Misterul luptatoarei

De la: namyi, la data 2010-07-18 02:50:15fetele mele cu picioarele pe pamant...ce mai ...sa aveti un ''rest'' de weekend placut...
dupa ce ca bebele meu nu mananca,e racit cobza,vomita ,mai face si diaree...si si eu si barbatul meu suntem cobza too...
ana,nu dom'le daca e virtual e virtual...nu are treaba cu realitatea ca doar e o iluzie...matrix..nu stiai ca nici macar nu existam?am murit demult...
iar cu avatarul...id-ul ,etc...a bagat james cameroon lumea-n ceata,sau poate bruce willis cu surogates...''tulai doamnie''
nopticica bunicica la bebeii vostri si familiile voastre de asemenea



fiecare cu opina ei,eu asa vad lucrurile,cu cine vb pe forum,subiectele unde discut pe forum sunt cat se poate re reale,la fel de reale ca si mine care stau pe scaun in fata pc-ului si butonez.....
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:09

balbe???
LILO
Postat pe 18 Iulie 2010 15:09
De la: LILO, la data 2010-07-18 15:09:18
balbe???


cam asa ceva
anaROBERT
Postat pe 18 Iulie 2010 15:10
uitasem ghilimelele...deci mi se pare catusi de real...dar nah...
namyi
Postat pe 18 Iulie 2010 15:59
esti un AS moni...uffff,iar am mancat un S...
namyi
Postat pe 18 Iulie 2010 16:09
CIRESICA,poliglot sau nu,omul e om...sanatate la baieti
namyi
Postat pe 18 Iulie 2010 17:37
De la: vuvuzela, la data 2010-07-18 10:33:30
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-17 23:09:21Ce mai barfesc tatele..Sa moara capra vecinului...Obicei romanesc stramosesc




nu era barfa si nici tatism,era schimb de pareri si parca vuvuzela vad ca iti ia apararea..apropo cum se scrie ia,pfff bun vinul,?
eu stiu ca nu iti plac femeile care nu fac sex...Poate ca te simti inferioara...Pur si simplu mie nu imi place sa schimb parteneriii..Mereu am visat ca sa am doar un barbat in viata mea...Dar nu am reusit pt ca am fost prea naiva....Acum ca sunt mai matura...Vreau sa mi-l aleg pe cel potrivit pt toata viata..Pt ca mie nu imi place sa sar din barbat in barbat,,ca miamuta din copac in copac....daca ie iti place sa schimbi partenerii de sex...Ei bine mie nu imi place....eu vreau sa apartin unui singur barbat pt toata viata...Si pt asta am nevoie de cel care ne potrivim in gandire,,,un barbat cu suflet bun si cinsitit....Daca nu este,,,prefer sa raman singura..Pt ca mai bine singura decat cu companie proasta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iulie 2010 00:47
irina, mai zi-ne, mama, de cele duhovnicesti, ca in ultimul timp doar despre barbati ai vorbit...
Tylly
Postat pe 19 Iulie 2010 08:43
De la: namyi, la data 2010-07-17 18:09:19ei nah...nu rupi nimic,dar...catalogata drept ''fata cu jetul rece in mana '' sau ''noth pole girl'' tot esti ...las' ca-i bine si e si asta o ''cura'' a sufletului

