nasterea

ce parere aveti despre nasterea cu epidurala?
garbo195175
Postat pe 10 Martie 2011 10:36
se practica tot mai des...
are avantaje si dezavantaje
eladaela
Postat pe 10 Martie 2011 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ne invingem fricile? 16 De la: garbo_1681 23 Mai 2012 13:18
VREAU SA MANINC SANATOS SA FIU FRUMOASA 42 De la: garbo261156MADALINA 15 Martie 2012 18:49
Ce v-a costat pastrarea unui copil? 188 De la: floradavdis 14 Aprilie 2010 13:41
pt fete!v-ati detestat vreodata statutul de femeie? 36 De la: irina31 21 Noiembrie 2009 21:16
copii ....fara nici o vina 54 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 11:26
Setari Cookie-uri