Misterul luptatoarei


sunt si eu o tzara noaua pe aici ,dar sa ma lumineze si pe mine cineva care-i treaba si care sunt caile razboinicei masochiste...nu stiu daca sa rad sau sa plang...ameno,reyya,si totusi, aprindeti buleftica sau daca nu ushideti-o forever
namyi
Postat pe 16 Iulie 2010 22:34
de ce sa ucidem un suflet pur ca a luptatoarei noastre(metaforic vorbind).E masochista si ii place
bey da asa reputatie am ca rup gatul utilizatoarelor
ameno
Postat pe 17 Iulie 2010 10:38
pentru ca esti noua, o sa-ti corectam "buleftrica"...
cat despre afirmatii, eu ce sa zic?! mai aparu' cineva care vrea sa se joace singur in curtea scolii; ma rog, ma gandesc ca ti-ai dorit numai sa te faci observata;
bine ai venit!
moniq_
Postat pe 17 Iulie 2010 10:51
moniqutza...respira si ia o pauza...observata?nope...curioasa...yup,
but then,de ce oare sari asa ca arsa?eu chiar sunt intrigata ce are fata asta si am mai specificat:''i feel for her'',dar efectiv am asa o nedumerire:ba casnicia e sfanta si divina,ba e un cosmar,ba e pe naiba sa o ia de casnicie...pt ca ,ea e cum o construim,si apoi de ce oare toata lumea ii da apa la moara?!
iar cu corectatul,stai linistita...tastele sunt multe,noptile nedormite,laptopul e impartit intre mine si fii-miu.scolitza asta am mancat-o pe paine,dar niciodata nu am stat de ''6'' sa vad care mananca o litera sau mai baga una in plus.pana la greseli de cratima sau alte alea eu te sfatuiesc sa mai astepti...ce-o fi ''amu'' sa stau ''ancorata'' sa vad care indrazneste sa typeze involuntar 2 taste odata?of....e ''grele'' soro,e grele...
revenind la bagatul in seama,sau pardonez moi,remarcatul asta bata-l vina,am facut-o cu topicul legat de bebeloiul meu,insa sunt niste gagici p'aci care mi-au adus niste zabete in corazon,si nu m-am putut abtine sa nu le citesc conversatiile si uite asa am descoperit pe madam' d'arc....
m-ai facut sa plang mai moniq...chiar asa sa vrei sa ''hurt my feelings?
pupam fetele!
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:02
ei nah...nu rupi nimic,dar...catalogata drept ''fata cu jetul rece in mana '' sau ''noth pole girl'' tot esti ...las' ca-i bine si e si asta o ''cura'' a sufletului
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:09
moniiiiiiq...nu ai reactionat inca?ufff...OMG ,iar mi-a ocolit degetul tasta R...deci Ameno,''noRth pole girl''...am scapat????!!!????
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:11
namy, irinuca e sarea si piperul pe aici. stie 3 fraze si orice s-ar discuta, gagica baga din putzul gandirii ei analitice .

ce vrei? fiecare curte imparateasca are nebunul ei.
si_totusi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:11
si gura ta adevar grai...las' ca vad ca nu-i singura...
mai nou ma ''bag si eu in seama asa de kiki riki miki'',ca daca tot ''ma jos singurica in curtea scolii'',sa folosesc si limbaj de gradi...cat pe ce sa mananc B-ul de data asta...ufff
de ce o fi asa greu de facut ''prieteni'' cand nu e decat virtual?
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:29
daca e asa de ''penibil '' topicul eu te invit pe cel de baza al meu si poate cine stie,ai o idee, un sfat ceva care poate ajuta....zic si eu...
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:31
De la: namyi, la data 2010-07-16 22:34:09
sunt si eu o tzara noaua pe aici ,dar sa ma lumineze si pe mine cineva care-i treaba si care sunt caile razboinicei masochiste...nu stiu daca sa rad sau sa plang...ameno,reyya,si totusi, aprindeti buleftica sau daca nu ushideti-o forever





