ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ?

NICI O SANSA GARANTAT...CAUTA DIN TAUR SUNT COMPATIBILI 100% .MULT NOROC... INCEPUTURILE SUNT PLACUTE,DAR PE PARCURS O SA VA DISTUGETI....
cerapetre
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:27
cerapetre
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:30
cerapetre
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:31
Relatiile se formeaza si dureaza datorita persoanelor implicate, nicidecum zodiilor. Sunt surprinsa ca un barbat pune baza pe zodii.

Ah, am uitat... eu sunt sagetatoare, era normal sa avem puncte de vedere total diferite... doar esti fecioara, nu?

Am avut o relatie de 5 ani cu un barbat in zodia fecioara. Ne-am inteles destul de bine, as zice eu. Daca incercati sa va intelegeti felul de a fi al celuilalt, s-ar putea sa aveti sanse.
redrose
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:50
De la: maravigliosaanna_yahoo_com, la data 2010-09-09 15:49:08Cred ca trebuie sa-ti asculti inima nu sa te lasi influentat de niste reguli sau de zodiac.Fiecare suntem unici in situatii unice si mai mult regreti ce nu ai facut decat ce ai facut.


Asa e, fiecare pereche e unica, nu poti compara viata personala cu a altor persoane, in orice casnicie trebuie sa lasi de la tine si sa lase si perechea ta de la el, altfel se gasesc tot timpul motive de cearta .
Eu sint fecioara si sotul sagetator am implinit 23 de ani de casnicie si ne iubim de cand suntem impreuna ne-am casatorit dupa 9 luni de la prima intalnire, nu ne-am cunoscut bine inainte, a fost dragoste de la inceput, asta conteaza sa va iubiti si sa nu lasati pe alti sa bage strambe intre voi. Am trecut prin multe greutati dar impreuna am reusit sa trecem mai usor .Avem prieteni care sunt ea sagetator si el fecioara si stiu ca ea e mai dura cu el dar el bea mult.Nu poti sti ce te asteapta in viitor....
marimari
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:38
ahhaaa....long story ...deci : tu nici macar nu o cunosti personal face to face si vrei sa stii deja cate sanse astrologice ai ....neah ...
GlaMourios
Postat pe 13 Septembrie 2010 00:14
Imi pare rau ca il descurajati asa pe bietul tanar indragostit. Singurul care stie cert, daca acea fata este pt tine sau nu, este Dumnezeu. Parintii mei sunt fecioara si sagetator. Au imbatranit impreuna. Asa ca nu este in totalitate valabil ca o fecioara cu un sagetator nu sunt combatibili. Mult succes!
garbo010324
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:36
Sunt sagetatoare si sotul meu este fecioara.....ce sanse avem?..de 12 ani ne cunoastem ..de 10 suntem casatoriti,avem 2 copii si inca ne iubim.Iti doresc tot binele din lume...ca sanse sunt destule
valentinaa
Postat pe 13 Septembrie 2010 11:56
Iti recomand sa incerci, nu se stie niciodata, poate va intelegeti, mai bine sa va vedeti tete-a tete, e cel mai indicat. Eu sunt Berbec, iar prietenul meu e Capricorn. Tot foc si pamant, ne intelegem f bine. Succes!
fania1972
Postat pe 13 Septembrie 2010 12:20
si_totusi esti mai proasta ca noapte sa spui asa ceva unui om care pune o intrebare.Cred ca esti zodia curvei sau asa ceva pt ca fecioarelor nu le plac curvele.Sunt curios ce zodie esti daca nu iti este rusine sa o spui ca anii lasa de dorit daca ai 70 de ani cat spui e clar este scleroza care vb asa ca nu trebuie sa fi luata in seamaFecioara este o zodie corecta si va bateti joc de bunatatea si corectitudinea ei.Voi femeile nu aveti rabdare nu va ganditi decat la bani si sex cel putin sa va ajunga in ficat 25 cm.nu zic ca sunteti toate pe interes dar va apropiati cu pasi repezi de 100%.
geogeo84
Postat pe 13 Septembrie 2010 16:08
imi pare rau sa-ti spun Valentina dar ai spus bine "inca". ai uitat sa precizezi insa si momentul cand nu va mai fi ce se va intampla............. UN MARE DIVORT!
andreas_konig1979
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:22
De la: geogeo84, la data 2010-09-13 16:08:55si_totusi esti mai proasta ca noapte sa spui asa ceva unui om care pune o intrebare.Cred ca esti zodia curvei sau asa ceva pt ca fecioarelor nu le plac curvele.Sunt curios ce zodie esti daca nu iti este rusine sa o spui ca anii lasa de dorit daca ai 70 de ani cat spui e clar este scleroza care vb asa ca nu trebuie sa fi luata in seamaFecioara este o zodie corecta si va bateti joc de bunatatea si corectitudinea ei.Voi femeile nu aveti rabdare nu va ganditi decat la bani si sex cel putin sa va ajunga in ficat 25 cm.nu zic ca sunteti toate pe interes dar va apropiati cu pasi repezi de 100%.


