cea mai grea decizie din viata mea

dupa ura cu care vorbesti esti cam misogin. iar faza ca te-a lasat si pe tine cineva...nu tine frate. o fi avut ea motivele ei sa te paraseasca. zau ca nici eu nu as sta cu unu care scoate asemenea perle..asa ca mai gandeste-te inainte de a emite judecati de valoare asupra oamenilor pe care nu-i cunosti. eu iti doresc sa iti intalnesti si tu ingerul tau care sa iti arate ca mai sunt stele pe cer indiferent de ce s-a intamplat.. mult noroc
sorinara
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:13
De la: roby_cado, la data 2009-12-09 18:11:34nu spun ca n-ai avea dreptate,dar....
1:eu cred ca e cam tardiv pentru astfel de "dezvaluiri",ce zici?.reciteste-ti postarile..
2:dc nu l-ai parasit pe "monstrul" ala,inainte de a te indragosti de un altul?

una: nu e un monstru. iar gresesti. daca m-a facut sa sufar nu a facut-o intentionat.
si doua: nu am crezut ca e cazul sa il improsc cu noroi. are el destule pe cap.
sorinara
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:16
De la: sorinara, la data 2009-12-09 18:16:36
De la: roby_cado, la data 2009-12-09 18:11:34nu spun ca n-ai avea dreptate,dar....
1:eu cred ca e cam tardiv pentru astfel de "dezvaluiri",ce zici?.reciteste-ti postarile..
2:dc nu l-ai parasit pe "monstrul" ala,inainte de a te indragosti de un altul?

una: nu e un monstru. iar gresesti. daca m-a facut sa sufar nu a facut-o intentionat.
si doua: nu am crezut ca e cazul sa il improsc cu noroi. are el destule pe cap.
1:nu te-a facut nimeni sa suferi draga mea,decat tu,si abia acum suferi...
2:nu ai "noroiul"cu care sa-l improsti,ca ai face-o..
3:ingerul ala gasit pe net,iti arata stele,intradevar,dar cazatoare...
4:NU SUNT MISOGIN SI NICI NU GENERALIZEZ.
5:iti multumesc pentru urare
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:27
sa le luam pe rand:

odata luata decizia,cel mai intelept lucru pe care-l poti face e sa nu te mai gandesti dupa "cum ar fi fost daca..."
dupa mintea mea,ASTA e decizia reala,decizia de a nu te uita inapoi!
in definitiv,daca tu ai taria de-a trai cu consecintele deciziilor tale,ce-ti pasa de gura lumii?!


roby,eternul frustrat...hmm...


redi,sa nu dea Domnu' sa-mi bag negu' meu de cotoroantza in oala ta...
nu o data i-am tinut isonul totushoaicai,ba chiar prea vehement uneori!
asa ca mucles,ca daca ma dau o tura pe maturoi pana-n sibiu,nu crez sa scapi nescalmanat!
preciouss
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:38
eu nu am intalnit ingeri dar asta nu inseamna ca nu mai cred in ei..
inca ceva. te rog sa incetezi cu rautatile. nu ti-am facut nimic, nu te cunosc, nu ma cunosti. nu ai nici un drept sa vorbesti asa. ar fi mai civilizat din partea ta sa te abtii. nu vezi ca te faci de ras?
sorinara
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:39
De la: preciouss, la data 2009-12-09 18:38:54sa le luam pe rand:

odata luata decizia,cel mai intelept lucru pe care-l poti face e sa nu te mai gandesti dupa "cum ar fi fost daca..."
dupa mintea mea,ASTA e decizia reala,decizia de a nu te uita inapoi!
in definitiv,daca tu ai taria de-a trai cu consecintele deciziilor tale,ce-ti pasa de gura lumii?!


roby,eternul frustrat...hmm...


redi,sa nu dea Domnu' sa-mi bag negu' meu de cotoroantza in oala ta...
nu o data i-am tinut isonul totushoaicai,ba chiar prea vehement uneori!
asa ca mucles,ca daca ma dau o tura pe maturoi pana-n sibiu,nu crez sa scapi nescalmanat!
hai bre...,ca am si pupat-o,ce naiba...
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:44
nu cred ca am cerut cuiva ajutorul sa iau decizia. am luat-o singura. si nu regret. dar e drept ca am cautat in voi oameni cu care sa schimb un cuvant doua. credeam ca experientele pe care le avem si le impartasim ne pot ajuta sa ne simtim mai bine in clipe mai grele. m-am inselat??
ma intreb cum am reusit sa provoc un astfel de individ. totusi, refuz sa ma cobor la nivelul lui .
ps: mersi precious. hehe.
sorinara
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:44
sorinara...cred ca ai gasit si oamenii pe care ii cautai....
fa abstractie de....restul
eladaela
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:54
De la: sorinara, la data 2009-12-09 18:39:20eu nu am intalnit ingeri dar asta nu inseamna ca nu mai cred in ei..
inca ceva. te rog sa incetezi cu rautatile. nu ti-am facut nimic, nu te cunosc, nu ma cunosti. nu ai nici un drept sa vorbesti asa. ar fi mai civilizat din partea ta sa te abtii. nu vezi ca te faci de ras?

