copiii- sensul vietii noastre

De la: l_flory, la data 2009-11-26 11:09:34....irinoooo....hai ca te iau la mine sa -mi educi tu copii ....
si eu ma duc dracu sa ma arunc in mures....ca atunci sigur copiii mei vor fi educatzi....
....si nu ma fa sa-ncep cu"ca daca mama nu educa pe copil ,atunci copilul nu stie sa se comporte in public.....
irino lasama.....
Pai tocmai de asta,educati-va bine copiii,nu ii lasa-ti sa isi distruga vetile si sa sufere....EDucatii sa fie oameni buni si cu suflet mare,,,ca sa ii ajute Dumnezeu si sa aiba o viata frumoasa....O zi faina pappapappa discutie placuta
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:11
Pai eu nu sunt o ipocrita,,eu ma comport exact cum merita omul...Totul pe fata....Si nici nu doresc sa fiu o ipocrita sa vorbesc omul prin fata frumos,,,apoi prin spate sa il barfestii...Eu ce am de spus eu ii spun totul in fata...
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:12
....readyyyyyy.....te ....
...mi-a fost dor de tine....
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:12
irino n.ai caracter: ce draq ne tot saluti de "la revedere" si nu pleci deloc.of of of...irino barbatul ma iubeste, chiar ma adora, copii ma fac fericita si bani am cat sa traiesc decent.de partea spirituala am io grija.nu sunt fatarnica si prefacuta ca tine
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:13
floryo, te contrapup
nu stau mult, ca am altele de facut... dar intrai sa-mi vad mesajele si dadui de oligofrena...
hai, salutare tuturor, si daca tot sunteti la copilasi, sa va bucurati de ei si sa aiba parte de tot ce-i mai bun
ready_vivus
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:13
De la: l_flory, la data 2009-11-26 11:09:34....irinoooo....hai ca te iau la mine sa -mi educi tu copii ....
si eu ma duc dracu sa ma arunc in mures....ca atunci sigur copiii mei vor fi educatzi....
....si nu ma fa sa-ncep cu"ca daca mama nu educa pe copil ,atunci copilul nu stie sa se comporte in public.....
irino lasama.....
Pai eu nu sunt o ipocrita,,eu ma comport exact cum merita omul...Totul pe fata....Si nici nu doresc sa fiu o ipocrita sa vorbesc omul prin fata frumos,,,apoi prin spate sa il barfestii...Eu ce am de spus eu ii spun totul in fata... Daca omul ma jigneste,si eu il jignesc mai hotarat,,,,ca eu nu sunt o ipocrita si nici nu vreau sa fiu...Asaa sunt asa o sa fiu....MA COMPORT CU FIECARE EXACT CUM MERITA
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:13
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 11:13:19 irino n.ai caracter: ce draq ne tot saluti de "la revedere" si nu pleci deloc.of of of...irino barbatul ma iubeste, chiar ma adora, copii ma fac fericita si bani am cat sa traiesc decent.de partea spirituala am io grija.nu sunt fatarnica si prefacuta ca tine
eU NU SUNT O FATARNICA,SI NICI NU MA SIMT SUPERIOARA....eu respect pe toti cei care ma respecta....
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:14
copii eu atata mai am de zis pt voi

http://www.youtube.com/watch?v=NMWNSNpNUWA&feature=related

si-n rest, sa va jukati frumos si s-aveti o zi frumoasa
fleurdelis
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:15
Nu ma iau eu dupa mintile voastre de 2 lei....Ca prin fata vorbiti frumos si prin spate doar va barfiti...Doamne fereste-ma sa ajung si eu asa ca voi....Mi imi place asa cum sunt eu...Cine ma supara,ii spun in fata,nu ca tac si ma razbun si il barfesc .....Asa ca mai scutiti-ma inteligentilor ipocriti si barfitori
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:16
...irino iar aberezi ....spune ce te doare fetitza...
...nu schimba subiectul ...
...de la copii ai ajuns la barfe....?
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:18
toanto...te barfim pe fata....si daca nu-ti place de noi, la ce puii mei tot mai intri pe aici????eu stiu ca atunci cand nu-mi place o persoana, o ocolesc cat pot......tu vad ca esti masochista din aia...ti=o iei mereu de la noi si tot te intorci.... batman...batman....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:19
flory...are si ea o apasare.....sau mai multe....una ar fi ca i s-a infundat scufita prea tare pe cap si nu mai e in stare sa gandeasca....daca nu are aerisire, motorul s-a incins si da in balbe....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:20
tutan,daca mai intra asta pe topic, cred ca dau faliment cu tutunu
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:21
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 11:19:01toanto...te barfim pe fata....si daca nu-ti place de noi, la ce puii mei tot mai intri pe aici????eu stiu ca atunci cand nu-mi place o persoana, o ocolesc cat pot......tu vad ca esti masochista din aia...ti=o iei mereu de la noi si tot te intorci.... batman...batman....
Ca voi v-o luati de la mine.....PARCA IMI PASA MIE DE CE ZICETI VOI....cA NU IMI PASA.....cA NU SUNTETI VOI SEFI PE FORUMUL ASTA....eU NU SUNT LASA CA ALTII
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:21
Nici nu doresc sa fiu ca voi,,,doamne fereste....Eu vreau sa scriu pe alte subiecte nu sa ma cert cu voi,pt ca doar pierd timpul....Asa ca papapappapap
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:23
cosmina.....fata...tu te pui la mintea ei??? asta si vrea...sa ne enerveze...sa ne strice ziua....zilele....totul...si noi ca fraierii ne coboram la mintea ei....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:23
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 11:20:01flory...are si ea o apasare.....sau mai multe....una ar fi ca i s-a infundat scufita prea tare pe cap si nu mai e in stare sa gandeasca....daca nu are aerisire, motorul s-a incins si da in balbe....


