copiii- sensul vietii noastre

persia si flory...sa va bucurati mamicilor din plin de sufletele voatre de copii...sa va creasca puii si sa-i vedeti mari si realizati...
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:47
De la: pik_nik, la data 2009-11-26 10:42:33care-i tariful tau?
Eu sunt fara de pret,nu sunt de vanzare....Nici macar daca primesc 10 ferarri......
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:48
De la: irina31, la data 2009-11-26 10:47:11
De la: l_flory, la data 2009-11-26 10:34:51....irino.....eu nu am facultate si scoli asa inalte ca tine ...
...dar fii tu sigura ca eu ma mandresc cu educatzia ce le-am dat-o copiilor mei..
...dar tu....la inteligentza care ti-ai aratat- o p'aici...cred ca nu ar fi indicat sa ai un copil....
...insa "copii"...cum a spus fleur....ai destule....
.... ....

....si dragutz-o .....am si cu ce sa-i cresc stai linistita tu....
Pai eu daca o sa am copii.o sa ii invat sa devina exact cum sunt eu si o sa ii invat sa ii domine si pe ceilalti copiii


....da..iri..azi am o stare ca dracu...

da ma bucur pt tine. ...mai ales ca esti foarte serioasa de data asta....
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:50
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 10:47:21persia si flory...sa va bucurati mamicilor din plin de sufletele voatre de copii...sa va creasca puii si sa-i vedeti mari si realizati...
Ca sa poate sa educe bine copiii,trebuie sa educe mai intai barbatiii...Dar problema ca barbatii nu le asculta,pt ca si elel sunt rele...De asta le-o da pe cocoasa si nu le iubeste,pt ca si ele sunt rele....Cine poate iubi pe oamenii rai? De oamenii rai doar te folosesti,,,eu nu ma folosesc de nimeni pt ca am frica de Dumnezeu
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:50
irino spirit malefic: ca capriciile e ditamai cacofonia femeie agramata ce esti. mai invata sa scrii corect si dupa aia stam de vorba
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:50
Mie mi-a povestit barbati in varsta....De ce isi bate joc de nevastasa,,,este om cumsecade dar si el ii smecher...Si mi-a zis barbatii isi bat joc de femei,pt ca vad ca si elel sunt rele....Si cum tot ti se intoarce,inpoi chiar si prin oamenii care ii iubesti,,copiii,barbat,,,nevasta....Totul se primeste inapoi...
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:52
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 10:50:58irino spirit malefic: ca capriciile e ditamai cacofonia femeie agramata ce esti. mai invata sa scrii corect si dupa aia stam de vorba
Si tu invata sa fii mai filozofa si mai stam de vorba....Ca sa poate sa educe bine copiii,trebuie sa educe mai intai barbatiii...Dar problema ca barbatii nu le asculta,pt ca si elel sunt rele...De asta le-o da pe cocoasa si nu le iubeste,pt ca si ele sunt rele....Cine poate iubi pe oamenii rai? De oamenii rai doar te folosesti,,,eu nu ma folosesc de nimeni pt ca am frica de Dumnezeu
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:53
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 10:47:21persia si flory...sa va bucurati mamicilor din plin de sufletele voatre de copii...sa va creasca puii si sa-i vedeti mari si realizati...
Mie mi-a povestit barbati in varsta....De ce isi bate joc de nevastasa,,,este om cumsecade dar si el ii smecher...Si mi-a zis barbatii isi bat joc de femei,pt ca vad ca si elel sunt rele....Si cum tot ti se intoarce,inpoi chiar si prin oamenii care ii iubesti,,copiii,barbat,,,nevasta....Totul se primeste inapoi...
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:54
Cu mine barbatii sunt sinceri si cumsecade....NU toti...ca mai sunt si lepre,care umbla dupa mine.Si daca vad ca nu ii bag in seama incep sa isi bata joc din mine...De parca eu ma incurc cu totiii tampitiii,ca sa stau doar cu gura pe el...Eu vreau un barbat responsabil inteligent si altruist....Nu ma incurc cu toti prostii care ii intalnesc pe drum....
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:56
De la: irina31, la data 2009-11-26 10:50:23
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 10:47:21persia si flory...sa va bucurati mamicilor din plin de sufletele voatre de copii...sa va creasca puii si sa-i vedeti mari si realizati...
Ca sa poate sa educe bine copiii,trebuie sa educe mai intai barbatiii...Dar problema ca barbatii nu le asculta,pt ca si elel sunt rele...De asta le-o da pe cocoasa si nu le iubeste,pt ca si ele sunt rele....Cine poate iubi pe oamenii rai? De oamenii rai doar te folosesti,,,eu nu ma folosesc de nimeni pt ca am frica de Dumnezeu


