cea mai grea decizie din viata mea

normal ,o soferitza in fata a ditamai agentu',se pierde repede.si cate "conducatoare auto" sunt pe aici... .de..,eu sunt mai "tabacit" in meserie...
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:18
pikule....io-s soferitza
eladaela
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:20
hamilton scrie pe mine
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:21
care fatza??
daca dai peste el, nici nu sti cat o fost

viteza, deh...
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:22
hai, ca ai o gramada de treaba pik-ule... ,ce spuneam eu...?
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:24
deci, io nu...

io circul corect, si nici viteza n-o depasesc...
mi-o zis odata un agent ca merg cam repede, da' i-am explicat ca "repede" e relativ
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:31
reao! ce cuvant incuietor
bluelight
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:38
ai scapat tu de agentu' ala,da,de la asta...,macar un avertisment,si tot primesti.. .asta e ca ala care incepea cu...'searaaaa..,si se tavaleau aia pe jos la glumele lui ieftine si de prost gust
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:39
cine a zis ca am scapat???
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:48
ei, chiar iti face placere sa iei amenzi daca garcea are si umor
pik_nik
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:51
Sorina, e bine cum ti-e bine. N-ar fi fost cinstit nici pentru celalalt. Are si el dreptul sa fie iubit, sa primeasca, nu numai sa dea.
Te-ai instrainat de el, poate nu intimplator. Faptul ca te framanta, inseamna ca il respecti si ca nu-i doresti raul. Iti pasa si nu doresti sa provoci suferinta celuilalt.
Daca v-ati lamurit, cu sinceritate.
Tinkerbell_
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:53
"..N-ar fi fost cinstit nici pentru celalalt. Are si el dreptul sa fie iubit, sa primeasca, nu numai sa dea."
he he..,are cineva o batista?,mi-a dat o lacrima...
se framanta ca-l respecta pe ala... pe dreaq ...
se framanta pentru ca-si da seama ce greseala a facut.
daca i-ar fi fost "mai bine" cu asta,si ar fi rasfatat-o"ca pe o printesa"(asa cum credea ea ca va fi),s-ar mai fi gandit ea la ce mananca ala sau cine-i calca...sa fim seriosi.
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:20
Helen29
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:21
De la: roby_cado, la data 2009-12-09 14:20:17 "..N-ar fi fost cinstit nici pentru celalalt. Are si el dreptul sa fie iubit, sa primeasca, nu numai sa dea."
he he..,are cineva o batista?,mi-a dat o lacrima...
se framanta ca-l respecta pe ala... pe dreaq ...
se framanta pentru ca-si da seama ce greseala a facut.
daca i-ar fi fost "mai bine" cu asta,si ar fi rasfatat-o"ca pe o printesa"(asa cum credea ea ca va fi),s-ar mai fi gandit ea la ce mananca ala sau cine-i calca...sa fim seriosi.


Asa crezi tu Roby?? :-) cam grele ,,etichete" pui...nu ca as tine sau as cunoaste motivele celei care a postat..dar vezi tu in situatii de genul asta CU TILU DE EXCEPTIE mai exista si ceea ce se numeste caracter sau ,,coloana vertebrala", poate chiar tipa regreta cu adevarat faza si asta nu neaparat ca nu i-a fost mai bine cu celalalt.
reyya
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:25
Roby, abtine-te. Daca tu nu ai constiinta ci doar interese nu inseamna ca nu mai sunt si altfel de oameni .
bluelight
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:29
mda...,"draga,stii,te-am calcat in picioare,ti-am distrus demnitatea,respectul de sine,sperantele si visele tale de a ne cladi un viitor fara griji(pentru care ai muncit din greu), pentru noi si copii nostri,atunci cand te-am inselat,dar sa stii ca am caracter si constiinta,si ma gandesc zilnic la tine...,ia zi..,azi ai papat ceva?"
pff...
please...
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:42
Roby Cado..haide ..mai da-le o sansa femeilor , nu suntem toate la fel , ce draku....
reyya
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:44
da da corect! uite eu nu sunt varsatoare
Helen29
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:47
mda...
roby, credeam ca ti-a mai trecut, dar m-am inselat

din ce spune ea, vorbeste de munca ei si de planurile ei, nu de faptul ca e intretinuta, dar tu intelegi numai ce vrei, sau vezi numai ceea ce cunosti
in fine...
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:47
zambiluto,de unde nu e nici dumnezeu nu cere
eladaela
Postat pe 9 Decembrie 2009 14:50
mda..,spirituala ca intotdeauna elado...
roby_cado
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:11
si tu intzepat, tot ca de obicei...
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:13
demnitatea TA si respectul de sine tot al TAU nu ti le poate lua nimeni.doar daca nu le-ai avut .