breh "geogica", nu te vaz bine. cand va aparea mamy, ai pus-o...=))

PS: pana una alta, mai pune si tu mana pe o gramatica si pe un cod de bune maniere, ca o sa dai examen cu ea:)))
eu_geminy
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:25
De la: geogeo84, la data 2010-09-13 16:08:55si_totusi esti mai proasta ca noapte sa spui asa ceva unui om care pune o intrebare.Cred ca esti zodia curvei sau asa ceva pt ca fecioarelor nu le plac curvele.Sunt curios ce zodie esti daca nu iti este rusine sa o spui ca anii lasa de dorit daca ai 70 de ani cat spui e clar este scleroza care vb asa ca nu trebuie sa fi luata in seamaFecioara este o zodie corecta si va bateti joc de bunatatea si corectitudinea ei.Voi femeile nu aveti rabdare nu va ganditi decat la bani si sex cel putin sa va ajunga in ficat 25 cm.nu zic ca sunteti toate pe interes dar va apropiati cu pasi repezi de 100%.


bai, prietene..iti fac io cunostinta cu doo specimene din fecioara...ea e o proasta (si-o spun si cu mana pe Biblie) si el un cretin si cretinului ii plac si curvele...

asa ca nu prea stiu care-i prostul , daca nu stii sa citesti printre randuri si sa vezi amuzamentul..
Freya_
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:39
De la: michutza, la data 2010-09-12 11:27:53Sunt Sagetatoare, sotul meu Fecioara. Ne cunoastem de 3 ani si tot de atati locuim impreuna, suntem casatoriti de 4 luni si ne intelegem de minunte.
Nu cred in zodii desi citesc horoscop si alte subiecte pe tema asta, dar o fac mai mult spre amuzament.
Asa ca, aviz amatorilor, relatia dintre o Sagetatoare si o Fecioara nu tine de zodie ci de felul fiecaruia de a fi si de a vedea lucrurile!

michutzoo,, fac cinste dejea citind numai lucruri negative despre aceasta zodie, devenisem depresiva si ma gandeam sa-mi fac seppuku, ; noroc cu tine ca mi-ai ridicat putin moralul
yyyvv
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:59
De la: garbo120570, la data 2010-09-13 17:22:25imi pare rau sa-ti spun Valentina dar ai spus bine "inca". ai uitat sa precizezi insa si momentul cand nu va mai fi ce se va intampla............. UN MARE DIVORT!


Divorturile se intampla numai in cupluri compuse din sagetator si fecioara, luati aminte!!!
In orice cuplu, indiferent de zodie se poate intampla "UN MARE DIVORT!" cum spui tu, daca dispare acel "ceva" care tine cuplul legat. Treaba asta ti-o spune o "sagetatoare" care e de 12 ani cu un "fecior"...
aligabrela
Postat pe 13 Septembrie 2010 19:03
geogeo,te plictiseai si tu asa si te-ai trezit tastind sau frustrarea iti iese pe urechi si nu mai stii ce sa faci,asa ca te trezesti ca iti reversi ura impotriva femeilor pe un topic ales asa,la intimplare,doar sa spui si tu lumii intregi ce crezi tu,un "fecior" corect,despre nemernicele de femei...hmm,sarmane,eu te-am mai intilnit pe undeva,cred ca pe 9am, la tine e boala veche...zau,ai luat tu o tzeapa de proportii de la vreo fufa,doua,trei,dar nu e cazul sa ne intoxici si pe noi cu veninul tau...Doamne fereste sa iti musti limba,mori otravit!
Alina_M_
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:30
ei, ash! geo_Lache asta nu-i decat un gandac de balegar... nu se impiedica totusica in el, ce dreaq?
Thor_again
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:43
eu cred ca gibonu' asta de "geogica" e tot Stranger, care, vazand ca i-am ars o scatoalca usoara, s-a mutat ulterior in contul cu icter si a sa decarteze de acolo... :)))
eu_geminy
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:51
specimenelor asa o sa traiti numai din agenda mamicii ,zodiac si din gramatica folosita pe un site pfff atat este de voi gura si gramatica .... exact cum am zis au raspuns numai curvele =)) daca erati destepti nu va puneati la mintea mea ingusta nu i asa care a gandit un adevar bafta gogosarelor si nu mai mancati in timpul serviciului ca nu o sa mai incapeti pe usi aveti curul cat sifonerul abia m am strecurat de una in metrou pfiu. pt lingau
geogeo84
Postat pe 14 Septembrie 2010 07:47
De la: yyyvv, la data 2010-09-13 17:59:33
De la: michutza, la data 2010-09-12 11:27:53Sunt Sagetatoare, sotul meu Fecioara. Ne cunoastem de 3 ani si tot de atati locuim impreuna, suntem casatoriti de 4 luni si ne intelegem de minunte.
Nu cred in zodii desi citesc horoscop si alte subiecte pe tema asta, dar o fac mai mult spre amuzament.
Asa ca, aviz amatorilor, relatia dintre o Sagetatoare si o Fecioara nu tine de zodie ci de felul fiecaruia de a fi si de a vedea lucrurile!

