capsula de slabit minune

Buna fetele ,daca mai sunteti ,eu am incercat mai multe pastile de slabit ,ce sa va spun am slabit 10kg dupa care le-am pus din nou.
Am luat L -Carnitine ,Super Fat Burners ,Batoane de slabit.
Acum ma gandesc sa incerc sa le iau din nou ,si bineinteles sa fac si sport,voi ce spuneti ...
papusika_72
Postat pe 30 Ianuarie 2009 17:34
daca vrei sa stam mai mult de vorba,id-ul meu de mess e.....
si iti zic eu de ce te-ai ingrasat
ave_alexu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 17:48
De la: strangertome, la data 2008-10-17 15:10:07a incercat cineva capsula de slabit de la arpfarma. e destul de scumpa si vroiam sa stiu daca functioneaza



buna. as vrea si eu sa iau pastilele astea.am inteles k slabesti destul de repede.eu am si putina celulita pe picioare . credeti k scap de ea cu pastilele?
ddydutza
Postat pe 31 Ianuarie 2009 16:26
Incercati sa luati pastila prin comanda pe net.este doar 79 RON cutia.eu asa am luat si sunt de cele originale.Intrati pe arpfarma si gasiti acolo cum sa comandati.
Spor la slabit.Eu am reusit si ma simt foarte bine
evrika67
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:50
o gasesti in farmacie,costa 100 deroni
si te tine o luna,o curuie..bafta!!!!!!!!!esye ok..chiar slabesti...
faby
Postat pe 1 Februarie 2009 10:25
dupa nastere, cand o mamica inca alapteaza, este indicata capsula? ea trebuie sa manance ca sa aiba laptic...afecteaza bebeul?nu trebuie sa-i transmita si lui efectul de slabire...cele care ati luat...puteti sa va uitati pe instructiuni sa vedeti daca sunt contraindicate femeilor gravide si celor care alapteaza?...multumim
Lady_infinity
Postat pe 1 Februarie 2009 12:37
da...e intradevar o minune!!!am folositsi eu si fetita mea !!!iti taie pofta de mancare intr-un mod miraculos,poti sta in fata unei mese plina de cele mai apetisante mancaruri si nu-ti fac nici un efect....INCREDIBIL...POTI SA INCERCI...O SINGURA PROBLEMA :contin cofeina si nu o sa poti dormii foarte bine ...succes
anamar
Postat pe 1 Februarie 2009 20:57
Si eu iau de o luna capsula de slabit... in afara de senzatia de sete, un pic de agitatie in primele 2 zile... totul e ok. Consum multe fructe, legume si iau o data la 2 zile calciu cu magneziu... Daca cititi cu atentie prospectul se recomanda...
Ideea e ca daca compensam cu fructe si legume, lichide... nu vor fi probleme majore!
Am inceput sa dau jos, dar sincer, nu am apucat sa ma cantaresc... din ochi as zice k am scapat de 5kg... in luna asta
SEZE
Postat pe 14 Februarie 2009 23:35
Buna,

va rog ajutati-ma. Vreau sa cumpar acest produs. Se gaseste in farmacii sau se poate comanda doar prin internet?
crisbutnaru
Postat pe 15 Februarie 2009 12:16
Salut fetelor,eu am incercat REDUCTIL si am slabit 10 kg in 3 luni,e drept luate cu constinciozitate in fiecare dimineata la aceeasi ora.Insa pe parcursul celei de-a patra luni nu am mai slabit absolut deloc si sincer sa va spun mai am nevoie sa mai slabesc vreo 20.Ce pot sa va spun este ca nu au avut nici un efect negativ ba chiar mi s-a parut ca au avut beneficii asupra psihicului,mai multa incredere,voie buna etc.As incerca si eu CAPSULA DE SLABIT dar mi-e teama de insomnie(si asa stau destul de prost cu somnul).A incercat cineva pilulele mai mult de o luna?Isi mai fac efectul?Mai apar insomniile?Multumesc si astept raspuns.Pupici fetelor.
oana_alina1
Postat pe 15 Februarie 2009 12:37
iau pastila super slim de 4 zile AM SLABIT 3kg,va tin la curent
aurahilgers
Postat pe 15 Februarie 2009 15:56
De la: kladys, la data 2009-02-01 12:37:50dupa nastere, cand o mamica inca alapteaza, este indicata capsula? ea trebuie sa manance ca sa aiba laptic...afecteaza bebeul?nu trebuie sa-i transmita si lui efectul de slabire...cele care ati luat...puteti sa va uitati pe instructiuni sa vedeti daca sunt contraindicate femeilor gravide si celor care alapteaza?...multumim

