nu conteaza ca ai penisul mare,ca sa fi bun la pat!

De la: tutankhamon, la data 2009-11-13 22:21:12irinuco...sa mori tu ca nu ai vazut ce scrie in titlu si nu ai intrat sa te documentezi?????.....e interesant cum ai sarit tu in apararea prietenei tale....cu drag aleha....daca nu ma insel, voi doua niciodata nu ati avut un schimb de replici pe acest forum..de unde pana unde ii iei apararea???
Pai mie imi plac persoanele sincere si directe poate ii un pic cam dura,dar mie mi se pare ok.......A fost parerea mea.....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:50
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-13 22:24:27sunt una si aceasi persoana , clone cat de multe , tusea complecteaza pe junghiu si tot asa
pai suntem persoane cu caracter.omul trebuie sa se..conduca singur,nu sa se lase condus de altii...Pt ca daca te lasi condusi de altii,altii te conduc in favoarea lor nu in favoarea ta...De asta nu este bine sa te lasi doborat si sa te lasi condus de altii,apoi te intrebi de ce suferii? Pai normal ca un om sufera daca nu vrea sa gandeasca....Viata este o lupta,daca nu lupti si te lasi condus de altii ai doar de suferit de pe urma oamenilor.....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:52


ioi, irinuco, m-ai dezamagit
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:52
De la: zambila, la data 2009-11-13 22:52:44

ioi, irinuco, m-ai dezamagit
de ce draga te-am dezamagit? Stiu ca si eu sunt putin dura atunci cand sunt suparata dar sunt fata de treaba....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:54
mda...ne-ai convins
eladaela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:55
da, da, de treaba stiu ca esti
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:56
un raspuns, fetelor?

"Cand te-ai luat cu prostu-n vorb
i-apoi i l-ai pus in cap
Las-l s-i tot sufle-n ciorb!
Nu mai am cum s te scap. "
pik_nik
Postat pe 13 Noiembrie 2009 22:59
De la: zambila, la data 2009-11-13 22:56:10da, da, de treaba stiu ca esti
sunt de treaba dar sunt putin cam prea energica.....Dar poate ca asa ii si bine,pt ca nu este bine sa te lasi condus de altiii pt ca ajungi in sapa de lemn...fiecare are dreptul sa isi traiasca viata asa cum doreste inimioara lui....
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:03
De la: zambila, la data 2009-11-13 22:56:10da, da, de treaba stiu ca esti
De unde stii ca sunt de treaba? Sper ca nu v-ati suparat pt ca mi-am modificat putin profilul
irina31
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:15
irino ,daca ti-ai schimbat un pic la profil tot curca aia beata ai ramas
yanyacharberet
Postat pe 14 Noiembrie 2009 09:29
deci acuma putem pune egalitate intre alexandra si irina, ca fiind una si aceeasi persoana. Eu cred ca tot acea avocata din Constanta este detinatoarea acestor doua conturi, intrucat este singura persoana care, atunci cand nu are argumente, jugneste pe toti, facandu-i prosti, gasti, samd...
blairwitch
Postat pe 14 Noiembrie 2009 10:11
pai tocmai vorbeam tot cu o persoana cu caracter...Ca daca nu mergi in rand cu turma nu esti considerat un om normal.....pt ca pt a fii om normal trebuie sa mergi cu turma,pt ca daca un om gandeste altfel toti acei oameni care merg in turma,alearga dupa el ca sa il molipseasca si pe el de prostie...Eu cred ca acei oameni sunt fara caracter,sunt oameni slabi de aceea raul poate lucra asa bine in ei.....
irina31
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:31
De la: blairwitch, la data 2009-11-14 10:11:43deci acuma putem pune egalitate intre alexandra si irina, ca fiind una si aceeasi persoana. Eu cred ca tot acea avocata din Constanta este detinatoarea acestor doua conturi, intrucat este singura persoana care, atunci cand nu are argumente, jugneste pe toti, facandu-i prosti, gasti, samd...
Pai asa va trebuie pt ca si voi va luati de oameni aiurea....Nu la toata lumea ii place sa fie luat la misto si sa tina la glume proaste....Stiti este si o vorba cine se aseamna se aduna....Mie tot oameniii de caracter imi plac,,nu imi plac oameniii de turma care gandesc colectiv,nu imi plac oamenii rai....pT CA NU ESTE STILUL MEU....
irina31
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:33
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-14 09:29:31 irino ,daca ti-ai schimbat un pic la profil tot curca aia beata ai ramas
Mersi dar oricum nu imi pasa de parerea ta.....
irina31
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:34
De la: blairwitch, la data 2009-11-14 10:11:43deci acuma putem pune egalitate intre alexandra si irina, ca fiind una si aceeasi persoana. Eu cred ca tot acea avocata din Constanta este detinatoarea acestor doua conturi, intrucat este singura persoana care, atunci cand nu are argumente, jugneste pe toti, facandu-i prosti, gasti, samd...
Si daca un om vorbeste in general nu trebuie sa sariti de fund in sus...Fiecare este liber sa isi exprime parerea....Pt ca asa cum voi ganditi colectiv,,,altii gandesc individual....daca cineva se ia de ele normal ca jicnesc,ca doar nu ai vrea sa va pupe,,ca doar ipocritii fac asta....
irina31
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:36
auzi irino!!!
sa-si exprime parerea....si-atat!!!
nu sa jigneasca,nu sa atace persoane,nu sa se considere detinatoarea adevarului suprem...nu sa incerce sa ii faca pe ceilalti sa gandeasca la fel ca ea!!!
parerea ei e parerea ei si nu ne obliga nimeni sa fim de aceeasi parere!
eladaela
Postat pe 14 Noiembrie 2009 14:11
De la: mcrinelam, la data 2009-11-12 17:32:49cu drag alexa.... nu sunt eu cu biblia mami....irinuca e aia cu biblia....tu aia cu sexul... asta e.... doua scapate de pe undeva.
stii.... exista o vorba: mama tampitilor e mereu gravida.




