copii ....fara nici o vina

am tot citit pe aici despre infidelitati despre cum ar vrea sa intre femeile in capul barbatilor despre sex despre despartiri.ok vreau sa va rog sa imi raspundeti la cateva intrebari.va interesat vreodata subiectul despre copii abuzati sexual de catre propii lor parinti ?ori subiectul copii maltratati?am 20 de ani majoritatea dintre voi au o varsata destul de inaintata ca sa mai posteze discutii precum .*.am inselat HELP*.*.vreau sa ii despart*.yupy ce interesant.nu ma ast la o anumita implicare vreau doar sa va ganditi si sa imi da-ti si mie cateva raspunsuri ce ati face dak ati avea o putere sa opriti molestarile si maltratarile in ce mod ati proceda????
dropit
Postat pe 14 August 2010 19:51
nu stiu ce as face,poate in momentul asta nu pot planuii clar ce voi face insa daca aud de asa ceva,sau vad asa ceva cred ca as fi in stare sa fac orice,si cand spun orice este chiar orice.

eu nu ii consider parinti pe cei care fac asa ceva,astia sunt oameni bolnavi carora ratiunea le lipseste,automat copii nu au ce cauta cu astfel de parinti.

anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:09
De la: anaROBERT, la data 2010-08-15 00:09:26nu stiu ce as face,poate in momentul asta nu pot planuii clar ce voi face insa daca aud de asa ceva,sau vad asa ceva cred ca as fi in stare sa fac orice,si cand spun orice este chiar orice.

eu nu ii consider parinti pe cei care fac asa ceva,astia sunt oameni bolnavi carora ratiunea le lipseste,automat copii nu au ce cauta cu astfel de parinti.



Fata a cerut chestii concrete, nu aberatii luate de prin romanele siropoase. Asa ca, daca nu ai de spus ceva concret, abtine-te si nu mai palavragi aiurea, ca ne consumi timpul si spatiul in care trebuie sa iti citim idioteniile.
onelia
Postat pe 15 August 2010 00:17
blondy_made_to_love
Postat pe 15 August 2010 00:19
doamne deci tu esti chiar bolnava...dar grav bolnava....
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:27
onelia ce patisi fetita? ce te aprinsei asa ? nu-ti place nu o citi si nu o aproba da de ce o hartuiesti si o urmaresti pe topice?
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 00:31



ciudata chestie,ma mira si pe mine....nu este de acord ca am judecat-o pe aia cu sotul hot si pe aia de aseara.....dar de aici si pana la urmarirea postarilor mele si la jignirile astea de cotet e cale lunga...anyway .....padure fara uscaturi nu se poate
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:34
i sa parut ca ai fi o victima sigura si devenea si ia o vedeta garbo
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 00:39
saraca de ea.....
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:41
ma deranjat faptul ca s-au adus copii in discutie .....ei nu au ce cauta in balacareli ....haideti sa fim decenti si sa ne spunem parerile calm ................si e absolut normal sa nu avem aceeasi opinie si sa gandim diferit..........asta nu inseamna ca trebuie sa devenim toti trasi la indigo
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 00:46
majoritatea dintre noi, kitty, posteaza fix despre ce le tuna. Si asta vor face in continuare indiferent de opinia ta. Probabil si tu ai o virsta in care ar trebui sa iti vezi de funditele tale roze si sa nu emiti judecati de valoare.
Si, ca sa iti raspund la intrebare - NU.
Nu ma preocupa subiectul.
Nu intra in acest moment in sfera mea de preocupari.
Nici copiii abuzati, nici foametea in lume, nici gaurile in ozon si nici supraincalzirea planetara.