nimeni nu poate sa citeasca si sa ne informeze daca este indicata femeilor gravide si celor care alapteaza?
Lady_infinity
Postat pe 16 Februarie 2009 15:06
de celulita nu scapi cu pastila de slabit...eu am luat de la craciun...am slabit cam 6 kg...intr-o luna....acum am inceput o noua cutie....iau la 2-3 zile cate o pastila sa nu incep sa mananc prea mult...am inceput si sala ca sa mi se intareasca muschii si sa nu ma trezesc cu vergeturi pe mine....iar pt celulita...masaj cu crema anticelulitica de la elmiplant...care e f buna...acum am 1.63 si 50 de kg ..cam bine...zic eu
boboo_jungleparty
Postat pe 17 Februarie 2009 02:46
Buna,am citit eu pe cutie si este contraindicat sa iei capsula de slabit daca esti insarcinata sau alaptezi.

Postat pe 18 Februarie 2009 12:14
ESTE F.F.F.F.F.F.F.F.F BUNA....AM INCERCAT-O SI CHIAR MERITA.AM LUAT CAPSULA ACUM VREO 4 LUNI...SI AM SLABIT DESTUL DE MULT...INCAT SA MA SIMT BINE IN PIELEA MEA....SI PE DEASUPRA SI LUMEA DIN JURUL MEU A REMARCAT....CEEA CE M-A FACUT SA MA SIMT SUPER BINE....NU ARE EFECTE ADVERSE.......CHIAR MERITA!!! DE ATUNCI MANANC NORMAL...SI NU AM PUS NIMIK INAPOI (NU M-AM MAI INGRASAT).....DIN PARTEA MEA CU TOATA INCREDEREA INCERC-O....NU AI NIMIK DE PIERDUT
gyafetita
Postat pe 23 Februarie 2009 16:07
Indraznesc sa va adresez si eu o rugaminte! Particip la un concurs pe site-ul tvr-ului si am nevoie de cat mai ulte voturi...va rog...se poate sa ma ajutati? Este poza a doua (cu mutritza trista desenatat in frigider) de la sectiunea concurs! http://www2.tvr.ro/trezirealaapel/
Va multumesc mult si sper din suflet sa nu deranjez pe nimeni cu aceasta rugaminte!
maimuticagogosica
Postat pe 23 Februarie 2009 17:23
fetelor eu sunt anormala!!! citind parerile voastre despre pastila de slabit minune am zis sa o incerc si eu cu toate ca sunt impotriva slabirii prin medicamente si infometari absurde.aceasta pastiluta mi-a facut impresie buna si mi-a trezit curiozitatea numai caaaa..
in primele 3-5 zile am simtit o usoara jena in stomac si uscaciune a gurii acum, ma simt super bine, nu am absolut nimic.am slabit 3 kg in cam 25 de zile sunt fff calma , ca sa nu zic cuminte sau mototoala .din fata vesnic agitata,hiperactiva si vorbareata care eram inainte.imi place aseasta stare de liniste ca si cum as fi drogata:). toata lumea ma intreaba daca sunt cumva bolnava, ce e cu mine de sunt asa linistita.nu ma enervez si nu ma mai consum pt nimic.ceea ce ma incanta pe mine este faptul ca dormmmm ff mult .inainte aveam insomnii si nici in timpul zilei nu ma simteam obosita iar acum dorm de rup.voi va plangeti de insomnii iar eu dorm.sunt singura anormala??? nu ca m-ar deranja ci doar ca ma mira.pastiluta e singurul medicament pe care il iau si tot ce am schimbat in viata mea in ultimul timp.
lauracris
Postat pe 23 Februarie 2009 20:24
Stai sa vezi dupa ce o sa te imbolnavesti ce bine o sa te simti.
Micass
Postat pe 23 Februarie 2009 20:28
chiar a functionat?
fluffygoldenlee
Postat pe 24 Februarie 2009 13:36
CUM DRACU' AI SLABIT?
SI EU O IAU DE 5 ZILE SI N-AM DAT JOS NICI MACAR 1 KG
fluffygoldenlee
Postat pe 24 Februarie 2009 13:39
SI EU IAU DE VREO 5 ZILE
NU AM SLABIT NICI MACAR 1 KG
fluffygoldenlee
Postat pe 24 Februarie 2009 13:44
A INCERCAT CINEVA SLIM BALL?
fluffygoldenlee
Postat pe 24 Februarie 2009 13:48
buna a incercat cineva real slimming formula de la nutriline?
mimibobo
Postat pe 24 Februarie 2009 16:38
Bagati voi tot felul de chimicale in voi. Tine-ti minte ce ati facut acum si sa nu va mirati cand veti da in vreo boala fara leac. Bafta la chimicale fetele.
Micass
Postat pe 25 Februarie 2009 19:55
micass...hai sa ma bag si eu in seama...

