informatie

Buna stie cineva cum decurge relatia dintre o femeie leu si un barbat capricorn?
este bnefica o astfel de relatie ??
multumesc
garbo171463
Postat pe 2 Noiembrie 2010 10:46
o, doamne... mey mamy, da'cine ti-a zis ca noi suntem oracole???
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 10:50
eu zic ca e malefica.....:)))
anaROBERT
Postat pe 2 Noiembrie 2010 10:52
Relatia!
picaturaderoua
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:03
De la: anaROBERT, la data 2010-11-02 10:52:19eu zic ca e malefica.....:)))



hehehe... i-ai taiat elanu'fetii, te-ai si grabit sa inchizi topicu', rautate mica!...:))))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:07
pai la cate astfel de topicuri sunt mai trebuiesc si inhise.....
anaROBERT
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:14
ana, eu ma gandesc nu neaparat ca omul vrea sa obtina o informatie care se gaseste berechet in diverse forme, pe un numar nedefinit de site-uri mai mult sau mai putin specializate.

poate omul vrea sa se remarce si o alta idee nu are la indemana. nu ma refer explicit la initiatoarea acestui topic.

insa altfel nu pot sa-mi explic initierea unui numar atat de mare de thread-uri identice, care indiferent de opiniile exprimate, raman de fapt fara continut.

nu exista zodii bune si zodii rele, exista doar oameni cu o infinitate de pareri in general non-valabile deoarece situatiile personale nu se pot generaliza/extrapola. oamenii nu au fost si nu vor fi niciodata identici, vietile lor, nici atat...

ne place sa credem ca relatiile noastre depind de zodii, daca ni se potriveste cutare zodiac scris in pripa, la o cafea si doua tigari de o persoana inspirata. (si mie imi place de ex zodiacul chinezesc, fiindca tot ce scrie acolo despre zodia mea, socotesc eu ca ma "avantajeaza", asa imi place mie sa cred, desi...:D).

dar in realitate, relatiile depind de "realitatea in teren", nu de cititul in stele.:)

eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:26
pentru multi zodiacul a devenit un crez...........
un fel de
cred intr-unul zodiacul.................
jeanette40
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:35
mey, incredibil, da' mie chiar incepe sa-mi placa de mine... pe cuvant!...

in timp ce eu ma strofoc facand pe "desteptul" aici, in paralel apare alt topic, cu aceeasi tema.

cooperativa "Munca in zadar", sa ma bata soarele!...
ca tot nu mi-a priit vara asta:D

:)))))))))))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:41
s-ar putea spune ca suferi de narcisism...........
jeanette40
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:43
nuh, puiule... asta e curat "maTZochiZm""...:DDD

:))))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:47
mah, e o relatie foarte faina, misto chiar, ai parte de sex la greu doar ca trebuie schimbat pozitiile foarte foarte des, daca nu, risti sa faci bataturi

pe plan financiar... in cazul in care nu-ti gasesti un amant sau el o amanta, o sa fie cat de cat bine, nu cheltui banii pe prostii si cum veni vorba de prostitutie, nu trebuie s-o platesti pe amanta sau pe amant

pe plan profesional... depinde ce alegi sa fii, "prostituata la tine acasa" adica sa-l ai si pe unu si pe altu, sau a doua varianta... ...
nu mai stiu alta varianta
am uitat ceva?
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 11:55

a-ti speriat-o si pe-asta..........saraca de ea ..........cum venea sa ne ceara parerea
jeanette40
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:02
pai nu asa sunt fumeile astea, vor sa auda doar ce le place lor, ca o sa fie bine si alea alea

si acum o sa mearga la "iuby" si o sa-i spuna ca sa inteleg bine si ca trebuie sa imbunatateasca relatia sexuala

i-am dat o mana de ajutor in relatie, nu la sex si la amanti se ajunge pe viitor?
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:06
De la: Laura_M, la data 2010-11-02 11:55:56mah, e o relatie foarte faina, misto chiar, ai parte de sex la greu doar ca trebuie schimbat pozitiile foarte foarte des, daca nu, risti sa faci bataturi

pe plan financiar... in cazul in care nu-ti gasesti un amant sau el o amanta, o sa fie cat de cat bine, nu cheltui banii pe prostii si cum veni vorba de prostitutie, nu trebuie s-o platesti pe amanta sau pe amant

pe plan profesional... depinde ce alegi sa fii, "prostituata la tine acasa" adica sa-l ai si pe unu si pe altu, sau a doua varianta... ...
nu mai stiu alta varianta
am uitat ceva?


Laura, mie imi place ordinea prioritatilor la tine... esti o fata care stie ce vrea, pui punctu'pe i....:))
cu mentiunea ca de stat prea mult intr-o pozitie poti sa faci escare, chiar... :D
(altminteri, bataturile zic eu ca s-ar putea evita usor,... daca ai suficient "gel".:P)

:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:13
pai da, am inceput cu... inceputul, mi-a scapat ce-i drept, zau ca n-am vrut, dar sa se simt si ea bine ce draq

cat despre bataturile celelalte, nush ce sa zic... daca are problema cu ea dansa, ea iubita, n-are decat s-o ia pe "Manuela" de mana si spor la treaba, si vorba ta, trebuie gel, ca altfel se da de gol

ma duc sa bat un cui
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:19
asa s-a nimerit, fara intentie, nu-s o nebuna de aia, cum ii zice?
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:29
da'cine-a zis, Puiule, ca ai fi o nebuna???... esti chiar foarte sanatoasa, din cate vad!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:31
mai stranut din cand in cand
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:33
piperu-i de vina, nu tu...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:40
am imprumutat niste "piper" de la mutu
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:43
cu voi aici, n-am mai ajuns la tigara si pustiulica al meu se cam plictiseste, sunt a de rea, trebuie sa mai facem o tura pe langa tren, hai ca ma duc sa-mi incarc plamanii cu ceva ca piperul nu-mi ajunge
Laura_M
Postat pe 2 Noiembrie 2010 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
horoscop 1 De la: garbo252973 6 Decembrie 2011 03:21
rbbia 2 De la: garbo006184 16 Iulie 2013 09:47
eu leu el scorpion 21 De la: quasaria 13 Ianuarie 2010 07:18
zodia taur 7 De la: nuti_vio 11 Februarie 2011 11:43
Drept pt mame 4 De la: garbo267052 4 Iunie 2013 09:40
Setari Cookie-uri