viata de doi lei,,oameni de 2 lei

frate thorule intru varsta...de dedublareav personalitatii nu ai auzit maica?????

un om nebun isi poate atribui mai multe personalitati si, in nebunia lui, face fata cu brio la toate......
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:34
Eu cred ca nu are nici o logica chestia aia cu mai multe personalitati...pt ca fiecare are o atitudine in functie de imprejurare..Asa gandeste un om inteligent..Nu este vorba de personalitati....Cred ca asa este o ideie cam fara sens....nu te poti comporta cu seful cum te comporti cu amicii,,,sau invers....sau sunt unii care au un stil de comportament cu toata lumea la fel...este ceva ilogic....este doar vorba de temperament...de starea omului,,un om nu este in fiecare zi la fel....depinde de starea lui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:45
apoi eu mereu am fost asa....vroiam ceva si nu stiam ce,,ma luam mereu la cearta cu oamenii care ma luau de proasta si incercau sa profite de mine...Parintii mei,,care nu ma impacam,pt ca profitau de inima mea buna....da profitau ei,,,dar si eu le faceam crize si zilele fripte....era in functie de temperament si ca nu eram asa inteleapta ca sa argumentez ceea ce vreau....dar din moment ce eu am inceput sa muncesc si sa nu mai accept nimic de la nimeni,,,atunci am avut pretentia ca si ceilalti sa munceasca..Asa am fost eu mereu...Omul nu se schimba,,omul doar se cizeleaza....acum stiu ce vreau,stiu sa imi argumentez ceea ce doresc...si nu ne mai certam,,,si fiecare trebuie sa invete sa munceasca si sa se descurce singur la fel cum fac si eu...numai ca barbatii cred ca toate femeile sunt slabe si proaste...si le pare rau ca mai exista si femei inteligente de pe care ei nu pot profita de pe urma lor....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:54
doamne... cat te-am asteptat!... numai ca azi esti prea pe intelesul meu!...:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:55
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 22:54:10apoi eu mereu am fost asa....vroiam ceva si nu stiam ce,,ma luam mereu la cearta cu oamenii care ma luau de proasta si incercau sa profite de mine...Parintii mei,,care nu ma impacam,pt ca profitau de inima mea buna....da profitau ei,,,dar si eu le faceam crize si zilele fripte....era in functie de temperament si ca nu eram asa inteleapta ca sa argumentez ceea ce vreau....dar din moment ce eu am inceput sa muncesc si sa nu mai accept nimic de la nimeni,,,atunci am avut pretentia ca si ceilalti sa munceasca..Asa am fost eu mereu...Omul nu se schimba,,omul doar se cizeleaza....acum stiu ce vreau,stiu sa imi argumentez ceea ce doresc...si nu ne mai certam,,,si fiecare trebuie sa invete sa munceasca si sa se descurce singur la fel cum fac si eu...numai ca barbatii cred ca toate femeile sunt slabe si proaste...si le pare rau ca mai exista si femei inteligente de pe care ei nu pot profita de pe urma lor....


mi se pare corect.
un par duminical, pe coajE la toti porcii de barbati!!!!

=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:57
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 22:55:18doamne... cat te-am asteptat!... numai ca azi esti prea pe intelesul meu!...:)))))
ti se intampla si tie .....ce spuneee lupty??/nuuu gemy nuuu tu ne ai pe noi
garbo074997
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:58
Pasajul asta e beton:

"vroiam ceva si nu stiam ce,,ma luam mereu la cearta cu oamenii care ma luau de proasta si incercau sa profite de mine...Parintii mei,,care nu ma impacam,pt ca profitau de inima mea buna....da profitau ei,,,dar si eu le faceam crize si zilele fripte....era in functie de temperament si ca nu eram asa inteleapta ca sa argumentez ceea ce vreau....dar din moment ce eu am inceput sa muncesc si sa nu mai accept nimic de la nimeni,,,atunci am avut pretentia ca si ceilalti sa munceasca.."

