcut fetii povestirile
s-a trezit pufulete sitre sa plec
Laura_M
Postat pe 18 Octombrie 2010 18:11
Sir si John sunt la vanatoare pe domeniul castelului. Servitorul (privind prin binoclu inspre castel):
-Sir, cred ca ar trebui sa va informez ca doamna este in compania unui domn.
Sir:
-Nu se poate, te inseli. Doamna mi-a spus ca primeste o prietena in vizita. Da-mi si mie binoclul.
...
-Acest binoclu nu este suficient de puternic. Da-mi pusca cu luneta.
KNIGHT_31
Postat pe 18 Octombrie 2010 21:30
Si nu vad rostul lunetei... doar vaz ca te uiti pe teava pustii...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Octombrie 2010 22:17
De la: eu_geminy, la data 2010-10-18 18:00:56pai tot asa e si cu 122... nu ca n-ar fi si el idiot...:D
:))


Reciteste-ti ce a putut debita mintea ta de om inteligent...parca asa te laudai,nu? ai uitat sa spui ca esti si crescut la scoala de dans... sau numai a manierelor elegante???...nuu...am sa-ti spun eu in numarul urmator unde esti crescut si educat...intr-adevar ai reusit sa faci diferenta dintre noi...in randul oamenilor de teapa ta n-o sa ma numar niciodata...



dupa VACA_BOU_larul pe care-l folosesti



si daca tot veni vorba de imbecili... cine e acest 122?



iti faceai mucii prastie la orele de romana.::PP


imbecil sinistru...:))


pai tot asa e si cu 122... nu ca n-ar fi si el idiot...:D



Frumoase exprimatri,nu? academice putem zice...ia numarale si pe ale mele? eu stiu unde le-ai invatat dar nu spun acum ca nu a venit momentul...


"iar daca te mananca tare, eu pot sa te scarpin, fara griji."



Dar n-ar fi mai bine s-o scarpini pe nevasta'ta? sau si-a gasit singura de scarpinat pe la tara ca scula ta nu mai poate? ha? faci fetele astea sa creada ca esti macho man...pai sa-ti mai aduc aminte cine esti in viata reala ca ti s-o fi suit la cap si ai uitat de unde ai plecat...sa mai spun???ca nu-ti mai incapi in piele pe garbo...

Stiu ca nu ai servici si ca esti un amarat de pensionar...ai putea sa te duci s-o mai ajuti pe nevasta-ta la munca campului...adica,tu sa-i comanzi si ea sa execute...ca de altceva nu esti bun...

In final te rog sa numeri cate cuvinte triviale ti-am adresat eu in postarea asta...
garbo166122
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:37
pretene, te rog frumos, muta-ti discutiile pe alt topic. Ok?
anakin
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:39
ce puii mei aveti de inpartit?paai stricati topicu lu anakinu? vreti sa va dau la glezne?ia hai liniste si sa nu vad ca va mai jigniti .....nu va placeti .....IGNORATIVAAAA
garbo074997
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:42
cred ca au inteles mesajul, floris. Sunt convins ca amandoua partile vor da dovada de maturitate si se vor potoli.
anakin
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:51
122... mai Marcelica,
nu stii nimic in afara de prostiile pe care eu le debitez aici, ca sa le muste fraieri ca tine...:))

nu trebuie sa-mi repeti ceea ce am scris,eu stiu foarte bine ce am scris, si crede-ma ca meriti, la caracterul tau infect...:))

prefer sa fiu asa cum sunt, decat un Mucea-man, asa cum esti tu.
si ai grija la tastatura aia, ca ai luat-o deja in dinti...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:51
Anakine......ai bodyguard....
nuti_vio
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:52
ge, te rog, nu-i mai da satisfactia unui nou raspuns. Ignora-i postarile, ca si pana acum.

nuti, parca imi si amintesc: "nimeni nu poate trece de bodiguarzi"
anakin
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:53
De la: garbo074997, la data 2010-10-19 00:42:24ce puii mei aveti de inpartit?paai stricati topicu lu anakinu? vreti sa va dau la glezne?ia hai liniste si sa nu vad ca va mai jigniti .....nu va placeti .....IGNORATIVAAAA


floris, evident ca e ignorabil...

dupa perioada de presupusa acalmie pe care a mimat-o, era insa de asteptat sa il apuce din nou crizele...

o sa fac dupa cum am eu chef... daca vreau, il altoiesc. iar daca nu, nu...:)
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:54
De la: eu_geminy, la data 2010-10-19 00:51:49122... mai Marcelica,
nu stii nimic in afara de prostiile pe care eu le debitez aici, ca sa le muste fraieri ca tine...:))

nu trebuie sa-mi repeti ceea ce am scris,eu stiu foarte bine ce am scris, si crede-ma ca meriti, la caracterul tau infect...:))

prefer sa fiu asa cum sunt, decat un Mucea-man, asa cum esti tu.
si ai grija la tastatura aia, ca ai luat-o deja in dinti...:D
:))))
I-TI BAG un orgasm de ti lesin GE hai fii cuminte si nu mai zgandari

garbo074997
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:54
De la: anakin, la data 2010-10-19 00:53:57ge, te rog, nu-i mai da satisfactia unui nou raspuns. Ignora-i postarile, ca si pana acum.


anakine, eu pot sa nu-i raspund la tine pe topic... iar asta pot sa o fac, fiindca esti un om care merita respect.

fireste ca pot sa nu mai scriu deloc aici, nu ma deranjeaza...

daca vi se pare OK sa "convietuiti" aici cu el, chiar ca nu e nicio problema.
am unde sa-l ating, oricum.
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2010 00:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt uimit 11 De la: Cadar_Grigore_1 20 Martie 2016 19:48
Ce cuvant ar fi mai potrivit pentru a descrie sentimentul de iubire, pentru fiecare din voi? 146 De la: fleurdelis 9 Decembrie 2009 11:58
voi ce spuneti??? 212 De la: mariana33 21 Aprilie 2011 22:47
buna la toata lumea 5 De la: narcysa 12 Decembrie 2010 06:00
Dar intr-adevar, s-a schimbat femeia? 43 De la: garbo_466560 21 Mai 2017 13:35
Setari Cookie-uri