Amintiri din copilarie...

mai aveti dubii cine sunt astea doua ?

eu m-am lamurit
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:17
pik_nik
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:19
nu...nu mai sunt dubii...dar in acest caz,imi pun serioase probleme existentiale..
ori cu noi nu ii ceva in regula
ori cu mimoazele aistea
LILO
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:20
mai aceasta "eu"... tu faci parte din seria "tot_eu, iar_eu, eu _contraataca, intoarcerea_lui_eu..." sau esti doar o alta nebuna analfabeta fugita de pe kudika?
garbo_C
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:21
De la: LILO, la data 2009-11-12 21:20:51nu...nu mai sunt dubii...dar in acest caz,imi pun serioase probleme existentiale..
ori cu noi nu ii ceva in regula
ori cu mimoazele aistea


NU NOI AM INCEPUT....CARE-I FAZA???NU AM VOIE SA POSTEZ???E UN SITE PRV???NU INTELEG....NU AM JIGNIT PE NIMENI PANA NU AM FOST JIGNITA....ASA CA....BAG SUTU IN TOPICUL SI IN SITE UL VOSTRU....O MOCIRLA....UN NIMIC....ADMIR SI TOT RESPECTUL PT ACEL DOMN...CARE SCRIA NUSH CE POEZIE....TOT RESPECTUL!!!! IN REST.....
sora13
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:28
draga mea, cand simti nevoia sa arunci cu noroi , el e in tine!

ne pare rau ca nu te simti bine aici. dar e normal. nu te potrivesti cu atmosfera ...
asadar, vom intelege ca te retragi .
bluelight
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:35
De la: Anouk, la data 2009-11-12 21:17:47mai aveti dubii cine sunt astea doua ?

eu m-am lamurit


v-ati lamurit la c_u_r....desteptelor
si tu aia...ca nu prea am stat sa bag la cap numele voastre...nesemnificative...
analfabet o sa fie copilul tau daca mai stai mult pe forum si nu-ti vezi de educatia lui

hai ca va las...DISTRACTIE PLACUTA...COMPLEXATELOR
Stati pe forum ca vacile in loc sa va cresteti copii

intoarcere_lui_eu
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:37
sunt persoane care nu se simt bine niciunde,nicicand.
chiar daca ar vedea paradisul,nu l-ar recunoaste.pt ca nu au aceasta capacitatate....
totul e..blowing in the wind
LILO
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:39
De la: LILO, la data 2009-11-12 21:39:30 sunt persoane care nu se simt bine niciunde,nicicand.
chiar daca ar vedea paradisul,nu l-ar recunoaste.pt ca nu au aceasta capacitata....
totul e..blowing in the wind


oare???chiar asa sa fie?/???de la ce s-au luat prietenii tai virtuali???de la simplul fapt ca am postat mai multi maimutzoi decat aveau ei chef sa vada???nu inteleg ...pe bune daca nu....este inadmisibil.....
sora13
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:42
De la: LILO, la data 2009-11-12 21:39:30 sunt persoane care nu se simt bine niciunde,nicicand.
chiar daca ar vedea paradisul,nu l-ar recunoaste.pt ca nu au aceasta capacitatate....
totul e..blowing in the wind


hai lilo..i-a banana in gura si nu ne mai obosii noua creierii aiurea
intoarcere_lui_eu
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:44
te apuca cam asa, la o luna. de fapt, cred ca pe luna plina

as zice sa-ti deschizi un topic si sa injuri acolo,ca la tarla ,daca asa esti setata / setat ?

aici se discuta omeneste. nu te duce capul, sa te comporti civilizat?

si_totusi
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:49
Care creieri, fetita? Materia aia cetoasa care se plimba prin cutia voastra craniana? Alea sunt aere... si prostie in stare pura...

garbo_C
Postat pe 12 Noiembrie 2009 21:53
ce interesanta prestatie au unele care nu au ce face pe-acasa...

si ce ziceati? ca va vine sa va stergeti contul??? pai nu e pacat de atatea topicuri superbe??? io v-as sugera sa va mai ganditi...nu le dati satisfactie...asta si urmaresc ...sa ne strice gasca....si sa va faca sa vorbiti urat...
tutankhamon
Postat pe 12 Noiembrie 2009 22:50
Ce-mi vad ochisorii mei? Ce se intimpla aici? S-au mutat cele de la Piata Matache pe forum?
Bine ca intru mai rar ca altfel....
Ciresica
Postat pe 13 Noiembrie 2009 07:21
ciresica,
La multi ani!! pt ieri
Sa fii sanatoasa si fericita!!!

