creme antirid. ce recomandati?

Asa e mai bine??? Aici sigur trbuie sa iasa mult mai bine


Gesichts-und Krper-Creme mit Kollagen, mit Eigenschaften von Anti-Aging, straffend und feuchtigkeitsspendend. So verwenden: Alice auf dem Gebiet der Behandlung und Massage bis vollstndig resorbiert.
reyya
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:39
cred ca iti lipseste o jumatate de nota in do minor cand rostesti grrrrrrrr-ul ala gutural.

sau iti venea sa stranuti?
pik_nik
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:40
o cam trage briza pe reyya
LILO
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:42
da stranut...cam de o saptamana..sper ca nu e gripa porcina ..am tratat-o cu vin fiert
reyya
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:43
unde Lilo???
reyya
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:43
asta nu poci ca sa stiu reyya asta numai tu STII
LILO
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:44
Buna fetelor, da ce ziceti de cremele cu argila, sau si mai bine de mastile cu argila + suc de castraveti? Poate chiar de o cura cu argila, eu am facut-o mai demult cand voiam sa slabesc...si am constatat ca mi s-a albit si curatat pielea....de la detoxifiere, cred.
AdinaMM
Postat pe 18 Februarie 2010 08:45
ai grija la mastile cu argilia se aplica in functie de tipul de ten,adica la un ten uscat se amesteca argila cu ceva hidratant-ulei de masline,miere,galbenus de ou iar la tenul gras cu ceva astringent-suc de lamaie,castraveti,portocala.dar nu este pt. riduri nu aplica masca niciodata in jurul ochilor.daca te mai intereseaza ceva intreaba-ma ca iti voi raspunde.
milike
Postat pe 21 Februarie 2010 18:43
Gama Aslavital contine argila ("clay") si e o gama destul de buna, se impaca bine tenurile cu ea
blue_dream
Postat pe 22 Februarie 2010 18:25
De la: , la data 2008-11-04 14:42:31eu am folosit o perioada crema de la vichy, dar de la un timp nu se mai impaca tenul bine cu ea. ce imi recomandati pentru riduri fine si piele uscata?

