Ce credeti de CRISTI TABARA?ESTE VINOVAT?

BUNA ! ma uit acum la NASUL, avand invitata pe fosta iubita a lui. mie personal imi face impresia ca aceasta fem,eie e absenta in privirile ei,,,e dusa daca cineva se uita la emisiune, uitati-va ! dupa privirile ei se pare ca se drogheaza,are ochii injectati ca o broasca,cred ca aceasta femeie a dorit sa-i faca rau acestui om.CRISTI TABARA E NEVINOVAT!
garbo101210
Postat pe 29 Iulie 2010 23:46
asa... si?!
moniq_
Postat pe 29 Iulie 2010 23:48
da... e dusa... e absenta... e drogata...e injectata... intr-un cuvant, e o broasca!

da' de cine era vorba? ce emisiune?
a, nasu'? nu, mersi, deruleaza inainte ...
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 23:53
a, da... cristi tabara e impresionant pina la lacrimi...
N-am idee cine e si nici nu m-ar interesa sa aflu.
quasaria
Postat pe 30 Iulie 2010 00:46
ce a facut Cristi Tabara?? nu prea mai citesc in ultima vreme stiri mondene
reyya
Postat pe 30 Iulie 2010 00:49
a poftit sa pape carnitza de mielutza in postul pastelui
anakin
Postat pe 30 Iulie 2010 00:58
saracul Cristi Tabara e cuplat cu o broasca...... ,nu prea am prins-o pe asta

dar cine e Cristi Tabara?
anaROBERT
Postat pe 30 Iulie 2010 01:44
da, pare ca ar avea un usor basedow - ochii injectati poate de la fumat, dar are si o viteza in minus in gandire.

dar asta nu inseamna ca fata ei nu tre' sa beneficieze de dreptate, chiar daca ma'sa nu e un geniu.

insa dreptatea ei nu implica vinovatia lui CT, ci doar le ofera amandurora posibilitatea unei judecati nepartinitoare.
oli_le_mechant
Postat pe 30 Iulie 2010 23:12
ioi, ca alambicat mai esti in idei la ora asta tarzie!
si pana la urma, cat ii scoru?
zambila
Postat pe 30 Iulie 2010 23:16
1 - 1. vedem noi pentru cine...
bre, olici, da' fatza lu' Legolas unde disparu?
Thor_again
Postat pe 30 Iulie 2010 23:20
vezi? stiam io ca esti om serios si ma pot baza pe tine...ceilalti nu-s de gashca, ori s-au culcat ori or plecat la clab
zambila
Postat pe 30 Iulie 2010 23:27
pai ce sa zic si io frati surori, nu-l ciomuira mediatic destul pe CT? tipa mi se pare si mie o broasca, dar doar pentru ca nu imi place fatza cuiva nu inseamna ca nu ar putea avea dreptate.

oricum faza e najpa

@Thor
o pierdui p'antre octetii astia pe aciulea
oli_le_mechant
Postat pe 30 Iulie 2010 23:40
da chiar asa te intereseaza daca Tabara e vinovat?
estela
Postat pe 31 Iulie 2010 05:28
pai daca judecam dupa mutra, nici CT nu pare chiar inocent.
Oricare ar fi deznodamantul, cel care va avea in continuare de suferit este copilul (chiar daca n-o fi fost molestata,ci impinsa de maica-sa sa declare niste chestii scabroase)
charmelen
Postat pe 31 Iulie 2010 13:25
haidi bre, e o aiureala - l-am cunoscut personal de pe vremea cand mai lucra in presa locala - si pe fosta nevasta!

da' nu vad de ce ne-ar preocupa atata viata privata a cuiva si de ce ne-ar face placere spalarea rufelor murdare in public - cu cat e mai scandalos, cu atat mai bine - bleah
panty_C
Postat pe 31 Iulie 2010 13:31
eu cand am citit articolul cu pricina mi s-a zbarlit parul...am o fetita de aceeasi varsta si cred ca as inebuni sa pateasca asa ceva....
lala_cri
Postat pe 31 Iulie 2010 13:35
Lalo, sa nu imi spui ca si tu ai avut o relatie cu Cristi Tabara
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 13:38
As fii surprinsa sa fie adevarat, nu de alta dar nu pare genul, dar apoi nu poti sa stii nici ce zace in creierul unui om.
Trist foarte trist
persidadamian
Postat pe 31 Iulie 2010 13:40
nuuuuuuu...nici in alta viata sper....
lala_cri
Postat pe 31 Iulie 2010 13:40
Pai daca nu ai avut, stai linistita, nu are de unde sa stie ca ai o fetita de aceeasi varsta.
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 13:44
Anakine esti ,,cremenal"
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 13:47
traim intr-o lume nebuna ai uitat...e plina lumea de ciudati din pacate pt.noi...
lala_cri
Postat pe 31 Iulie 2010 13:48
reyya, just for fun...

