capsula de slabit minune

La asta ma refeream. Nici o pastila de slabit "naturala" nu te face sa slabesti fara regim, fara sport 10 kg intr-o luna.
Micass
Postat pe 1 Martie 2009 16:23
EU AM INCERCAT SLIMBALL.
DACA VEDETI UNDEVA RECLAMA SA NU COMANDATI.
MINCIUNI. AM LUAT O CUTIE INTREAGA SI NU AM SLABIT NICI MACAR UN KG.
fluffygoldenlee
Postat pe 2 Martie 2009 09:25
Din pacate multe dintre noi,folosesc pastile sau si mai rau, vestitele ceaiuri de slabit...asa numitele " ceaiuri minune"...nu mai folositi acele ceaiuri verzi antiadipoase...

Va pot recomanda un ceai verde chinezesc...dar acela adevarat...la infuzie, in cana, se vad efectiv mugurii de planta...
Eu il iau din farmacia HELP NET...

Ceaiul se numeste Ciaco Tea...este ambalat in niste cutii metalice colorate cu verde; cel pe va pot garanta ca este excelent...nu stiu sa va spun cat am slabit, nu m-am cantarit de ceva vreme...tot ce pot spune este ca azi am imbracat o pereche de pantaloni din anul 2005..si vin perfect:)aveam 67 kg...la 1,60 inaltime...

Eu nu l-am luat pt slabit , ci pentru alte beneficii: antioxidant, regleaza digestia, circulatia sanguina, anticancerigen,dantura si sistem osos...dar m-am bucurat ca are si asemenea efecte:)slabit... puteti citi pe internet toate calitatile ceaiului verde...dar nu uitati: ne referim la adevaratul ceai verde chinezesc!

Furnizorul este o firma din Botosani, va dau contactele lor:

SC ADELA IMPORT-EXPORT
Localitatea Bucecea, jud. Botosani, Str. Calea Nationala, Nr. 17; Tel/Fax: 0231550940; e-mail: office@akbarbrothers.ro

Sucursale:
Vaslui: tel: 0235310022; office_vaslui@akbarbrothers.ro
Tg. Mures: tel: 0265259208; office_mures@akbarbrothers.ro
Timisoara: tel: 0732003937; office_timisoara@akbarbrothers.ro
Bucuresti: tel: 021.4232426; office_bucuresti@akbarbrothers.ro

Va urez succes, il recomand cu cea mai mare incredere...
florilor6
Postat pe 2 Martie 2009 10:32
Am luat timp de o luna capsula de slabit. Am dat jos 5 kg. Durerile de cap au cedat la 2 saptamani. Partea buna este (am facut analize inainte si dupa) ca mi-au scazut trigliceridele. De 2 ani fac tratament si tin regim si nu am reusit decat sa scad valoarea de la 500 la 445. Acum s-au dus la 380 intr-o luna . Am avut insa grija sa mananc (chiar daca nu simteam nevoia).
Mi-am cumparat inca 2 cutii. Chiar daca vreau sa scap de 20kg prefer incet si sigur.
garbo000343
Postat pe 10 Martie 2009 10:26
In special pentru cele care au probleme cu chimicalele...
Draga Micass,te-ai gandit ca unele dintre noi iau aceste pastile la recomandarea medicului endocrinolog sau nutritionist?Eu inainte de a le folosi am facut analize peste analize si mi-au fost recomandate(vorbesc de REDUCTIL).Si chiar mi-au fost benefice intrucat am slabit 10 kg si ma simt fantastic.
oana_alina1
Postat pe 10 Martie 2009 13:05
Sunt o fire neincrezatoare de obicei si am citit toate comentariile voastre de mai multe ori pana sa comand SUPER SLIM.
Imi convenea un tratament de slabit care sa nu implice miscare pentru ca duc o viata sedentara.Chiar daca mananc foarte putin,nu reusesc sa slabesc.
Ce sa spun? Sunt foarte dezamagita si nu cred ca cineva a slabit 8-10 kg cu aceste pilule in 30 zile.
Eu tocmai am terminat o cutie si in afara de faptul ca mi-a fost sete si am stat la baie mai mult ca de obicei nu am slabit nici macar 500 g.
danielarazvan
Postat pe 12 Martie 2009 08:37
buna fetelor.am si eu o intrebare o persoana care a fost bolnava de bulimie poate lua capsula asta.Nu sunt cine stzie ce grasa dar cred ca am atins un fel de platou,manac monti,fac jogging 45 de minute seara si tot nu slabesc.cred ca este psihic de asta mi-e cam frica sa nu ma afecteze pastla asta
multumesc mult
o zi bestiala
monicutzza05
Postat pe 12 Martie 2009 09:20
De la: monicutzza05, la data 2009-03-12 09:20:05buna fetelor.am si eu o intrebare o persoana care a fost bolnava de bulimie poate lua capsula asta.Nu sunt cine stzie ce grasa dar cred ca am atins un fel de platou,manac monti,fac jogging 45 de minute seara si tot nu slabesc.cred ca este psihic de asta mi-e cam frica sa nu ma afecteze pastla asta
multumesc mult
o zi bestiala


