nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat!

haaaa..... ALEXA

io te tineam de fata buna, prostutza rau, e drept, dar in prostia ta pareai atat de inocenta incat nu se putea sa nu mi se faca mila de tine.

se pare insa ca m-am inselat... deh, omul cat traieste invata...
cu multa compasiune, ready...
ready_vivus
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:12
redi, aceasta fata buna dar prostutza este beneficiara sustinerii din multe conturi cu aceleashi greseli de ortografie
anakin
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:16
fata e multi...pluri....
eladaela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:18
si toti e agramati, bre anakine ?
garbo_C
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:19
Cell, nu imi ajunge paginurile astea ca sa le citez greselile.
anakin
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:21
De la: eladaela, la data 2009-11-12 11:46:09aleho,cred ca ti-am mai spus asta...sexul se face pe bani,pe centura sau in pufuri

noi facem dragoste beyyy




procedeulsi sculele cu care practicati dragostea sunt aceleasi cu cele cu care practicati sexul.sau gresesc/mai lasati vb .faceti acelasi lucru ca toata lumea,sex.uite ca se gasira fetele "cuminti "sa judece,pe altele ,care tot prin inghesuire practica si unele si altele ,dragostea care se face numai prin sex.,apoi urmeaza,sentimentele.mai intai exista atractia sexuala si la femei si la barbati.mai intai intra in functie feromonii si cat ziceti pss ajungeti si la sex.sau voi ajungeti direct la eprubete/Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:21
De la: dihoritza, la data 2009-11-12 12:02:20alexa, cine te-a suparat, mami, asha de tare?





nu sunt deloc suparata!stai linistita si multumesc de intrebare,chiar de fuse sincera au ba.Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:26
parerea ta....care ptr mine nu conteaza.
eladaela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:26
yeah...right...si pentru mine elado....
tutankhamon
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:27
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 12:14:43mai fetelor...chiar trebuie sa continuati acest dialog penibil cu o persoana care este, evident, bolnava psihic???va intreb pe voi, fete culte, inteligente si cu scoala......chiar este necesar sa va coborati in mocirla ei din care arunca cu identitati false si cu injurii???? nu va dati seama ca nu are pic de minte in bostanul ala caruia ii zice cap??? pe bune acuma.....chiar trebuie continuat acest circ ieftin si inutil??? ca sa dovedim ce??? ca suntem mai bengosi ca ea in injuraturi??? ca ne putem contra la nesfarsit cu o nebuna si o psihopata???? ia mai ganditi-va..





asta este lipsa de argumente."motivatiile' tale sunt puerile si demonstreaza ca am dreptate in tot ce spun.eu nu injur si nu vb urat,ci intreb in mod elegant ;damna tuth ce inseamna in psihologie alegerea mastii tale de la avatar/referitor lasex nu mai discutam.ai recunoscut ca faci si ai cu ce slava domnului..in rest nu intra fara argumente in polemica,cu mine ,ca nu tine.le-ai vazut ca nu pot tine piept si te crezi mai pieptoasa ca mine/ai sa ne masuram.....Alexandra
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:01
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-12 12:24:57fah aratareo , eu nu duc lipasa de poula ca am sot , cea care e moarta dupa poula esti tu , si dute dreaq de courva ce esti , bagamias , poula in natia ta de prostituata de cea mai joasa speta , fah cretino eu nu am deschis topicuri despre sex cum ai facut tu , date dreaq de zdreamtza ce esti tii umbra pamantului degeaba , pe rug te-as arde fah prostituato de 2 bani




ah ce caracter superb.BV ,BV ,BV ai si frati si surori/
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:06
daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...
tutankhamon
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:11
De la: LILO, la data 2009-11-12 12:39:39BRE>>>ALEXANDRO>>>AI GRESIT TOMPIKUL>>>

HAI VASTI D_ACI>>>CEARTA_TE MAI "INCLEA" PE ALT TOAPIK




esti mai inteligenta soro,meri ...in...padure...Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:15
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 12:41:20ready...ce pretentii ai???...hm???? singurul lucru pe care ti-l pot spune cu mana pe inima este ca e ultima postare la adresa acestei duse.....daca o sa intru pe topicurile ei si voi vorbi cu prietenii mei, nu voi mai face nici o referire la subiectul topicului....nu imi doresc sa alunec in derizoriu alaturi de ea....




amin tie si prietenilor tai!SAH MAT.Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:19
De la: Celleste, la data 2009-11-12 13:05:35 aleha, fata... in creierasul tau mic, totul se invarte in jurul sexului.
asta e "normalitatea" in care traiesti si crezi tu.
problema ta...





dovediti ca voi nu va invartiti in acest domeniu normal.inseamna ca practicati altceva si nu facetiasa ceva ca e rusinica.da copii faceti in fiole sau.... pfff ce meschine!Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:26
aleho,am facut copiii exact asa cum se fac,dar te asigur ca mai intai am avut sentimente ptr tatal copiilor mei.
nu sunt vreo sfanta dar nici nu fac sex de dragul sexului.
eladaela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:32
De la: ready_vivus, la data 2009-11-12 13:12:11haaaa..... ALEXA

io te tineam de fata buna, prostutza rau, e drept, dar in prostia ta pareai atat de inocenta incat nu se putea sa nu mi se faca mila de tine.

se pare insa ca m-am inselat... deh, omul cat traieste invata...
cu multa compasiune, ready...