acum un an jumate...eram cam grasa, aveam 60 de kile...la 1,62...am baut un ceai...de-ala chinezesc...

sa mai zic ca ma mutasem in baie?

cred ca scoteam chimicalele...parol...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Februarie 2009 19:58
De la: leeloo, la data 2009-01-23 15:51:20nu pot sa-ti spun eu ce tb sa faci....tu iei decizia asta in functie de cum te simti....in prima sapt te simti mai ciudat , pana se acomodeaza organismul cu pastilele. de ex, o prietena de-a mea in primele 2 zile a zacut pur si simplu, stari de voma , ameteli, iar eu nu am avut pb decat cu insomnia....depinde de fiecare organism. Ea nu mai ia pastilele , eu acum termin toate cele 30 pastile...la ultima folie, am luat o pastila la 2 zile pt ca am slabit suficient....bafta la slabit

buna .si eu am fost ff sceptica in ce priveste pastila de slabit,
dar am zis ca incercarea moarte nu are.o iau de 3 zile,prima zi a fost super ok,dar a 2 zi am vomat,si am avut si diaree.dar mi-am revenit.ceea ce ma incanta ff mult e ca am renuntat la dulciuri ,mananc multe fructe si legume...si am ajuns sa beau 3 l de lichide pe zi.sunt si multumita de pastile pt ca am dat deja 1 kg in 3 zile....eu vreau sa termin cele 30 d pastile!!!succes fetelor ...eu am de slabit 10 kg!!bafta!!
ligiaforyou
Postat pe 27 Februarie 2009 12:19
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-25 19:58:03micass...hai sa ma bag si eu in seama...

acum un an jumate...eram cam grasa, aveam 60 de kile...la 1,62...am baut un ceai...de-ala chinezesc...

sa mai zic ca ma mutasem in baie?

cred ca scoteam chimicalele...parol...

Nu ma refer la ceaiuri.Cu astea e cu totul alta poveste. Eu ma refer la pastilele "minune" de slabit. Mai ales cele care se lauda ca-s "naturale" .
Micass
Postat pe 27 Februarie 2009 19:54
eu de-alea nu am incercat...ca mi-e frica...si asa mananc destule euri...da' vad pe-aici ca sunt destule doamne care le-au testat...
wife_de_zmeu
Postat pe 27 Februarie 2009 20:05
Da. Si vom vedea in cativa ani de ce boala or sa sufere. Le urez bafta.
Micass
Postat pe 1 Martie 2009 10:04
micass, acu' ma intreb si eu ca o fosta blonda

dar oare pastilele astea nu provoaca un dezechilibru in organism ?
wife_de_zmeu
Postat pe 1 Martie 2009 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Revelion 2010 1 De la: claudiera 10 Noiembrie 2009 22:49
Calivita International 9 De la: m_i76 8 Septembrie 2011 21:22
Suplimente pentru detoxifiere 14 De la: garbo_13905 2 Mai 2019 09:04
ceaiul zein 2 De la: AlexandraAndreea 15 Iunie 2011 10:40
produse dietetice 14 De la: camyriana 5 Noiembrie 2009 15:28
Setari Cookie-uri