nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat!

a venit si randul ,penisului mare,trecut de 20 de cm.

degeaba o ai mare daca e purtata de un cap plin de frustrari

de nesigurante,de frici.eticheta de amant bun,nu este data

de nr de cm.sexul nu e contabilitate.de aceea ,evident la

barbatii cu penisul mare ,aparedeseori frustrarea,ca e mare

dar nu se scoala.,sau nu mai termina ,sau tine prea putin..

adica probleme de erectie.asta nu inseamna ca toti barbatii

bine dotati au probleme.in general barbatii echilibrati

au penisuri de marimi normale,incadrate de medici la 10-18

cm.se masoara numai in stare de erectie.sunt unii barbati

care descopera sexul,incep prin a nu fi convinsi ca le

sunt suficienti cm si sfarsesc prin a deveni amanti f buni.

ei invata din experientele lor,se satisfac si satisfac.

reusesc sa satisfaca femei si fara ca macar sa le dezbrace

barbatii sub 10 cm,deobicei exagereaza in cunnilingus.

pot sa devina amanti buni,atenti impacati cu ei,dar parca

tot ar vrea mai mult ,devenind gelosi in final.dar ei nu

ca femeile ,vor placere,satisfactie,vor acele respiratii

sacadate priviri si apoi zambete de complicitate.zambete

sincere,placere pura.deci nu conteaza centimetrii,daca esti

un bun amant!


Laura Andresan





















Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:12
interesant!Alexandra
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:15
sa moor!
fleurdelis
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:17
Pana in urma cu 6 ore iti scriai povestea disperata referitoare la posibilitatea de a face avort in a 4 a luna de sarcina. Acum vad ca ai schimbat macazul , ai dat-o in penisuri si performante . Bun asa...la mai mare!
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:17
De la: fleurs_du_mal, la data 2009-11-11 01:17:31sa moor!




de ce tu florile raului?Alexandra
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:20
De la: reyya, la data 2009-11-11 01:17:58Pana in urma cu 6 ore iti scriai povestea disperata referitoare la posibilitatea de a face avort in a 4 a luna de sarcina. Acum vad ca ai schimbat macazul , ai dat-o in penisuri si performante . Bun asa...la mai mare!
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:22
Luara Andresan..este un exemplu de urmat intr-adevar , o alta starleta ... un alt ,,VIP" de carton al mediei din Ro
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:24
ha???? ioi.....mare e gradina lui dumnezeu....si foarte mare e gaura din gardul ala....adica posteaza ca trebuie......gataaaaa.....m-am prins.....are penisul mare si a reusit sa o lase pe una gravida, dar nu vrea plodul.....ioi doamne...
tutankhamon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:26
si da alexxa...te dezamagesc.....am sot cu penisul mare.....si stie ce si cum sa faca cu el....nu ma intereseaza topicul tau....hai fii fericita.....macar in vis sa ai parte de ceva mare...
tutankhamon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:27
reyya...te rog.....e psiholog sexual.... parca l-o consuliat si pe mutu....
tutankhamon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:29
De la: tutankhamon, la data 2009-11-11 01:27:29si da alexxa...te dezamagesc.....am sot cu penisul mare.....si stie ce si cum sa faca cu el....nu ma intereseaza topicul tau....hai fii fericita.....macar in vis sa ai parte de ceva mare...




draga tuth tie iti este dedicat acest topic si ma bucur sincer,ca esti fericita! oare cine o fi tipul,autorul topicului.,e interesant nu/Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:50
autorul topicului e... cu drag alexa.
iar gradina lui Dumnezeu nu mai are nici urma de gard.... se vede cu ochiul liber cati au scapat de pe-acolo.
mcrinelam
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:57
catzi au scapat ?.....mcri...
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:07
De la: mcrinelam, la data 2009-11-11 01:57:46autorul topicului e... cu drag alexa.
iar gradina lui Dumnezeu nu mai are nici urma de gard.... se vede cu ochiul liber cati au scapat de pe-acolo.





cred ca ai vedenii1Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:08
scapara astea de deschid topicuri la greu cu toate prostiile.... alexa, irinuca si altele ca ele.
mcrinelam
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:09
hihihihi....asa mcri....specifica ...
sa nu se intzeleaga altceva..
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:13
De la: tutankhamon, la data 2009-11-11 01:27:29si da alexxa...te dezamagesc.....am sot cu penisul mare.....si stie ce si cum sa faca cu el....nu ma intereseaza topicul tau....hai fii fericita.....macar in vis sa ai parte de ceva mare...




tuth vreau sa vb ceva cu tine particuler.sa ma inveti ceva,despre spatiu.intelegi tu!.nu iese cand e scris mai mult.cum fac/Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:14
De la: l_flory, la data 2009-11-11 02:13:21hihihihi....asa mcri....specifica ...
sa nu se intzeleaga altceva..


mcrinelam
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:29
acum mi-am dat seama... aici e vorba de penisul ala mic care s-a lungit atatea pagini si a ajuns la 20 cm.
mcrinelam
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:33
De la: l_flory, la data 2009-11-11 02:13:21hihihihi....asa mcri....specifica ...
sa nu se intzeleaga altceva..




catelus.cine este irinuca asta,ca m-ati inebunit cu ea/Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:53
De la: mcrinelam, la data 2009-11-11 02:09:21scapara astea de deschid topicuri la greu cu toate prostiile.... alexa, irinuca si altele ca ele.





arata-mi un topic inteligent deschis de tine!Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:55
De la: mcrinelam, la data 2009-11-11 02:33:08 acum mi-am dat seama... aici e vorba de penisul ala mic care s-a lungit atatea pagini si a ajuns la 20 cm.




greu iti cade fisa!Alexa
allexanndrra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:57
aleho.....1 .username-ul meu este L_flory....
sau te-ai uitat la mine sub coditza de-mi spui catzelush?....

