ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ?

De la: eu_geminy, la data 2010-09-19 11:37:14
De la: geogeo84, la data 2010-09-19 08:09:42
De la: eu_geminy, la data 2010-09-18 17:41:47oare ce-o fi insemnand "lvoatre " si "beak"?:))))



Am vrut sa scriu "voastre" si "beack" beach,aaa se pare ca vrei sa faci 1200 de postari si nu sti cum dar legandute de orice "kkt" o sa faci si o sa ai o mare statuie si...(suferinta asta tztz )


breh geogica...

cu "voastre", am inteles... da cu "beach" (=plaja, nu ceea ce crezi tu:P), chiar ca nu ma taie capu'...

mai pune si tu mana pe o carte. intai pe aia de romana (ca sa inveti macar sa injuri ca lumea, in limba ta materna), si numai dupa aceea pe aia de engleza... :D
=))

-Sti ce inseamna sa injuri?

Dupa paranteza nu se pune virgula daca pui "si" le consumi pe toate si nu o sa mai ai virgule ;) "si tine in loc de virgula"

mai cum ma intelegi tu te am lasat pe tine deduci ce am vrut sa zic ca sa-ti intri in piele singur ;) "vai aceste lucruri ne doare"buni actori... ma gramaticianu' lui peste daca sti sa pui o paranteza asta nu inseamna ca esti si inteligent ;) daca te pui cu un incult ca mine esti pe intuneric rau.Poti sa spui si altceva in afara de gramatica de ex:1+1.Asta este subiectul discutie "Ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ?"daca cumva ai uitat nu ce sanse am eu sa scriu corect gramatica pe siteul asta .

Hai caaa ,chiar mi-am omorat plictiseala cu voi
geogeo84
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:03
Hai dispari de aici. Ce naiba apareti toti nebagatii in seama si va agitati pe forum?
Doara
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:10
geny cum reusesti tu sa scoti tot ce e mai bun din baietii astia si devin ei mai buni si mai politicosi si senzuali daaaaa musai senzuali
garbo074997
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:16
De la: garbo165332, la data 2010-08-30 16:32:09sunt un barbat in zodia fecioara si am cunoscut o fata sagetator prin internet este mai mare ca mine cu 1 an si am vb doar prin intermediul netului si ne am vazut doar prin web datorita ca este distanta cam mare sa ne putem vedea momentan am planificat sa ne vedem abia la anu. ce sanse are relatia noastra?



depinde numai de voi.nimeni nu poate sa preconizeze care va fii relatia voastra peste 1an.intra pe astrolog.ro si vezi daca sunteti compatibili.noi putem sa facem multe speculatii,in legatura cu intrebarea ta.stii cate variante sunt?este ca si cum as intreba eu acum;"eu am un prieten si am stabilit sa ne vedem la anul.ce parere ai ,voi mai fii blonda la anul?cam la a cata varianta crezi ca voi fii poate blonda?"intrebarile de acest gen sunt puse pt a ne testa rabdarea?te-am bagat in ceata?ce zici imi dai raspunsul ,daca voi fii blonda la anul?ai vrut sa fii original?


vuvuzela
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:52
De la: Doara, la data 2010-09-19 12:10:26Hai dispari de aici. Ce naiba apareti toti nebagatii in seama si va agitati pe forum?


Doare te doare ?vrei si tu bagata in seama off fetele astea ,cum u le pipai un pic cum reactioneaza.

Imi fac repede prieteni aici =))
geogeo84
Postat pe 19 Septembrie 2010 16:54
esti din cel de pipaieeee
garbo074997
Postat pe 19 Septembrie 2010 17:01
ghiuc,
ian uit-te matale un pic la postarea asta:

De la: geogeo84, la data 2010-09-19 11:29:44.Acum daca ea "_totusi"a intalnit pe unul in fecioara vagabond curvar...trebuie sa i raspunda in felul asta?