:))))))))))))))))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:59
eu mereu am avut o inima buna si apucaturi impulsive si ma comportam urat pt ca nu imi placea sa se profite de pe urma mea,,,Si acum tot la fel sunt,,,m-am mai cizelat,,dar atitudinea impulsiva tot o am,pt ca nu suport sa ma ia careva de proasta..Nu ma mai incurc cu barbati de nimic,,ca apoi sa ajung sa divortez,,,pt ca eu stau cu nimeni ca sa imi manance zilelele......am avut niste experiente urate cu barbati romani,,,ceea ce nu imi mai trebuie sa ma incrurc cu vreunul in veci,,pt ca mam lamurit ce le poarta capul....de inima mea buna,,,nu o sa mai profite nimeni,,pt ca nici eu nu mai profit de nimeni....si prefer sa stau singura decat in companie proasta....daca o persoana nu imi inspira incredere,,,,o tin la distanta...multi zic ca eu sunt naiva,,,pt ca eu vad oamenii prin ochii mei.Da eu sunt naiva pana imi face cineva ceva,,apoi pastrez distanta..Acuma miam dat seama ca majoritatea oamenilor nu fac 2 bani,,dar asta este trebuie sa ii suport dar sa ii si tin la distanta,,,pt ca nu imi place sa ma ia careva de proasta sau sa se profite de pe urma mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:00
De la: garbo074997, la data 2010-09-12 22:58:09
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 22:55:18doamne... cat te-am asteptat!... numai ca azi esti prea pe intelesul meu!...:)))))
ti se intampla si tie .....ce spuneee lupty??/nuuu gemy nuuu tu ne ai pe noi


floris... GZENA imi e de un real folos.
ma ajuta sa vin la voi cu el ridicat.
cu moralu, adica:))))):P
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:01
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 23:00:51eu mereu am avut o inima buna si apucaturi impulsive si ma comportam urat pt ca nu imi placea sa se profite de pe urma mea,,,Si acum tot la fel sunt,,,m-am mai cizelat,,dar atitudinea impulsiva tot o am,pt ca nu suport sa ma ia careva de proasta..Nu ma mai incurc cu barbati de nimic,,ca apoi sa ajung sa divortez,,,pt ca eu stau cu nimeni ca sa imi manance zilelele......am avut niste experiente urate cu barbati romani,,,ceea ce nu imi mai trebuie sa ma incrurc cu vreunul in veci,,pt ca mam lamurit ce le poarta capul....de inima mea buna,,,nu o sa mai profite nimeni,,pt ca nici eu nu mai profit de nimeni....si prefer sa stau singura decat in companie proasta....daca o persoana nu imi inspira incredere,,,,o tin la distanta...multi zic ca eu sunt naiva,,,pt ca eu vad oamenii prin ochii mei.Da eu sunt naiva pana imi face cineva ceva,,apoi pastrez distanta..Acuma miam dat seama ca majoritatea oamenilor nu fac 2 bani,,dar asta este trebuie sa ii suport dar sa ii si tin la distanta,,,pt ca nu imi place sa ma ia careva de proasta sau sa se profite de pe urma mea
zici tu?de inima ta voiau ei sa profite?poate voiau sex si nu ai inteles tu
garbo074997
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:03
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 23:00:51eu mereu am avut o inima buna si apucaturi impulsive si ma comportam urat pt ca nu imi placea sa se profite de pe urma mea,,,Si acum tot la fel sunt,,,m-am mai cizelat,,dar atitudinea impulsiva tot o am,pt ca nu suport sa ma ia careva de proasta..Nu ma mai incurc cu barbati de nimic,,ca apoi sa ajung sa divortez,,,pt ca eu stau cu nimeni ca sa imi manance zilelele......am avut niste experiente urate cu barbati romani,,,ceea ce nu imi mai trebuie sa ma incrurc cu vreunul in veci,,pt ca mam lamurit ce le poarta capul....de inima mea buna,,,nu o sa mai profite nimeni,,pt ca nici eu nu mai profit de nimeni....si prefer sa stau singura decat in companie proasta....daca o persoana nu imi inspira incredere,,,,o tin la distanta...multi zic ca eu sunt naiva,,,pt ca eu vad oamenii prin ochii mei.Da eu sunt naiva pana imi face cineva ceva,,apoi pastrez distanta..Acuma miam dat seama ca majoritatea oamenilor nu fac 2 bani,,dar asta este trebuie sa ii suport dar sa ii si tin la distanta,,,pt ca nu imi place sa ma ia careva de proasta sau sa se profite de pe urma mea


deci nu pot sa nu te citez... esti delicioasa. la tecst:)))):P
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:03
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 23:01:06
De la: garbo074997, la data 2010-09-12 22:58:09
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 22:55:18doamne... cat te-am asteptat!... numai ca azi esti prea pe intelesul meu!...:)))))
ti se intampla si tie .....ce spuneee lupty??/nuuu gemy nuuu tu ne ai pe noi


floris... GZENA imi e de un real folos.
ma ajuta sa vin la voi cu el ridicat.
cu moralu, adica:))))):P
pai asa esti tu segzi cu muralu ridicat:))
garbo074997
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:04


ai mai ge.....ca asta e moartea pasiunii...stau si ma gandesc cum toaca ea in dormitor.....jesus santa maria!!!....iti moare instant....

tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:04
recitesc si nu-mi vine sa cred... mppmdr:))))))))))))))))))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:04
problema ca de cand am devenit crestina..Am inceput sa ij bag prea mult in seama pe romani,si au inceput sa isi dea importanta...Excrocii au pus ochii pe mine,,,nu am mai putut scapa de ei...femeile mureau de inividie ca de ce mie imi merge mai bine ca lor...si uite ca am ajuns oaia neagra care vroiau sa ma doboare si sa ma bage in turma lor de oi fara minte si pline de prostie si rautate....cat nu i-am bagat in seama pe romani a afost bine si nici nu mi-am dat seama ca pot fii asa rai
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:06
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 23:03:47
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 23:00:51eu mereu am avut o inima buna si apucaturi impulsive si ma comportam urat pt ca nu imi placea sa se profite de pe urma mea,,,Si acum tot la fel sunt,,,m-am mai cizelat,,dar atitudinea impulsiva tot o am,pt ca nu suport sa ma ia careva de proasta..Nu ma mai incurc cu barbati de nimic,,ca apoi sa ajung sa divortez,,,pt ca eu stau cu nimeni ca sa imi manance zilelele......am avut niste experiente urate cu barbati romani,,,ceea ce nu imi mai trebuie sa ma incrurc cu vreunul in veci,,pt ca mam lamurit ce le poarta capul....de inima mea buna,,,nu o sa mai profite nimeni,,pt ca nici eu nu mai profit de nimeni....si prefer sa stau singura decat in companie proasta....daca o persoana nu imi inspira incredere,,,,o tin la distanta...multi zic ca eu sunt naiva,,,pt ca eu vad oamenii prin ochii mei.Da eu sunt naiva pana imi face cineva ceva,,apoi pastrez distanta..Acuma miam dat seama ca majoritatea oamenilor nu fac 2 bani,,dar asta este trebuie sa ii suport dar sa ii si tin la distanta,,,pt ca nu imi place sa ma ia careva de proasta sau sa se profite de pe urma mea


deci nu pot sa nu te citez... esti delicioasa. la tecst:)))):P
pai sigur vroiau sa profite de corpul meu apoi sa fiu servitoarea lor ...Si sa ii mai si inttretin....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:09
ge...si mai trist e ca pana nu-si face "norma" sau pana nu e luata la shuturi, nu pleaca....
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:09
GZENO... inteleg ca ai devenit creStina, atunci cand a aparut litera S, nu-i asa?:D:))))

ma bucur ca in sfarsit le arzi si pe fumei, ca eu credeam ca nu esti impartiala...:PPP
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:11
De la: tutankhamon, la data 2010-09-12 23:09:48ge...si mai trist e ca pana nu-si face "norma" sau pana nu e luata la shuturi, nu pleaca....


da nu e trist deloc... eram trist ca nu mai apare, dar acuma mi-a trecut...:)))))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:13
De la: tutankhamon, la data 2010-09-12 23:04:21

ai mai ge.....ca asta e moartea pasiunii...stau si ma gandesc cum toaca ea in dormitor.....jesus santa maria!!!....iti moare instant....

da,,,pai sa ma incurc cu toti amaratii care nu sunt in stare nici macar pe ei sa se intretina...moartea pasiunii,,,,imi este scarba de barbatii care se comporta urat si sunt puturosi....si mincinosi......ca eu nu m-am uita in veci la unul ca voi,,,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:14
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 23:09:08 pai sigur vroiau sa profite de corpul meu apoi sa fiu servitoarea lor ...Si sa ii mai si inttretin....


Mey Xena... vorbesti de parca ai fi capabila sa... servesti si sa intretii un regiment!:))))))))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:14
garbo074997
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:17
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-12 23:14:41
De la: tutankhamon, la data 2010-09-12 23:04:21

ai mai ge.....ca asta e moartea pasiunii...stau si ma gandesc cum toaca ea in dormitor.....jesus santa maria!!!....iti moare instant....

da,,,pai sa ma incurc cu toti amaratii care nu sunt in stare nici macar pe ei sa se intretina...moartea pasiunii,,,,imi este scarba de barbatii care se comporta urat si sunt puturosi....si mincinosi......ca eu nu m-am uita in veci la unul ca voi,,,,



secsoaso...ti-am mai zis sa nu te mai uiti la prohabul meu ca nu am ce vrei tu......e lipsa la inventar din nastere......
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:20
auzi luptatoareo....da' caprele alea ce mai face bre??? traieste????
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:21
ori continua compunerea, ori s-a dus la somn...:D
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:22
neeee.....se docomenteaza pe goagal.....
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:29
auzi tanti GZENA...
nu ti-am zis pana acuma, da' gurile rele zic ca matalutza semeni izbitor de bine la turuiala cu o maimutza varstnica de pe aman2. care la fel, isi recompunea textele, anagramand expresii din cele precedente.

jur ca-mi era dor de ea!=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 12 Septembrie 2010 23:34
Nu turai,,eu vorbesc numai ca barbatilor nu le pasa de parerea femeii..Pt ca barbatii o tin tot pe a lor si eu o tin tot pe a mea....Pt ca asa au fost barbatii invatati ca femeile sa taca si sa le suporte toate tampeniile,,,si ca barbatii sa nu mai dea 2 bani pe noi...barbatii agaseseaza femeile pana fac ce vor ei....Sunt egoisti...eu niciodata nu o sa tac,,ca sa ma umplu de ura si sa devi si eu tot la fel de egoista cu ceilalti oameni....si sa cred ca toti oamenii sunt rai..pt ca daca traiesti cu oameni rai in casa,,,o sa ai impresia ca toata lumea este la fel..Femeile au gresit pt ca nu siau impus punctul de vedere de la inceput,,de asta barbatii le agaseaza pe femei si nu dau 2 bani,,pe ceea ce doresc si femeile....barbatii sunt niste perversi si egoisti si de asta femeile au acceptat ce le fac barbatii si au devenit si femeile la fel...tot pe ele si egoiste cu alti oameni...eu nu vreau sa devin asa,,doamne fereste
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Septembrie 2010 09:35
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Septembrie 2010 10:19
De la: tutankhamon, la data 2010-09-12 23:04:21

ai mai ge.....ca asta e moartea pasiunii...stau si ma gandesc cum toaca ea in dormitor.....jesus santa maria!!!....iti moare instant....




Lasa, mai, n-ai auzit de culmea consolarii??!! :Ce daca nu se mai scoala,nu vezi ce frumos atarna?!
yyoana_62
Postat pe 13 Septembrie 2010 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i-am furat sotului 100gr aur si 2000 eur ce ma fac 118 De la: garbo074997 12 Mai 2010 23:59
La psiholog 2 De la: zambila 7 Septembrie 2010 14:31
cauti bona ai gasit 7 De la: Jojolin 22 August 2010 16:34
Femeia- Pesti, Barbatul- Scorpion 1 De la: Schatzybu 16 Ianuarie 2012 08:26
"nu este nimeni de neinlocuit,dar uneori e nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura" 34 De la: Jojolin 22 August 2010 00:45
Setari Cookie-uri