draga mea, hai sa-ti spun io in ce consta minunea.
cap-s u l a
daca reusesti sa intelegi, dupa vreo 15 orgasme pe saptamana, ai sa vezi rezultatele!
geo32
Postat pe 12 Martie 2009 09:25
intradevar si eu am luat capsula de slabit si am slabit in 2 luni 10kg acum depinde si de organism altii slabesc mai mult altii mai putin dar si eu am avut insomnii iar de nervi nu-ti mai zic ...eram nervoasa in permanenta ....dar conteaza ca am slabit si nu am nimic nu am patit nimic de la ele ...
garbo000340
Postat pe 15 Martie 2009 16:18
ai dreptate si ue am luat slimball si nimic nici un gram minus...asa ca sunt numai si numai minciunii
garbo000340
Postat pe 15 Martie 2009 16:20
salut.am si eu o intrebare cum se comporta pastilele de slabit super slim?
am inteles ca voi ati luat si ca ati slabit.sunt ok?
si dupa ce le termini de luat trebuie neaparat sa mai iei o luna din 2 in 2 zile.am citit si eu putin despre ele pe internet si am vazut ca voi le-ati incercat si au dat rezultate. cam cat slabesti pe luna cu ele?
multumesc tare mult si astept raspunsuri de la voi
anca1986
Postat pe 16 Martie 2009 14:26
Eu am o luna de cand iau super slim si am alabit 3.5kg si am cu 2cm in minus la mijloc.
ameliadaniela
Postat pe 16 Martie 2009 15:22
sa vedem ce se va intampla dupa ce vei slabi...
ave_alexu
Postat pe 17 Martie 2009 20:46
Hm...sa va spun si eu povestea mea......am luat Super Slim timp de 4 zile,am avut incredere vazand cat de mult au slabit colegele mele,da e eficient dar aveti grija.....nu ptr oricine,am luat doar 3 capsule si de 3 zile fac perfuzii,am avut probleme fff mari cu tensiunea,era oscilanta si o mare cadere de calciu,am ajuns la spital mai mult moarta decat vie,si acum dupa 3 zile de tratament tot nu ma simt grozav.....deci....ce sa mai inteleg de aici.....e bun sau nu...mi-e si frica sa mai incerc altceva si chiar am nevoie mare de a da cateva kg buuune jos ...
BAFTA CELOR CARE POT.......!!!!!!!!!
ana35
Postat pe 4 Aprilie 2009 15:56
De la: ana35, la data 2009-04-04 15:56:56Hm...sa va spun si eu povestea mea......am luat Super Slim timp de 4 zile,am avut incredere vazand cat de mult au slabit colegele mele,da e eficient dar aveti grija.....nu ptr oricine,am luat doar 3 capsule si de 3 zile fac perfuzii,am avut probleme fff mari cu tensiunea,era oscilanta si o mare cadere de calciu,am ajuns la spital mai mult moarta decat vie,si acum dupa 3 zile de tratament tot nu ma simt grozav.....deci....ce sa mai inteleg de aici.....e bun sau nu...mi-e si frica sa mai incerc altceva si chiar am nevoie mare de a da cateva kg buuune jos ...
BAFTA CELOR CARE POT.......!!!!!!!!!
pretty_little_girl
Postat pe 4 Aprilie 2009 21:54
De la: oana_alina1, la data 2009-03-10 13:05:34In special pentru cele care au probleme cu chimicalele...
Draga Micass,te-ai gandit ca unele dintre noi iau aceste pastile la recomandarea medicului endocrinolog sau nutritionist?Eu inainte de a le folosi am facut analize peste analize si mi-au fost recomandate(vorbesc de REDUCTIL).Si chiar mi-au fost benefice intrucat am slabit 10 kg si ma simt fantastic.

Unele dintre voi sunt prea putine. De regula se iau dupa ureche dupa recomandarile prietenelor.
Micass
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:26
De la: Micass, la data 2009-03-01 10:04:05Da. Si vom vedea in cativa ani de ce boala or sa sufere. Le urez bafta.


