Iti arunc manusa, vidare!

la punctul 6....nenea...se poate ceva doar cu zaharina??? ca sunt la dieta si nu am voie zahar....
tutankhamon
Postat pe 1 Iulie 2009 12:32
mia: pentru operativitate

pik: tu ai dreptul sa faci orice. nu esti in pericol sa cazi sub incidenta articolului 1

Tut: nici MACAR cu zaharina. e gretos rau siropelul, fata.
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:32
vidare...good point cu musca....io vorbeam pe alt topic de acelasi lucru si ma refeream la unghiile astea noi ca niste lopatele.....prietenii stiu la ce ma refer, nu ma mai repet.....
tutankhamon
Postat pe 1 Iulie 2009 12:35
aaaaaaaa, poi daca-i voie parca nu ma atrage asa tare...
ma'c la masa, ma sfatuiesc cu o uiaga de jidvei si revin.
pik_nik
Postat pe 1 Iulie 2009 12:35
hai, ca sa imprim curaj, va dau un bonus:

Femeia pe care o admir: Monica Tatoiu (chiar daca uneori se mai baga in shushanele pe la talk-show-uri aiuristice). Este puternica, inteligenta si s-a remarcat intr-o lume asa zisa a barbatilor.

Barbatul pe care il admir: Dragos Anastasiu. Pentru cine nu stie cine e, spun eu: este un medic care inainte de 89 a emigrat in Germania si a facut cariera. Ulterior s-a intors in Romania si a infiintat o firma de transport international care, in scurt timp, a devenit una dintre cele mai importante din Europa. Firma aia se numeste Eurolines. A, si inca ceva, fetelor: este tipul ala prezentabil care apare pe tvr2, la emisiunea Arena leilor.
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:35
pikutzule, m-ai atins rau cu uiaga aia... pot sa vin si eu? macar pana apare toata lumea buna pe aici.
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:36
hai dom vidar, ca luam si o glajutza de tarnave
pik_nik
Postat pe 1 Iulie 2009 12:38
oiii...care?care?ala cu ten masliniu?ca ala tare-mi mai place
mia79x
Postat pe 1 Iulie 2009 12:38
ala, ala! cu un strop de pepsi
pik_nik
Postat pe 1 Iulie 2009 12:40
De la: mia79x, la data 2009-07-01 12:38:56oiii...care?care?ala cu ten masliniu?ca ala tare-mi mai place


hi hi hi!
mia, intra matalutza in sufrajarie la gogu (google, fata), da pe "Imagini" in stanga sus, p-orma tasteaza Dragos Anastasiu.

ala e, mia
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:40
vidar, monica tatoiu? esti sigur?
tulipe
Postat pe 1 Iulie 2009 12:42
asa....femeia pe care o resping - eba, cum se imbraca(e, totusi, fotomodel.....), cum vorbeste, femeia pe care o admir - mihaela radulescu (pentru puterea ei de a renunta la tot ce ii placea sa faca atunci cand a fost atacata din toate partile), barbatul pe care il admir - dr. raed arafat (pentru tenacitatea si ambitia de care a dat dovada in infiintarea smurdului), barbatul pe care il detest - e multi si e grei....dar unul singur e sorin oprescu...nu inteleg de ce isi doreste atat de mult ciolanul puterii si nu-si vede de meseria lui, din care ar scoate bani mult mai frumosi si mai curati daca l-ar duce mai mult capul...
tutankhamon
Postat pe 1 Iulie 2009 12:43
Vidar, chiar vrei sa exemplificam ?? Poate sa-ti placa un om ca persoana publica dar nu stii ca om cum e.
Dar hai sa-ti fac pe plac : mie imi place Gabriela Vranceanu Firea fiindca pt mine e o profesionista si un om cu extraordinara putere de munca.Pe langa astea , n-a uitat sa fie umana ( imi place ca scrie).Nu stiu cum reuseste sa le faca pe toate dar o admir !
blanca
Postat pe 1 Iulie 2009 12:44
tulipe, de ce ma intrebi?
am zis clar, tatoiu (nu altceva care te rimite cu gandul la porumbei )
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:44
mielutzo, nu de exemplificari era vorba ci de altceva.

normal ca intr-un fel te etalezi in public si in alt fel in spatele scenei.

eu asa am perceput-o pe acea femeie, asta nu inseamna ca trebuie sa am si dreptate.
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:46
mielutza, uita-te mai bine la ce am propus eu.

anterior postarii cu tatoiu si anastasiu
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:47
blanca
Postat pe 1 Iulie 2009 12:47
scuze. ziceam si eu. stiu pe cineva care o cunoaste personal si a cam esuat pe toate planurile.
cum spuneam, scuze. tu poate stii mai bine
tulipe
Postat pe 1 Iulie 2009 12:48
hm...mi-am inveselit ziua...el e...good...
asa, barbatul pe care-l admir e dan puric...pentru ca-i unic si pur...iar intr-un timp imi mai placea si marie rose-mociornita...la asa nu...nu mai enumar...ca sunt multi
mia79x
Postat pe 1 Iulie 2009 12:49
tulipe, repet:

este o opinie personala, nu trebuie sa fie si reala.
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:50
pfuuuu!!!

unde dai si unde crapa!
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:51
eii, iaca mi-e lene...offf, ce suntem offtopic?
mia79x
Postat pe 1 Iulie 2009 12:54
zi rapid ca tb sa plec...si nu vreau sa raman...nelamurita
mia79x
Postat pe 1 Iulie 2009 12:56
pfff...
va e lene sa derulati in josul paginii 3?
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 12:59
Stefan Iordache, actor pentru ca este desavarsit si om, pt ca a facut multe si nu s-a dezis nimic. in fine. nu vreau sa spun prostii. a fost omul pe care l-am admirat cel mai mult
tulipe
Postat pe 1 Iulie 2009 13:05
tulipe, personal nu m-am oprit cu "admiratia" la cele exemplificate.

sunt mult mai multi, dar daca as incepe sa enumar, blochez server-ul si tot nu as termina.
da, Stefan Iordache... as mai spune Maia Morgenstern.

dar, cum am mai zis, nu incep enumerarile ca sigur as uita pe cineva
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 13:10
nu cred ca se poate opri cineva cu admiratia la o persoana sau doua. doar asa, la prima strigare.
si eu as mai adauga multi pe lista. eugen ovidiu chirovici. imi place cum scrie.
oana pellea si multi, multi altii
tulipe
Postat pe 1 Iulie 2009 13:20
Si mie imi placea Stefan Iordache. Si in genere actorii nostrii sunt o categorie aparte.La plus.

Vidare, trebuie sa-ti spun ca pe mine personal m-ai derutat putin fiindca n-am vazut legatura intre acel mesaj la care ne trimiti si mesajul de dupa .
blanca
Postat pe 1 Iulie 2009 13:28
mielutzo:

NU ERA NICI O LEGATURA

erau doar fum si oglinzi
Thor
Postat pe 1 Iulie 2009 13:38
vin si eu pe seara. nu trag chiulul. va pup maxim, prin pupare.
gianiblue
Postat pe 1 Iulie 2009 13:46

Recomandari

Setari Cookie-uri