sorry, nu esti genul meu...M-am pripit cand m-ai cerut .... divortam bafta si mai vorbim cand apucam si daca-i cu folos
ameno
Postat pe 19 Iulie 2010 17:23
buey, ce-i acilea? bar de negri?
sora_ilsi
Postat pe 19 Iulie 2010 17:34
nu-i bai ameno...stai linistita,mai bine mai devreme decat mai tarziu
nu e cu nici o suparare,si nici necesar sa fim pe aceeasi lungime de unda...
nu e vb de gen sau altceva,important e ca ai avut niste raspunsuri bune la situatia bebelului meu...
ps-nu vreau sa fiu pe placul nimanui,pt ca fiecare avem personalitatea proprie,si nu o mai schimba nici naiba vreodata.
site-ul e cool,membrii sunt de toate felurile si chipurile si fiecare cu pasarelele sau stolurile lui,deci dragi femei,mamici,neveste sau mai stiu eu ce...important e sa fiti multumite de voi si sa fiti fericite.
ma reintorc la site-urile mele canadiene-unde lumea e civilizata evident-,ca drept sa spun imi pare rau ca nu se poate conversa pe aici cum trebuie,fara a fi cate un ''big brother'' care sa taie si sa spanzure(nu ma refer la tine ameno).
sanatate tie si familiei si sa auzim numai de bine.
namyi
Postat pe 19 Iulie 2010 18:29
sincer mi se rupe daca exista vreun "frate mai mare" pe aici.Eu raspund pentru mine si doar pentru mine.La fel ca si faptul de a nu mi se baga cuvinte in gura si a nu se vorbi in numele meu. Restul sunt capabili sa o faca singuri in numele lor.
probabil ai interpretat gresit felul meu de a fi i"ntr-o ureche".Eu recunosc, sunt ironica si mai fara pasarele dar cred ca nu trec limitele.
ameno
Postat pe 19 Iulie 2010 21:41
it's ok...sarcasm de pe plaiurile mioritice romanesti...
numai ca o mana de fatuci vor sa puna mana asa pe site si sa taie si sa spanzure ceea ce nu se cade,dar se gasesc de toate in romanica noastra ...
namyi
Postat pe 20 Iulie 2010 02:03
namyi
ce-mi place de tine! awesome!
olteana26
Postat pe 20 Iulie 2010 16:25
De la: sora_ilsi, la data 2010-07-19 17:34:06buey, ce-i acilea? bar de negri?
Ilsi,cemaifaci?Estiok?M-amlinistit...Ti-amcititpostarile...separecaaiostaredespiritbuna...
ica2
Postat pe 20 Iulie 2010 17:00
olteana,vezi ca vei fi si tu catalogata drept ''poligloata''...be careful what u wish for
hai pup si ai un bebe scump si dulce ...daca mai stai si prin apropiere de granitza canadei cu sua poate avem ocazia sa ne si vedem,ca tare mi-s alone in the dark pe aici.
hai take care si il imbratisez pe 'ubitu' tau bebic.
namyi
Postat pe 20 Iulie 2010 19:15
ce-i tragic la tine, cred ca este pe langa o aroganta stupida si justificata numai in virtutea de "reusita" a trecerii granitei, nu realizezi cat esti de prost educata si lipsita de bun simt; poate dai un "save" si intr-o zi, cand te vei face tu mare, iti vei da seama cine jigneste aici si cum alegi tu sa porti o discutie; nu ai inteles nimic din ceea ce ti-am spus si nu pricepi ce inseamna "comunitate"!
poate acolo "aproape de civilizatie" simti si tu aerul ei rafinat! macar asa, pentru aroma!
Anuto, prietenii stiu de ce, iubita!
Alinuto, pup o fata cu coloana vertebrala!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:40
daca ar fi cate o monicutza prin fiece orasel pe aici s-ar duce naibii civilizatia...
interesant e ca citesti...citesti si iar citesti...dar tot pe langa ramai...aroma de care e vb tu e cu un iz de mucegai si e emanata numai de oameni ca tine care ,in virtutea inertiei o fac pe shefutzii pe ici pe colo ca poate poate si-or face ceva fani sa se simta mai vip asa...departe de adevar...
cu fiece an ce trece sper ca mai e o speranta prin tarisoara asta,dar o sa vina si sfarsitul lumii si tot nu se intrevede vreo raza de soare dinspre romania...sunt intr-adevar oameni care isi merita soarta,si oamnei care ar face o schimbare dar nu pot de prima categorie.sunt trasi in jos...parfumul de care vb tu il simt din plin si bai nene ,bogdaproste ca aici nu dau de oameni ironici si plini de romanisme asa cum esti tu...
comunitate?tu chiar stii ce e comunitatea?chiar tu vb?de ce?ca ai trimis cateva mii de mesaje ?unde esti tu tepes doamne?
cand vei merita respect il vei primi,asa ca pana atunci fly over the rainbow,ca doar asa poti atinge apogeul imaginar spre care aspiri...dar iti doresc toata bafta din lume si sanatate familiei tale
namyi
Postat pe 21 Iulie 2010 00:07
daca nu sunt prea indiscreta si nu eman parfum de mucegai,mi se poate explica si mie care e buba acilea?ca sincer sunt in pom.....
anaROBERT
Postat pe 21 Iulie 2010 00:11
nu e nimic ana...tu sa fii sanatoasa alaturi de comoara ta...
sunt doar niste...prostii...nulitati ...nu-ti mai incarca mintea
namyi
Postat pe 21 Iulie 2010 00:30
De la: namyi, la data 2010-07-21 00:30:24nu e nimic ana...tu sa fii sanatoasa alaturi de comoara ta...
sunt doar niste...prostii...nulitati ...nu-ti mai incarca mintea



daca sustii ca sunt nulitati si prostii de ce te complaci situatiei?pai nu tu sustineai ca e o lume virtuala,ia-o ca atare
anaROBERT
Postat pe 21 Iulie 2010 00:35
repet...erau niste ghilimele...de aia am si adaugat ca nici nu existam ...am murit demult,etc...citeste cu atentia ana inca o data acel comment...
namyi
Postat pe 21 Iulie 2010 00:45
Barbatii sunt prostituati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iulie 2010 15:54
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-21 15:54:50 Barbatii sunt prostituati


Zici???

irino, uite ce m-am gandit eu citindu-ti panseurile... Spui ca barbatii se gandesc doar la sex si nu mai au timp de munca, este? Eu cred ca am gasit solutia pentru tine...
Barbatul visurilor tale trebuie sa fie in primul si in primul rand, impotent! Nu face sex, nu se gandeste la sex ca si-ar alimenta complexul, si isi consuma energia muncind!
Hai c-am rezolvat-o si pe asta!!!
Tylly
Postat pe 21 Iulie 2010 16:03
De la: Celleste_, la data 2010-07-21 16:03:52
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-21 15:54:50 Barbatii sunt prostituati