Esti multumita?
quasaria
Postat pe 15 August 2010 00:50
de moartea balenelor orca ce zici Q???
eladaela
Postat pe 15 August 2010 00:52
fie-le tarina usoara.
quasaria
Postat pe 15 August 2010 00:57


eladaela
Postat pe 15 August 2010 01:00
Este una dintre tragediile lumii abuzul copiilor de catre parinti ori de catre alti adulti. Ma intreb: CUM DE ESTE POSIBIL? Eu i-as aduna pe acesti masculi-nu-i pot numi barbati-in centrul orasului si i-as tine in cutii, la vedere, pana mor. Fara paine, fara apa.
Luna_in_capricorn
Postat pe 15 August 2010 09:01
multumita???? da ti-ai spus parerea dupa cum spunea alt membru garbo paduri fara uscaturi nu se poate nu te procupa subiectul nu posta un rasp doar asa sa te afli in treaba.ai ceva de spus interesant spune nu ai mai bn taci
dropit
Postat pe 15 August 2010 12:52
pisoias, mai bine joaca-te tu cu alt ghem.
vezi ca pe aici sint adulti. Care sa-ar putea sa te suporte ce te suporta cu ifosele astea existentiale dupa care incepi sa iti iei shouturi in popou.

Ce deranjeaza la mesajul tau nu e subiectul, ci abordarea. Bineinteles ca altfel il ignoram.
Exista fundatii care se ocupa cu diverse cauze nobile: inscrie-te la vreuna, daca vrei sa te simti utila. Sau daca n-ai idei sa iti termini referatele. Aia ar fi o abordare constructiva, spre deosebire de predica ta care arata aici ca nuca in perete, intre subiecte de cu totul alta natura, si care ne explica despre ce ar merita sa discutam.
No shit?
quasaria
Postat pe 15 August 2010 13:15
mda....sunt adulti poate q dar tu nu te incadrezi iar cat despre shut in popo dupa cum iti spuneam mai devreme nu iti convine veze-ti de subiectele tale nu despre abordari inutile pe mn ma intereseaza parerea altor persoane iar cand spun pers se pare ca u nu te incadrezi
dropit
Postat pe 15 August 2010 16:48
ps sunt inscrisa la fundati cum le numesti tu de asta ma si intereseaza subiectul si parerea altor oameni.dar trust me tu chiar nu te incadrezi asa k poti sa iti pastrezi comentarile tale si sa postezi in continuare subiecte cu adevarat inutile
dropit
Postat pe 15 August 2010 16:52
De la: anaROBERT, la data 2010-08-15 00:09:26nu stiu ce as face,poate in momentul asta nu pot planuii clar ce voi face insa daca aud de asa ceva,sau vad asa ceva cred ca as fi in stare sa fac orice,si cand spun orice este chiar orice.

eu nu ii consider parinti pe cei care fac asa ceva,astia sunt oameni bolnavi carora ratiunea le lipseste,automat copii nu au ce cauta cu astfel de parinti.

dropit
Postat pe 15 August 2010 16:53
o persoana care intradevar are ceva de spus
dropit
Postat pe 15 August 2010 16:53
bun. daca esti inscrisa du-te si activeaza pe acolo - si scuteste-ma de patetisme duminica seara.

quasaria
Postat pe 15 August 2010 17:04
Mie imi place pe topicul asta ca mai e un pic si i se vede buricul, (ca sa nu zic altceva) prin decolteu dar e foarte preocupata de subiecte serioase.
Doara
Postat pe 15 August 2010 21:17
Multa lume necajita!
Si multa lume suparata pe viata fir-ar sa fie.