O recunoti? E a matale? Ba da, bre, e a matale, parol ico! Aaaaa... acum, f bine i mai citete mcar cteva postri de-ale lui "i_totui".
A? Este c nu prea pricepi stilul? Da' nu pentru c i_totui ar fi ininteligibil (sau neinteligibil, dac asta i sun mai bine) noooo... ci pentru simplul motiv c matale habar n-ai s faci diferena dintre o glum sau un pamflet i o spus serioas. n schimb, te bagi n seam ca -iertat-mi fie comparaia- proasta-n trg i dai cu mucii n fasole.
Hai, pas, c deja am pierdut prea mult timp cu matale!
Thor_again
Postat pe 19 Septembrie 2010 17:12
De la: Thor_again, la data 2010-09-19 17:12:36ghiuc,
ian uit-te matale un pic la postarea asta:

De la: geogeo84, la data 2010-09-19 11:29:44.Acum daca ea "_totusi"a intalnit pe unul in fecioara vagabond curvar...trebuie sa i raspunda in felul asta?


O recunoti? E a matale? Ba da, bre, e a matale, parol ico! Aaaaa... acum, f bine i mai citete mcar cteva postri de-ale lui "i_totui".
A? Este c nu prea pricepi stilul? Da' nu pentru c i_totui ar fi ininteligibil (sau neinteligibil, dac asta i sun mai bine) noooo... ci pentru simplul motiv c matale habar n-ai s faci diferena dintre o glum sau un pamflet i o spus serioas. n schimb, te bagi n seam ca -iertat-mi fie comparaia- proasta-n trg i dai cu mucii n fasole.
Hai, pas, c deja am pierdut prea mult timp cu matale!


Pamflet pe naiba. Are cel putin 3 postari in care il jigneste pe omul ala daca zice de zodie zice de el ca este zodia lui.Dece se pun intrebari serioase pe un forum de "pamfletari"Si aici are Mircea Badea emisiune?Numai ala da in toti si cica pamflet ioi
Pas si din partea mea catre tine.
geogeo84
Postat pe 19 Septembrie 2010 17:38
mai, 84, eu nu am jignit pe nimeni. daca tu crezi in povestile acestea cu zodiile, treaba lui matale. eu le iau in gluma. da, altceva as vrea sa te intreb. unde ai vazut in cele 3 postari ca am jignit pe "omul ala"? .

daca-ti spui parerea civilizat nu e jignire .e parerea mea ( corecta sau nu).daca userul respectiv se simtea lezat, trebuia sa-mi spuna el. nu avea nevoie de avocatul george

cand spui ca am jignit pe cineva, inseamna ca l-am insultat , ca am adus o ofensa deminitatii sale, ca l-am umilit, injosit, etc. arata-mi mie cum l-am putut umili, injosi, insulta pe el , ca persoana ,cand se discuta la modul generic ceva.



eu nu va inteleg pe voi astia care apareti pe un forum cu chef de cerarta.
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2010 18:06
De la: si_totusi, la data 2010-09-19 18:06:31mai, 84, eu nu am jignit pe nimeni. daca tu crezi in povestile acestea cu zodiile, treaba lui matale. eu le iau in gluma. da, altceva as vrea sa te intreb. unde ai vazut in cele 3 postari ca am jignit pe "omul ala"? .

daca-ti spui parerea civilizat nu e jignire .e parerea mea ( corecta sau nu).daca userul respectiv se simtea lezat, trebuia sa-mi spuna el. nu avea nevoie de avocatul george

cand spui ca am jignit pe cineva, inseamna ca l-am insultat , ca am adus o ofensa deminitatii sale, ca l-am umilit, injosit, etc. arata-mi mie cum l-am putut umili, injosi, insulta pe el , ca persoana ,cand se discuta la modul generic ceva.



eu nu va inteleg pe voi astia care apareti pe un forum cu chef de cerarta.