Eu cred ca daca tot ai ceva de spus, completeaza si cu argumente, nu vorbi asa doar ca sa ti dai importanta Micass! Si bafta la ce? La boala? Vezi sa nu cada vre un copac pe tine cand o mai venii vijelia!! Bafta iti doresc! Suna bine, nu?
pisi08
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:34
daca mancati mai putin ,nu credeti ca nu va mai fi nevoie de pastile minune?

si_totusi
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:40
depinde ce inseamna putin si depinde de ce mananci
ave_alexu
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:16
De la: leeloo, la data 2009-01-23 15:22:46buna fetelor....si eu am incercat capsula de slabit...am inceput dupa craciun. am 1.75 inaltime si aveam 70 kg ...nici macar nu am terminat pastilele si am 62 kg....acum iau din 2 in 2 zile pt ca nu mai imi doresc sa slabesc. in prima saptamana am avut insomnii, nervii intinsi la maxim si senzatia de gura uscata. am mancat totusi multe fructe si am baut multa apa, pe urma nu am mai avut nicio problema. aaa si ce mi se pare important , nu am ramas cu vergeturi sau celulita. si eu mi-am recapatat increderea in mine.....acum am inceput sa merg la sala pt a ma mentine. concluzia este ca pastilele sunt bune.
ppalomytta
Postat pe 6 Aprilie 2009 17:50
De la: pisi08, la data 2009-04-05 10:34:13
De la: Micass, la data 2009-03-01 10:04:05Da. Si vom vedea in cativa ani de ce boala or sa sufere. Le urez bafta.


Eu cred ca daca tot ai ceva de spus, completeaza si cu argumente, nu vorbi asa doar ca sa ti dai importanta Micass! Si bafta la ce? La boala? Vezi sa nu cada vre un copac pe tine cand o mai venii vijelia!! Bafta iti doresc! Suna bine, nu?

Se scrie "cand o mai veni" si nu "venii", decat doar daca "venii" tu din Oltenia. Si intelegi la fel cum scrii (da, de data asta se srie cu doi i) adica prost.
Micass
Postat pe 6 Aprilie 2009 19:00
De la: Micass, la data 2009-02-25 19:55:05Bagati voi tot felul de chimicale in voi. Tine-ti minte ce ati facut acum si sa nu va mirati cand veti da in vreo boala fara leac. Bafta la chimicale fetele.



Daca as fi in locul tau si la varsta ta, mi ar fi rusine sa ma dau in 'spectacol' pe o "scena" falsa unde te crezi "actor" printre amatori!
Si daca mergem pe principiul proverbului "prostu' nu e prost destul daca nu e si fudul", vedem ca ti se potriveste ca o manusa!
" Tine-ti minte" se scrie legat adica "tineti minte"! Dar pot sa ti spun "tine ti gura " unde e corect cu liniuta!
esti chiar penibila! Lupu' moralist mai e si batran! Deci, daca taceai filosof ramaneai!
Si da inteleg prost pentru ca scrii prost! Daca nu ai nimic de spus pe acest subiect mai bine te duci sa faci altceva mai interesant! Ca asa sa ne dam importanti si superiori... e mai usor la gradinita!






pisi08
Postat pe 6 Aprilie 2009 23:23
Buna fetelor. As dori sa imi dati niste sfaturi!
Si eu am inceput sa iau capsulele de slabit Super Slim de doua saptamani si nu am slabit doar un singur kilogram! Prietena mea a slabit in sase saptamani zece kg.De nu o vedeam nu credeam!
In primele zile nu puteam sa dorm,nu simteam oboseala,poate mi se usca gura dar nu exagerat!si aveam putina diaree.
Oricum cu atatea simptome negative traiesti si cand ai probleme si psihic te consumi!Deci nu sunt grave!
Dar eu nu slabesc!
Beau zi de zi Calciu dar nu beau apa,nu mananc fructe,nu imi este foame , mananc cu forta putin ca intradevar nu simt foamea,dar totusi nu slabesc !
De ce?
Ajutatima!Va rog!Sunt foarte dezamagita,
Ce nu fac bine? Eu de ce nu slabesc?
juju
Postat pe 7 Aprilie 2009 00:12
De la: pisi08, la data 2009-04-06 23:23:35 esti chiar penibila! Lupu' moralist mai e si batran! Deci, daca taceai filosof ramaneai!
Si da inteleg prost pentru ca scrii prost! Daca nu ai nimic de spus pe acest subiect mai bine te duci sa faci altceva mai interesant! Ca asa sa ne dam importanti si superiori... e mai usor la gradinita!