mai exista o vb mama prostilor....si ma abtin ca sa fiu cu bun simt.Alexa
allexanndrra
Postat pe 14 Noiembrie 2009 22:52
si mama modestilor o uitat sa ia pastilele anti baby...sau, poate, era gaurit cauciucu...
tutankhamon
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:00
De la: pik_nik, la data 2009-11-13 22:59:28un raspuns, fetelor?

"Cand te-ai luat cu prostu-n vorb
i-apoi i l-ai pus in cap
Las-l s-i tot sufle-n ciorb!
Nu mai am cum s te scap. "
[/quote



pik Irina are si minte si suflet.ceea ce multi de aici nu au.Alexa
allexanndrra
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:12
De la: yanyacharberet, la data 2009-11-14 09:29:31 irino ,daca ti-ai schimbat un pic la profil tot curca aia beata ai ramas





mai bine ca ea decat ca tine cloaca societatii!Alexa
allexanndrra
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:28
Urat mai vorbiti pe un topic atat de serios...tz,tz,tz
sora_ilsi
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:34
ilsi
eladaela
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:36
alexooooo..... esti o scumpete de muiere.
mcrinelam
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:59
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...





fobie sau cult/?

inteligenta cu care te lauzi trebuie demonstrata.sa demonstram;din spusele tale ai o fobie pt cel a carui masca o porti la avatar.fobia draga mea e o TEAMA PATOLOGICA.de obicei cei care isi ascund fata dupa o masca,o fac pt ca nu au ce arata sau au o fobie fata de propria infatisare,poate chiar o problema de identitate si complexe ascunse legte de relatia cu sinele lor.
allexanndrra
Postat pe 15 Noiembrie 2009 00:02
De la: allexanndrra, la data 2009-11-15 00:02:41
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...





fobie sau cult/?

inteligenta cu care te lauzi trebuie demonstrata.sa demonstram;din spusele tale ai o fobie pt cel a carui masca o porti la avatar.fobia draga mea e o TEAMA PATOLOGICA.de obicei cei care isi ascund fata dupa o masca,o fac pt ca nu au ce arata sau au o fobie fata de propria infatisare,poate chiar o problema de identitate si complexe ascunse legte de relatia cu sinele lor.
Sincer eu nu pot sa ii inteleg pe romani,ca nu le place ca sa se vorbeasca pe fata de lucruri sincere......Poate este si egoismul si rautatatea pt ca nu le pasa la unul de altul....Pe romani ii unesc doar rautatile,,,dar ei nu se ajuta intre ei......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:15
Sincer eu nu pot sa ii inteleg pe romani,ca nu le place ca sa se vorbeasca pe fata de lucruri sincere......Poate este si egoismul si rautatatea pt ca nu le pasa la unul de altul....Pe romani ii unesc doar rautatile,,,dar ei nu se ajuta intre ei......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:15
De la: allexanndrra, la data 2009-11-15 00:02:41
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...





fobie sau cult/?

