nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat!

Am fost la biserica si preotul a vorbit despre lucruri foarte frumoase......A zis ca noi oamenii suntem diferiti,,,de asta trebuie sa invatam sa ne suportam si sa ne acceptam unii pe altii...Dar oamenii trebuie sa aiba respectul unul fata de celalalt,sa fie corecti unul cu altul.....Pt ca noi oamenii putem avea persoanalitati diferite,,de asta prin comunicare ne putem intelege unii cu altiii.......Ca doar asa poate exista pace intre oameni......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:31
ma omori! tu nu ai pic de bun simt vis-a-vis de domnu dumneseul nostru???? vorbesti de el si de sfanta biserica pe topicul cu penisul mare????
tutankhamon
Postat pe 17 Noiembrie 2009 01:22
Mamaaaaaaa....cata ura. Privind din exterior mi se face rau. Of of. Imi dau si eu cu parerea ca nu pot sta pe margine, Tanti Alexa...ai grija mami cum vorbesti ca deh....nu toata lumea e obligata sa te suporte. Te rog eu mult de tot mai fa-ti un control la cap'sor ca tare mi se pare ca ai probleme. Ce atata discutie despre sex si toate alea?? Te plictisesti acasa sau cum? Nu toata lumea face hutza hutza...bine??? si cand spun asta nu inseamna ca ma ascund de nush ce zici tu pe acolo. Gata tanti ca ti s-a permis prea mult. Apoi mai vezi si tu cum ajungi sa scrii, ma refer...niste gramatica nu ti-ar strica. Cat despre facultate...nu te lauda scumpa, ca poti trece prin facultate pe deviza "prost sa fii noroc sa ai" Sau ce? crezi ca daca ai o facultate si la "Spiru Haret" esti mare si tare??? Vezi ca vorbesti foarte urat si prin asta iti atragi multa energie negativa, nu stiu cat de bine iti va merge pe viitor. Si fetelor, nu mai raspundeti la asemenea provocari, cum spunea tuth...mult mai in urma. e mai bn asa. :) App...nu mai pot intra pe printza_lui_G... dar sunt tot eu. si cat despre topicul acesta, nimik interesant, nu am avut rabdare sa termin totul de citit, mi-a ajuns. Va pop fetelor. Zambiti ca doar dehh..."traiesc printre noi" ;)
Napolact
Postat pe 17 Noiembrie 2009 02:20
napo...ma bucur ca ai luat atitudine, desi nu esti prietena mea....adica nu esti in lista mea de prieteni....fii in continuare la fel de decenta.....bravo....mi-a placut la nebunie exprimarea...
tutankhamon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 00:36
stololeo
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:58
De la: stololeo, la data 2009-11-18 20:58:38
tu ai ceva pa cerebrel sau te asemeni asemeni cu emoticurile astea?
yanyacharberet
Postat pe 19 Noiembrie 2009 08:20
yanyo....asta are in creier...asta viseaza...asta picteaza...,.
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:05
da nu vazurati ca isi zace STOLOLEO..are un stol doo nouz si noua
da stoooluri de ciripele pasarele
LILO
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:08
la asta tropaiesc hormonii mai ceva ca in monologul lui doru octavian dumitru
LILO
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:10
stlololololololololeo.....ioi.....o fi stolo ala dupe care o plansat base....
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:14
ai dreptate tutan cred ca asta are in cerebrel
yanyacharberet
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU MAI STIU CE SA FAC SI CUM SA MA MAI COMPORT?? 5 De la: tabita 9 Mai 2010 07:32
eu ce sa inteleg ? 17 De la: fleurdelis 7 Mai 2010 18:52
locatii for sex;)! 262 De la: namyi 19 Aprilie 2011 18:00
testul de sarcina 2 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 21:08
am descoperit dupa 2 ani ca ma insela cu fosta,, 58 De la: wife 6 Februarie 2010 09:52
Setari Cookie-uri