eu sunt detasata de o lume atat de perversa.toate faceti pe mironositele da va inghesuiti la intrare.......in muzeu!Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:33
De la: anakin, la data 2009-11-12 13:16:37redi, aceasta fata buna dar prostutza este beneficiara sustinerii din multe conturi cu aceleashi greseli de ortografie






multa prostie in capul tau,ai mult spatiu excedentar pe langa ceier!Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:35
De la: Celleste, la data 2009-11-12 13:19:56si toti e agramati, bre anakine ?





ceva personal nu poti scoate ,sau ramai mereu pe post de papagal/Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:37
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 13:27:58yeah...right...si pentru mine elado....




parca nu mai postai pe topicurile mele...dar urmaresti ce scriu .asta dovedeste ca esti dependenta de balacareala.Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:44
De la: anakin, la data 2009-11-12 13:16:37redi, aceasta fata buna dar prostutza este beneficiara sustinerii din multe conturi cu aceleashi greseli de ortografie





la masa ,pofta buna la.....prostuta mea!coana mare
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:46
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...



greseli facem toti la scris inclusiv tu.cine sunt eu e mai putin important pt toti de pe net.daca iti eram inferioara nici nu intrai in topicurile mele.faptul ca ti-a placut sa te balacaresti ca si celelalte pe topicurile mele despre sex,dar pe celelalte nu ai postat nimic,desi erau lucruri grave ,face dovada inferioritatii tale fata de mine.referitor la avatarl tau,pt ca sunt o doamna ,te las pe tine sa citesti intr-un manual de psihologie,cum te caracterizeaza alegerea ta.Alexa

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:57
De la: eladaela, la data 2009-11-12 14:32:18aleho,am facut copiii exact asa cum se fac,dar te asigur ca mai intai am avut sentimente ptr tatal copiilor mei.
nu sunt vreo sfanta dar nici nu fac sex de dragul sexului.




sincer,apreciez raspunsul tau,bv.repet ca sa le intre si altora in cap.raspunsul tau,face dovada unui om cu bun simt si care nu se ascunde dupa visin.esti o femeie dreapta si imi place mult raspunsul tau.te apreciez pt acest raspuns.si crede-ma ca toata balacareala de pe acest topic a facut sexul nostru ,de ras.ma refer la sexulfeminin pt a nu se interpreta.Alexa
allexanndrra
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:05
De la: allexanndrra, la data 2009-11-12 11:08:36
De la: l_flory, la data 2009-11-11 03:05:14aleho.....1 .username-ul meu este L_flory....
sau te-ai uitat la mine sub coditza de-mi spui catzelush?....

2.irinuca ....?...irinuca este o tipa/tip care face pe proasta/prostul sa streseze tot forumul.....

dealtfel ca shi tine.....

lamurita.....?

a.....daca tot te-ai uitat la mine sub coditza ....

in ce categorie intru ....?poutzulica mica sau mare?





Flory,daca ti-am spuscatelus este din cauza avatarului,pt ca imi plc cateii.banuiesc casi tie daca ti-ai ales avatar .daca gresesc pune-ti unul care te reprezinta.maabtin sa iti fac propuneri.referitor la irinuca ,nimeni nu este in masura sa judece pe altul.cu masura cu care judeci,cu aceea iti vei primi rasplata.fa dovada ca esti mai desteapta si cu mai mult bun simt,si abtine-te de la a judeca pers.daca vrei sa comentezi,ceva rezuma-te doar la subiectul in sine daca ai ceva de spus coerent.Alexa
iooiii.....aleha
1. nu te abtzine sa-mi dai sfaturi cu privire la avatarul meu ...
2.daca tu crezi ca eu am judecat pe cineva....te rog sa-ti recitesti toate postarile si topicele deschise de tine...
3.daca nu am fost coerenta in vreo postare ...te rog sa ma citezi si te voi lumina...
4.daca te intereseaza o persoana de pe acest topic ,te rog sa-i vizitezi profilul si sa-i ceri prietenia....si vei afla..
5 .chiar crezi ca nu am curaj sa-mi pun avatar cu fatzau meu./?..ba da ...shi dupa ce al pun eu vreau sa vad daca shi tu ai curajul asta....
6.shi cred ca cea care v-a trebui sa-si puna in aplicare bunul simtz ....esti chiar tu..




- shi cu aceasta ocazie vreau sa-mi cer scuze de la totzi cei pe care i-am judecat...
l_flory
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:08
aleha, tu si irina ar trebui sa va faceti impreuna un forum, doar cu voi si pentru voi...

.
garbo_C
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:09
aleho...uite ...am pus avatarul care ma caracterizeaza ....
altu n-am....
la profil aleho...
ashtept...
l_flory
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:19
he, he, he...
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:20
Bravo, floricico! Esti la fel de dulcica precum catelusul ala...

si ai niste ochi albastri...!

.
garbo_C
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:22
..anouk tu nu ridea....uita-te la profil....
l_flory
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:23
cell, daca zic parola te prinzi ? ca deja ma enervezi
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un barbat rezista toata viata 12 De la: Dor_marunt 5 Aprilie 2010 07:28
VREAO O FATA DIN NEAMT SAI FAC UN COPIL DAR FATA SA AIBE 16 SAU 18 ANI 24 De la: garbo015269 21 Septembrie 2009 19:54
Fluorizarea - otravire globala? 7 De la: daria_pet 30 Ianuarie 2011 18:53
uscaciune :( 5 De la: sara_blueish 4 Aprilie 2012 15:29
In 1989 capitala romaniaei a fost la scornicesti?Oare de cati ani exista romania..eu am auit ca nu exista mai mult de 100 de ani..ca tara romana,ar fii o corcirura,cu gandire turca 44 De la: casperphantom 28 Noiembrie 2010 14:54
Setari Cookie-uri