nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat!

spune-ma,da' p'orma sa-mi zici si mie cine-i cumnatu' tau...

ca sa nu-l confuzez,ma-ntelegi..
preciouss
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:12
De la: preciouss, la data 2009-11-12 17:03:49anakine...da-i drept asta cu "nu conteaza ca ai penisu' mare,ca sa fi bun la pat"?!

just asking,nu dadea!
ma gandeam ca poate ai avut caze d'astea prin trebonal...




mamaaa,m-ai dat gata cu tribunalul.waiiii!Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:12
mai mult de 24 de ora nu iti mai dau pe aici. Cu drag, alexo.
anakin
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:16
De la: mcrinelam, la data 2009-11-12 17:08:57
,,daca consideri ca orice subiect in legatura cu sexul,ceva lasat de dumnezeu pe pamant,pt ca perechile sa procreeze,atunci intra la manastire.nu intra pe internet,proferand aiureli,numaipt a arata cat de ingusta iti este minte si inima si cunoasterea.Alexa

"

bre alexandro.... oi fi avand eu mintea ingusta dar nu o am perversa si atinsa de paranoia ( ca tine de exemplu). iar la manastire n-am ce cauta chiar daca nu vorbesc in gura mare pe garbo despre penis mic sau mare ... si pentru ca , Doamne fereste....dau de irinuca pe-acolo.
[/quote]


voi sunteti cu biblia si va purtati ca in iad!Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:22
De la: anakin, la data 2009-11-12 17:16:32mai mult de 24 de ora nu iti mai dau pe aici. Cu drag, alexo.




jura-te pe biblie ca la 'tribunal'.Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:25
De la: allexanndrra, la data 2009-11-12 17:01:46
De la: preciouss, la data 2009-11-12 16:52:56bro,da-i plictiseala mare la tine de-ai ajuns sa-ti pui mintea la Caracal?!




intamplator ma bucur ca se rasturna caruta pe topicul meu!Alexa


si ce nevinovata te intrebai tu cine o fi deschis acest topic.... ete ca sa vezi cine era.
mcrinelam
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:27
cu drag alexa.... nu sunt eu cu biblia mami....irinuca e aia cu biblia....tu aia cu sexul... asta e.... doua scapate de pe undeva.
stii.... exista o vorba: mama tampitilor e mereu gravida.
mcrinelam
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:32
si asa se termina invidia si nemernicia unora de pe garbo.ro care credeau ca imi pot tine fata ,la argumetele expuse de mine in sustinerea ca si problemele sexului trebuie discutate,fara a da in desuet.!.Alexa a castigat pt ca inteligenta si informatia ,intotdeauna te fac puternic.



SFARSIT.
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:33
gresit....alexandra a castigat ,,ignore" din partea tuturor din cauza prostiei de care a dat dovada.

sfarsit.
mcrinelam
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:35
De la: mcrinelam, la data 2009-11-12 17:35:26gresit....alexandra a castigat ,,ignore" din partea tuturor din cauza prostiei de care a dat dovada.

sfarsit.



la 2 minute dupa ce te-am scos din lista meade prieteni ,pt ca nu imi mai erai de folos.,stiind cine iti erau prietenii,te trezesti sa imi spui o alta idiotenie. ignore ai primit tu de la mine .restul celor care se balacaresc in topicurile mele ,fara bun simt ,ma-r bucura daca si-ar varsa prostia in topicurile altora.bye Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:59
rectific -..m-ar..-.am si alte lucruri mai interesante de facut decat sa tin piept unei hoarde de nebune.Alexa.
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:04
care era faza cu bunul simtz ...aleha..?
l_flory
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:07
Nebune????,eu un nu contest,pentru ca-om normal-catalogat,e pura utopie,dar conteaza procentul de nebunie al fiecaruia,in functie de care intra la un diagnostic,sau,nu,in functie de comportamentul afisat,dar oamanii de aici,au cautat o forma de relaxare pe Garbo,nu de iritare,unii doresc sa lege prietenii sincere in limita normalului,sa cunoasca impresii noi despre viata,dar nu limitat,la sex,atat,sex face toata lumea,mai performant sau ,nu,e problema lor,unii sunt fericiti,in stadiul care sunt,nimeni,nu are dreptul sa se bage in viata intima a nimanui,sau sa-i implementeze idei noi,care sa-i tulbure linistea,majoritatea nu poarta discutii publice despre,sex,din motive bine intemeiate,educatie,cultura,pudicitate,morala,etc,de aceia lumea de aici s-a scandalizat,in special,cu repetarea topicelor,din aceasta categorie,de aceia ai primit,titlul,de persoana, non grata,pe acest site.
P.S.E drept ca oamenii "curajosi"din virtual,nu fac fata la fel in viata reala.
scrichy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:35