asa, si acum, ca deja am scris mesajul a 2-a oara
care aveti adresa andrei sa-i scriu si eu 2 randuri, ca nu se mai poate , site-ul asta n-are admini?? nu citeste nimeni ce scriem noi???
eu m-am chinuit ieri de 3 ori sa scriu ceva dragut, si nu mi-a fost acceptat pt ca scrisesm "kko" fix asa cum e in DEX , in timp ce retardatele astea pot sa ma injure, si nu deranjeaza pe nimeni...
mi-e scarba, iar daca nu dispar postarile astea din topic pana luni, am sa-mi sterg contul
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 08:53
nuuuuuuuuu
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:07
zambila esti o fata deosebita, nu vad rostu de ce sa iti stergi contu pentru.....niste apucate scapate de pe kudyka, sau sunt clonele la aratariele care nu te suporta pe tine si pe noi, vorba lui tutan, vor sa ne faca sa ne certam intre noi, si sa ne stergem conturile , si pentru cine , pentru niste cotoharle , dale ignor si sper ca AndraMincu va rezolva problema asta, te pupicesc si te rog eu din toata inima nu sterge contul ca o sa te caut in tot judetul timis , nu scapi de mine asa usor , si acu asa , daca nu cer prea mult , da-mi te rog si mie o cafa asa cum numai tu stii sa o prepari
yanyacharberet
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:11
Ciresico, fuse ziua ta?

LA MULTI ANI!!!! si toate gandurile mele bune...

Mai, multa mizerie mi-a fost dat sa vad aseara aici...

zambilutz, dar tu de ce vrei sa-ti stergi contul fetitza? ne fac pe noi niste frustrati?
lasa-i, scumpo, in mocirla lor... scursuri umane, ce le poti cere?!

.
garbo_C
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:11
pai ela, tie cum ti se pare, cand vorbesti frumos, si rogi pe cineva ceva, si nu jignesti, si esti facuta vaca??
bine, nu asta era problema, daca facea asta intr-un singur post, nu era problema, dar ele au urmarit sa strice topicul, pt ca ne simteam bine....probabil ca era prea frumos ca sa fie adevarat
trecusera 6 pagini, si toata lumea era multumita, nu se certa nimeni, nu jignea nimeni....ma si miram...
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:12
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:12
zambila ce spui soro , dai cafa sau nu
yanyacharberet
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:13
fetele, am facut cafeaua, o gasiti la cafeneaua tutei

nu va mai suparati, cand o sa se rezolve problema, o sa revin la topicul asta...
mersi
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:17
LA MULTI ANI!CELOR CE AZI
I-SI SARBATORESC ZIUA DE NASTERE.
SANATATE MULTA, IUBIRE SI CALDURA SUFLETEASCA.
LA MULTI!ANI SI UNUI PARLIT..CE-L STIU EU..
vyva
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:17
hai sa ne simtim in continuare bine
sa ne distram si sa ignoram ce nu ne place


si nu ma suparati azi ca sunt depresata
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:19
De la: eladaela, la data 2009-11-13 09:19:34hai sa ne simtim in continuare bine
sa ne distram si sa ignoram ce nu ne place


si nu ma suparati azi ca sunt depresata
nu te suparam azi si lasa depreseala afara la usa poate trece baselu si da peste depreseala ta , asa sa simta si el ce este aceea depreseala
yanyacharberet
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:21
lasa ela, ca io nu sunt

asa, sa va povestesc ce facea bunicamiu cu puisorii de gaina??
ioiiii, saracul, ca-i batran si il doare spatele, iar bunicamea scotea pui la clocitoare pe banda rulanta , cate 100 odata...bine, mai ramaneau vreo 30 pana se faceau mari, dar asta e alta poveste
asa, si le facea cusca afara, sa stea la soare, si mai scapa cate unu, si-l alerga pe tataie saracu, pana obosea
cand ii prindea, dadea cu ei de pamant, dupa care ii arunca, nu spun unde , iar mamaie se tot intreba unde dispar puii ei

evident, tataie nu stia nimic

bine, poate asa nu pare amuzant, dar cand mi-a povestit el, asa serios, eram pe jos de ras
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:29
yanio....
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:30
ciresica!
LA MULTI ANI! si din partea mea,liniste sufleteasca alaturi de cei dragi tie,implinire si bucurii cu miile....asezonate din plin cu sanatate. (sora de cruce cu Nadia...frumos!)
rosioara61
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:37
ioi zambila eu ii cumparasem fetitei mele cand avea 2 ani, un pui mic , de la piata obor, si fata mea vroia sa doarma cu puiutzul in pat, facea baie la papusa , ii facea baitza si la pui, atata la dadacit pana a murit saracu , ioi ce a mai plans, fata mea, am vrut sa-i cumpar altul dar.....nu a vrut alt puisor , asa ca ii cumparasem un puisor de plus, si cand mai povestesc asa cu fata mea acu cand are varsta de 17 ani , rade si spune ca ea nu a avut intentia sa omoare puiul numai ca....nu a vrut sa stea sa il spele la cioc si la ochi si la strans mai tare de gat , si uite asa omorat bietul pui
yanyacharberet
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:41
zambilo... avea vana de serial killer, tac-tu mare...
zambil
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
comportament inconsecvent 40 De la: ingerasullinistit 29 Martie 2011 16:43
Fidela sau Infidela? 341 De la: tutankhamon 29 August 2010 00:47
DANTURA SANATOASA 11 De la: garbo_9499 29 Martie 2013 16:55
ce parere aveti despre Ecaterina Teodoroiu 34 De la: Thor_again 15 Martie 2011 22:58
VIATA NEBUNA 31 De la: Juna 5 Mai 2011 23:37
Setari Cookie-uri