ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ?

De la: nazirra, la data 2010-09-21 15:15:23Duamne fereste!!!!!!!!!ce le ai mai amestecat!!!!!!!!!1




intrebarile de genul acesta, sunt chiar plictisitoare.intri pe google ,la site astro si afli ce vrei.asa ca i-am explicat medical,cum sa-si verifice sansele de compatibilitate.ce am amestecat?tot ce am scris este f corect din punct de vedere medical.e mai important sa stii ce boli sau la ce este predispusa medical,familia partenerului.astrologia are site-uri destul de bine facute si usor de cautat.dar nimeni vad ca nu intreaba,despre compatibilitatea genetica,care este si ea f importanta.e necesar sa faci copii sanatosi pt a pune bazele unei societati sanatoase.
vuvuzela
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:42
gata!
maine il trimit sa-si faca analizele! asa nu se mai poate!
si pe el, si pe parintii lui, si pe bunici
includem si matusile, unchii si verisorii?
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:45
ahaaa...



Tylly
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:45
De la: zambila, la data 2010-09-21 15:45:01gata!
maine il trimit sa-si faca analizele! asa nu se mai poate!
si pe el, si pe parintii lui, si pe bunici
includem si matusile, unchii si verisorii?




daca deja te-ai maritat si ai copii,nu are rost.insa pt tinerii care isi intemeiaza familiile abia acum,e f important.dar vad ca nimeni nu stie si de acest aspect al casatoriei.pai daca mama partenerei de casatorie are o boala genetica,precum cancerul,asta inseamna ca si partenera poate fii predispusa la aceasta boala.acesta a fost un ex.
vuvuzela
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:58
nu numai zodia conteaza cand te casatoresti.sunt multe criterii dupa care sa iti alegi partenerul.desigur sa nu uitam si de sentimente.am intalnit atatia parinti care isi sacrifica viata ,pt a creste copii lor nascuti,cu diferite boli!!!dureros.societatea noastra este predispusa la multe afectiuni,datorita stresului la care este supusa,a vietii pline de lipsuri si hrana naturala,etc.
vuvuzela
Postat pe 21 Septembrie 2010 16:19
De la: zambila, la data 2010-09-21 14:36:16no, uite ca io nu insel! sic!


Daca este adevarat bv tie
sa zic asa.....poate sunt 10% care sunt de casa (cand zic de casa nu neaparat sa stea la cratita) si ele nimeresc prost cu domni smardoiasi care le snopesc in bataie pt ca nu a iesit ciorba buna :(
geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 16:31
na, uite ca-i adevarat, si nici domni de care zici tu n-am intalnit!
posibil sa fiu eu foarte norocoasa!
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 20:36
nicio sansa ...schimba-l !!!
celi
Postat pe 21 Septembrie 2010 20:40
ca pe ciorapi sau...chiloti ...am voie sa zic chiloti?
geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:50
Salut, sansele sunt fifty-fifty sa stii, depinde de valorile cu care ai crescut. Mie sagetatorii mi se par ok in general, ca de defecte nu vorbim acum. Nu cred ca exista zodie sa nu le aiba "pe-ale ei". Eu sunt fecioara de ex, si citesc pe blog de atatea luni cum se vaita lumea de fecioare, de parca celelalte zodii ar fi Mister/Missiz Perfect. Toti cei care aduc critici la adresa fecioarelor ar face bine sa recunoasca ca au cautat sa le invarta pe degete, sa minta un pic etc. Fecioarele or fi bune da' nu sunt proaste decat daca vor ele, ca te lasa sa vaza ce-ti poate capu'. Si-apoi ce e rau in faptul ca suntem sincere si spunem lucrurilor pe nume? Cel putin stii pe ce picior sa joci cu ele, nu cum sunt alte zodii care, maaaama ce de libertate vor, sa faca de toate ar vrea, sa fie sprijiniti, ajutati, intelesi, cadorisiti, dar sa nu dea socoteala nimanui. PEOPLE, NU EXISTA ASA CEVA!!!! Pe ce lume traiti? Si mie imi place libertatea, ca daka esti cu cineva nu inseamna ca ai intrat la inchisoare, da nici sa faci ce-ti trece prin cap (oare am zis bine?) si apoi sa te plangi ca celalalt nu te intelege, iarasi nu o ok, indiferent ce zodie esti.
Viper
Postat pe 6 Octombrie 2010 09:54
salut!eu sunt sagetatore iar iubitul meu,cu care sunt de 6 3 ani, e in zodia fecioara!!ne intelegem minunat,clar, nu poate fi totul tot timpul roz dar depinde de fiecare cat lasa de la el.chiar nu conteaza zodia sau ora nasterii!!ideea e sa va intelegeti!!!mult mult succes. apropo, si eu l=am cunoscut tot prin internet si e distanta mare intre noi dar... e ideal!!!!!la anul facem nunta asa ca !!!!incearac asi sigur nu vei regreta!
horicel
Postat pe 21 Octombrie 2010 13:36
scuze!!!suntem de 3 ani nu de ....63!!!
horicel
Postat pe 21 Octombrie 2010 13:37
evident depinde de educatie, exa era sagetatoare eu sunt fecioara, si .....dif de 6 ani, asta se pune ??? eu zic ca da, eram diametral opusi se si vedea, ori razboaie pierdute de dragul razboiului eu nu duc
casperphantom
Postat pe 31 Decembrie 2010 14:33
CIAO EU SINT UN BARBAT FECIOARA SI AM O PRIETENA DIN ZODIA SAGETATOR ........ SA STITIII CA MA INTELEG FOARTE BINE CU EA IN CIUDA TUTUROR ZVONURILOR CE SE AUDE DESPRE FECIOARE SINTEM IMPREUNA DE MAI BINE DE UN AN SI NU AVEM PROBLEME DE NICIUN FEL ,,,,,,,.....CIAO SI BAFTA
garbo101180
Postat pe 11 Aprilie 2011 19:14
eu am o relatie de un an cu un barbat din zodia fericioara si ne intelegem foarte bine
eniko1993
Postat pe 23 Octombrie 2011 16:05

ce-i `fericioara` bre? ori o fi `cioara`?! :
maya_n
Postat pe 23 Octombrie 2011 16:08
hei ! si eu sunt un barbat fecioara si am o relatie de aproape 2 ani cu o fata sagetator.si sper inca 20 e o sagetatoare autentica mereu zambareata si pusa pe sotii am avut si multe certuri da am trecut peste,eu ca fecioara sunt mai calm ea mai zapacita da nu ne plictisim niciodata impreuna , e totul pt mine ca un drog !
garbo255907
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie gemeni barbat pesti 12 De la: eu_geminy 30 Octombrie 2011 02:05
el taur si ea balanta 21 De la: alexyaalexya 29 Februarie 2012 12:08
Un alt fel de zodiac-ZODIA SCORPION 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:29
Barbatul TAUR 2719 De la: Laura76 22 Iulie 2020 13:11
combatibilitate 2 De la: pantera_neagra 26 Aprilie 2011 03:13
Setari Cookie-uri