Iti arunc manusa, vidare!

De la: Vidar, la data 2009-07-01 23:29:05o-la-laa, tulipe!
iaca, pe mine nu m-ai imerit cu pasiunile alea!

da' cu soacra ce-ai avut? la ce dreaq sa tin minte ziua ei de nastere, ca si asa are mai multe ca mine (sarbatorite) si, in ritmul asta, va mai avea si de acum incolo... ca mi le mananca pe ale mele!


asta, e. poate nu te-am ochit. am lovit la intamplare.
ideea era ca mult mai usor gasesti barbati sa spuna ca au cutare pasiuni, decat femei. femeile sunt prea ocupate cu "salvarea planetei"
tulipe
Postat pe 2 Iulie 2009 09:36
Cum vad eu:
1 femeia - cea care stie sa aduca armonia ,sa-i puna in valoare pe cei de langa ea; empatia si bunatatea.
barbatul -cel care emana siguranta, ii place riscul,viata,lupta.Intelepciunea.
2.Cand nu-mi place :
femeia : cand vorbeste mult si fara rost.Cand crede ca poate fi deopotriva barbat.
barbatul : cand se crede superior pt ca e inteligent desi insensibil(nu ma refer la sensibilitate ca slabiciune). cand e badaran fiindca se stie puternic si-atat.cand barfeste
3.ce-mi place la EL:
simtul umorului.verticalitatea.caldura.spiritul ludic.ca e pozitiv.
4.ce as schimba: Nimic.L-as ajuta sa schimbe daca ar vrea si ar avea nevoie de mine.

Hai ca n-am vrut sa va sochez.
Gluma ( am primit-o azi dimineata ) :

Cand aveam 14 ani am vrut sa am si eu o prietena....
La 16 ani mi-am realizat dorinta. Am avut o prietena, insa nu m-am simtit atras fizic de ea.
Student fiind, m-am imprietenit cu o femeie foarte senzuala, insa sensibila. La cea mai mica neintelegere izbucnea in plans si ameninta ca se sinucide. Am inteles ca am nevoie de o femeie echilibrata, cu caracter stabil.
La 25 de ani am cunoscut o astfel de femeie. Din pacate era prea previzibila si m-am plictisit repede.
La 30 de ani am cunoscut o femeie foarte temperamentala. Vorbea mult si cu patos, sarea de la un subiect la altul si era cam certareata de felul ei. Nu am reusit sa tin pasul cu ea.

Atunci am inteles ca am nevoie de o femeie inteligenta cu caracter puternic, care stie ce vrea si stie cum sa-si realizeze dorintele. Am avut noroc! ...si am gasit-o. Ne-am casatorit.
Chestia e ca ea s-a plictisit de mine, a cerut divort si a plecat cu tot ce aveam.

Astazi, la 40 de ani, caut femei frumoase si cu t*** mari!

blanca
Postat pe 2 Iulie 2009 10:09
De la: mielutza, la data 2009-07-02 10:09:13 2.Cand nu-mi place :
femeia : Cand crede ca poate fi deopotriva barbat.

tulipe
Postat pe 2 Iulie 2009 10:33
si pentru ca se poarta liftingul, mi-am facut si io unu', sa fiu in trend cu tendintele de aici.
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 15:27
aaaaaaaaaaaa. deci poza asta ilustreaza un lifting... pai asa usor e? adica eu cand voi intalni dragostea adevarata, voi avea parte de liftinguri prin power of love...
gianiblue
Postat pe 2 Iulie 2009 16:54
gianinuco....

stai ca ma tin si de burta, ca nu mai pot de ras!!!

aia-i iubire cu nabadai, surioara
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 17:02
eee. e foarte buna treaba. face carnea tare ca piatra...
gianiblue
Postat pe 2 Iulie 2009 17:05
mie imi spui, giani? la cat am dat cu botu-n zidul ala, sa vezi ce bolovani am in fata in loc de pometi

auzi, da' tu inca mai esti la lucru?
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 17:08
care mai sunteti pe aici, ushcheala pe "Lumea cuvintelor noastre" ca zambilu' si iasomica-s intr-o forma de zile mari.
Thor
Postat pe 2 Iulie 2009 17:11
io de acasa... peste o ora si ceva...
gianiblue
Postat pe 2 Iulie 2009 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dIscriminare ! 5 De la: quasaria 26 August 2011 19:43
topic pentru poezii stangace... 2065 De la: fleurdelis 29 Ianuarie 2016 21:13
SI TU POTI AJUTA!!!!! 22 De la: yanyacharberet 10 Noiembrie 2009 21:06
furat!! furacioasa de anna 10 De la: hermosa20 16 Iulie 2012 00:55
Maturitate 8 De la: 27 Iulie 2017 22:39
Setari Cookie-uri