ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Zbarlici:d

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Credeti k se potriveste combinatia Leu-sagetator ?
  citeaza   raspunde

da. si inca una foarte mare.

pana a nu se descoperi praful de pushca, leii erau pusi la pamant cu sagetile. asta, in cazul cand sagetatorul nimerea tinta.

cand sageata trecea pe alaturi, se schimbau rolurile. adica, se nerva leul si....asa s-au descoperit oasele stramosilor nostri .

chestie de combinatii
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-09-29 15:33:31da. si inca una foarte mare.

pana a nu se descoperi praful de pushca, leii erau pusi la pamant cu sagetile. asta, in cazul cand sagetatorul nimerea tinta.

cand sageata trecea pe alaturi, se schimbau rolurile. adica, se nerva leul si....asa s-au descoperit oasele stramosilor nostri .

chestie de combinatii
si_totusi ce cremenala esti, sotu meu e berbec iar eu sunt sagetator deci , la ce sa ma astept? la trante si busituri in pat?
  citeaza   raspunde

yania, ai grija mare unde tii arcul.
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-09-29 15:37:49yania, ai grija mare unde tii arcul.
intotdeauna am tinut arcul cu sageata indreptata catre paoula berbecului , cum face o greseala cum ii dau o intepatura cu sageata si uite asa avem o casnicie si o compatibilitate de invidiat
  citeaza   raspunde

iti multumesc pt raspuns
  citeaza   raspunde

Si crezi ca o astfel de dragoste sub amenintarea sagetii o sa tie o vesnicie?
  citeaza   raspunde

dragoste cu amenintare!?!?...pai aia nu-i dragoste!
  citeaza   raspunde

De la: Ioana007, la data 2009-09-30 19:39:54Si crezi ca o astfel de dragoste sub amenintarea sagetii o sa tie o vesnicie?
cine a spus ca eu amenint? am spus ca tin sageata unde trebuie, vreti acu sa spun si la ce anume ii spun eu sageata? ....la floricica mea
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

asa...asa...yanyo...zi-le mama....
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2009-10-01 00:53:41asa...asa...yanyo...zi-le mama....
tre sa le spui ca deh...altfel spune ca ....DRAGOSTE CU AMENINTARE NU SE POATE,
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: