viata de doi lei,,oameni de 2 lei

da viata merita traita!!
dar ce ne facem cu cei la care le-or crescut prea mult "crengile" de-a lungul anilor si se incurca in ele?
ba mai mult de atat!!!
ii incalcesc si pe altii!!!

ce ar fi daca macar in virtual nu am avea atatea sa ne reprosam unii altora?
pt ca nici macar nu ne cunoastem!!!
dar daca ne-am cunoaste??
ar fi razboi ..cred..
LILO
Postat pe 31 Iulie 2010 20:11
sa vina cei de la "spatii verzi" sa toaleteze crengile alea - fac scandal - asta se face primavara devreme, iar nu si-or facut treaba
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 20:14
Lilo, daca ne-am cunoaste, n-ar mai fi nici un razboi, pentru ca n-ar avea cine sa-l poarte.
Asta pentru ca am eu in pod un AK 47, cu o unitate completa de foc
Crezi ca ar rezista vreunu' in fata unui glonte 7,62?
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 20:14
De la: Thor_again, la data 2010-07-31 20:01:03iote, felino, cu ocazia asta am aflat si cine a deschis topicul
cum le stie ea pe toate...

"sa stii ,domnuuuu ca titlul L-A SCRIS CINEVA VIRTUAL si a vrut sa stie :CAT NE MERG NEURONII SI >>>CATA OMENIE MAI EXISTA IN oamenii PRIN RASPUNSURILE PE CARE LE DAM si cu regret constat ca NU EXISTA OMENIE !! "
felina ...?! FUGII domnuuu sunt o seniora !
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 20:14
si toamna se toaleteaza pomii
De la: pantera_neagra, la data 2010-07-31 20:14:08sa vina cei de la "spatii verzi" sa toaleteze crengile alea - fac scandal - asta se face primavara devreme, iar nu si-or facut treaba
si toamna se toaleteaza pomii fa cerere la primarie si "toaleteaza tot" !!
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 20:18

084..stai cam greu cu logica

LILO
Postat pe 31 Iulie 2010 20:18
mamica!...
asta, "seniora"...
urmeaza, te rog, sfatul meu, si incearca mai intai sa te trezesti din betie. pe urma poti sa si postezi daca te mai duce mintea
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 20:19
aloooooooo - aloooooooooooo, felina sunt eu
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 20:19
LILO
Postat pe 31 Iulie 2010 20:21
mda, n-am nimic cu natura - mi-e draga si fac urat cand cineva o agreseaza

da' cred ca mai bine tac - sunt greu de inteles
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 20:22
las-o, bre, felino, sa scoata mai intai capul de sub robinetu' cu apa rece
n-o deranja.

he he! mai bine taci? curata tragedie, felino, nu te-a inteles ciudatzica aia
iote-te la ea!
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 20:22
am venit cu garantia .........siii pantii e felina
garbo074997
Postat pe 31 Iulie 2010 20:24
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 20:25
pe tine te duceeeeeeeeee
De la: Thor_again, la data 2010-07-31 20:19:20mamica!...
asta, "seniora"...
urmeaza, te rog, sfatul meu, si incearca mai intai sa te trezesti din betie. pe urma poti sa si postezi daca te mai duce mintea
pe tine te duce "mintea"?!? eu beau metaxa ,tu ??
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:26
De la: LILO, la data 2010-07-31 20:18:21
084..stai cam greu cu logica

"atata pot "ciorile fura orezul si broastele raman cu vina...
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:31
De la: garbo001084, la data 2010-07-31 20:05:55
De la: yyoana_62, la data 2010-07-31 17:30:22"E grele", Thor, cu internetu', "e grele" rau! si cu gramatica si cu ortografia, cu limba romana in general!
"E grele" si sa-ti incarci o poza la avatar, o incarci "culcata"...mda...asta e! Mare e gradina lui Dzeu si nasol ca mai uita El cateodata poarta deschisa!
Si acum pentru doamna care imi SUGEreaza mie nu stiu ce, punctual: pragmatismul nu e un defect, dimpotriva!
Si nu sunt economista, desi am lucrat numai cu cifre la viata mea, sunt o parlita de pensionara de boala (si grea boala), dar una cu picioarele bine insurubate in pamant" care isi traieste viata pe care si-a facut-o si pe care i-a dat-o Dzeu!
Si care e foarte multumita de viata ei si nu crede ca viata e de 2 lei, no way, in ceea ce priveste partea a doua, aceea cu oameni de doi lei...incep sa fiu de acord!!
1= BRAVOOOOO doamna ec. >AI INCERCAT sa raspunzi, abia acum ,la intrebarea pusa de "X" virtuala 2=regret ca nu va place fotografia mea ,DAR MIE IMI PLACE! =3= SI ce-i >nasol,,,,?!?!? > ca sunteti :parlita ,pensionara sau ca sunteti bolnava ??? REGRET CA SUNTETI BOLNAVA SI >>AR TREBUII SA FITI mai dulce-n glas ... >>ASA-I VIATA NU-I DE 2 LEI !! =SI MERITA TRAITA !!


Auzi, fata?!
Tu-ti previzualizezi postarile?! Vezi ca exista la pc, aceasta functie, cand postezi pe un topic!
Vad ca eziti, nu stii ce sa faci :sa ma tutuiesti sau sa folosesti prenumele de politete...
N-am incercat sa raspund la nicio intrebare a topicului din simplu fapt ca titlul topicului nu este o intrebare
Pentru a trage concluzia ca ne intreaba neica nimeni sau tanti nimeni ceva, trebuia sa vizualizam noi, la sfarsitul insiruirii de cuvinte, un semn de intrebare!
Ma urmaresti?! Te poti concentra?!
Cred ca destul de greu...cred ca supui la grele cazne neuronul acela din capsorul blond decolorat, care se zbate saracul, singur, singurel intre peretii cutiei tale craniene!
In ceea ce priveste afirmatia mea ca sunt o parlita de pensionara de boala, am facut-o nu ca sa ma mistocaresti tu, femeie de 2 bani , nu de 2 lei, ci pentru a intelege ca stiu exact sa apreciez viata, la justa ei valoare! Nici mai mult , nici mai putin!
Si cu asta am incheiat postarea pe acest topic, imi cer scuze celorlalti utilizatori, iar tu, madam sper sa ai decenta sa te opresti din a incerca sa polemizezi cu mine, pentru ca, draga mea, eu zic ca ne-ai zgariat destul retina cu postarile tale dezlanate, fara forma si fond, agramate!
p.s.:Sa stii si tu ca daca intri la o taranca in casa s-ar putea sa tragi concluzia ca sta mult mai bine ca tine (asta apropo de ce imi SUGErai tu mai la inceputul topicului)!
p.s.2: si sa stii ca am vorba foooarte dulce, dar numai cu cine merita! la prosti sunt alergica!
yyoana_62
Postat pe 31 Iulie 2010 21:34

084,
stiam eu ca de la poshirca d-aia ti se trage...
asa-i zici tu la zeama de pufoaica, nu?
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 21:36
De la: Thor_again, la data 2010-07-31 20:22:35las-o, bre, felino, sa scoata mai intai capul de sub robinetu' cu apa rece
n-o deranja.

he he! mai bine taci? curata tragedie, felino, nu te-a inteles ciudatzica aia
iote-te la ea!
acum scose-i capul din mare
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:37
ionico..

are sens...dragutza?
imi place ca ai verbul la tine,esti usor macho asa....misto....
femei trecute prin viata....
tare esti simpatica...
doar nu te enervezi aiurea acu'...pt cine?...
iasomia
Postat pe 31 Iulie 2010 21:40
De la: LILO, la data 2010-07-31 20:11:21da viata merita traita!!
dar ce ne facem cu cei la care le-or crescut prea mult "crengile" de-a lungul anilor si se incurca in ele?
ba mai mult de atat!!!
ii incalcesc si pe altii!!!

ce ar fi daca macar in virtual nu am avea atatea sa ne reprosam unii altora?
pt ca nici macar nu ne cunoastem!!!
dar daca ne-am cunoaste??
ar fi razboi ..cred..
:sml-confused0006 pai nu spuse-i eu : "toaleteaza tot ??": greu... greu.... cu nuantele
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:40

Gata, explicabil! Eu una m-am "toaletat" de aici! E prea mult pentru mine!
METAXA, zeama de pufoaica...concentrat de gainatz mai degraba!
Lasa ca e bine si asa!
yyoana_62
Postat pe 31 Iulie 2010 21:42
084, psssssssss, mac, brrrrrrrrrr

poate asa ma intelegi - mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Noapte buna - du-te si te culca!
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 21:43
De la: yyoana_62, la data 2010-07-31 21:34:27
De la: garbo001084, la data 2010-07-31 20:05:55
De la: yyoana_62, la data 2010-07-31 17:30:22"E grele", Thor, cu internetu', "e grele" rau! si cu gramatica si cu ortografia, cu limba romana in general!
"E grele" si sa-ti incarci o poza la avatar, o incarci "culcata"...mda...asta e! Mare e gradina lui Dzeu si nasol ca mai uita El cateodata poarta deschisa!
Si acum pentru doamna care imi SUGEreaza mie nu stiu ce, punctual: pragmatismul nu e un defect, dimpotriva!
Si nu sunt economista, desi am lucrat numai cu cifre la viata mea, sunt o parlita de pensionara de boala (si grea boala), dar una cu picioarele bine insurubate in pamant" care isi traieste viata pe care si-a facut-o si pe care i-a dat-o Dzeu!
Si care e foarte multumita de viata ei si nu crede ca viata e de 2 lei, no way, in ceea ce priveste partea a doua, aceea cu oameni de doi lei...incep sa fiu de acord!!
1= BRAVOOOOO doamna ec. >AI INCERCAT sa raspunzi, abia acum ,la intrebarea pusa de "X" virtuala 2=regret ca nu va place fotografia mea ,DAR MIE IMI PLACE! =3= SI ce-i >nasol,,,,?!?!? > ca sunteti :parlita ,pensionara sau ca sunteti bolnava ??? REGRET CA SUNTETI BOLNAVA SI >>AR TREBUII SA FITI mai dulce-n glas ... >>ASA-I VIATA NU-I DE 2 LEI !! =SI MERITA TRAITA !!


Auzi, fata?!
Tu-ti previzualizezi postarile?! Vezi ca exista la pc, aceasta functie, cand postezi pe un topic!
Vad ca eziti, nu stii ce sa faci :sa ma tutuiesti sau sa folosesti prenumele de politete...
N-am incercat sa raspund la nicio intrebare a topicului din simplu fapt ca titlul topicului nu este o intrebare
Pentru a trage concluzia ca ne intreaba neica nimeni sau tanti nimeni ceva, trebuia sa vizualizam noi, la sfarsitul insiruirii de cuvinte, un semn de intrebare!
Ma urmaresti?! Te poti concentra?!
Cred ca destul de greu...cred ca supui la grele cazne neuronul acela din capsorul blond decolorat, care se zbate saracul, singur, singurel intre peretii cutiei tale craniene!
In ceea ce priveste afirmatia mea ca sunt o parlita de pensionara de boala, am facut-o nu ca sa ma mistocaresti tu, femeie de 2 bani , nu de 2 lei, ci pentru a intelege ca stiu exact sa apreciez viata, la justa ei valoare! Nici mai mult , nici mai putin!
Si cu asta am incheiat postarea pe acest topic, imi cer scuze celorlalti utilizatori, iar tu, madam sper sa ai decenta sa te opresti din a incerca sa polemizezi cu mine, pentru ca, draga mea, eu zic ca ne-ai zgariat destul retina cu postarile tale dezlanate, fara forma si fond, agramate!
p.s.:Sa stii si tu ca daca intri la o taranca in casa s-ar putea sa tragi concluzia ca sta mult mai bine ca tine (asta apropo de ce imi SUGErai tu mai la inceputul topicului)!
p.s.2: si sa stii ca am vorba foooarte dulce, dar numai cu cine merita! la prosti sunt alergica!
deci asta era ... doamna, TOTI NE TRAGEM DIN TARANI ! ceream a se face, comparatie CU VIATA GREA PE CARE O AU ! SI...DECAT "FELINA"PREFER >>TARANCA !
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:49
De la: Thor_again, la data 2010-07-31 21:36:46
084,
stiam eu ca de la poshirca d-aia ti se trage...
asa-i zici tu la zeama de pufoaica, nu?
ESTI in cunostiinta eu mi-s profana
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:52
sa fii sanatoasa!

ha, PAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 21:52
N-ai avut decenta sa te opresti, nu stiu de ce, eram sigura!
yyoana_62
Postat pe 31 Iulie 2010 21:53
De la: garbo001084, la data 2010-07-31 21:52:17 ESTI in cunostiinta eu mi-s profana

normal bre, ciudato, ca am mai ginit vreo cativa asa ca tine pe aici, care tot de la aia faceau cum faci tu
mai ai un pic si, ca si ei, vei recunoaste singura...
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 21:58
De la: pantera_neagra, la data 2010-07-31 21:43:34084, psssssssss, mac, brrrrrrrrrr

poate asa ma intelegi - mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Noapte buna - du-te si te culca!
la ora asta ??sa dorm..?! si NU TE ZBARLII CA NU FACI DECAT SA MA AMUZIIIII SI STRICA LA TEN ! te anunt ca nu ma duc la culcare DECAT dupa ce-mi explicii ce-i cu "pufoaica..."
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 21:59
De la: Thor_again, la data 2010-07-31 21:58:10
De la: garbo001084, la data 2010-07-31 21:52:17 ESTI in cunostiinta eu mi-s profana

normal bre, ciudato, ca am mai ginit vreo cativa asa ca tine pe aici, care tot de la aia faceau cum faci tu
mai ai un pic si, ca si ei, vei recunoaste singura...
si-mi zici si ce inseamna :"ginit"???? din cauza ta nu pot sa joc poker >>>pana nu ma inveti caut job de "ciudata"
garbo001084
Postat pe 31 Iulie 2010 22:05
bre, blondo
nu stii cum e cu pufoaica?
du-te si uita-te in oglinda, sa vezi in ce stare te-a adus, p-orma vii si iti explic, pentru ca si asa nu vei intelege...

PS: "ginit" vine din limba ta materna, bre
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire 21 De la: garbo_7980 28 Octombrie 2012 23:30
95 LA SUTA DIN BARBATI SUNT FARA CARACTER..sau mai degraba 99 la suta fara caracter si doar 1 la suta este cumsecade 68 De la: roramona 5 August 2011 04:42
Reguli de aur pentru viaa de cuplu ! 36 De la: LLisa 3 Decembrie 2012 23:40
OARE E POSIBIL ? 15 De la: namyi 16 Aprilie 2011 00:50
ATI MAI VAZUT VREO SEFA DE PROMOTIE CARE SA NU FI ABSSOLVIT LA FINAL ANUL? 9 De la: quasaria 5 Aprilie 2010 22:18
Setari Cookie-uri