michutzoo,, fac cinste dejea citind numai lucruri negative despre aceasta zodie, devenisem depresiva si ma gandeam sa-mi fac seppuku, ; noroc cu tine ca mi-ai ridicat putin moralul
ai perfecta dreptate
geogeo84
Postat pe 14 Septembrie 2010 07:49
Da...un subiect foarte interesant...si eu sunt sagetator si am cunoscut un tip tot pe internet si tot fecioara.Ideea este ca...nu cred ca va merge.L-a inceput au fost toate bune si frumoase,dar pe parcurs lucrurile au inceput sa scape de sub control.Sunt personaje cu totul diferite.Desi il iubesc din suflet si acum ,sunt f constienta ca nu ar merge niciodata. In momentul in care cunosti fizic pe cineva iti dai seama de foarte multe lucruri.As putea vb pe tema asta ore in sir...dar...ar fii prea mult de scris.Ce sa-ti spun...? Mergi inainte,dar, mare atentie...! Iti doresc multa bafta..poate cine stie...? vei avea mai mult succes decat mine.
garbo027623
Postat pe 14 Septembrie 2010 19:48

oi, georgica, ia asculta talica la mine:

cica era un surd- da, surd rau, de ambele amandoua bortificiile urechioase- si cum mergea el asa, teleleu, nimereste la o nunta mare, cu oameni gospodari. surdul nostru , nici una nici doua, prinde um moment cand mozicantii cinsteau cu nunul si, hais la toba.! dai si bate, se opinteste si pocneste ,de facu ditamai harmalaia.

acu, ce sa zic? numeni nu i-a dat atentie . era doar un surd care s-a izghit in toba. si cum ci mintea nu-l dadea afara din casa, lumea n-a stricat distractia pentru nu nene care nu pricepe .

si_totusi
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:27
si inca ceva georgica. esti fecioara? inseamna ca am avut dreptate. buni baieti
si_totusi
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:28
de dat pe razatoare !
Freya_
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:34
da' fetele e bune,nu?
preci
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:40
bre, gata, m-am hotarat: incepand de maine nu mai ies din casa fara o pancarta mare pe care sa-mi sicriu zodia... poi ce mama dreaq, daca numa' ashe merge, ne conformam
Thor_again
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:50
veve, fetele e bune,mai. thoru, eu nu poci iesi cu zodia-n piept. ma baga astia la parnaie. cum sa recunosc ca-s peste ? ma mai ia pe mine amiralu daca am cazier?
si_totusi
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:52
vezi totusoaico?
d-aia te iombesc io pi tini,bre...

iesi,thorele...
ca nimene n-a sta in juru' tau de frica averselor
preci
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:53
pai stai, ca sagetatorii e simpatici, donsoara.
si_totusi
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:56
ihi....
cel mai simpatici e cand dorm...
preci
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu balanta el capricon 1 De la: garbo031957 7 Mai 2011 00:47
ea peste el gemeni...are rost? 14 De la: DRAKUSOR 1 Ianuarie 2013 19:42
Leoaica & Barbatul Fecioara 1 De la: DaMarkus09 3 Decembrie 2008 02:09
alo` heyy!! 1 De la: Bbibyy 10 Decembrie 2009 16:56
:) 5 De la: cory_emy 18 Ianuarie 2011 01:09
Setari Cookie-uri