De ce multi barbati rai umbla sa prinda femeile cumsecade in plasa lor de paianjen ,apoi sa nu mai poti scapa de ei

ce te razi nitisor sa stii ca se exista
garbo074997
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:47
De la: nuti_vio, la data 2010-10-05 23:44:55 Mai, ma sperii.....eu doream sa o intalnesc....
sa o intalnesti?da di ce ?sau sa o cunosti?
garbo074997
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:48
bre, eu cred ca irinuca se masturbeaza crestineste, adica gandul ei este curat fiindca tot la cele sfinte ramane. Cum ar fi sfanta paula, pana pe coada.
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:51
Dap......doream......aveam unele banuieli.... ...dar m-am lecuit.....
nuti_vio
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:52
poate cu una inpaiata ca sa nu pacatuiasca
garbo074997
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:08
la subiect:

pai irinuco, la unele barbatii umbla ca sa le scape de panza de paianjen...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:32
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:35
in special, vorbim de panza de "vaduva neagra"...:P
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:37
io imi sustin afirmatia !!! nu renunt la berbati nici moarta
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:39
vezi ca o sa atragi invidia irinookai si mai baga freo cinzeci de topicuri misandre...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:41
pai tanti asta are un fix cu berbatii...

ai dreaq ei de berbati...toti e porci si bagabonti...noroc cu fomeile
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:45
eu cred ca mizeaza pe efectul Schopenhauer... cu cat era ala mai vehement impotriva fumeilor, cu atat mai multe fumei veneau la conferintze...:))

ca nu poate dormi de grija barbatilor, asta e clar...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:49
ce sa zic, gemy...lume nacajita, mami...

desi, banuiala mea e ca nu e deloc femeie...e un nene care a inceput prin a se distra pe seama noastra, si acu' a sfarsit prin a sari de tot de pe sina...am io ashe, un feeling...
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:54
pai ce sa zic, o fi...

da' daca-i una etern refuzata,... ce i-ar mai ramane de facut, decat sa infiinteze o organizatie feminista?!:PP

aveam o prietena care sustinea mereu ca feminismul- in forma lui clasica - e cea mai mare criza de isterie din istorie...:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:59
gemy...nush ce sa zic...gandeste-te numai la perioada victoriana, cand femeile erau obiecte de decor, umblau cu ceaiu' in mana prin saloane si pe urma treceau in dormitoru' barbatilor legitimi

nu mai spun ca nu-si puteau administra banii, ca gandea barbatul pentru ele

ma rog, nici azi nu prea au evoluat femeile mult, inca au ramas cu sindromul ala ca tre' sa "lupte" pentru casnicie

nashpa e ca lupta cu aceleasi arme din perioada aia, adica sexuale.si acum, ca si atunci, "lupta" inseamna cateva camasi sexy de noapte, lumanarele parfumate, si vreo pozitie inedita la asternut

moluste, bre...
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:09
gata, o sterg la somn, ca am dat in filozofeala de trei la leu

noapte buna, si sa va jucati frumos
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:16
eu sunt de acord, me... numai ca miscarea feminista a degenerat adesea, de la lupta pentru egalitatea in drepturi, la o isterie colectiva misandra... exemple sunt destule in istorie, si nu ca m-ar afecta asta in vreun fel...

exista miscari feministe care au scopuri bine definite, justificate, inclusiv scopuri caritabile...

la fel cum exista si organizatii asa-zis "feministe", la care se aduna femei nerealizate pe majoritatea planurilor, care au si probleme la mansarda. e adevarat, trebuie sa se simta si ele bine undeva, in felul lor...:P