bine ai venit ,o tzara,pe la noi!cu referire la,"luptatoare,razboinica.."este alegerea userului ,sa isi deschida un cont cu acest avatar.ce se afla in spatele avatarului nimeni nu poate fii sigur.dar faptul ca este numita "masochista",si vad ca expresia se foloseste intre useri,nu cred ca este demn de bunul simt,care patroneaza acest site.cine a denumit-o asa ,necunoscand-o decat din niste tastari in virtual,este cel putin nedemn de acest site,plin de intelegere,iubire de oameni si credinta.aici iubim in acelasi timp si copii si maturii,indiferent de religie,natie,etc.respectam parerile fiecaruia,chiar daca nu suntem de acord cu ele,insa le comentam intr-un mod civilizat.rusinos pt cel care numeste ,intr-un mod atat de neplacut si nedrept,un alt avatar.asta dovedeste ca in viata reala, nu are curajul sa se exprime necivilizat si o face in virtual,unde nimeni nu stie cine este de fapt.asta se cheama din cate mai stiu si eu,refulare virtuala,ca reala nu tine.
vuvuzela
Postat pe 17 Iulie 2010 18:32
mai ,mai..
bluelight
Postat pe 17 Iulie 2010 18:38
De la: si_totusi, la data 2010-07-17 18:11:38namy, irinuca e sarea si piperul pe aici. stie 3 fraze si orice s-ar discuta, gagica baga din putzul gandirii ei analitice .

ce vrei? fiecare curte imparateasca are nebunul ei. [/quote



rusinos .ai devenit medic peste noapte?esti in masura sa dai diagnostice medicale?ai grija ca in ziua de azi este o boala molipsitoare, la moda ,starea despre care tu vb in necunostinta de cauza.printre primele simptome este si neconcentrarea.de pilda la tine se observa , ca atunci cand tastezi in virtual nu prea te concentrezi ,sa faci dovada unui caracter uman.in realitate, simulezi doar ca esti o doamna?
vuvuzela
Postat pe 17 Iulie 2010 18:45
si iar razboi,si polemici si bla bla bla...
ia mai zambiti mai fetelor
namyi
Postat pe 17 Iulie 2010 18:49
ce spui tu acolo, vuvuzela?
adica nu-s concentrata? si ma rog, de unde a observat domnia matale asta? si apoi nu am "caracter uman"? nu oi fi avand. daca zici tu, asa e sigur si nici doamna nu-s. aici ai dreptate. sunt donsoara.

si vezi ca faci confuzii intre ID si avatar.
si_totusi
Postat pe 17 Iulie 2010 21:51
Ce mai barfesc tatele..Sa moara capra vecinului...Obicei romanesc stramosesc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Iulie 2010 23:09
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-17 23:09:21Ce mai barfesc tatele..Sa moara capra vecinului...Obicei romanesc stramosesc
Cine se aseamana se aduna...Rautatea romaneasca..Dumnezeu sa va miluiasca cu mai multa minte..Pt ca aveti mare nevoie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Iulie 2010 23:14
unde dai si unde crapa se potriveste acest citat

mi se ridica parul pe mine cand citesc ''totul este virtual'' ''nu te supara este o lume virtuala'' sa fim serioase virtualul asta face parte din viata nostra reala,ca este un forum pe o pagina de internet da dar sa nu uitam ca totusi face parte din real.
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 00:22
fetele mele cu picioarele pe pamant...ce mai ...sa aveti un ''rest'' de weekend placut...
dupa ce ca bebele meu nu mananca,e racit cobza,vomita ,mai face si diaree...si si eu si barbatul meu suntem cobza too...
ana,nu dom'le daca e virtual e virtual...nu are treaba cu realitatea ca doar e o iluzie...matrix..nu stiai ca nici macar nu existam?am murit demult...
iar cu avatarul...id-ul ,etc...a bagat james cameroon lumea-n ceata,sau poate bruce willis cu surogates...''tulai doamnie''
nopticica bunicica la bebeii vostri si familiile voastre de asemenea
namyi
Postat pe 18 Iulie 2010 02:50
Mi-mi place de Namy ca e poligloata.

