Piticii de la mansarda

nu stiu pe incercate?
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 22:05
vrei sa-ti impletim coditele pik?
blanca
Postat pe 12 Iulie 2009 22:11
vrei sa am incredere in voi????
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 22:13
pai vezi ???
blanca
Postat pe 12 Iulie 2009 22:17
doar nu v-ati dus la somn piticii de la mansarde!!!
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 23:07
piticii mei sunt inca treji....se uita la alien....
tutankhamon
Postat pe 12 Iulie 2009 23:27
off...si io la stele...
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 23:28
uite-te bine....poate vin aliensii....sau predatorii.....
tutankhamon
Postat pe 12 Iulie 2009 23:29
sau o sburatoare...
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 23:30
aia vine oricum.....ca numa tzantzaroaicele sug sangele nostru....
tutankhamon
Postat pe 12 Iulie 2009 23:36

era sa zic...
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 23:38
ce draga...o prostioara????...abtine-te ca inca nu e miezul noptii...sau baga-mi-o......in privat....
tutankhamon
Postat pe 12 Iulie 2009 23:40
doamneeeeeeee....! inceteaza, ca-mi mushc degetele, nu stiu cat le mai pot stapani!!!
pik_nik
Postat pe 12 Iulie 2009 23:42
zi mamicule...descarca-te pe privat....macar sa stiu si eu ce-i in sufletul tau....dragoste sau ura.....vrei sa ma iubesti sau vrei sa ma strangi de gat....
tutankhamon
Postat pe 12 Iulie 2009 23:52
care va sa zica asa...o doamneee cati pitici la mansarda am!
in primul rand cred ca am o adevarata ura, si sunt gata sa fac o adevarat criza fata de persoanele care vorbesc la mobil de exemplu! se urca in autobuz la universitate, isi deschid mobilul si incep....doamne si cate au de vorbit oamenii astia, nu se opresc nici dupa 2ore. daca autobuzul sta in trafic, ei nu se sinchisesc, si vorbesc in gura mare de iti fac nervii praf, pana trebuie sa cobori!
apoi mai am o nebunie legata de curatenie! sunt gata sa deranjez persoanele care inca nu s-au ridicat dela masa, pentru ca eu ma apuc sa sterg firimiturile, spal paharele, etc.
nu ma pot simti bine intr-un loc pana nu il personalizez putin....orice birouas trebuie sa aiba si ceva poetic, ca sa nu ma apuce plansul! si sa pot sta!
revenind apoi la mobil, detest persoanele cu care te intalnesti, le suna mobilul, si uita pur si simplu de tine! incep sa vorbeasca ,astfel incat te simti pur si simplu ca o mobila, pana incheie ei conversatia!
ce sa mia zic, urasc minciunile de convenienta, care se simt!
deci tu simti ca cineva a spus o minciuna si incepi efectiv sa rosesti, tu in locul lui, etc!
fleur_de_lis
Postat pe 13 Iulie 2009 16:22
am o adevarata ura, si sunt gata sa fac o adevarat criza fata de persoanele care vorbesc la mobil de exemplu! se urca in autobuz la universitate, isi deschid mobilul si incep....doamne si cate au de vorbit oamenii astia, nu se opresc nici dupa 2ore. daca autobuzul sta in trafic, ei nu se sinchisesc, si vorbesc in gura mare de iti fac nervii praf, pana trebuie sa cobori



LOVE AICI SUNT DE ACORD INTRU TOTUL CU TINEEE , DE MULTE ORI COBOR DIN AUTOBUZ CA NU MAI SUPORT SA LE AUD PE ALEA LA RTELEFON TRANCANIND CATE IN LUNA SI IN STELE N STATII , AJUNG CU CAPU FERFENITA ACASA
cinezee
Postat pe 13 Iulie 2009 16:30
la toti piticii astia exista un leac:maciucile...
iasomia
Postat pe 13 Iulie 2009 16:32
daaa???
asa zici tu iasomicoo?? eu parca n-as fi asa siguraaaaaaa,...
eu cred ca mai conteaza si ce meserie practici! k daca toata ziua iti suna mobilul si tie si celor din jur, o iei razna mai nene, iti zic precis! deja.. ce e limbajul messenger , da sa vezi ce e limbajul intre 2 apeluri pe mobil, sau cu ambele mobile deschise, facand conferinte in telefon. capiezi! si mai vezi cate o duducutza care nu are ce vb, si se alinta pret de 7statii, si ii afli si notele la examen, si pb=le cu colega de camera o iei razna de tooooooooooot !!!

aaa...si era sa mai uit o faza: la coafor! stai frumos si linistit sa te usuce tanti cu foenul si daca ii suna telefonul , papaaa////ramai asa pret de juma de ora!
sau la paine! ceri o paine, si dc lui tanti i-a sunat mobilul, poti sa iti iei adio! pana nu afli ce face maricica sau georgica si de ce nu poate aia sa faca nu stiu ce ...ai imbulinat-oo! esti pierdut! pleci si nu iti mai trebuie nimic!
deci pana la maciuci e cred ca ar trebui sa reciclam juma de populatie!
fleur_de_lis
Postat pe 13 Iulie 2009 16:33
De la: cinezee, la data 2009-07-13 16:30:06am o adevarata ura, si sunt gata sa fac o adevarat criza fata de persoanele care vorbesc la mobil de exemplu! se urca in autobuz la universitate, isi deschid mobilul si incep....doamne si cate au de vorbit oamenii astia, nu se opresc nici dupa 2ore. daca autobuzul sta in trafic, ei nu se sinchisesc, si vorbesc in gura mare de iti fac nervii praf, pana trebuie sa cobori



