De ce multi barbati rai umbla sa prinda femeile cumsecade in plasa lor de paianjen ,apoi sa nu mai poti scapa de ei

Barbati rai care seduc femeile,,apoi le manipuleaza creierul..Ce parere aveti?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 10:43
Ce le face, mai?.. le mani-... cum?
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:04
e cu spiderman, my friend...nic nu stii...traiesti in intuneric, parol...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:09
Si tie ti se pare ca irinuca incepe sa vada luminita aia de la capatul tunelului?..
Daca o vede, atunci inseamna ca e marfarul de 8 si douajcinci.
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:19
e sensibila, mami...

ai dreaq berbati...cum e ei porci si bagabonti...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:23
Plus ca eu cred ca femeile ar duceo mult mai bine fara barbati,care le seduc apoi le manevreaza creierul cu vor ei...Barbatii sunt egoisti..Nu toti ami sunt si exceptii...Apoi cred ca este mai bine fara barbati.......pt ca daca faci copiii,,cu un barbat egoist,,copiii vor seamana cu taicasu,,,asa ca o femeie poate sa isi educe copiii ami bine fara un barbat..daca femeia stie sa ii invete pe copiii,lucruri morale care apoi sa le puna in practica si cu ea..Ca daca copiii vad la mama ca face lucruri rele,,asa vor face si ei si le vor practica si cu mama lor...Ce ii inveti pe copii,,aceaea va practica si tu tine,nu doar cu altii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:24
batman...batman...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:25
Da, vad.. foarte sensibila, de alfel ...
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:25
face misto de noi...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:26
Da.. si viata de ea.
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:28
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-05 11:24:58 Plus ca eu cred ca femeile ar duceo mult mai bine fara barbati,care le seduc apoi le manevreaza creierul cu vor ei...Barbatii sunt egoisti..Nu toti maii sunt si exceptii...Apoi cred ca este mai bine fara barbati.......pt ca daca faci copiii,,cu un barbat egoist,,copiii vor seamana cu taicasu,,,asa ca o femeie poate sa isi educe copiii mai bine fara un barbat..daca femeia stie sa ii invete pe copiii,lucruri morale care apoi sa le puna in practica si cu ea..Ca daca copiii vad la mama ca face lucruri rele,,asa vor face si ei si le vor practica si cu mama lor...Ce ii inveti pe copii,,aceaea va practica si tu tine,nu doar cu altii
De asta cred ca femeia o duce mult mai bine,,fara barbat..Este ,mai linistita..Numai ca daca esti crestin si nu vrei sa te casatoresti trebuie sa nu faci sex,,daca vrei sa ai o minte clara..Dar oare se merita,,sa iei pt un carnat tot porcul...Pt ca 10 minute de placere,,sa traiesti cu un dobitoc,,si sa dormi cu dusmanul de barbat egoist in pat sa fii zi de zi cu el...Nu cred ca se merita? Eu cred ca femeie se obisnuieste si fara barbat,,fara sex....care provoaca dependenta..dar te dezobisnuiesti.....nu se merita sa ai un barbat langa tine,,,,eu una nu vreau...poate altele,,pt ca barbatii sunt rai si egoisti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:30
]De asta cred ca femeia o duce mult mai bine,,fara barbat..Este ,mai linistita..Numai ca daca esti crestin si nu vrei sa te casatoresti trebuie sa nu faci sex,,daca vrei sa ai o minte clara..Dar oare se merita,,sa iei pt un carnat tot porcul...Pt ca 10 minute de placere,,sa traiesti cu un dobitoc,,si sa dormi cu dusmanul de barbat egoist in pat sa fii zi de zi cu el...Nu cred ca se merita? Eu cred ca femeie se obisnuieste si fara barbat,,fara sex....care provoaca dependenta..dar te dezobisnuiesti.....nu se merita sa ai un barbat langa tine,,,,eu una nu vreau...poate altele,,pt ca barbatii sunt rai si egoisti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:31
mda ,inteleg ca ..............daca vrei sa faci sex poti sa gasesti un barbat numia pentru asta............. adica ..........nu trebuie sa te casatoresti cu el.............
uite ca la asta nui m-am gandit..............
asta seamana a preacurvie ...........Irinucooooooooooooo
jeanette40
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:36
bre, io nu ma las de barbati nici moarta...

alo, tanti deranjata la scufita...noi suntem mai freak, ashe...ne place secsu, mami...nu vrem sa castram berbatii, ma-ntelegi?