Zici???

irino, uite ce m-am gandit eu citindu-ti panseurile... Spui ca barbatii se gandesc doar la sex si nu mai au timp de munca, este? Eu cred ca am gasit solutia pentru tine...
Barbatul visurilor tale trebuie sa fie in primul si in primul rand, impotent! Nu face sex, nu se gandeste la sex ca si-ar alimenta complexul, si isi consuma energia muncind!
Hai c-am rezolvat-o si pe asta!!!



eu i-am oferit si un vibrator
din partea lui are tot ce isi doreste liniste nu scandal nu inselat nu batai nu cheltuit bani este barbatul ideal pardon o parte din barbat tot ce trebuie sa faca este sa-i puna baterii duracell
tusi_Oli
Postat pe 21 Iulie 2010 16:06
De la: Celleste_, la data 2010-07-21 16:03:52
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-21 15:54:50 Barbatii sunt prostituati


Zici???

irino, uite ce m-am gandit eu citindu-ti panseurile... Spui ca barbatii se gandesc doar la sex si nu mai au timp de munca, este? Eu cred ca am gasit solutia pentru tine...
Barbatul visurilor tale trebuie sa fie in primul si in primul rand, impotent! Nu face sex, nu se gandeste la sex ca si-ar alimenta complexul, si isi consuma energia muncind!
Hai c-am rezolvat-o si pe asta!!!
Pai barbatii pot sa se gandeasca la sex cu nevasta lui....Si pana sa se casatoreasca sa aiba grija sa isi faca economiii ca sa fie capabil sa intretina familia...Nu ca apoi fac copiii,,dau de greutati apoi isi abandoneaz familia pt ca trebuie sa se descurce cu 7 milioane...SAu isi trimit femeia la munca in strainatate si sa le trimita lor bani apoi ei merg pe la amante....Daca un barbat nu are bani,,,,nici nu trebuie sa te uiti la el sa te gandesti la casatorie..Pt ca casatoria este o responsabilitate mare,apar copiii care au nevoie de multi bani pt intretinrea lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iulie 2010 16:10
De la: tusi_Oli, la data 2010-07-21 16:06:43
De la: Celleste_, la data 2010-07-21 16:03:52
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-21 15:54:50 Barbatii sunt prostituati


Zici???

irino, uite ce m-am gandit eu citindu-ti panseurile... Spui ca barbatii se gandesc doar la sex si nu mai au timp de munca, este? Eu cred ca am gasit solutia pentru tine...
Barbatul visurilor tale trebuie sa fie in primul si in primul rand, impotent! Nu face sex, nu se gandeste la sex ca si-ar alimenta complexul, si isi consuma energia muncind!
Hai c-am rezolvat-o si pe asta!!!



eu i-am oferit si un vibrator
din partea lui are tot ce isi doreste liniste nu scandal nu inselat nu batai nu cheltuit bani este barbatul ideal pardon o parte din barbat tot ce trebuie sa faca este sa-i puna baterii duracell
pai o femeie poate trai fara sex...Femeile nu sunt asa disperate ca barbatiii.....dupa sex....Decat sa iti iei un barbat,,,doar pt sex,sa te insele si sa te bata....Si sa nu il iubesti....mai bine stai singura.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Iulie 2010 16:12
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-21 16:12:37 pai o femeie poate trai fara sex...Femeile nu sunt asa disperate ca barbatiii.....dupa sex....Decat sa iti iei un barbat,,,doar pt sex,sa te insele si sa te bata....Si sa nu il iubesti....mai bine stai singura.....

De data asta ma vad nevoita sa ii dau dreptate irinei.
Irino, multe aiureli insiri tu pe forumul asta, dar printre ele se mai zbat si adevaruri.
Oricum, e de retinut varianta sugerata de oli...

Tylly
Postat pe 21 Iulie 2010 16:17
cell

una ca si tine sigur traieste fara sex dar sa nu generalizam

si sincer eu una imi place sa fac sex, imi place sa fac dragoste, imi place sa iubesc
tusi_Oli
Postat pe 21 Iulie 2010 16:51
De la: tusi_Oli, la data 2010-07-21 16:51:24cell

una ca si tine sigur traieste fara sex dar sa nu generalizam

si sincer eu una imi place sa fac sex, imi place sa fac dragoste, imi place sa iubesc


Citesc, recitesc si nu procesez...asta a fost un compliment sau o insulta?

Tylly
Postat pe 21 Iulie 2010 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa-mi trimite-ti si mie cartea cu diversificarea mancarii la bebe 1 De la: garbo164689 7 August 2010 13:38
PETITIE pentru ca indemnizatia mamicilor sa ramana 85% din media veniturilor nete pe 12 luni anterioare nasterii 92 De la: julcsy 23 Martie 2011 15:34
Rosu in gat 39 De la: andracalin 19 Noiembrie 2017 19:16
pata rosie pe retina 1 De la: alinutza22 20 Decembrie 2008 11:39
Mamici din Oradea-Rogerius 6 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:45
Setari Cookie-uri