Dorutza, ce faci fetitza?
Ciresica
Postat pe 15 August 2010 21:36
sa imi fie ccu ietare dar sper ca nu sunt singura care a observat o schimbare pe garbo asta?oare sa fie caldura de vina? sper ca da altfel imi voi face reale griji.

sa va spun eu cum sta treaba,fiecare poate deschide un topic,dar de ce unu?poate deshide 10,mesaje ca raspuns la curiozitatea initiatoarelor pot fi multe diferite prin mentalitate si cheful de a raspunde...

de ce sa ne suparam,sa ne luam la jignit,sa deviem de la subiect.....alege doar ce te intereseaza ce nu treci peste si sari peste ceilalti cu vederea....
anaROBERT
Postat pe 16 August 2010 00:19
De la: badbadkitty, la data 2010-08-14 19:51:47am 20 de ani majoritatea dintre voi au o varsata destul de inaintata ca sa mai posteze discutii precum .*.am inselat HELP*.*.vreau sa ii despart*.yupy ce interesant.


uite dia nu sarim peste. sarim prin.

miss mucles asta sa isi educe ursuletul de plus - sa il si molesteze la o adica... nu sa imi explice mie ce trebe sa ma intereseze - ca imi aminteste de maica-mea care ma abuza cu predici dstea cind eram ploada. Asa ca s-ar putea sa vada aci live si unplugged reactii de copii abuzati.....
quasaria
Postat pe 16 August 2010 02:16
mai eu una tot nu inteleg ce are varsta cu opinia??
ALTA care se crede tnara si restul babe???
poi n am zis destul de claar ca si ea este in devenire?!?
si apoi am vazut babe care arata MUULT mai bine decat unele tinerele imbatranita(fizic) inainte de vreme
ca si varsta biologica la unii se consuma mai repede
doamne fereste si apara
auzi...
ca ai o alta varsta..
LILO
Postat pe 16 August 2010 02:29
Eu cred ca stirile de la ora 5 sunt suficient de siropoase si nu mai e nevoie de comentarii pe garbo.Dar asta este doar parerea mea.

Iar cit priveste virsta forumistilor: Kitty darling I am soooo happy I'm not your mother!
Ciresica
Postat pe 16 August 2010 04:23
Ciresico, ma intorsesem din rai in iad.

Mai Pisi bad, bad. Tu crezi ca nu mai exista viata dupa 20 de ani? La cat da imbacsita pari in gandire tu deja esti baba. Hai sa traiesti.
Doara
Postat pe 16 August 2010 06:08
De la: quasaria, la data 2010-08-16 02:16:21
De la: badbadkitty, la data 2010-08-14 19:51:47am 20 de ani majoritatea dintre voi au o varsata destul de inaintata ca sa mai posteze discutii precum .*.am inselat HELP*.*.vreau sa ii despart*.yupy ce interesant.


uite dia nu sarim peste. sarim prin.

miss mucles asta sa isi educe ursuletul de plus - sa il si molesteze la o adica... nu sa imi explice mie ce trebe sa ma intereseze - ca imi aminteste de maica-mea care ma abuza cu predici dstea cind eram ploada. Asa ca s-ar putea sa vada aci live si unplugged reactii de copii abuzati.....
pfffff esti varza app iti place noua mea foto am schimbat-o special pt tn ....deci sa inteleg k pe tn te intereseaza mai mult daca masturbarea doare decat de copii atunci ce drecu ai intrat sa postezi de la bun inceput un rasp am obs ca nu te poti abtine dar incearca ptt ca eu nu am nici timpul necesar sa citesc ce scriu anumite pensionare geloase invidioase app mucles e pt tn inseamna TACI
dropit
Postat pe 16 August 2010 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce tratament credeti ca ar fi mai potrivit pentru tratarea mustelor penale ne care se dau virgine pe forum 14 De la: Sassette 4 Septembrie 2017 01:45
Mai sunt oare femei care le este frica de nastere? Pt ca mie imi este frica si de o injectie... 181 De la: luptatoareacurajoasa 4 Iunie 2010 11:29
Cautam moderatori si redactori pentru un post de radio online 5 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:40
tribal :-) 139 De la: fleurdelis 10 Februarie 2011 13:24
Invitatie la studiu - dezvoltarea in firme 1 De la: Ander 14 Februarie 2012 23:45
Setari Cookie-uri