Piticii de la mansarda

De la: preciouss, la data 2009-07-14 20:08:58am facut si io un raid p'acilea prin topice...da' este la pitpalaci prin ele,nu gluma! vorba aia: "ce nu te ucide...te face sa-ti doresti sa mori!"


da, m-am uitat si eu si m-a luat capu'!
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 20:10
hmmm, asta aduce a masochism
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 20:11
pikule,la cine zisesi tu,mama,ca e masochist,ai? ia-ti oglinda aia din fatza cand vorbesc cu tine!
preciouss
Postat pe 14 Iulie 2009 20:13

manca-te-ar tatucu' de poznasa!
cu alunitza cu tot
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 20:14
pikuletzule...ma-cearca aseaaaa...o noua obsesie!
preciouss
Postat pe 14 Iulie 2009 20:17
'ai de batranetzele mele....mi-e si teama sa te intreb cine-i obsesia ala
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 20:23
obsesia era o placinta cu branza,marar si ceapa,da gata,nu mai e!
preciouss
Postat pe 14 Iulie 2009 21:04
zambileeee....am ras cu lacrimi.....esti tare nene....

precious.....ai mama la rodica lu ouatu sa-ti dea mancatias neshte petpalaci daia.....
tutankhamon
Postat pe 15 Iulie 2009 02:54


sunteti hasiosiii de toooooot am ras de nu se poate

cinezee
Postat pe 15 Iulie 2009 09:06
FARA NICI-O CONOTATIE SEXUALA!

ceaiul,cafeaua,ciorba,supa,(mancarea in general)....imi plac fierbinti,da'fierbinti!
daca nu ma arde in ceru' gurii, si nu flutur limba ca sa le racesc nu sunt multumita.

iasomia
Postat pe 15 Iulie 2009 12:21
iasomico...

cand te bagi la conotatii sexuale, sa m-anunti... ca am si eu ceva pareri legate de fierbinteli si vanturat sa se raceasca...
zambil
Postat pe 15 Iulie 2009 12:27
stai pe aproape amore mio,acu' daca venisi in spatele meu, s-ar putea sa nu se stie....


iasomia
Postat pe 15 Iulie 2009 12:30
mia79x
Postat pe 15 Iulie 2009 12:32
bai nene...nu se mai poate.....ma suna cel mai bun amic de-al meu din liceu - eram ca fratii si ne-am reintalnit peste ani....stiu...o sa-mi spuneti ca tine de alt topic....dar e vorba de pitic pe creier la faza asta.....ca nu inteleg cum unii au bulan din nascare si altii tre sa traga ca dobitocii toata viata....asa.....imi spuse baiatul ista ca sora-sa, care lucreaza la metrou de ani de zile, pleca cu familionu la mare....ea, cu sotu si doi plozi.....14 zile, hotel cu all inclusive, ...tineti-va bine.....doar 8 milioane......opt milioane 4 persoane, all inclusive....sa-mi bag.....banii la cec....
tutankhamon
Postat pe 15 Iulie 2009 12:34
nu mai sunt pitici????
tutankhamon
Postat pe 16 Iulie 2009 13:39
sunt pe la job, tuth...
las' ca vin ei
pik_nik
Postat pe 16 Iulie 2009 14:21
io am venit de la job si tat dijaba....
tutankhamon
Postat pe 17 Iulie 2009 00:02
hellooo, hellooo
haideti sa va spun ceva despre noii mei PITCI!si pentru astia cred ca nici nmu-mi ajung mansardele!
tara asta frateeeeee!tara asta, cu cultura ei, cu poticienii ei de tot rahatul si cu jenanta noastra ministra a invatamantului!care s-a trezit ea acuma sa retraga diplomele a zece generatii de tineri!
ce autodistrugere in masa, ce oameni mici amm devenit si viitor de manelisti ne asteapta! daca distrug astia 53de universitati asa dintr-o suflare! bine ca aveam ceva tineret pregatit sa socializeze educational in lume, bine ca aveam yb brancusi, un eliade, un enescu, un cioran, care ne-au facut faima in europa, si pe peste tot in lume, si acestia sunt putini....da/?? nu! HAI NOI, SA ANULAM,. ca romanaasii toate acestea, si sa ne intoarcem la tiganii nostri care sunt la cersit si la furat prin toate capitalele de renume ale europei!
deci mie nu imi vine sa cred in ce tara traim, cine ne conduce, si cate credite ni s-au dat!~
fleur_de_lis
Postat pe 17 Iulie 2009 15:52
nu stiu de ce am senzatia ca exact viitorul pe care-l prezinti tu atat de idilic incearca ministra sa-l impiedice...
e doar o senzatie.
pik_nik
Postat pe 17 Iulie 2009 15:55
cuuuuuuuuuuuuuum maiiiiiiiiiiii??
voi nu vedeti oare|>?????????????
deci nenorocitaa asta distruge vieti
si "viitoruri" in masa!
cum sa-i iei unui tanar la inceput de drum, DREPTUL LA CULTURA SI EDUCATIE??
ce daca e la fara frecventa?? care e problema dAca omul munceste?? si cum sa le retragi diplomele retroactiv cu 10ani??
si bun , ce o sa facem, pentru ca la stat tot locurile alea raman ok??
o sa pregatim o generatie de agricultori?
fosti absolventi de drept, ase, sau mai stiu eu ce, la facultatile particulare?? comme on!
vai de piticii mei! eu chiar le plang de milaaaaaaaaaaa
fleur_de_lis
Postat pe 17 Iulie 2009 16:06
lovo, stai, bre, incetisor, ca te rupi. ai un pic de rabdare, sa se puna de acord la plic... adica la grosimea plicului, ca e foame mare, mami, si bate campania electorala la usa.

