Program de afiliere

Daca esti o persoana dinamica, perseverenta, constienta de fenomenul ecologic, interesata de un stil de viata sanatos, armonios, civilizat, te indemnam sa participi la programul de afiliere Tautropfen.
Indiferent de varsta, experienta sau ocupatie, ai parte de consiliere de business si de produs, de preturi promotionale si de un potential ridicat de castig suplimentar. Tot ce trebuie sa faci este sa iubesti natura. Ss gandesti verde. Restul vine de la sine. Detalii pe siteul romanesc al companiei Tautropfen.
Kaprice
Postat pe 22 Octombrie 2009 11:09
De la: Kaprice, la data 2009-10-22 11:09:33Daca esti o persoana dinamica, perseverenta, constienta de fenomenul ecologic, interesata de un stil de viata sanatos, armonios, civilizat, te indemnam sa participi la programul de afiliere Tautropfen.
Indiferent de varsta, experienta sau ocupatie, ai parte de consiliere de business si de produs, de preturi promotionale si de un potential ridicat de castig suplimentar. Tot ce trebuie sa faci este sa iubesti natura. Ss gandesti verde. Restul vine de la sine. Detalii pe siteul romanesc al companiei Tautropfen.
dar chiar trebuie sa te repeti? nu iti ajunge un singur toapic? sau crezi ca asa te baga cineva in seama cu aburerile tale
yanyacharberet
Postat pe 22 Octombrie 2009 11:15

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
am fost invitata la o slujba de baptisti,dar nu ma mai duc pt ca mi-am invatat lectia8De la: pantera_neagra 10 Iulie 2011 19:00
Topic povestiri scurte1110De la: anakin 23 Octombrie 2015 16:55
La multi ani tuturor care poarta numele Gheorghe si derivatele numelui!2De la: Jojolin 22 Aprilie 2012 00:56
Culinare15De la: tradaro 9 Aprilie 2015 22:26
Menage a trois14De la: jeanette40 28 Decembrie 2010 17:14
Setari Cookie-uri