Fidela sau Infidela?

si sa nu uitam de amant, i-a recomandat sa-si faca si un amant intre timp asa pan' la calatorie
nelly05
Postat pe 25 August 2010 22:59
pfoaiii!
si amant inca!
mai io va urez noapte bunaaa. si fidela ..
inca
fleurdelis
Postat pe 25 August 2010 23:01
pai nu ma mai joc cu siteul asta....i-a luat masturbarea lui thor si nu i-a luat kakarezele liutzei aseara...nu ma mai joc, ceeee....
tutankhamon
Postat pe 25 August 2010 23:04
cum adica masturbarea mea, bre?
ce, azi m-am pierdut cu firea si am facut-o-n vazu' vostru?
Thor_again
Postat pe 25 August 2010 23:07
nu bre...ai uitat webul dashchis si am tras cu ochiul....
tutankhamon
Postat pe 25 August 2010 23:18
De la: danyella04, la data 2010-08-22 22:20:42inafara de parerile voastre,nu este nimeni care sa fie intr-o situatie similara?chiar nimeni...................?


danyella, tu ce vrei sa auzi de fapt? ce au patit si altele?? sau mai bine zis, in ce au intrat si altele constient? C'mon..si cu ce te-ar ajuta?? te-ai simti mai linistita?? ti-ai privi sotul altfel..in ochi??

Eu zic s anu mai insisti in a afla si "dramele" altora..pune in mama ma-sii punct cumva..fie ii dai libertate sotului, ca sa nu mai para si bietul un ca un idiot in fata amicului..fie..ii spui..si mda..pana la urma tot aiurea cade..nu stiu tu, mai bine tac..ca cine stie ce-ti spun si o sa te deranjeze!! succese!
dede
Postat pe 26 August 2010 04:50
De la: dede, la data 2010-08-26 04:50:41
De la: danyella04, la data 2010-08-22 22:20:42inafara de parerile voastre,nu este nimeni care sa fie intr-o situatie similara?chiar nimeni...................?


danyella, tu ce vrei sa auzi de fapt? ce au patit si altele?? sau mai bine zis, in ce au intrat si altele constient? C'mon..si cu ce te-ar ajuta?? te-ai simti mai linistita?? ti-ai privi sotul altfel..in ochi??

Eu zic s anu mai insisti in a afla si "dramele" altora..pune in mama ma-sii punct cumva..fie ii dai libertate sotului, ca sa nu mai para si bietul un ca un idiot in fata amicului..fie..ii spui..si mda..pana la urma tot aiurea cade..nu stiu tu, mai bine tac..ca cine stie ce-ti spun si o sa te deranjeze!! succese!


ba da, dar am stiut sa am demnitte fata de sotia lui si mai ales fata de sotul meu , ca el pina la urma a facut-o cu vecina si prietena de linga casa si casnciia lui s-a dus dracului tocmai in Canada cu copii cu tot , pina la urma i-am spus fetei (el era prietenul sotului meu si devenisem evident prieteni de familie cind eram toti familisti ) inainte sa plece din tara ce a incercat "iubirea vietii ei " s-a mirat evident ca nu se astepta la asemenea josnicie -DRAGA CE MAI TURA VURA A FACE SEX CU PRIETENII (INDIFERENT DE CARE PARTE ) E CA SI CUM TE-AI CULCA CU BARBATUL SOREI SAu (invers ) tale , ce atita te dai dup a copac daca tot te-ai hotarir fa-o dar macar spunei si fraierului ala de sot sa stie si el ce POAMA are acasa !
angin
Postat pe 26 August 2010 19:03
Bineinteles ca fidela...cu orice pret.
Doamne fereste se afla intotdeauna,avenrturile,ai inebunit,sa risti casnicia ta,pentru o dorinta fiarta?????/
prietenul ,sau prietena sotului/sotiei,cel mai vechi basm....vesnica atractie....rezultatul e dezastruos,intotdeaunA.
REPETA-TI NU EXISTA.
daniilia
Postat pe 27 August 2010 23:38
Vine Ion la Vasile si il intreaba:
- Cum poate vaca ta da cate 100l de lapte pe zi?
Vasile:
- E simplu. Totul depinde de amabilitate. Ma apropii de ea si o intreb: ce avem astazi, lapte sau carne?
ASA E SI CU FIDELITATEA
KNIGHT_31
Postat pe 28 August 2010 15:16
ce adanca cugetare.....
tutankhamon
Postat pe 29 August 2010 00:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
topic pentru poezii stangace... 2065 De la: fleurdelis 29 Ianuarie 2016 21:13
stiati ca..... 18 De la: Vidar 30 Iunie 2009 10:46
Cum este sa fii femeie in Romania ! 86 De la: garbo_462542 29 Martie 2017 12:06
Garbo 89 De la: m_ada 24 Septembrie 2010 12:52
ce parere aveti despre articolul ,,,Salvati-ne dragostea! M-am maritat cu fratele meu 15 De la: ingerasulluptator 19 Iulie 2012 18:29
Setari Cookie-uri