ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ?

ia mai terminati cu prostiile, si eu sunt un barbat ''fecioara'' depinde de ascendent dupa 35 de ani, dar de fapt depinde de educatie, de mentalitate, de acel ''ce'' dintre voi, de dorintza voastra de a va merge relatia, daca vrei sa-ti mearga relatia vei stii ce sa faci sa-i captezi atentia mereu si daca ea te vrea pe tine, va stii sa fie receptiva, iubire multa si lumina din belsug va doresc
casperphantom
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:01

I`auzi! Lumina, d-le, lumina.
AMELYY
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:05
Depinde si eu sunt fecioara si din pct meu de vedere,nu poti sa generalizezi.Cel mai bine ar fi sa faci o SINASTRIE,insa in acest caz trebiue sa cunosti foarte bine ora nasterii(atat a ta cat si a ei)
COMPATIBILITATE CAT MAI BUNA VA DOREC!!!
pop_diana
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:07
Nu stiu altii cum sunt ,dar cand ma gandesc la caznicia mea de sagetatoare cu un "fecior",care a durat 10 ani apocaliptici,i-as spune oricarei zodii sa se tot duca decat sa aleaga zodia asta de barbat.Toti barbatii fecioara au minciuna in sange,se lauda si simt nevoia sa li se spuna tot timpul ce minunati sunt ei.Problema e ca sunt atat de falsi, nu prea sunt cu picioarele pe pamant,sunt iresponsabili de cele mai multe ori.Cand m-am recasatorit mai gasisem tot un barbat din zodia asta si nu i-am zis decat buna si la revedere.E drept si alte lucruri au importanta,cum zicea Casper,educatia,stilul tau de om, cat esti de autodidact,insa esenta ramane tot aia.
stanescugean_ph
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:18
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:23
Eu zic sa-ncerci c-un scorpion. Fecioru' o sa-ti para miere, nu alta.
AMELYY
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:27
cred ca cel mai bn este sa afli singur.in afara de zodii si compatibilitati intervine si unicitatea fiecarei persoane.sa nu uitam si de feromoni etc.daca anumite persoane au trecut prin experiente neplacute cu persoane din anumite zodii sa-si tina parerile pt. ei si sa nu jigneasca deoarece nu doar zodia il "dezvaluie"pe om ci si personalitatea , educatia , etc. succes
ISIS
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:58
Sunt Sagetatoare, sotul meu Fecioara. Ne cunoastem de 3 ani si tot de atati locuim impreuna, suntem casatoriti de 4 luni si ne intelegem de minunte.
Nu cred in zodii desi citesc horoscop si alte subiecte pe tema asta, dar o fac mai mult spre amuzament.
Asa ca, aviz amatorilor, relatia dintre o Sagetatoare si o Fecioara nu tine de zodie ci de felul fiecaruia de a fi si de a vedea lucrurile!
michutza
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:27
Buna,acum depinde de ea,eu sunt sagetator am vazut destul de multe diferite caractere sagetator,diferite pretentii,...sotul meu este in zodia fecioara ,si ne intelegem super avem destui ani impreuna,dar parca si acum suntem la inceput...,deci depinde,....Sa nu o tii prea mult in casa ,intr-un loc ca se plictiseste,deci cand te intalnesti cu ea fi activ,iti recomand plimbari in aer liber,la un film,un restaurant mai de lux,caMera ta sa fie f.curata,pune si niste flori,sau obiecte mai deosebite...cei drept e cam dificil sagetatoru de multumit.BAFTA.
kalis27
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:32
off,ce sa ne facem cu fecioarele,ca dificili sunt,si eu am dat de un baiat in zodia fecioarei si nu stiu daca voi mai avea vreo sansa,sunt o tauroaica rabdatoare.
cutza69
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:52
Buna,
Eu sunt o sagetatoare si sunt impreuna de 7 ani cu un "fecior", iar pe 1 octombrie aniversam 5 ani de casnicie. Nici nu mi-am dat seama cand au trecut anii, deoarece au fost plini de satisfactii, impliniri si clipe frumoase. Desi mai studiez din cand in cand horoscopul nu cred in ceea ce spune, pentru ca norocul si-l face omul cu mana lui si nu trebuie sa te iei dupa ce spun unii sau altii. Daca tu simti ca e o conexiune intre voi trebuie sa dai o sansa relatiei. In cazul nostru pot spune ca amandoi suntem destul de incapatanati, dar fiecare lasa de la el pentru ca totul sa fie bine: asa cred ca e in orice relatie. Multa bafta si sa ne auzim peste 1 an!
oanapl_10
Postat pe 12 Septembrie 2010 12:24
cand nu ai nimic de spus cel mai bine e sa taci...
oana2085
Postat pe 12 Septembrie 2010 12:58
salut! am avut si eu o astfel de experienta, si anume sa fiu cu o persoana in sagetator. sincer, cred ca a fost cea mai dezastruoasa relatie. nu sunt persoane capabile, nu te poti bizui pe ele, au asa zisele rateuri in comportament. intotdeauna ele au dreptate si emana o nesiguranta continua. instabile in sentimente, ele doar cred ca sunt mature, insa.............. cat despre tine cred ca meriti ceva mai bun. referitor la faza cu relatiile pe internet.............mai gandeste-te! eu nu apelez niciodata la asa ceva! tu esti fecioara, o persoana intreprinzatoare...............cred ca exista si alte mijloace sa-ti gasesti jumatatea decat idioteniile astea! am prieteni in fecioara si sunteti ok. asa ca spor la vanatoare! iesi prin oras si vaneaza nu sta pe net sa asculti minciuni si baliverne! succes!
andreas_konig1979
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:01
Fecioara.....vaneaza?
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:07
vaneaza greseli gramaticale,lexicale si de sintaxa...
preci
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:24
Eu sunt sagetatoare....recunosc,arunc cu sageti otravite cateodata....dar, totusi,GET REAL....sagetatorii sunt cei mai fideli ca prieteni si ca parteneri de viata....
Eda
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:26
Serios..? Eu nu-l nimerii pe cel fidel....
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:30
toate sansele din lume, dupa cum a spus si casfan, conteaza educatia, mentalitatea si atractia dintre voi, zodiacul te poate pacali, asa ca : Have a good time!!
altrate
Postat pe 12 Septembrie 2010 14:33
Buna