Acestea sunt postarile tale
1
nici o sansa. cu fecioarele numeni nu are sanse. crezi ca degeaba vi s-a dat numele de fecioare? asa trebuie sa ramaneti
2
am eu asa o simpatie pentru fecioare. de fapt, pentru feciori
3
fecioare sinucigase? asta nu o sa vezi niciodata. se iubesc prea mult pe ei si sunt prea puciosi, incat sa faca un astfel de efort. desi, unii, chiar ar fi bine sa o faca
4
zambilici, am zis "unii". nu toti. da, macar unul pe care-l stiu eu,poate va avea gandul cel bun si sufletul cel blajin sa incerce funia si sapunul . scaun, i-as face eu cadou. ca de, trebuie sa-ti ajuti aproapele si sa-l sustii sa urce. cand cade, nu ma mai bag.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Te cam contrazici singura In toate cele 4 postari te legi de zodia fecioara adica a celui care a intrebat daca o femeie sagetator are vreo sansa cu un barbat fecioara

Acum zici ca nu crezi in zodii dar lu' "ala" pe care l sti tu i ai da sapun si funie si un scaun cadou pentru ca este in zodia "fecioara" LOL..Chiar sunt curios ce ti a facut acel fecior de care zici tu acolo?

Cearta?a fost pur si simplu o reactie la raspunsurile tale stupide jignindul pe bietul om fiind in acea zodie "fecioara"
Dupa cum vezi sunt mebru pe acest forum din: 5/12/2009 si am 13 mesaje numai din acuza ta si a celorlanti aparatori sa nu mai zic un cuvant "jignitor"unde vezi tu ca am venit cu cearta? din 15/12/2009 citesc mesaje postari pe acest forum Doar am citit nu mi am dat pareri dar tu...tu ai fost speciala de data asta
geogeo84
Postat pe 20 Septembrie 2010 08:22
De la: geogeo84, la data 2010-09-20 08:22:14
De la: si_totusi, la data 2010-09-19 18:06:31mai, 84, eu nu am jignit pe nimeni. daca tu crezi in povestile acestea cu zodiile, treaba lui matale. eu le iau in gluma. da, altceva as vrea sa te intreb. unde ai vazut in cele 3 postari ca am jignit pe "omul ala"? .

daca-ti spui parerea civilizat nu e jignire .e parerea mea ( corecta sau nu).daca userul respectiv se simtea lezat, trebuia sa-mi spuna el. nu avea nevoie de avocatul george

cand spui ca am jignit pe cineva, inseamna ca l-am insultat , ca am adus o ofensa deminitatii sale, ca l-am umilit, injosit, etc. arata-mi mie cum l-am putut umili, injosi, insulta pe el , ca persoana ,cand se discuta la modul generic ceva.



eu nu va inteleg pe voi astia care apareti pe un forum cu chef de cerarta.


Acestea sunt postarile tale
1
nici o sansa. cu fecioarele numeni nu are sanse. crezi ca degeaba vi s-a dat numele de fecioare? asa trebuie sa ramaneti
2
am eu asa o simpatie pentru fecioare. de fapt, pentru feciori
3
fecioare sinucigase? asta nu o sa vezi niciodata. se iubesc prea mult pe ei si sunt prea puciosi, incat sa faca un astfel de efort. desi, unii, chiar ar fi bine sa o faca
4
zambilici, am zis "unii". nu toti. da, macar unul pe care-l stiu eu,poate va avea gandul cel bun si sufletul cel blajin sa incerce funia si sapunul . scaun, i-as face eu cadou. ca de, trebuie sa-ti ajuti aproapele si sa-l sustii sa urce. cand cade, nu ma mai bag.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Te cam contrazici singura In toate cele 4 postari te legi de zodia fecioara adica a celui care a intrebat daca o femeie sagetator are vreo sansa cu un barbat fecioara

Acum zici ca nu crezi in zodii dar lu' "ala" pe care l sti tu i ai da sapun si funie si un scaun cadou pentru ca este in zodia "fecioara" LOL..Chiar sunt curios ce ti a facut acel fecior de care zici tu acolo?