Ceea ce altele nu sunt, sic!!!!
Ciresica
Postat pe 18 Iulie 2010 08:28
fatuca draga, mie imi pare ca tu ai nevoie de o pauza; dar lunga "gagico"! plus de un pahar cu apa, ca ti s-o fi uscat gura de cand ti-a luat-o inainte tastatura! cat despre "sarit" eu vad ca tu suferi de arsuri gradul III...
si in plus, te anunt ca ai foarte multe in comun cu Irinuca: spre exemplu, amandoua fabulati, "brodati" pe langa subiect, atribuiti "cuvinte" cui nici nu le-a gandit si va pricepeti sa monologati....cat ii ziua de lunga!In plus ambele sunteti straine de un concept numit "toleranta".
In rest, asteptam CV plus poza, sa ne convingi cat esti tu de "intelijenta" intrucat acesta este misterul pe care incercam noi sa il dezlegam, pe langa starea civila, situatia materiala, programul tau zilnic, samd pe care ni le-ai prezentat cu atata amabilitate!
moniq_
Postat pe 18 Iulie 2010 10:19
De la: si_totusi, la data 2010-07-17 21:51:02ce spui tu acolo, vuvuzela?
adica nu-s concentrata? si ma rog, de unde a observat domnia matale asta? si apoi nu am "caracter uman"? nu oi fi avand. daca zici tu, asa e sigur si nici doamna nu-s. aici ai dreptate. sunt donsoara.

si vezi ca faci confuzii intre ID si avatar.




buna neatza,sunt dupa o nunta.nu am chef ,nici sa deschid gura.
vuvuzela
Postat pe 18 Iulie 2010 10:28
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-17 23:09:21Ce mai barfesc tatele..Sa moara capra vecinului...Obicei romanesc stramosesc




nu era barfa si nici tatism,era schimb de pareri si parca vuvuzela vad ca iti ia apararea..apropo cum se scrie ia,pfff bun vinul,?
vuvuzela
Postat pe 18 Iulie 2010 10:33
De la: moniq_, la data 2010-07-18 10:19:24fatuca draga, mie imi pare ca tu ai nevoie de o pauza; dar lunga "gagico"! plus de un pahar cu apa, ca ti s-o fi uscat gura de cand ti-a luat-o inainte tastatura! cat despre "sarit" eu vad ca tu suferi de arsuri gradul III...
si in plus, te anunt ca ai foarte multe in comun cu Irinuca: spre exemplu, amandoua fabulati, "brodati" pe langa subiect, atribuiti "cuvinte" cui nici nu le-a gandit si va pricepeti sa monologati....cat ii ziua de lunga!In plus ambele sunteti straine de un concept numit "toleranta".
In rest, asteptam CV plus poza, sa ne convingi cat esti tu de "intelijenta" intrucat acesta este misterul pe care incercam noi sa il dezlegam, pe langa starea civila, situatia materiala, programul tau zilnic, samd pe care ni le-ai prezentat cu atata amabilitate!




mai taca-ti goarna,ca numa iei de proaspata.poate mata semeni cu irinuca. nu te mai da isteatza,ca azi tac ,ca mi-s dupa nunta.dar mai e si maine o zi.
vuvuzela
Postat pe 18 Iulie 2010 10:40
vulvy fataaaa, nu mai sta la barfa dupa betie ca numai rahaturi spui
vezi ca iar te cauta leon ala pe mes. sai dai odata banii aia ca l te chilareste
marileanamoncanu
Postat pe 18 Iulie 2010 10:46
culcate fataaaa ca esti beata!!!!!!!!!

marileanamoncanu
Postat pe 18 Iulie 2010 10:47
iar ii razboi?
nu ii mai bine "razboi si pace"? ca in dostoiewski
LILO
Postat pe 18 Iulie 2010 11:10
De la: vuvuzela, la data 2010-07-18 10:40:37
De la: moniq_, la data 2010-07-18 10:19:24fatuca draga, mie imi pare ca tu ai nevoie de o pauza; dar lunga "gagico"! plus de un pahar cu apa, ca ti s-o fi uscat gura de cand ti-a luat-o inainte tastatura! cat despre "sarit" eu vad ca tu suferi de arsuri gradul III...
si in plus, te anunt ca ai foarte multe in comun cu Irinuca: spre exemplu, amandoua fabulati, "brodati" pe langa subiect, atribuiti "cuvinte" cui nici nu le-a gandit si va pricepeti sa monologati....cat ii ziua de lunga!In plus ambele sunteti straine de un concept numit "toleranta".
In rest, asteptam CV plus poza, sa ne convingi cat esti tu de "intelijenta" intrucat acesta este misterul pe care incercam noi sa il dezlegam, pe langa starea civila, situatia materiala, programul tau zilnic, samd pe care ni le-ai prezentat cu atata amabilitate!