Iti recomand sa citesti aici cine cu cine este compatibil dpdv al zodiilor:

http://www.mujer.ro/compatibilitati-zodii/1064-compatibilitate-sagetator-si-alte-zodii.html


Sa fii iubita :)
garbo031306
Postat pe 12 Septembrie 2010 14:46
eu nu cred in zodiac deloc ,eu sunt fecioara ,sotia sagetator suntem casatatoriti din 1996 avem trei copii si pot sa spun ca e totul ok ,
garbo101331
Postat pe 12 Septembrie 2010 16:45
Toate sansele!

IMPORTANT este sa nu fie niciunul(a) Ignorant Agramat si deci Superstitios.

Din pacate ai un obstacol de depasit care-ti poate deveni o problema ... DISTANTA!

In rest nu-i mai citi pe toti invidiosii si inadaptatii ce se ascund in spatele unui Nick aici si incearca sa te demoralizeze!

Poti avea orice visezi ... doar sa-ti misti curul si sa obtii.

Signed by
(s)Permafrost
garbo050113
Postat pe 12 Septembrie 2010 17:00
Daca cei doi fac rabat in anumite directii, daca nu veti purta razboi de orgolii, daca sagetatorul va accepta posesivitatea si sefia fecioarei iar fecioara va intelege nevoia sagetatorului de spatiu si isi vor gasi puncte si interese comune, ar fi sanse!Semneaza o persoana care a cedat insistentei prostesti a unei fecioare, cedat in sensul negativ, bineinteles.Nu as recomanda combinatia..prea multe renuntari care duc la depersonalizare!
svanesi
Postat pe 12 Septembrie 2010 17:41
Tare as dori sa stiu si eu pt ca sunt in aceeasi dilema. Eu sagetator, el fecioara. Undeva am citit ca in afara de o relatie platonica niciodata n-o sa fie altceva, din pacate.
MIHAELAG1974
Postat pe 12 Septembrie 2010 17:58
DIN PROPRIA EXPERIENTA TI-O ZIC FIND CA EU SUNT SAGETATOARE SI SOTUL FECIOARA 70% SUNT SANSE DE REUSITA...SUCCES
garbo012628Liliana_ana
Postat pe 12 Septembrie 2010 18:08
De la: pop_diana, la data 2010-09-12 10:07:17Depinde si eu sunt fecioara si din pct meu de vedere,nu poti sa generalizezi.Cel mai bine ar fi sa faci o SINASTRIE,insa in acest caz trebiue sa cunosti foarte bine ora nasterii(atat a ta cat si a ei)
COMPATIBILITATE CAT MAI BUNA VA DOREC!!!



ce-i aiaaaaa ? fratee !
calimera70
Postat pe 12 Septembrie 2010 19:00
ce sanse au femeia sagetator cu barbatul capricorn? stie careva? Vad destule sagetatoare aici. Se pare c-am intrat in clubul sagetatoarelor
calimera70
Postat pe 12 Septembrie 2010 19:09
Nu are importanta ZODIACUL.
Important e ceea ce doriti sa creeati amandoi in prezenta viata pe Planeta Pamant, traind impreuna in aceeasi casa , dormind in acelasi pat etc, etc. Simplu.
In rest va aduc aminte ca nu sunteti singuri niciodata, in orice creeatie pe care doriti sa o experimentati.
Aduceti-va aminte de ingerii care sunt langa voi non-stop. Vorbiti cu ei prin inima voastra si puneti in aplicare doar ceea ce e pozitiv.
Toate cuvintele negative care va vin in minte, eliberatile, fugiti de ele, doarece in acel moment lucreaza si ar fi bine sa va protejati sufletul.
Daca o sa bagati in seama acele energii negative, ve-ti avea probleme foarte greu de suportat.
Dumnezeul nostru creator sa va binecuvanteze dupa voia lui si vointa voastra cu o infinita iubire divina si dragoste de viata alaturi de cei dragi.
GHEORGHITA
Postat pe 12 Septembrie 2010 21:31
valeu mama....
nuti_vio
Postat pe 12 Septembrie 2010 21:35
frumos... dar cam irealist
calimera70
Postat pe 12 Septembrie 2010 21:39
Eu la zodie sunt sagetator,se spune ca pentru a intelege un sagetatior trebuie sa-l intelegi pe Bethoween.Adevarul e ca sagetatorul e vulcanic si se plictiseste repede.Cine stie poate veti avea o sansa,merita sa incercati.
balazsc
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul BALANTA 112 De la: garbo102078 9 Martie 2010 22:03
CE SANSE AU :UN CAPRICORN SI O VARSATOARE ? 9 De la: garbo060457 2 Ianuarie 2012 17:03
alo` heyy!! 16 De la: yanyacharberet 10 Decembrie 2009 18:39
barbatul berbec 8 De la: marynukiss 17 Iunie 2013 22:30
Un alt de fel de zodiac-Zodia RAC 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:26
Setari Cookie-uri