Cearta?a fost pur si simplu o reactie la raspunsurile tale stupide jignindul pe bietul om fiind in acea zodie "fecioara"
Dupa cum vezi sunt mebru pe acest forum din: 5/12/2009 si am 13 mesaje numai din acuza ta si a celorlanti aparatori sa nu mai zic un cuvant "jignitor"unde vezi tu ca am venit cu cearta? din 15/12/2009 citesc mesaje postari pe acest forum Doar am citit nu mi am dat pareri dar tu...tu ai fost speciala de data asta


DAAAA
SI EU SANT LEU SI STAU IN IRLANDA SI SANT INGINER SI MA JICNIT SI PE MINE CA A ZIS ODATA CA MERGE IN SAFARI
KNIGHT__31
Postat pe 20 Septembrie 2010 08:27
De la: KNIGHT__31, la data 2010-09-20 08:27:36
DAAAA
SI EU SANT LEU SI STAU IN IRLANDA SI SANT INGINER SI MA JICNIT SI PE MINE CA A ZIS ODATA CA MERGE IN SAFARI


dar sigur ai ascendentul in fecioara...

Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 08:30
KNIGHT__31 ramai in irlanda sigur acolo oamenii nu te judeca dupa zodie
geogeo84
Postat pe 20 Septembrie 2010 08:52
mai, georgica, tu esti batut in cap - asta da, poate fi o jignire

unde vezi ca ma contrazic?ia aminte : ca sa jignesti pe cineva, trebuie sa i te adresezi personal sau sa te referi la o anume chestie, strict legata de acel omulean

exemple:

1. esti un prost - asta e jignire. atac la persoana

2.cine nu gandeste , nu pricepe dar persista intr-o idee, poate fi catalogat drept prost.-asta, nu. nu e jignire. e o parere.

inteles, matale?

si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:43
De la: si_totusi, la data 2010-09-20 14:43:00mai, georgica, tu esti batut in cap - asta da, poate fi o jignire

unde vezi ca ma contrazic?ia aminte : ca sa jignesti pe cineva, trebuie sa i te adresezi personal sau sa te referi la o anume chestie, strict legata de acel omulean

exemple:

1. esti un prost - asta e jignire. atac la persoana

2.cine nu gandeste , nu pricepe dar persista intr-o idee, poate fi catalogat drept prost.-asta, nu. nu e jignire. e o parere.

inteles, matale?



#o in primul rand tu jignesti pe ocolite ,asa este nu i ai spus prietenului amicului sau ce iti este ,cel in fecioara,"ba sinucidete" i ai oferit sapun si funie tradus pt tine spanzurate te ajut si eu iti ofer un scau pt ca iti doresc moartea ca esti in fecioara
La punctul 1. te referi la toti cei in fecioara si la 4. spui am "zis unii"
Fa o legatura intre cele 4 postari scrise de tine si o sa vezi cat te contrazici singura.postezi numai de dragul de a te afirma,

scris e tine: nici o sansa. cu fecioarele numeni nu are sanse. crezi ca degeaba vi s-a dat numele de fecioare? asa trebuie sa ramaneti
-Daca nu ai inteles omul ala era in fecioara-
scris de tine:....sau sa te referi la o anume chestie, strict legata de acel omulean.
-pai tu te ai referit la zodia lui bai fato care i strict legata de el .

ex:Tu esti in zodia pesti..(asa ma inteles)eu spun:cei in zodia pesti sunt numai pentru ei pe interes Zodia asta nu trebuie sa mai existe pe pamantul asta Le ofer sapun ,scaun si funie...Hmmm... Tu fiind in aceasta zodie cum te simti ?Iti dai seama cum s a simtit omul ala dela "parerea"ta
uite si parerea lui de raspunsurile tale:hmmmmmmmmmmmmm msptr raspuns


Iti desenam dar nu imi permite forumul .sper ca ai inteles la ce m am referit
Hai bafta si pe viitor dai omului un raspuns la intrebarea adresata ,nu ce boala ai tu pe "feciori",

geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 00:16
De la: Freya_, la data 2010-09-13 17:39:20
De la: geogeo84, la data 2010-09-13 16:08:55si_totusi esti mai proasta ca noapte sa spui asa ceva unui om care pune o intrebare.Cred ca esti zodia curvei sau asa ceva pt ca fecioarelor nu le plac curvele.Sunt curios ce zodie esti daca nu iti este rusine sa o spui ca anii lasa de dorit daca ai 70 de ani cat spui e clar este scleroza care vb asa ca nu trebuie sa fi luata in seamaFecioara este o zodie corecta si va bateti joc de bunatatea si corectitudinea ei.Voi femeile nu aveti rabdare nu va ganditi decat la bani si sex cel putin sa va ajunga in ficat 25 cm.nu zic ca sunteti toate pe interes dar va apropiati cu pasi repezi de 100%.