pe de alta parte, nici nu cred in vinovatia sau nevinovatia lui Tabara, mie imi lipsesc foarte mult emisiunile pe care le facea el impreuna cu regretatul Radu Anton Roman, iti venea sa iti iei rucsacul in spinare si sa colinzi tara numai privindu-le reportajele de arta gastronomica.
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 13:53
Nemo judex in rem...
Discutia pe tema "a fost sau n-a fost" se reduce doar la o barfa ieftina, de marginea santului... Daca a facut-o, e treaba lui, altii trebuie sa o demonstreze. Iar daca n-a facut-o, nu trebuie sa demonstreze el nimic. Chiar daca in romanica noastra mioritica prezumtia de nevinovatie se respecta doar la nivel declarativ, pentru ca trebuie sa se mai abata atentia pulimii de la problemele cu adevarat importante ale zilei...

Subscriu la opinia Anakinului... si acum ma mai uit cu placere la fragmente din emisiunea aia, pe site-ul pro tv... dar sunt cu ciudatul ala de Busuioc. Parca nu mai aveau acelasi farmec ca la inceput, cand formula era Tabara - Anton Roman...
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 13:59
...daca e vinovat...va plati ...macar in fata lui Dzeu...
pedofilii ar trebui executati....
lala_cri
Postat pe 31 Iulie 2010 14:04
Thorele, in momentele alea, singurul loc in care nu mi-as fi dorit sa fiu era echipa de filmare
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 14:36
Iti dai seama ce salivau aia in jur? ca pisicile pe langa oala cu smantana...
si in platou, doua matahale tocmai faceau sa dispara pe gat toate bunatatile alea...
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 14:39
Exact.. naspa senzatii mai traiau oamenii aia

eu unul cred ca totusi, cameramanii erau platiti cu spor de 100% pentru zoom-uri
anakin
Postat pe 31 Iulie 2010 14:41
cazul asta are o dimensiune extrem de importanta, dincolo de noroiala mediatica, si spun asta din mai multe motive:
- se pare ca in Ro numarul abuzurilor de genul asta, NERAPORTATE, este destul de mare. copiii se feresc/ tem in general sa vorbeasca mult timp despre abuz, unu, de frica (abuzatorii au tehnica de a le "baga frica in oase"), doi, din cazua faptul ca un copil nu intelege prea bine ce i se intampla;
- exista riscul ca acuzatia de pedofilie sa fie folosita drept santaj, in anumite tari simpla declaratie a unui copil te trimite direct dupa gratii (e.g., in Franta au fost cateva cazuri notorii in care s-a dovedit ca oamenii au fost trimisi la inchisoare nevinovati);
- minorii trebuie protejati, asa ca gasirea unui echilibru intre cele 2 extreme nu este un demers lipsit de importanta.

De aceea mi-am dat cu parerea pe un subiect de scandal. Pe Jacko o acuzatie de genul asta l-a trimis in mormant, asa ca astea nu ar trebui sa fie discutii facile.
oli_le_mechant
Postat pe 31 Iulie 2010 16:31
fix acolo, adica in mormint, i-as trimite si eu pe aia care se dovedesc a fi pedofili. Iar pe parintii victimelor la zdup - pentru ca aia sint responsabili de integritatea copilului lor, fizica si psihica.
Dar, intr-adevar, un copil spune multe si nevrute, si uneori si crede ce spune: mai ales cind e mic si nu prea deosebeste realitatea de imaginatie.
quasaria
Postat pe 31 Iulie 2010 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce este prietenia........????????? 2 De la: dune 19 Iulie 2009 13:42
transimete o urare , un gand bun o incurajare pentru : 51 De la: garbo_19362 4 Decembrie 2013 09:57
Ce inseamna omul bun si omul rau? 7 De la: nuti_vio 17 Ianuarie 2011 10:50
DE TOATE 9 De la: cristina322 12 August 2010 12:07
comportamentul si ideologia feminina despre viata factor important in educatia copiilor. conceptul de familie si influentele negative capitaliste asupra lui. 11 De la: Ciresica 29 Decembrie 2010 20:53
Setari Cookie-uri