2.irinuca ....?...irinuca este o tipa/tip care face pe proasta/prostul sa streseze tot forumul.....

dealtfel ca shi tine.....

lamurita.....?

a.....daca tot te-ai uitat la mine sub coditza ....

in ce categorie intru ....?poutzulica mica sau mare?
l_flory
Postat pe 11 Noiembrie 2009 03:05
De la: reyya, la data 2009-11-11 01:17:58Pana in urma cu 6 ore iti scriai povestea disperata referitoare la posibilitatea de a face avort in a 4 a luna de sarcina. Acum vad ca ai schimbat macazul , ai dat-o in penisuri si performante . Bun asa...la mai mare!

...stai asha putin...de unde stii ca e vorba de aceeasi persoana???...pentru ca eu cred ca te insheli amarnic...chiar daca ai avea tu posibilitatea sa verifici contul..sau ip.ul sau chestii de astea...poate in acelasi cont..scriu mai multe persoane...ma refer la faptul ca cred ca nimeni nu stie ce sau cine e la mine acasa...in cazul meu pentru ca nu le dau posibilitatea sa verifice....asa ca chestia asta ca ar fi aceeasi persoana care scrie un topic sau altul...e doar o speculatie fara fond...adica hotu ne/prins in fapt e negustor cinstit...restul sunt doar presupuneri ne/dovedite........nu de alta dar observ fobia asta la mai multi useri de pe acest forum....ca ei cred ca de fapt Xulescu s/ar da drept Ygreculescu....voi n/aveti de unde sti cu certitudine asta...asha ca mai potolili/va cu prostiile!!!!
garbo055472
Postat pe 11 Noiembrie 2009 03:30
aseara erai distrusa ca ai 16 ani, ca nu stii cum sa scapi de o sarcina de 4 luni, ca te omoara tac'tu si acu' ne dai cu andreseanca in cap

corinuto, io cand am zis ca ala e topic tzapa, hehehe...

472, asta nu e fobie, au cam explodat conturile clona p-acilea, daca nu stii tu asta nu inseamna ca nu s-a intamplat

da' vaz ca te apasa rau problema asta, de ne dai peste deshte de cate ori amintim de clonatii astia

poate nu vrem sa ne potolim, nah...

si 472, poate daca ai fi cautat la profilul astuia de posta, ai fii vazut ce toapice a deschis aseara, sau crezi ca a dat paranoia in noi si nu mai vedem bine ?
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:50
De la: allexanndrra, la data 2009-11-11 01:15:58interesant!Alexandra
tot ce scrie despre poula este interesat pentru o persoana moarta dupa poula cu drag ..sa ti-o trag.....aleha
yanyacharberet
Postat pe 11 Noiembrie 2009 14:57
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-11 14:57:11
De la: allexanndrra, la data 2009-11-11 01:15:58interesant!Alexandra
tot ce scrie despre poula este interesat pentru o persoana moarta dupa poula cu drag ..sa ti-o trag.....aleha
roby_cado
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:03
Roby cado asta e subiect ,,cu greutate" ,domnisoara Alexa are predilectie spre subiecte de gen, vine cu tot felul de starlete ( Ginger Devil...Laura Andresan ..si cate draku or mai fi pe post de ,,psihologi in probleme de sexologie" pe cand astia care chiar facem pe bune psihologie ne intrebam cum draku au ajuns astea in bransa , ca ele cred ca nu au facut statistica la ,,facultate"
reyya
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:11
De la: garbo055472, la data 2009-11-11 03:30:56
...stai asha putin...de unde stii ca e vorba de aceeasi persoana???...pentru ca eu cred ca te insheli amarnic...chiar daca ai avea tu posibilitatea sa verifici contul..sau ip.ul sau chestii de astea...poate in acelasi cont..scriu mai multe persoane...ma refer la faptul ca cred ca nimeni nu stie ce sau cine e la mine acasa...in cazul meu pentru ca nu le dau posibilitatea sa verifice....asa ca chestia asta ca ar fi aceeasi persoana care scrie un topic sau altul...e doar o speculatie fara fond...adica hotu ne/prins in fapt e negustor cinstit...restul sunt doar presupuneri ne/dovedite........nu de alta dar observ fobia asta la mai multi useri de pe acest forum....ca ei cred ca de fapt Xulescu s/ar da drept Ygreculescu....voi n/aveti de unde sti cu certitudine asta...asha ca mai potolili/va cu prostiile!!!!


fratilor.....ia cititi cu atentie postarea asta??? cine a acuzat-o pe 472 de ceva??????nu cumva e aceeasi persoana??????????
tutankhamon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:49
decat acum ai observat?!
preciouss
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sotul sau parinti??? 50 De la: deliuta 31 Decembrie 2015 18:39
Ma temeam ca nu se va mai putea...iar acum ma tem ca nu se mai poate:-s 34 De la: bluelight 28 August 2010 20:58
Ce inseamna dominare? 10 De la: garbo_465775 21 Mai 2017 13:59
sal lume!!! 6 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 00:21
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATI CARE FAC SEX CU ALTE FEMEI IN TIMPUL CASATORIEI DAR SI DUPA DIVORT? 69 De la: mariusboss 9 Iunie 2010 10:20
Setari Cookie-uri