un sfat:)

bunaaa:*:*

mey am si io o problema....am 19ani si inca nu am ciclul regulat...dar acum am o problema mai dificila...mi-a venit ciclul pe 11iulie si mi s-a terminat pe 30iulie!!!!am fost la doctor si mi-a recomandat niste pastile pe care le-am luat si nu si-au facut efectu':(:(.saptamana aceasta urmeaza sa ma duc la ginecolog dar as vrea sa va intreb pe dvs(domanelor)daca vi s-a intamplat asa ceva sau macar daca a-ti auzit ceva de genu'..ce credeti k ar putea fi???va cer un sfat inainte de a afla "adevaru"l


Va multumesc:*:*
garbo164269
Postat pe 3 August 2010 12:41
probabil o dereglare, da' cum nu suntem doctori, te sfatuiesc sa te duci cat mai urgent la unul
zambila
Postat pe 3 August 2010 12:43
sigur este o dereglare hormonala sau poate o raceala ... cert este ca un control amanuntit la ginecolog iti este cel mai util.
anaROBERT
Postat pe 3 August 2010 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un apel catre Dvs. 18 De la: nathalie 2 Decembrie 2011 22:58
Ajutor! 6 De la: garbo_431210 2 Octombrie 2016 10:41
dorinta de razbunare 225 De la: Ciresica 18 Decembrie 2011 03:42
sal 57 De la: ameno 15 Iulie 2010 15:28
Voi va ganditi la moarte? 53 De la: garbo_1322 22 Aprilie 2012 10:56
Setari Cookie-uri