LOVE AICI SUNT DE ACORD INTRU TOTUL CU TINEEE , DE MULTE ORI COBOR DIN AUTOBUZ CA NU MAI SUPORT SA LE AUD PE ALEA LA RTELEFON TRANCANIND CATE IN LUNA SI IN STELE N STATII , AJUNG CU CAPU FERFENITA ACASA


tareee...stai sa-i vezi la metrou cand vorbesc la telefon...si au impresia ca nu-i aude nimeni...si rasuna peste tot vocea lor...god, am vazut niste faze mortale...radeam de nebuna...pe fata, ce sa te mai ascunzi
mia79x
Postat pe 13 Iulie 2009 16:34
aham! si-si mai baga si cate-o sonerie d-aia, ultimul trend la nunta lu' al mic de la strehaia

si daca nu suna telefonul, are grija proprietarul sa-i culturalizeze pe cei din jur, ca doar e molecular cu mp4, ce dracu'!
Thor
Postat pe 13 Iulie 2009 16:34
love,

d-aia va enerveaza toate halea,nu stati bine la capitolul respectiv...
iasomia
Postat pe 13 Iulie 2009 16:35
pai astia-s chiar amuzanti...a, am gresit topicu'...ce naiba de la atata lucru sa fac spume?sunt haiosi...mai ales ca erau si din alte orase...si ziceau...ca "baaaa, merg sub pamant...ma auziiiiiiiii?"...si-l auzeau totiiiiii
mia79x
Postat pe 13 Iulie 2009 16:39
iasomico, fii atenta acilea un banc cu pitici si maciuci...

cica se duce un pitic d-asta la sexolog, sa se planga ca n-are succes la femei... doctoru-i zice:

omle, da' ai vreo problema fizica, ceva?...
da - zice piticu', dupa care isi da pantalonii jos si din nadragi se desfasoara ditamai pitonu'...

hai nene, zice doctoru' - pai la dotarea asta te plangi ca n-ai succes la femei?...

pai tocma' asta-i problema - zice piticu' - cand mi se-nvartoseste maciuca, imi fuge sangele din cap si lesin...
zambil
Postat pe 13 Iulie 2009 16:39
zambilu'mio


iasomia
Postat pe 13 Iulie 2009 16:40
De la: zambil, la data 2009-07-13 16:39:15iasomico, fii atenta acilea un banc cu pitici si maciuci...

cica se duce un pitic d-asta la sexolog, sa se planga ca n-are succes la femei... doctoru-i zice:

omle, da' ai vreo problema fizica, ceva?...
da - zice piticu', dupa care isi da pantalonii jos si din nadragi se desfasoara ditamai pitonu'...

hai nene, zice doctoru' - pai la dotarea asta te plangi ca n-ai succes la femei?...

pai tocma' asta-i problema - zice piticu' - cand mi se-nvartoseste maciuca, imi fuge sangele din cap si lesin...



foarte tare
ana02
Postat pe 13 Iulie 2009 16:41


no comment!
Thor
Postat pe 13 Iulie 2009 16:42
ce imi e metrou ce imi e transportu in comun fix aceeasi chestie tot cu statiile sta de vorbaaa , macar ala merge mai repede si mai scapi de ei
De la: mia79x, la data 2009-07-13 16:34:13
tareee...stai sa-i vezi la metrou cand vorbesc la telefon...si au impresia ca nu-i aude nimeni...si rasuna peste tot vocea lor...god, am vazut niste faze mortale...radeam de nebuna...pe fata, ce sa te mai ascunzi
cinezee
Postat pe 13 Iulie 2009 16:43
Zambile , il stiam dar tot tare ii bancu
cinezee
Postat pe 13 Iulie 2009 16:44
Haoleo,frumoshilor,bengoshilor si hobsedatzilor! hai la mama homida sa va descante,sa va stupesca de noroc! manca-v-as iemoticoanele voastre,da-ti si la mine un pitpalace d'ala,sa nu va fie de deochi!
preciouss
Postat pe 14 Iulie 2009 19:48
am facut si io un raid p'acilea prin topice...da' este la pitpalaci prin ele,nu gluma! vorba aia: "ce nu te ucide...te face sa-ti doresti sa mori!"
preciouss
Postat pe 14 Iulie 2009 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:D 10 De la: Jojolin 24 August 2010 16:30
Dragoste online: exista sau nu? 318 De la: Juna 1 Mai 2011 16:46
CUM SA SCAPI DE DEPRESIE! 53 De la: quasaria 28 Noiembrie 2009 03:08
UNDE AS VREA SA MERG DUPA MOARTE!??/ 270 De la: persidadamian 20 Februarie 2010 00:35
TAXI !!!! Sunteti liber?...... 43 De la: ameno 21 Martie 2011 20:16
Setari Cookie-uri