mai taca-ti goarna,ca numa iei de proaspata.poate mata semeni cu irinuca. nu te mai da isteatza,ca azi tac ,ca mi-s dupa nunta.dar mai e si maine o zi.






obosito rectifica mesajul sau eventual un back ti-ar cade bine postarea moniq-ai nici nu era pentru tine dar daca tot te-ai simtit hai ca fac eu cinste cu ea
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:01
De la: vuvuzela, la data 2010-07-18 10:40:37
De la: moniq_, la data 2010-07-18 10:19:24fatuca draga, mie imi pare ca tu ai nevoie de o pauza; dar lunga "gagico"! plus de un pahar cu apa, ca ti s-o fi uscat gura de cand ti-a luat-o inainte tastatura! cat despre "sarit" eu vad ca tu suferi de arsuri gradul III...
si in plus, te anunt ca ai foarte multe in comun cu Irinuca: spre exemplu, amandoua fabulati, "brodati" pe langa subiect, atribuiti "cuvinte" cui nici nu le-a gandit si va pricepeti sa monologati....cat ii ziua de lunga!In plus ambele sunteti straine de un concept numit "toleranta".
In rest, asteptam CV plus poza, sa ne convingi cat esti tu de "intelijenta" intrucat acesta este misterul pe care incercam noi sa il dezlegam, pe langa starea civila, situatia materiala, programul tau zilnic, samd pe care ni le-ai prezentat cu atata amabilitate!




mai taca-ti goarna,ca numa iei de proaspata.poate mata semeni cu irinuca. nu te mai da isteatza,ca azi tac ,ca mi-s dupa nunta.dar mai e si maine o zi.






obosito rectifica mesajul sau eventual un back ti-ar cade bine postarea moniq-ai nici nu era pentru tine dar daca tot te-ai simtit hai ca fac eu cinste cu ea
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:06
De la: vuvuzela, la data 2010-07-18 10:40:37
De la: moniq_, la data 2010-07-18 10:19:24fatuca draga, mie imi pare ca tu ai nevoie de o pauza; dar lunga "gagico"! plus de un pahar cu apa, ca ti s-o fi uscat gura de cand ti-a luat-o inainte tastatura! cat despre "sarit" eu vad ca tu suferi de arsuri gradul III...
si in plus, te anunt ca ai foarte multe in comun cu Irinuca: spre exemplu, amandoua fabulati, "brodati" pe langa subiect, atribuiti "cuvinte" cui nici nu le-a gandit si va pricepeti sa monologati....cat ii ziua de lunga!In plus ambele sunteti straine de un concept numit "toleranta".
In rest, asteptam CV plus poza, sa ne convingi cat esti tu de "intelijenta" intrucat acesta este misterul pe care incercam noi sa il dezlegam, pe langa starea civila, situatia materiala, programul tau zilnic, samd pe care ni le-ai prezentat cu atata amabilitate!




mai taca-ti goarna,ca numa iei de proaspata.poate mata semeni cu irinuca. nu te mai da isteatza,ca azi tac ,ca mi-s dupa nunta.dar mai e si maine o zi.






obosito rectifica mesajul sau eventual un back ti-ar cade bine postarea moniq-ai nici nu era pentru tine dar daca tot te-ai simtit hai ca fac eu cinste cu ea
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:06
scuze pentru tripla postare
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crema pentru fata la bebe 15 De la: tanase_claudia 29 Iunie 2012 10:09
mamica din timisoara 8 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:34
Botezul copilului 86 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:06
medici foarte buni 8 De la: kidz008190 5 Iulie 2017 14:18
pioneer CDJ-MK3 1000,Canon 100-400 mm 1 De la: kidz007473 28 Martie 2010 11:01
Setari Cookie-uri