:)
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 01:17
Pai ca sa duci o viata crestineasca..Nu este chiar asa usor..Sa muncesti..Sa iti educi corect copiii...Dar la cat de neseriosi sunt barbatii...Si nu muncesc,pt ca si femeile trebuie sa munceasca,,de asta nici nu au timp sa isi educe copiii...Apoi sa faci copiii si sa nu ai timp sa tii educi..pai degeaba ii mai aduci pe lume,,ca sa se chinuie si sa sufere..Casatoria este grea pt ca barbatii sunt neseriosi...Si lenesi...Si femeile nu pot munci si sa mai aiba si timp sa isi educe copiii..apoi sa iti iei un destrabalat de barbat,,chiar ca nu poti sa iti educi copiii deloc,si or sa iasa tot niste delbedei ca taicasu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:17
Casatoria crestineasca trebuie sa se faca intre 2 crestini convinsi si curati la suflet....Pt ca copiii sa poata primi o educatie ,pt ca parintii lui sa fie exemple pt ei...Pt ca femeile spera ca barbatii se vor schimba...Daca bea alcool si este un vagabont,,,nu stiu cat se va schimba ala....Sau sa se schimbe inainte si sa se curete de rele apoi sa vrea sa se casatoreasca..Pt ca casatoria nu este o joaca asa cum fac multi..De asta sufera si se bat cu capul de toti peretiii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:21
gemy, ca orice chestie, feminismul da in derapaje. uita-te pe site-ul asta si o sa vezi exemple nenumarate. e rau cand nu gasesti un echilibru. xena nu intra in nicio categorie, ea are o relatie cu ea insasi care functioneaza perfect
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:31
De la: me_reloaded, la data 2010-10-06 10:31:02gemy, ca orice chestie, feminismul da in derapaje. uita-te pe site-ul asta si o sa vezi exemple nenumarate. e rau cand nu gasesti un echilibru. xena nu intra in nicio categorie, ea are o relatie cu ea insasi care functioneaza perfect
Eu am o relatie cu Iisus Hristos....Si il am pe Dumnezeu in inima..De asta sunt si plina de iubire pt oameni si vreau sa ii ajut sa traiasca in pace intre ei..Nu sunt plina de intuneric ca voi,,pt ca sunteti pacatosi si umblati cu lucruri slabe...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:34
Eu am o relatie cu Iisus Hristos....Si il am pe Dumnezeu in inima..De asta sunt si plina de iubire pt oameni si vreau sa ii ajut sa traiasca in pace intre ei..Nu sunt plina de intuneric ca voi,,pt ca sunteti pacatosi si umblati cu lucruri slabe...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:36
Omul care isi deschide inima lui Dumnezeu...Dumnezeu il infiaza si il face copilul Lui....Omul care il lasa pe Dumnezeu sa intre in inima lui...Dumnezeu ii umple inima de iubire,,ii lumineaza mintea..Dar acel om care nu il acepta pe Dumnezeu in inima lui...Acel om are o inima rece,,nepasatoare si este plin de intuneric si de instincte la fel ca dobitoacele....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:39
Si atunci retinem, iarasi: raul nu e in fiinta, nu fiinta devine rea, nu firea, ci viata, gandirea. Raul e numai in mintea noastra, numai in vointa noastra. Asa de adanc spune Sfantul Grigorie: Dumnezeu e bunatatea vie si de viata facatoare a celor vii. Pe cata vreme atunci cand ispita patrunde in mintea omului, in vointa omului, atunci duhul omului se uneste cu raul; tentatia lui, ispita catre nu, catre nefiinta, catre moarte.
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 11:20
Si tot nu mi-ai raspuns la intrebare, irinuco... la ine te gandesti tu atunci cand iti giugiulesti solo barzoiul prin baie? eh?
anakin
Postat pe 6 Octombrie 2010 14:35
Anakine ..
reyya
Postat pe 6 Octombrie 2010 14:37
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-06 10:21:41 Casatoria crestineasca trebuie sa se faca intre 2 crestini convinsi si curati la suflet....Pt ca copiii sa poata primi o educatie ,pt ca parintii lui sa fie exemple pt ei...Pt ca femeile spera ca barbatii se vor schimba...Daca bea alcool si este un vagabont,,,nu stiu cat se va schimba ala....Sau sa se schimbe inainte si sa se curete de rele apoi sa vrea sa se casatoreasca..Pt ca casatoria nu este o joaca asa cum fac multi..De asta sufera si se bat cu capul de toti peretiii


reyya
Postat pe 6 Octombrie 2010 14:39
Irino , las-o in sange de casatorie ca ne-ai tampit cu ea, ti faci probleme acolo unde nu le ai , io zic asha : cumpara niste palinca , dar de aia tareeeeeeee si poate ,,momesti " vreun fraier, dupa ce pica sub masa, du-l indeajuns de repede la Starea Civila dar vezi sa nu se trezeasca ca dupa aia s-a dus norocul tau ..bine, nu vreau sa ma gandesc la ala dupa ce se trezeste :-)))
reyya
Postat pe 6 Octombrie 2010 14:42
lasati-o pe irinuca ca ea si-o pune cu duhul sfant daca traieste cu iisus
vorba lu' michelle nu renunt la barbati nci in ruptul capului si mai ales in momentele alea de ecstaz din plin spunem ohhh good
tusi_Oli
Postat pe 6 Octombrie 2010 15:13
bad oli! bad oli! bad! bad!
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 15:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Integrarea pocaitilor in societate ,,,fara ca sa fie luati la misto sau sa rada cineva de ei 329 De la: sora_ilsi 27 Ianuarie 2011 02:09
Femeia- Pesti, Barbatul- Scorpion 1 De la: Schatzybu 16 Ianuarie 2012 08:26
Nuvaring 1 De la: garbo_1797 17 Decembrie 2012 11:52
de ce avem nevoie de politete? 105 De la: Freya__ 17 Aprilie 2011 20:35
PRODUSE ANION 4 De la: tutankhamon 29 Octombrie 2009 09:45
Setari Cookie-uri