...iri...aici ai dat-o pe laturi..in ceea ce priveste pe io..
...dragut-o chiar nu am chef de tine azi..dar vad ca nu te astamperi...mamica...daca ai sti tu cum tzopaie sotziorul meu "drag"......uite asa
...pe cocoasa nu imi da ...doar peste funduletz .....
...vrei si tu...?

...a ...cocoasa anca n-am...
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:56
fratilor...asta da prtea mult cu copy/paste....nu cumva e aleha???
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:56
va doresc o zi faina si pupici ppapappa
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:57
irino noi acilea vorbim despre copii. tu du.te repede poate gasesti vreun specimen ca tine si mai vorbim peste 9 luni.sa vezi ce bine ti.ar sta in postura de mamica.bafta la noroc.!!!!!!!
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:58
irino...al dracu ce flilozofa esti tu...
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:59
De la: l_flory, la data 2009-11-26 10:56:27
De la: irina31, la data 2009-11-26 10:50:23
De la: tutankhamon, la data 2009-11-26 10:47:21persia si flory...sa va bucurati mamicilor din plin de sufletele voatre de copii...sa va creasca puii si sa-i vedeti mari si realizati...
Ca sa poate sa educe bine copiii,trebuie sa educe mai intai barbatiii...Dar problema ca barbatii nu le asculta,pt ca si elel sunt rele...De asta le-o da pe cocoasa si nu le iubeste,pt ca si ele sunt rele....Cine poate iubi pe oamenii rai? De oamenii rai doar te folosesti,,,eu nu ma folosesc de nimeni pt ca am frica de Dumnezeu


...iri...aici ai dat-o pe laturi..in ceea ce priveste pe io..
...dragut-o chiar nu am chef de tine azi..dar vad ca nu te astamperi...mamica...daca ai sti tu cum tzopaie sotziorul meu "drag"......uite asa
...pe cocoasa nu imi da ...doar peste funduletz .....
...vrei si tu...?

...a ...cocoasa anca n-am...
eu nu vreau..eu vreai ca barbatul meu sa ma respecte si sa iubeasca si copiii la fel....De asta nici nu vreau sa fiu rea...Pt ca stiu ca totul mi se intoarce inapoi....Stiu ca sunt rea de gura,,,,dar si oamenii ma scot din pepeni....Ei incep si eu termin...
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:59
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 10:58:37irino noi acilea vorbim despre copii. tu du.te repede poate gasesti vreun specimen ca tine si mai vorbim peste 9 luni.sa vezi ce bine ti.ar sta in postura de mamica.bafta la noroc.!!!!!!!
Pai un om ca mine vreau,nu ca tine.....
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:00
De la: l_flory, la data 2009-11-26 10:59:20irino...al dracu ce flilozofa esti tu...
dracul ii in iad si nu ma intereseaza sa fac cunostinta cu el...Eu vreau sa il cunosc pe Dumnezeu,,dar de dracul nici macar nu ma intereseaza asa ca hai basti
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:01
draga mea tutan mie nu imi urezi sa.mi vad copii realizati?aoleu ce prietena
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:02
ofelia.....la manastire cu tine!!!!
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:03
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 10:58:37irino noi acilea vorbim despre copii. tu du.te repede poate gasesti vreun specimen ca tine si mai vorbim peste 9 luni.sa vezi ce bine ti.ar sta in postura de mamica.bafta la noroc.!!!!!!!
Pai tocmai dea sta,educati-va bine copiii,nu ii lasa-ti sa isi distruga vetile si sa sufere....EDucatii sa fie oameni buni si cu suflet mare,,,ca sa ii ajute Dumnezeu si sa aiba o viata frumoasa....O zi faina pappapappa discutie placuta
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:03
..da irina ...esti rea de gura din cauza altor oameni....
....am observat....a venit a aruncat gogoasa spusa de tine...
binentzeles dezvoltata de ea...si a plecat ...
....si cum tu esti o sensibila ai inceput sa aberezi dinnou..... tot asa sa faci....
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:04
hait!!! am pus-o....cosmina....sa-ti traiasca puiutzu si tie scumpi......sa-l vezi mare si cuminte...sa te umple de bucurii..



mamelor din lumea-ntreaga....sa va traiasca puiutzii....
tutankhamon
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:04
De la: irina31, la data 2009-11-26 11:03:50
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 10:58:37irino noi acilea vorbim despre copii. tu du.te repede poate gasesti vreun specimen ca tine si mai vorbim peste 9 luni.sa vezi ce bine ti.ar sta in postura de mamica.bafta la noroc.!!!!!!!
Pai tocmai de asta,educati-va bine copiii,nu ii lasa-ti sa isi distruga vetile si sa sufere....EDucatii sa fie oameni buni si cu suflet mare,,,ca sa ii ajute Dumnezeu si sa aiba o viata frumoasa....O zi faina pappapappa discutie placuta
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:04
asa irinuca asta sa vrei! pt ca nu ai sanse sa fii ca mine.io sunt o femeie realizata si cu capul pe umeri.tu.....esti o multime vida
cosmina12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:06
De la: l_flory, la data 2009-11-26 11:04:02..da irina ...esti rea de gura din cauza altor oameni....
....am observat....a venit a aruncat gogoasa spusa de tine...
binentzeles dezvoltata de ea...si a plecat ...
....si cum tu esti o sensibila ai inceput sa aberezi dinnou..... tot asa sa faci....
Pai da eu sunt sensibila,,,eu nu ma iau de nimeni,pana el nu se ia de mine si ma ia de proasta....Ce doar nu ai vrea sa tac si sa ma razbun nu? Sa accept tampeniile la altii si sa incep si eu sa fac la fel?
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:06
De la: cosmina12, la data 2009-11-26 11:06:10asa irinuca asta sa vrei! pt ca nu ai sanse sa fii ca mine.io sunt o femeie realizata si cu capul pe umeri.tu.....esti o multime vida
Pai sper sa fii o femeie realizata si din punct de vedere spiritual si sufleteste...Nu sa fii realizata doar material....Pt ca banii nu aduc fericirea ci doar te intretin.....Poti avea bani,,dar barbatal tau nu te iubeste,nu te respecta si copii la fel.....
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:08
bre!!! ...
scuipati-va dracului in san si bateti in lemn!!!
cum ii urati irinucai sa fete??? urati-i mai bine sterilizare grabnica si fara dureri.

progeniturile iesite din ea nu s-ar numi copii ci pui de paula...
nu aveti habar ce monstri ar iesi la lumina din specimena asta...
ready_vivus
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:09
....irinoooo....hai ca te iau la mine sa -mi educi tu copii ....
si eu ma duc dracu sa ma arunc in mures....ca atunci sigur copiii mei vor fi educatzi....
....si nu ma fa sa-ncep cu"ca daca mama nu educa pe copil ,atunci copilul nu stie sa se comporte in public.....
irino lasama.....
l_flory
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:09
Pai tocmai de asta,educati-va bine copiii,nu ii lasa-ti sa isi distruga vetile si sa sufere....EDucatii sa fie oameni buni si cu suflet mare,,,ca sa ii ajute Dumnezeu si sa aiba o viata frumoasa....O zi faina pappapappa discutie placuta
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:09
De la: ready_vivus, la data 2009-11-26 11:09:07bre!!! ...
scuipati-va dracului in san si bateti in lemn!!!
cum ii urati irinucai sa fete??? urati-i mai bine sterilizare grabnica si fara dureri.

progeniturile iesite din ea nu s-ar numi copii ci pui de paula...
nu aveti habar ce monstri ar iesi la lumina din specimena asta...
Pai tocmai de asta,educati-va bine copiii,nu ii lasa-ti sa isi distruga vetile si sa sufere....EDucatii sa fie oameni buni si cu suflet mare,,,ca sa ii ajute Dumnezeu si sa aiba o viata frumoasa....O zi faina pappapappa discutie placuta
irina31
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La multi ani copiilor nostri !!! 4 De la: coris_2938 2 Iunie 2012 05:53
am nevoie de un sfat va rog, 4 De la: kairia 9 August 2009 12:26
mamica singura 59 De la: garbo033496 8 Decembrie 2010 16:06
sarcina 1 De la: garbo216665 8 August 2011 11:10
Miting impotriva cainilor maidanezi! 134 De la: b727ana 30 Septembrie 2013 18:25
Setari Cookie-uri