trilulilu... ce topic, ce intelijenta...
melanie
Postat pe 13 Noiembrie 2009 00:23
Da!
Ciresica
Postat pe 13 Noiembrie 2009 07:14
stololeo
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:03
Ce am postat era doar la adresa lui ALEHA
scrichy
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:09
Ce tot va certati pe aici? Cand se nimereste cate un om sincer si va luati de ei?
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:28
Pai si voi va luati de oameni aiurea,,normal ca si altul are dreptul sa se apere ca doar nu o sa taca si faca la fel....Ca doar fraierii tac si nu se apara si fac la fel....Eu iii consider pe acei oamenii...iepuri fricosi....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:30
Este bine ca un om sa se invete sa se conduca singur,nu sa se lase condus de altii...Pt ca daca te lasi condusi de altii,altii te conduc in favoarea lor nu in favoarea ta...De asta nu este bine sa te lasi doborat si sa te lasi condus de altii,apoi te intrebi de ce suferii? Pai normal ca un om sufera daca nu vrea sa gandeasca....Viata este o lupta,daca nu lupti si te lasi condus de altii ai doar de suferit de pe urma oamenilor...
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:32
De la: scrichy, la data 2009-11-12 18:35:33Nebune????,eu un nu contest,pentru ca-om normal-catalogat,e pura utopie,dar conteaza procentul de nebunie al fiecaruia,in functie de care intra la un diagnostic,sau,nu,in functie de comportamentul afisat,dar oamanii de aici,au cautat o forma de relaxare pe Garbo,nu de iritare,unii doresc sa lege prietenii sincere in limita normalului,sa cunoasca impresii noi despre viata,dar nu limitat,la sex,atat,sex face toata lumea,mai performant sau ,nu,e problema lor,unii sunt fericiti,in stadiul care sunt,nimeni,nu are dreptul sa se bage in viata intima a nimanui,sau sa-i implementeze idei noi,care sa-i tulbure linistea,majoritatea nu poarta discutii publice despre,sex,din motive bine intemeiate,educatie,cultura,pudicitate,morala,etc,de aceia lumea de aici s-a scandalizat,in special,cu repetarea topicelor,din aceasta categorie,de aceia ai primit,titlul,de persoana, non grata,pe acest site.
P.S.E drept ca oamenii "curajosi"din virtual,nu fac fata la fel in viata reala.
Pai si voi va luati de oameni aiurea,,normal ca si altul are dreptul sa se apere ca doar nu o sa taca si faca la fel....Ca doar fraierii tac si nu se apara si fac la fel....Eu iii consider pe acei oamenii...iepuri fricosi..
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:33
De la: scrichy, la data 2009-11-12 18:35:33Nebune????,eu un nu contest,pentru ca-om normal-catalogat,e pura utopie,dar conteaza procentul de nebunie al fiecaruia,in functie de care intra la un diagnostic,sau,nu,in functie de comportamentul afisat,dar oamanii de aici,au cautat o forma de relaxare pe Garbo,nu de iritare,unii doresc sa lege prietenii sincere in limita normalului,sa cunoasca impresii noi despre viata,dar nu limitat,la sex,atat,sex face toata lumea,mai performant sau ,nu,e problema lor,unii sunt fericiti,in stadiul care sunt,nimeni,nu are dreptul sa se bage in viata intima a nimanui,sau sa-i implementeze idei noi,care sa-i tulbure linistea,majoritatea nu poarta discutii publice despre,sex,din motive bine intemeiate,educatie,cultura,pudicitate,morala,etc,de aceia lumea de aici s-a scandalizat,in special,cu repetarea topicelor,din aceasta categorie,de aceia ai primit,titlul,de persoana, non grata,pe acest site.
P.S.E drept ca oamenii "curajosi"din virtual,nu fac fata la fel in viata reala.
Pai si voi va luati de oameni aiurea,,normal ca si altul are dreptul sa se apere ca doar nu o sa taca si faca la fel....Ca doar fraierii tac si nu se apara si fac la fel....Eu iii consider pe acei oamenii...iepuri fricosi..
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:33
irinooooo....ce cauti aici??
ru-si-ni-ca
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:33
De la: eladaela, la data 2009-11-13 21:33:59irinooooo....ce cauti aici??
ru-si-ni-ca
Pai trageam si eu cu un ochi,,sa vad ce mai scrie lumea.....si apai mi s-a parut interesant daca era vorba despre sex ma retrageam imediat....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:39
poi nu citisi bre titlu'???
nu e vorba de sex....ci de...obiectulmuncii
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:43
De la: eladaela, la data 2009-11-13 21:43:54poi nu citisi bre titlu'???
nu e vorba de sex....ci de...obiectulmuncii
laso dao incolo ca de aia au toti,,dar creier au foarte putini.....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:48
De la: eladaela, la data 2009-11-13 21:43:54poi nu citisi bre titlu'???
nu e vorba de sex....ci de...obiectulmuncii
laso dao incolo ca de aia au toti,,dar creier au foarte putini.....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:53
Este bine ca un om sa se invete sa se conduca singur,nu sa se lase condus de altii...Pt ca daca te lasi condusi de altii,altii te conduc in favoarea lor nu in favoarea ta...De asta nu este bine sa te lasi doborat si sa te lasi condus de altii,apoi te intrebi de ce suferii? Pai normal ca un om sufera daca nu vrea sa gandeasca....Viata este o lupta,daca nu lupti si te lasi condus de altii ai doar de suferit de pe urma oamenilor.....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:14
irinuco...sa mori tu ca nu ai vazut ce scrie in titlu si nu ai intrat sa te documentezi?????.....e interesant cum ai sarit tu in apararea prietenei tale....cu drag aleha....daca nu ma insel, voi doua niciodata nu ati avut un schimb de replici pe acest forum..de unde pana unde ii iei apararea???
tutankhamon
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:21
sunt una si aceasi persoana , clone cat de multe , tusea complecteaza pe junghiu si tot asa
yanyacharberet
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RACTOR 69- IMBUNATATESTE-TI VIATA SEXUALA 61 De la: quasaria 2 Mai 2011 23:47
Un sfat bun de la voi conteaza mult pentru mine precum proverbul" un sut in fund e un pas inainte" 259 De la: george41 11 Iunie 2010 12:27
Iti place sa calatoresti? Ce anume iti place sa faci atunci cand calatoresti? 19 De la: fleurdelis 23 Decembrie 2009 00:00
>:D< o parere.. 22 De la: mia79x 14 Iunie 2009 11:41
Un barbat rezista toata viata 12 De la: Dor_marunt 5 Aprilie 2010 07:28
Setari Cookie-uri