crema cu caviar antirid cu omega 3 si omega 6 de la julliet armand ti-o recomand .
vanesa
Postat pe 28 Februarie 2010 23:36
dispozitie la cote maxime- relaxeaza pielea fetei si o intinereste considerabil, o baie fierbinte plina cu petale de trandafiri imbunatateste circulatia sangelui si catifeleaza pielea in profunzime, la desert o cupa de sampanie cu capsuni sau caviar in bratele iubitului hidrateaza pielea si innobileaza calitatile ei din toate punctele de vedere... restul le adaugi tu... la multi ani de 1 martie si fa-ti o mica primavara in fiecare zi !
anisoaraf
Postat pe 1 Martie 2010 16:55
buna , eu folosesc o crema pentru copii, sanosan...este extraordinara, asta dupa ce am folosit mult timp produse chanel, mi se pare cea mai buna crema .
in general produsele pentru copii sunt buna pentru fata, asta este parea mea.
mititika26
Postat pe 11 Martie 2010 11:17
cremele pentru bebelusi sunt bune pentru intretinere, dar cu efect antirid nu prea... sunt indicate cremele cu acid hialuronic sau cu aminoacizi-gama ART - stimuleaza colagenul si elastina pielii, efectul este magnific in combinatie cu tratamentul buvabil si injectabil in zonele cu riduri, cele mai eficiente ramanand tratamentele injectabile-Dysport,Botox,Juvederm,Teosyal,Vistabel,Sculptra - se pot face dupa 30-35 de ani in functie si de particularitatile individuale, pentru a mentine un aspect tanar si luminos al fetei - succes !
anisoaraf
Postat pe 11 Martie 2010 22:15
Cea mai buna, dar CEA mai buna solutie pentru a nu avea riduri este.... sa va spun....sa nu va spun....
Ciresica
Postat pe 12 Martie 2010 00:33
zi-le ciresicooo....ca le faci curioase....
tutankhamon
Postat pe 12 Martie 2010 00:39
Nope, ma las greu.
Ciresica
Postat pe 12 Martie 2010 00:42
crema eucerin este o crema fff buna pentru ten uscat riduri fine...are toata gama de noapte de zi si pt ochi...e fantastica ,poti incerca si redermic...si asta e fff buna!
joachim
Postat pe 12 Martie 2010 07:08
De la: Ciresica, la data 2010-03-12 00:42:42Nope, ma las greu.
da di ci???
sheika29
Postat pe 12 Martie 2010 09:07
Buna!Eu iti recomand crema regala antirid de la Hemel este 100 o/o naturala.Nu contine apa si este pe baza de propolis ,miere de albine galbenele si vitamine.Se foloseste numai pe pielea umeda.Mie imi place si sa stii ca eu folosesc toata gama de produse si sunt foarte multumita!
garbo003365
Postat pe 12 Martie 2010 18:01
ww.hemel.ro - Hemel Cosmetics - Cosmetice Naturale - Natura le rezolva pe toate - Produsele din colectia Hemel Cosmetics sunt produse din materii prime naturale de cea mai buna calitate, selectate cu atentie. Componentele de baza sunt: ceara de albine, miere, uleiurile eterice si esentele din plante medicinale, uleiul de parafina, uleiurile vegetale, glicerina, vitamine. Toate aceste produse cosmetice sunt absolut naturale, ecologice si 100% concentrate. Nu contin apa si conservanti. Sunt atestate, verificate si protejate.
garbo003365
Postat pe 12 Martie 2010 18:26
ww.hemel.ro - Hemel Cosmetics - Cosmetice Naturale - Natura le rezolva pe toate - Produsele din colectia Hemel Cosmetics sunt produse din materii prime naturale de cea mai buna calitate, selectate cu atentie. Componentele de baza sunt: ceara de albine, miere, uleiurile eterice si esentele din plante medicinale, uleiul de parafina, uleiurile vegetale, glicerina, vitamine. Toate aceste produse cosmetice sunt absolut naturale, ecologice si 100% concentrate. Nu contin apa si conservanti. Sunt atestate, verificate si protejate.
garbo003365
Postat pe 12 Martie 2010 18:26
bla bla bla.....
nazirra
Postat pe 12 Martie 2010 18:28
ww.hemel.ro - Hemel Cosmetics - Cosmetice Naturale - Natura le rezolva pe toate - Produsele din colectia Hemel Cosmetics sunt produse din materii prime naturale de cea mai buna calitate, selectate cu atentie. Componentele de baza sunt: ceara de albine, miere, uleiurile eterice si esentele din plante medicinale, uleiul de parafina, uleiurile vegetale, glicerina, vitamine. Toate aceste produse cosmetice sunt absolut naturale, ecologice si 100% concentrate. Nu contin apa si conservanti. Sunt atestate, verificate si protejate.Pentru Mai multe detalii pe e-mail ana_maria_damian1976@yahoo.com
garbo003365
Postat pe 12 Martie 2010 19:06
haidi mai....nu contin conservanti????nipagin si nipasol?????zaaaau????si nu mucegaiesc????
nazirra
Postat pe 12 Martie 2010 19:09
NU,NU CONTIN CONSERVANTI!CEARA ESTE CONSERVANTUL PRODUSELOR!ACUMA NU STIU DACA AI VAZUT PRODUSELE DAR DACA AI VREA AI PUTEA SA LE INCERCI!
garbo003365
Postat pe 12 Martie 2010 22:56
la 30 de ani pt un ten normal/mixt ce crema este indicata?
magdabeauty
Postat pe 13 Martie 2010 08:04
vino pe la mine intr-o zi - iti dau gratis cateva esantioane - le testezi, daca-ti plac cumperi ulterior si cremele-preturi moderate
SC Kalina Medical Bucuresti tel 0744 589 433
anisoaraf
Postat pe 13 Martie 2010 18:41
Ser ANEW de la AVON costa 95 ron dar este super bun, garantat
mosu_mihaela
Postat pe 13 Martie 2010 20:24
CU ADEVARAT ASA ESTE...ANTIRIDUL DE LA HEMEL COSMETICS ESTE FANTASTIC...si nu numai...MULTE DIN PORDUSELE LOR PE CARE EU LE FOLOSESC DE CEVA TIMP SUNT FOARTE BUNE...! E PACAT CA ACESTORA NU SE FACE RECLAMA IN MASS MEDIA CA LA TOATE CELELALTE....ORICUM CUNE LE DESCOPERA...NU ARE CE REGRETA....!
O ZI BUNA, TUTUROR....
carmenk
Postat pe 14 Martie 2010 08:02
Daca ai peste 35 de ani, foloseste gama Aslavital,crema de zi, de noapte si pt conturul ochilor.Un gomaj facut saptamanal cu albus de ou batut spuma[la furculita] si 2 linguri de malai iti indeparteaza celulele moarte.O masca cu argila si suc de morcov sau castravete sunt perfecte dupa gomaj.Aplici o crema hidratanta sI ai tenul curat.asta faci in fiecare saptamana.BAFTA!
garbo077803
Postat pe 14 Martie 2010 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu 302 De la: ConcursGarbo 17 Martie 2011 10:38
tratamente 3 De la: vanda10 16 Mai 2012 19:22
cosmetice si parfumuri ieftine 2 De la: bioscosmetics 16 Mai 2012 18:55
Crema Anticelulitica 4 De la: garbo_448185 12 August 2016 11:43
vopsea spuma schwarzkopf 2 De la: nico23 16 Mai 2012 18:58
Setari Cookie-uri