De ce multi barbati rai umbla sa prinda femeile cumsecade in plasa lor de paianjen ,apoi sa nu mai poti scapa de ei

De la: reyya, la data 2010-10-06 14:42:11Irino , las-o in sange de casatorie ca ne-ai tampit cu ea, ti faci probleme acolo unde nu le ai , io zic asha : cumpara niste palinca , dar de aia tareeeeeeee si poate ,,momesti " vreun fraier, dupa ce pica sub masa, du-l indeajuns de repede la Starea Civila dar vezi sa nu se trezeasca ca dupa aia s-a dus norocul tau ..bine, nu vreau sa ma gandesc la ala dupa ce se trezeste :-)))
Eu nu ma gandesc la casatorie..Dar zic pt altele...Mie imi place sa duc o viata curata sufleteste si trupeste....Viata este mai usoara asa...Mie imi place linistea,a stau departe de rautate....sa nu fac parte din lumea rea...asa ca nu am gand sa pacalesc pe nimeni,,,numai barbatii umbla cu pacaleala
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:57
dah, se cheama ca-s pacalitori cu naivele (de) fumei...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 17:59
De la: eu_geminy, la data 2010-10-06 17:59:10dah, se cheama ca-s pacalitori cu naivele (de) fumei...:P
:))
Sunt niste sarlatani..Pt ca nu sa ocupat nimeni de educatia lor...Femeile nu au avut prea multa minte de cand este lumea...sau doar ca barbatii le-au spalat creierul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:02
Pai daca zici ca fumeile n-au avut minte de cand ii lumea, cine sa-i mai educe pe barbati???

Io recunosc ca am fost educat de fumei si reprezint suma fumeilor pe care le-am intalnit pana acu': Deie-le Dzeu sanatate!... Incepand cu mama...:)
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:11
gemy, tu mori de plictiseala, este?

hai ca-ti bag la dat cu capu' un clip cu dialoage conjugale
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:17
nu mey... voiam sa fiu nitzel patetic...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:18
De la: eu_geminy, la data 2010-10-06 18:11:37Pai daca zici ca fumeile n-au avut minte de cand ii lumea, cine sa-i mai educe pe barbati???

Io recunosc ca am fost educat de fumei si reprezint suma fumeilor pe care le-am intalnit pana acu': Deie-le Dzeu sanatate!... Incepand cu mama...:)
Pai nu te cunosc ca sa ma pot pronunta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:19
noah... atunci generalizeaza cu altii, nu cu mine... :P
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:20
nu-ti iese, my friend

michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:22
De la: eu_geminy, la data 2010-10-06 18:20:58noah... atunci generalizeaza cu altii, nu cu mine... :P
Am vrut sa zic ca nu stiu cat te-a educat mama ta..Si cate principii morale te-a invatat....Eu ma uit,,la cu cine umbli ca sa imi dau seama cine esti..pt ca fiecare om se vede bun...depinde de fiecare om ce gandire are....ca un barbat sa aiba o gandire curata,,trebuie mai intai sa duca o viata curata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:25
lasa mey irinooka,... n-ai tu nicio treaba cu modul in care m-a educat mama mea. fiindca, de la ea incoace mi-au mai completat educatia freo cateva duzini de fumei, toate super OK. compris?:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:29
De la: eu_geminy, la data 2010-10-06 18:29:07lasa mey irinooka,... n-ai tu nicio treaba cu modul in care m-a educat mama mea. fiindca, de la ea incoace mi-au mai completat educatia freo cateva duzini de fumei, toate super OK. compris?:PP
:))
Si la femei s-a intaplat la fel...Ce ti s-au intaplat tie..Baieti rai,,au profitat de femeile,,care au devenit si ele rele si ele poate teau ranit pe tine...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:31
1. Daca va inecati cu un cub de gheata, nu intrati in panica.
Pur si simplu turnati apa clocotita pe gat si problema se va rezolva instantaneu.
2. Sunteti neindemanatic si va taiati frecvent atunci cand tocati legume?
Pur si simplu rugati pe altcineva sa tina legumele atunci cand le taiati.
3. Scandalurile cu sotia referioare la scaunul ridicat de la toaleta pot fi evitate prin folosirea chiuvetei.
4. Pentru hipertensivi: pentru reducerea tensiunii, va puteti taia si sangera pentru cateva minute.
NU uitati sa folositi un timer.
5. Daca aveti o tuse urata, folositi doze mari de laxative. Astfel, o sa va fie frica sa tusiti!
KNIGHT_31
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-06 18:31:57 Si la femei s-a intaplat la fel...Ce ti s-au intaplat tie..Baieti rai,,au profitat de femeile,,care au devenit si ele rele si ele poate teau ranit pe tine...


m-au ranit pe dracu'... daca m-am mai si julit, m-am julit singur, cand am vrut sa o fAck pe fAckiru'...:PP
eu_geminy
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De de stai pe forumul asta? 39 De la: londonwalk 6 Septembrie 2016 10:12
De ce se insoara barbatii? 86 De la: garbo265966 6 Iulie 2012 23:14
de ce preotii critica doar femeile si nu critica si barbatii? pt ca barbatii iau atitudine pt ca nu permit sa fie jigniti si criticati de o adunatura de hoti 94 De la: ingerasulcumintesiluptator 19 Noiembrie 2014 22:24
poezii de dragoste 78 De la: iasomia 21 Septembrie 2009 10:39
Probleme in cuplu !!! 22 De la: garbo211338 29 Iunie 2011 00:43
Setari Cookie-uri