creme antirid. ce recomandati?

Vicky, uite iti spun eu un brand care e super.Nu e ieftin, e pe categorii de virste si are efect imediat.
Cauta pe net informatii si preturi pentru produsele cosmetice LUMENE
www.shop.lumene.com este sit-ul unde poti afla pretul.
Daca te hotarasti sa cumperi nu te opri numai la crema de zi.Ia-ti macar si o crema de ochi si o solutie hidratanta.
Citeste si informeaza-te si apoi vezi daca vrei sau nu, dar eu iti spun din experienta ca merita.
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 03:16
Daca tu crezi ca ai pielea imbatrinita mai mult decit ar trebui pentru virsta ta, atunci treci la categoria de virsta urmatoare dar eu cred ca nu e cazul/Asa ca cele pentru 25+ trebuie sa fie f. bune pt. tine.
Aemulus
Postat pe 29 Iunie 2009 03:16
micabis cu cine crezi ca vb?
allexanndrra
Postat pe 29 Iunie 2009 03:28
Allex, nu ca ar trebui neaparat sa-ti dau un raspuns dar pentru ca sunt asa o doamna:vorbeam cu Adamimi.

Fetelor, cea mai buna si ieftina solutie pentru un ten sclipitor de sanatos si frumos care straluceste si are aura este fericirea.
Iubiti, fiti vesele, intelegatoare, iubiti tot ce va inconjoara atit de mult incit puteti spune o poezie unei flori...si atunci toata frumusetea asta interioara o sa se reflecte pe fatza voastra.

Allex, e valabil si pentru tine!
Aemulus
Postat pe 24 Iulie 2009 05:06
De la: adamimi, la data 2008-11-04 14:42:31eu am folosit o perioada crema de la vichy, dar de la un timp nu se mai impaca tenul bine cu ea. ce imi recomandati pentru riduri fine si piele uscata?


o crema ff.buna este de la chanel
costa ,cam mult vreo 300 lei, dar "face minuni"
mai ales pt persoanele trecute de 40 ani
sau...de la clinique, mai ieftina, cu 100 lei
sophia1971
Postat pe 1 August 2009 12:00
Apropo cam pe la ce varste incepeti sa va dati voi cu creme antirid ??

Eu nu am nici un rid la ochi si na am in jur de 38 +

cinezee
Postat pe 1 August 2009 13:00
esti nororcoasa cinzee. daca ai pielea mai uscata se schimba treaba
blanca
Postat pe 1 August 2009 13:02
am ten gras ..de aia il ingrijesc mereu ...pana acum cam un an dadeam cu galbenele in juru ochilor , acum ulei de masline cel putin o data pe sapt

dar tot ma gandesc ca de acum incolo tenu ,pielea si corpu cer o alta intretinere
cinezee
Postat pe 1 August 2009 13:16
cremele antirid pt pielea uscata se folosesc chiar si la 25-30 ani.
cele cu pielea "mai grasa" sunt norocoase, pt ca nu se formeaza riduri.asa ca, scutim ....banii pt creme antirid
oricum, dupa 40 ani e bine sa folosesty macar seara o crema de fata si apoi, dimeineataa, ca o "baza de machiaj"
sophia1971
Postat pe 2 August 2009 19:54
Din farmaciile naturiste puteti cumpara produse de la HOFIGAL...sunt foarte bune si recomandate pt toate tipurile de ten...
bib_bib
Postat pe 18 August 2009 17:36
eu am incercat o crema de noapte de la Iwostine(made in Polonia)
si mi s-a parut foarte buna,iar la pret este aprox.la fel cu vichy
eva_sweet
Postat pe 25 August 2009 21:18
Exista gama cremelor ART fabricate in Italia pe baza de aminoacizi si acid hialuronic. Se face tratament complex cu 3 creme in paralel-fata, crema pentru ochi si zona gurii, crema-masca pentru fata de 2-3 ori pe saptamana. Se fac si injectii pentru stimularea colagenului si elastinei. Pentru detalii ma puteti contacta pe mail anisoaraf@yahoo.com sau tel 0744 589 433
Dr Ana Falca SC Kalina Medical SRL
anisoaraf
Postat pe 26 August 2009 16:16
crema antirid cu laptisor de matca, de la combinatul apicol bucuresti,este si o emulsie , eu am 40 ani si folosesc de 7 ani,e f f buna ieftina si e buna si ptr tenuri sensibile,o folosesc si in zona ochilor fara sa ma usture ochii ca de la altele. toate bune aveti grija de voi.
garbo035697
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:29
mai fetelor! romanul este inventiv,destept nu poti sa il duci cu presul(poate pe generatiile mai tinere cu reclama in nas) dar de ce sa dai 300 ron pe o crema, a mea este 7 ron sic!.indeplineste toate dorintele neiritanta nici in zona ochilor atirid,hidratanta,hranitoare, nu are parfum asta da,dar pot sa imi iau parfum daca vreau nu e nevoie sa miroasa crema a parfum nu!
garbo035697
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:38
chiar pentru ten cazut nu este crema antirid,dar sunt alte metode de ex. apa rece alternativ apa calda , masaj dimineata si seara sau macar dimineata,ptr luminozitatea tenului,masca gomaj.si ulei de migdale dulci.sau ulei de germeni(grau sau porumb)presat la rece. sunt ieftine ce zici?
garbo035697
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:42
Creme antirid in jurul ochilor Alluring Eyes si pentru ridurile de pe fata R3 Factor,sunt minunate si se consuma in 4-6 luni folosite zilnic. De la Forever Living Products.
E important si consumul de 2 litri de lichide /zi pt. a ajuta la hidratare.
SANATATE
Postat pe 10 Septembrie 2009 20:13
Dragelor,
incepeti devreme cu ingrijirea tenului - si a sanatatii de fapt - !
Aslavital este OK !
garbo048009
Postat pe 13 Septembrie 2009 00:32
nicoletag1987 de unde pot achizitiona aceste fiole pare interesant acest tratament, mar interesa, mersi!
garbo008351
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:25
eu folosesc "preventiv" Yves Saint Laurent, IP 15 anti-age.
quasaria
Postat pe 13 Septembrie 2009 21:40
ioi,Q!