iubitaaa ( pup!)cum stie ea...uite vezi, ce poa sa dauneze lipsa unui ventilator pen' creieras...ioiii...si pentr'asta nu exista ventilatie directa dela creieras la creieras...maii...maii...
k sa vezi ce kestiee...
fleurdelis
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:24
.....tut...chiar nu stiu ce vrei sa spui...
....nu ma pricep la incalcit de cuvinte...

...si chiar nu am nici o apasare...si nici nu ma balbai...
..sau m-ai confundat cu irinuca...
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:24
irino pana si fata mea a inteles ca vorbesc cu o femeie tontita ca e prea mica sa inteleaga prostia omeneasca
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:24
deci sunteti ceva ce n-am mai pomenit...rad de una singura de ventilatorul lipsa la creieras al irinucai, vaiii...
fleurdelis
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:25
flory...apasarea nu era a ta....scumpo.....era pentru irinuca....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:27
ai mare dreptate tutan!asta ne freaca la melodie pt ca a vazut ca.i merge. cred ca numai noi o bagam in seama si se simte si ea bine
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:27
fleur...hac!! o intrat una cu whisky pe forum si m-am imbatat....te contrapup....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:30
....tut.. ..asta ma nerveaza azi cu capu....si asa am o stare aiurea..

sczuza-ma te rog...
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:31
bueyyy...ia nu va enervati pe topicul asta...
asta e topic de ...bucurii
copiii mei=sensul vietii mele!!!!cea mai mare bucurie,realizarea vietii mele!!!
hai ca daca incep nu ma mai opresc
oricum nu gasesc cuvinte sa spun ce inseamna tr mine copiii mei
eladaela
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:38
copii,,copii...chiar nu realizeaza,parintii,ca acesti copii,se nasc pt ei,nu pentru parinti.copilul se naste liber,nu incorsetat de felul in care vedem noi viata ,pentru el.poate ca ce ne place noua ,nu-i place copilului.poate ca ce ne face noua bine ,nu-i face bine copilului.nu noi decidem ce trebuie sa faca copilul cu viata lui,atunci cand ajunge adolescent.nu ar trebui sa decidem noi ce religie sa aleaga copilul,botezandu-l din frageda pruncie.copilul este vreodata intrebat,daca el doreste sa faca ,ce vor parintii?copilul se naste,intr-o lume deja cu un concept gresit, de viata.nu trebuie sa facem copii,ca sa avem sprijin la batranete,sau ca ei, sa devina ce nu am fost noi in stare, sau nu am avut conditii sa devenim,sa realizam.exista liberul arbitru,pentru fiecare individ in parte.sa lasam copiilor ,libertatea de a isi alege singuri drumul in viata,chiar daca ne place sau nu ,copilul nu este o posesie,cu care sa hotaram noi ce sa facem.
alexxandra
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:43
hai c-a fost banata tampita asta, da' nu-i bai...intra cu unul dintre cele jde conturi de le are

si chiar daca intra, ignorati-o, nu-i mai raspundeti, lasati-o sa vorbeasca singura, ca nu urmareste decat sa provoace si sa capete atentie, fie ea si negativa
Anouk
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:43
cezarica, pe tine cine te-a suparat ? ha ?
Anouk
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:48
bre aleho...cum le sti tu pe toate
cati copii ai crescut?
de unde sti tu ce inseamna copiii ptr noi??
de unde sti tu de ce am facut eu copii,cum ii cresc,cum ii educ sau ce imi doresc ptr ei??

am uitat de fapt ca tu detii adevarurile supreme
si nu ma enerva si aici
eladaela
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:48
amin!
zambila
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avem nevoie de ajutor! 142 De la: barboneli 24 Iulie 2012 19:12
Un gest frumos in prag de sarbatori 4 De la: b727ana 6 Decembrie 2013 10:43
copiii- sensul vietii noastre 474 De la: crina86_c 9 Iulie 2010 01:18
AM nevoie de un mic ajutor din partea voastra 1 De la: Andrea27 29 Noiembrie 2008 13:24
Am un copil infiat si nu stiu cum sa ii spun 12 De la: garbo_1155 5 Aprilie 2012 18:57
Setari Cookie-uri