inteligenta cu care te lauzi trebuie demonstrata.sa demonstram;din spusele tale ai o fobie pt cel a carui masca o porti la avatar.fobia draga mea e o TEAMA PATOLOGICA.de obicei cei care isi ascund fata dupa o masca,o fac pt ca nu au ce arata sau au o fobie fata de propria infatisare,poate chiar o problema de identitate si complexe ascunse legte de relatia cu sinele lor.
tuth pai si tu te ascunzi dupa poze care nu afiseaza infatisarea ta.....Pai de ce si-ar pune poze si date adevarate [t ca pe net sunt multi pshiopati si paranoici......Pt ca nici eu nu imi pun,,,......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:21
Fata este o fata sincera si directa si ceea ce are de spun,spune pe fata...Nu ca altii,care tac si fura mint,inseala pe altiii.....Este mai bine sa fii sincer si sa spui lucrurilor pe nume,,nu sa fii un ipocrit ca multi altii......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:24
De la: irina31, la data 2009-11-15 15:24:03alexandra este o fata sincera si directa si ceea ce are de spun,spune pe fata...Nu ca altii,care tac si fura mint,inseala pe altiii.....Este mai bine sa fii sincer si sa spui lucrurilor pe nume,,nu sa fii un ipocrit ca multi altii......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:24
De la: irina31, la data 2009-11-15 15:21:57
De la: allexanndrra, la data 2009-11-15 00:02:41
De la: tutankhamon, la data 2009-11-12 14:11:11daaaa....recunosc ca esti foarte culta...ti-au trebuit aproape doua ore sa scremi un raspuns, plin de greseli si ineptii...daca esti asa mareata si te deranjeaza faptul ca eu am o masca la avatar, iti pun o intrebare de bun simt: tu de ce te ascunzi in spatele unor poze in care nu esti tu??? eu, personal, stiu cine esti si cum arati - ti-aduci aminte poza cu tine rezemata de calorifer????...sigur, acuma o sa spui ca nu erai tu, ca vraja marii...sincer.....ma lasa rece orice ai tu de spus.....din partea mea, iti spun un lucru foarte clar, si e ultima oara cand ti-l spun...nu am nevoie de prieteni ca tine...nu ai absolut nimic sa-mi poti oferi si nici nu pot invata absolut nimic de la tine....imi esti mult inferioara....si, pentru ca am mai mult bun simt si mai multa intelepciune, te anunt pe aceasta cale ca acesta este ultimul - dar ULTIMUL - mesaj pe care ti-l voi mai adresa....nu-ti mai raspund la nici o provocare...ai dovedit clar ca nu ai nici o calitate care sa ma impresioneze...

p.s. sa nu te roada prostia din capul tau.....nu...nu e un avatar pus din dorinta nici de a epata, si nici de a ma simti superioara peste ceilalti....este pur si simplu un faraon pentru care eu am facut o adevarata fobie....am un deosebit respect pentru un om care a fost nevoit sa devina rege la o varsta frageda, dar care a indreptat multe lucruri facute prost de tatal lui...caut si citesc pe net orice despre el, incepand de la viata lui si terminand cu artefactele gasite in mormant....dar cred ca acest subiect e prea cult pentru tine si te depaseste, asa ca nu o mai lungesc cu explicatiile...





fobie sau cult/?

inteligenta cu care te lauzi trebuie demonstrata.sa demonstram;din spusele tale ai o fobie pt cel a carui masca o porti la avatar.fobia draga mea e o TEAMA PATOLOGICA.de obicei cei care isi ascund fata dupa o masca,o fac pt ca nu au ce arata sau au o fobie fata de propria infatisare,poate chiar o problema de identitate si complexe ascunse legte de relatia cu sinele lor.
tuth pai si tu te ascunzi dupa poze care nu afiseaza infatisarea ta.....Pai de ce si-ar pune poze si date adevarate [t ca pe net sunt multi pshiopati si paranoici......Pt ca nici eu nu imi pun,,,......
alexandra este o fata sincera si directa si ceea ce are de spun,spune pe fata...Nu ca altii,care tac si fura mint,inseala pe altiii.....Este mai bine sa fii sincer si sa spui lucrurilor pe nume,,nu sa fii un ipocrit ca multi altii......
irina31
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat ! 18 De la: florin_c76 4 Mai 2010 22:57
Ce isi doresc barbatii? 301 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
MIHAIM 19 De la: tutankhamon 16 Februarie 2010 22:37
de ce nu...???? 35 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:31
Capra e animal sau pozitie ? 9 De la: tugubel 11 Decembrie 2011 15:50
Setari Cookie-uri