Atitudinea lui Roby imi aminteste de adolescenta cand ascultam siderata interpelari de genul : da' cu mine de ce nu poate fi?( de la un el catre o ea)
bluelight
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:14
ce aveti fetili cu roby????ha ????l ati incoltit????
nazirra
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:15
bre, cotoroantzelor!

Roby zice bine ce zice. Greseala pe care cred eu ca o face el este aceea ca, probabil inconstient, generalizeaza. Ori asta normal ca nu convine nimanui.
Roby se mai raporteaza probabil si la o experienta anterioara si, drept sa va spun, poate ca marea majoritate am gandi la fel daca am fi in locul lui. Uitati-va numai cate frustrari apar peste tot, si nu de la Roby ci de la "distinse" utilizatoare ale forumului. Acum de ce va luati de el?

Nu am vazut pe niciuna dintre voi, exceptand-o pe totushica, sa se ia in gura cu matildele care spun ca "berbatii este porci", asa cum vad ca va luati de el.
ready_vivus
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:18
Roby ..nu ca ar fi problema mea, dar la cum gandesti despre femei, te-as intreba : crezi in exceptiile frumoase, ai iubit vreodata FARA SA TE GANDESTI NICI MACAR O CLIPA ca cea pe care o iubesti doreste sa ,,profite" de o situatie ..sau are nu stiu ce interes material ???? Sau crezi cu desavarsire ca nu exista??? :-)
reyya
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:20
oups!!!!acu incepe!!!!
nazirra
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:22
domnule roby,nu cred ca m-am adresat dumneavoastra
nu-mi doresc sa intru nici in dialog nici in polemica cu o persoana ca dumneavoastra.
pe viitor incercati sa ignorati postarile mele asa cum voi face si eu cu ale dumneavoastra.
eladaela
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:23
mda...
ready, hai sa-ti explic, ca exact aceeasi greseala o faci si matale

adica, te legi de toate fetele care generalizeaza ceva, n-are importanta subiectul, in schimb, pe roby il intelegi

in al doi-lea rand, pe roby il stiu de ceva vreme, ii stiu povestea, am compatimit, toata lumea l-a consiliat asa cum a stiut mai bine...pt ca acum sa ne bage pe toate in aceeasi oala, doar pt ca lui i s-a intamplat asa

imi pare rau de el, poate toti am fi gandit asa pe moment, dar nu se poate sa perseverezi in greseala

si apoi, aici e vorba de altceva, sau asa mi se apre mie
sorina a luat o decizi, n-a mintit pe nimeni, nici macar pe ea! bravo ei! unde e greseala ei?? ca iubeste pe altul?? scrie undeva ca e interzis??


hai sa fim seriosi, si corecti...
zambila
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:28
ready, n-ai citit tu tot. eu n-am treaba cu roby fiindca-i barbat am cu oricine are atitudinea asta.
bluelight
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sotul scorpion eu pesti 5 De la: Melanie 4 Octombrie 2009 12:22
O IUBESC,MA IUBESTE,SI VOM INVINGE 114 De la: SIMPATICILA 21 Noiembrie 2014 18:42
va rog o parere 80 De la: garbo_399025 28 Mai 2014 15:06
Nu stiu pe care sa il aleg...Helpppppppp 84 De la: garbo271017 28 Februarie 2013 12:28
Ce se intampla oare cu mine...hmm..chiar nu ma inteleg..:(..De ce ma mai gandesc la EL... 25 De la: garbo_10965 18 Februarie 2013 19:01
Setari Cookie-uri