ce e mami,doare?.mai ai pana sa simti ce simte fostul tau,si civilizat din partea ta,ar fi sa recunosti, la fel de "sincer",ca AI GRESIT.

asculta sfatul pretioasei,si mergi inainte,insa nu-ti cauta scuze,si nici vina aluia,pentru ca n-ai sa le gasesti...(din cate am inteles eu),iti faci rau singura...
hai ca nu vreau sa ma mai fac "de ras"...


roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:59
De la: eladaela, la data 2009-12-09 18:54:46sorinara...cred ca ai gasit si oamenii pe care ii cautai....
fa abstractie de....restul


asta si fac.
sorinara
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:02
preci,
in primul rand, exact pana la sibiu sa mergi pe maturoiu' ala

in al doilea rand, tu nu erai pe aici, deci nu intri nici in categoria cotoroantzelor. Deocamdata! Ca s-ar putea sa te retrogradez in categoria asta

totushica era prezenta, si era cu o postare caracteristica ei. daca erai si tu, te pomeneam si pe tine
ready_vivus
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:07
virusache....avem halta de maturoaie la sb????al mieu ii turbojet....io ce fac?????
nazirra
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:11
nazi....la Sibiu n-avem mami halta....da'stiu io un loc unde au

iti spun la cafeala mall
eladaela
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:12
aha....oprim maturoiu turbojettt...in parcare!!!!!ok!!!
nazirra
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:13
deci bre,io mi-am luat adresa pe care o ai afisata,da?!

si io am matura d'aia din Harry Potter,Nimbus 2000...
preciouss
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:14
Tinkerbell_
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:15
ahaaa... deci tu mi-ai luat adresa aia, da?
ia sa faci bine sa mi-o dai inapoi, ca n-o mai gaseam si nu stiam unde am pierdut-o
ready_vivus
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:16
a mie ii turbolaserjet.....fabricata in china!!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:16
sorina, tu ai facut ceea ce ai crezut ca e corect si pentru tine si pentru fostul tau iubit...nimeni nu poate porunci inimii...

sunt sigura ca e un tip extraordinar, dar nu era "the one"

Anouk
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:28
De la: Anouk, la data 2009-12-09 19:28:20sorina, tu ai facut ceea ce ai crezut ca e corect si pentru tine si pentru fostul tau iubit...nimeni nu poate porunci inimii...

sunt sigura ca e un tip extraordinar, dar nu era "the one"


exact.asa am simtit si eu.e pacat ca s-a intamplat asa..nu e nimeni vinovat. el in nici un caz. dar nici eu.
sorinara
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:02
sorina, cineva totusi e vinovat .nu se poate asa !hai, ca-l dezamagim pe roby
bluelight
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:36
io ma ofer voluntar
zambila
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:38
blue,pai fata a fost vinovata ,nu ti-e clar??

lasand gluma la o parte....cand o relatie se termina,de vina sunt doi....adica amandoi
eladaela
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:38
eu cred ca de vina sunt toti trei...
elodia
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:42
ok. atunci eu sunt aia. relatia a esuat din cauza mea. eu sunt aia cu visele care nu se potrivesc cu realitatea. eu sunt aia inadaptabila. asa cum m-a numit fostu. si poate avea dreptate. dar intrebati-va inima fetelor. daca aparent totul e ok si totusi tu simti in inima de femeie o teama inexplicabila de a face pasul cel mare..ce faci?? treci peste instinct si te mariti numai sa fii maritata?? ei bine eu nu am putut face asta. spune-ti-mi naiva. proasta , cum vreti voi. am simtit ca pt pasul asta trebuie sa fie mai mult... daca asta e realist sau nu..inca nu stiu. timpul va arata.
sorinara
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:50
De la: elodia, la data 2009-12-10 10:42:26eu cred ca de vina sunt toti trei...


si eu cred ca devina sunt toti trei sau poate ca sunt patru....
Begonia
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:52
hehe. poate..
sorinara
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:54
sau poate nu e nimeni...
zambila
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:55
acuma cautam vinovatii? nu va mai obositi. sunt eu aia. ok??
sorinara
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:55
cand ajungetzi la zece ...vin si eu...
l_flory
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine greseste? El sau eu? 40 De la: andradatudor80 26 Ianuarie 2012 10:22
parerea voastra 10 De la: garbo_5723 13 August 2012 13:43
:( 21 De la: tutankhamon 8 Noiembrie 2009 02:26
Sunt confuza, in ce parte sa merg, unde sa privesc....?! 29 De la: Mia_Ella 28 Mai 2015 10:46
buna fetelor 2 De la: lacramioaracrengi 4 Septembrie 2011 10:02
Setari Cookie-uri