tu stai asa cu paianjeni, si noi stam dependende...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:37
eu ma bag la problema tehnica, bre... femeile-s alea de-aduna-n sacosa... barbatii-nsira pe tzepusha...
zambil
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:42
De la: jeanette40, la data 2010-10-05 11:36:03 mda ,inteleg ca ..............daca vrei sa faci sex poti sa gasesti un barbat numia pentru asta............. adica ..........nu trebuie sa te casatoresti cu el.............
uite ca la asta nui m-am gandit..............
asta seamana a preacurvie ...........Irinucooooooooooooo
Numai ca daca..stai in pacate..numai poti avea o gandire clara...si eu nu pot fii asa ca altele sa stau cu un barbat doar pt sex,pt ca eu am fost altfel educata..Si apoi nici viata asta nu este frumoasa...Sa umbli din barbat in barbat...Dar nici sa traiesti cu un dobitoc egoist in casa....Si apoi daca traiesti in pacat,,normal ca ti se intuneca si mintea....Si apoi nu vreau viata asta imorala ca eu sa profit de altii si altii sa profite de mine....Mai bine singura si linistita...Eu nu profit de nimeni,,dar nici altii nu o sa profite de pe urma mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:42
Numai ca daca..stai in pacate..numai poti avea o gandire clara...si eu nu pot fii asa ca altele sa stau cu un barbat doar pt sex,pt ca eu am fost altfel educata..Si apoi nici viata asta nu este frumoasa...Sa umbli din barbat in barbat...Dar nici sa traiesti cu un dobitoc egoist in casa....Si apoi daca traiesti in pacat,,normal ca ti se intuneca si mintea....Si apoi nu vreau viata asta imorala ca eu sa profit de altii si altii sa profite de mine....Mai bine singura si linistita...Eu nu profit de nimeni,,dar nici altii nu o sa profite de pe urma mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:44
Bre, eu cred ca irinuca, de fapt, o fi nevasta lui florinucu'.. ca prea e rezistent si omul ala, sireacul.
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:27
crezi ca in loc de secse fac toarte si cresc paianjeni?
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:29
Ma gandesc ca s-au apucat sa creasca paianjeni pentru panza, .. iar cu toartele alea am putea gasi o explicatie simpla: macar asa mai gusta ceva dulce.

Ia zi, Irinuco, cum iti iesira torturile azi, ha?
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:35
mai, io azi is batman...nu ma las de secs nici moarta

man, nu mai stiu linkul blogului tau, mi-am reinstalat windowsul si s-a dus folderu' cu favorite

:
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:37
Asa, mami.. bampiritza segzuala, de-aia, cu da-i si lupta...
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:40
buhuhu!!! is za dotar of za darc
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:42
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-05 10:43:35Barbati rai care seduc femeile,,apoi le manipuleaza creierul..Ce parere aveti?


Fara sa te simti jignita, as dori sa intreb, daca pe tine te-a sedus vre-un barbat ,,rau'' ?
...sau cine iti manipuleaza gandirea, de-ai ajuns la astfel de concluzii aberante?
m_ada
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:47
De la: m_ada, la data 2010-10-05 14:47:29
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-05 10:43:35Barbati rai care seduc femeile,,apoi le manipuleaza creierul..Ce parere aveti?


Fara sa te simti jignita, as dori sa intreb, daca pe tine te-a sedus vre-un barbat ,,rau'' ?
...sau cine iti manipuleaza gandirea, de-ai ajuns la astfel de concluzii aberante?
Pai nimeni nu imi manipuleaza gandirea..Mereu am avut o parere nu prea buna despre barbati....pt ca barbatii mereu au umblat cu prosteala...sunt lucruri slabe
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:16
barbatii sunt fiinte, nu lucruri...

te-a tampit delirul mistic de-a binelea
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:35
Irinuco, am o intrebare.. cand te masturbezi, fiindca banuiesc ca nu poti sa giugiulesti barzoiul fara sa ii consumi bateriile, la ce anume te gandesti? nu cumva la vreun pardalnic de barbat?
anakin
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:01
ai socat-o anakin
probabil nu stie ca asa se numeste.
cricat
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:07
De la: anakin, la data 2010-10-05 23:01:01Irinuco, am o intrebare.. cand te masturbezi, fiindca banuiesc ca nu poti sa giugiulesti barzoiul fara sa ii consumi bateriile, la ce anume te gandesti? nu cumva la vreun pardalnic de barbat?
poateeee ii plac femeile LUPTY esti lesbii mamicule?
garbo074997
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:42
Mai, ma sperii.....eu doream sa o intalnesc....
nuti_vio
Postat pe 5 Octombrie 2010 23:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 101 De la: garbo_12638 6 Mai 2013 14:46
Credeti??? 21 De la: caleidoscop 21 August 2012 00:25
o poveste trista dar adevarata 50 De la: anca70 26 Mai 2011 10:05
Indragostita 11 De la: Luna_in_capricorn 13 Iulie 2012 09:59
Informatii Roma 1 De la: adelapopescu35 25 Aprilie 2011 01:22
Setari Cookie-uri