ai mai auzit de undeva de retroactivitatea legii?
aia nu stie cum o cheama nici cu bolintinu-n mana, au bagat-o ailalti la inaintare sa scape de ea.
Thor
Postat pe 17 Iulie 2009 16:11
oaree??
asa zici tuu?
hai sa zic una si mai buna! acum am citit....la cat de "neautorizata , neavenita si NEPERFORMANTA" ar fi univ spiru haret...am auzitca tocmai isi av deschide un centru perfect legal si autorizat in GERMANIA! unde [probabil isi vor lua diplomele studentii nenorociti de guvernul de la noi!
nu suntem oare de tot rasul pe harta lumii nu doar a europei??? i cazul asta??
si hai sa mai zic una!
eu...acum o mie de ani, cu un nefericit masterat la paris!(oamenii astia tin la educatie nu asa! la greu!) si noi o mana de studenti impreuna cu profesorii de acolo, in fata universitatii...am scapat o vorba in romaneste! imediat au sarit zece fuste cu tiganci cu tot...si plozi in brate, si cu tatele goale...la cersit, la noi!
MI_A CRAPAT OBRAZUL DE RUSINEEEEEEEEEEE! cred ca un moment mia jenant ca ala n-am avut de cand ma stiu! si nci nu credeam ca se putea intampla!
nu mai spun apoi ca in seara de la revedere, intr-o crasma din montmartre cei care intrau si cantau cu acordeonul(o alta forma de cersit!!) erau tigani romani, cu o fata care le invatase cantecele in franceza, cantau "sanie cu zurgalai" !deci eu mi0-am trait rusineaa...si probabnil ca o traiesc multi! dar ce vina au niste bieti copii>???eu asta nu inteleg!
fleur_de_lis
Postat pe 17 Iulie 2009 17:33
muica,da ce obsedati e unii de relatia perfecta! numa intrebari d'astea vezi: cum sa-l fac si sa-l dreg pe nenorocit sa nu mai minta/insele/bea/etc...pitpalacul meu de azi croncane a sictir..
preciouss
Postat pe 17 Iulie 2009 23:12
bueyyyyy...lamuriti-ma si pe mine....cum adica retrag astia diplomele??? cui??? ca ma ia cu nervii capului.....
tutankhamon
Postat pe 18 Iulie 2009 00:13
tuta, retrag cica diplomele la juma din romanie. adica la cei ce au facut facultatea la cat mai mare distanta de ea. dar nu o sa retraga nik. parol. tara ne vrea cu diploma asa ca.....
si_totusi
Postat pe 18 Iulie 2009 00:22
ufff.....m-am linistit...io credeam ca retrag la astia de la particular....care au facut studiile la particular.....ufff.....bine ca le-am facut in buricul targului...in bucale.....
tutankhamon
Postat pe 18 Iulie 2009 00:25
tutooo...si pe mineeee ma ia cu nervii capului sa stii! chiar daca nu am terminat-o la particoler! numai faptul ca se pune asa problemaa.... ma exaspereaza! ce tara mai suntem?? in acest caz??iar pe abramburica imi vine s-o gatui, pur si simplu !!! ce senina da ea niste raspunsuri asa de aberante !!! prin care anihileaza ea diplomele a zeci de copii care au muncit sa se intretina in facultate!!
fleur_de_lis
Postat pe 18 Iulie 2009 19:14
e ofticata mai ca toti copilashii astia pleaca sa munceasca in strainatate unde au conditii mai bune la salariu...
tutankhamon
Postat pe 19 Iulie 2009 02:52
treaba e politica nu ce se vede.Andronescu in seara asta s-a contrazis a zecea oara.56000 de diplome? maiculita ! noi nu eram atatia in toate centrele universitare....voturi, da!astia-s organizatia de tineret.
dune
Postat pe 21 Iulie 2009 23:42
buna pretioaso.sunt de acord cu tine.hai sa apargem tabuurile si sa fim deschisi si vom vede atunci daca piticii vor lua alta forma....
ana_badea2001
Postat pe 28 Iulie 2009 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hartuire sexuala sau semn de "prietenie"?!!!!! 61 De la: garbo005851 31 Octombrie 2010 21:29
curs de echitatie 1 De la: garbo_1502 3 Mai 2012 18:22
OF REFERENDUMUL ! 20 De la: elisabeta_boia 28 August 2012 10:10
DE ASTAZI SALARIUL MEDIU PE ECONOMIE IN ROMANIA ESTE DE 2500 DE EURO PE LUNA ! 2 De la: MINCIUNICA 1 Aprilie 2012 12:46
conteaza varsta intr-o relatie? 255 De la: garbo173880 28 Octombrie 2010 09:02
Setari Cookie-uri