bai, prietene..iti fac io cunostinta cu doo specimene din fecioara...ea e o proasta (si-o spun si cu mana pe Biblie) si el un cretin si cretinului ii plac si curvele...

asa ca nu prea stiu care-i prostul , daca nu stii sa citesti printre randuri si sa vezi amuzamentul..


prieteno...banuiesc ca ai si tu o zodie dar asculta la mine sunt multi oameni in aceeasi zodie ca a ta care pot fi:puscariasi,criminali,oameni buni s.a.m.nu mai traiti ma dupa agenda lui mamica si zicalele din batrani .pe intelesul tau nu toti oamenii sunt la fel dupa zodie,cum se imbraca,ca are pantofii facuti cu crema si alte kkturi
geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 00:22
buey geogica... mai las-o balta ca ai luat-o rau pe aratura... si nu, nu e o jignire. doar ca poti folosi trotuaru'...:P
=))
eu_geminy
Postat pe 21 Septembrie 2010 01:24
Trotuarul este ocupat de...
=))
geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 03:21
dah... mare... "domn":D
n-am nimic cu tine, dar vedem pe unde scoti camasa cu Doamnele si Domnisoarele, cand se trezesc...:P
ca tu ti le chemi:))
eu_geminy
Postat pe 21 Septembrie 2010 03:22
Domn sau marlan tot te inseala odata ,macar sa vada cum este.Bag mana in foc ca asta este realitatea oricat de domn vei fi si te vei purta frumos cu ea.Si in plus.....nu conteaza zodia.Sa sti ca nici eu nu am nimic personal cu nimeni dar mi se aprind beculetele cand unii se dau importanti aiurea.
geogeo84
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:25
no, uite ca io nu insel! sic!
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:36
mari sanse

tusi_Oli
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:40
ce parere aveti de fibromul uterin ?dar de cancerul de san?se simte o adiere de imunitate scazuta.cand exista varful de cancer?
femeie sagetator si barbat fecioara,cred ca daca au o viata sexuala normala nu fac noduli.maturizarea hipotalamusului ,si dorintele hormonale duc la alchimia dintre cei doi din tema.depinde de maturitate, daca este la nivelul European sau American(21 ani).examenul imagistic clinic,lamureste nr sanselor,important este sa verificati genetic si familia partenerului.succes!
vuvuzela
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:01

nu stiam ca-i asa de complicat!
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:10
Duamne fereste!!!!!!!!!ce le ai mai amestecat!!!!!!!!!1
nazirra
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:15
Ce zice, mai?

Tylly
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:32
deci....daca esti sagetator si el fecioara si faci numa secs....numa secs....tinind cont de maturizarea hipotalamusului....dorintele hormonale si alchimia ....si estimatur la nivel european sau american ....nu faci cancer la sin!!!!!!!!!!!!!!!!!!comprende????????
nazirra
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:38
ca-i musai sa cunosti ascendentul parintilor lu' domnu, inainte sa te mariti, ca altfel faci noduli, daca nu faci secs cu x in v
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:39
nazi
da' sa ti pup! tat ai inteles!
tat tat
zambila
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:41
ioi....sarisem peste arborele genealogic!!!!!!!!!!!intre timp....secs!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 21 Septembrie 2010 15:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE SANSE AU :UN CAPRICORN SI O VARSATOARE ? 9 De la: garbo060457 2 Ianuarie 2012 17:03
buna ziua 28 De la: garbo200162 15 August 2011 22:32
Fata sagetotr si baiatul fecioara. 8 De la: garbo255907 27 Decembrie 2011 18:06
eu sagetator el leu.... 2 De la: garbo093584 7 Noiembrie 2011 20:18
Barbatul Varsator 6 De la: garbo_472671 23 August 2017 16:23
Setari Cookie-uri