am cetit "prezervativ" YSL!
moama!
nu dadea,fato!
in gandu' meu imi ziceam "doamne,si de astea face astia acuma?"
preciouss
Postat pe 13 Septembrie 2009 21:44
panty_C
Postat pe 13 Septembrie 2009 21:45
daca nu fac, ar trebui sa faca... ai vazut ce reclame senzuale au?...
snowflake
Postat pe 14 Septembrie 2009 00:09

preci, de ala chiar n-am auzit ca ar fi bun la ten... ba din contra...
quasaria
Postat pe 14 Septembrie 2009 19:02
Va recomand cele mai eficiente produse> Gerovital plant, pana la varsta de 45 ani, apoi Gerovital H3, contur de ochi, cu Aslavital antirid.Crema antirid , in perioada anotimpului rece, poate fi folosita si seara si dimineata. Sunt nemaipomenite.
Important este si regimul de viata, alimentatie, odihna din timpul noptii, fara alcool si tutun.Masajul adaugat cremelor, este cel care intrtine supletea, impiedica caderea musculaturii fetei si a gatului.
garbo056292
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:35
Buna Alexandar, numele meu este iuliana iar adresa mea de e-mail este gageanu2006@yahoo.com, daca esti interesata sa tii timpul in loc pentru frumusete te ajut eu, am 51 de ani. O zi minunata!
iulianagn
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:11
RENEWING ANTIOXIDANT CREM este crema ideala pentru combaterea ridurilor si nu numai.Este facuta in Elvetia si testata clinic in cele mai renumite laboratoeare din lume.
floryarts@yahoo.com
garbo049890
Postat pe 6 Octombrie 2009 05:53
cremele essentials, le gasiti pe www.rangali.ro,sunt organice, fara parabeni (aditi,conservanti), cu rezultate excelente.
merita banii
demidovna
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:39
Creme fitocosmetice pentru toate tipurile de ten, fara conservanti si parfum de sinteza gasiti in http://www.magazine-online.ro/romdesimed/.

Eu folosesc o serie de tratamente de la ei si sunt fff multumita.

nicoleta_g1987
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:56
In ceea ce ma prieste, aceste creme antirid sunt porcarii. Ridurile apar orice ar fi, anii isi spun cuvantul. Insa putem intarzia. Cum?
O igiena a fetei corecta. Demacherea este cea mai importanta, care se poate face si cu ulei de masline nu neaparat cu produse scumpe. In loc de crema folosesc vitamina A.
Nirvana
Postat pe 20 Octombrie 2009 09:41
fati niste analize mai intai nu folosi asa duipa ureche o crema antirid caci nu-i de joaca cu asa ceva draga mea
piper
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
creme anticelulitice 86 De la: Georgia77 7 Aprilie 2010 08:40
A incercat cineva produsele de la Macrovita Grecia ? 1 De la: cosmina_cosmi 4 Iulie 2017 14:37
Incotro? 1 De la: garbo095472 23 Ianuarie 2010 16:44
creme antirid. ce recomandati? 307 De la: 24 Aprilie 2019 08:01
NOU IN ROMANIA! TRATAMENTE DE INDREPTARE A PARULUI 3 De la: ihair 4 Decembrie 2011 11:01
Setari Cookie-uri