Ai dreptate doar in privinta greselii gramaticale. La cati prosti posteaza pe forumuri e aproape imposibil sa nu te molipsesti. E a doua oara cand o comit si imi reprosez asta. Merit sa ma apostrofez. In rest nu inteleg de unde si pana unde ti-a casunat pe mine? Vinzi cumva pastile de slabit si le fac eu reclama negativa? Vrei sa spun ca-s bune? Ok. Luati fetelor ca sunt bune. Contactati-o pe pis08 ca sigur are cateva de vanzare ca vad ca se oftica daca zici ca-s periculoase si sa aveti grija ce luati. Cat despre varsta esti tu penibila. Daca cu altceva nu gasesti cu ce sa jignesti ai gasit sa spui ca sunt batrana. Felicitari. Dovedeste clar asta ca esti desteapta. Faptul ca esti tanara nu iti confera nici un avantaj cata vreme esti plina de venin.
Micass
Postat pe 7 Aprilie 2009 07:07
De la: Micass, la data 2009-04-07 07:07:53
De la: pisi08, la data 2009-04-06 23:23:35 esti chiar penibila! Lupu' moralist mai e si batran! Deci, daca taceai filosof ramaneai!
Si da inteleg prost pentru ca scrii prost! Daca nu ai nimic de spus pe acest subiect mai bine te duci sa faci altceva mai interesant! Ca asa sa ne dam importanti si superiori... e mai usor la gradinita!

Ai dreptate doar in privinta greselii gramaticale. La cati prosti posteaza pe forumuri e aproape imposibil sa nu te molipsesti. E a doua oara cand o comit si imi reprosez asta. Merit sa ma apostrofez. In rest nu inteleg de unde si pana unde ti-a casunat pe mine? Vinzi cumva pastile de slabit si le fac eu reclama negativa? Vrei sa spun ca-s bune? Ok. Luati fetelor ca sunt bune. Contactati-o pe pis08 ca sigur are cateva de vanzare ca vad ca se oftica daca zici ca-s periculoase si sa aveti grija ce luati. Cat despre varsta esti tu penibila. Daca cu altceva nu gasesti cu ce sa jignesti ai gasit sa spui ca sunt batrana. Felicitari. Dovedeste clar asta ca esti desteapta. Faptul ca esti tanara nu iti confera nici un avantaj cata vreme esti plina de venin.




Nici pe departe nu ma ocup cu vanzari sau cu reclame! Nici macar nu iau capsula! Ceva personal cu tine, nu pot si nu am cum sa am ceva din moment ce nu te cunosc! Imi pare rau daca am fost dura sau daca te am jignit, insa comentariile tale vizavi de pastila mi s au parut nu numai "mistocare" ci si foarte rautacioase! Eu ca cititor si posibil consumator asa vad si am impresia ca imi doresti raul in nici-un caz binele! Asta este motivul pentru care m-am luat de tine, daca pot sa zic asa!
Cu varsta nu am avut intentia sa te jignesc daca nu mi faceai observatie de greseala cu dublu "i"! Am vrut sa ti arat ca si tu poti gresi cu toate ca in mine ai aruncat cu "pietre".
Iar despre greselile gramaticale mai mult sau mai putin grave, i se poate intampla si unui profesor de romana sa greseasca, i se poate intampla oricui, oricat de destept ar fi! Si se mai fac si din greseala fara sa ti dai seama. Insa asta nu da dreptul nimanui sa jigneasca sau sa corecteze rautacios sau sa judece! Iar venin... toti avem o doza ca sa ne aparam cand e nevoie! Sper ca ti ai schimbat parerea despre mine!
pisi08
Postat pe 7 Aprilie 2009 14:22
Buna fetelor...cine imi spune si mie ce sa fac sa dau jos cateva kg....ce medicamente sa i-au...?
pretty_little_girl
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:29
medicamente? no way...

gimnastica, miscare in aer liber si o dieta sanatoasa

nu te indopa cu pastile ca faci ceva la ficat..mai acu' o luna a murit una de la pastile de slabit...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:33
De la: pretty_little_girl, la data 2009-04-07 17:29:57Buna fetelor...cine imi spune si mie ce sa fac sa dau jos cateva kg....ce medicamente sa i-au...?

Exact despre asta vorbeam.
In loc sa mearga la un doctor, la un nutritionist sa intrebe ce i se potriveste, sa faca analize, intra pe forumuri si intreaba lumea cam ce medicamente sa ia. Ti se pare normal? Da. Incerc sa le descurajez sa ia medicamente de slabit dupa ureche tocmai ca sa nu dea in alte boli mai tarziu. Daca asta ti se pare rautate din partea mea, ma inclin in fata ta.
Micass
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:34
micass...e de preferat sa mergi la nutritionist...la medic...sa faci analize...

tu iti amintesti de tipa aia care a murit ca nu stiu ce pastile luase ? nu mai stiu cine povestea pe forum de chestia asta...

ce imi amintesc e ca avea copii si in jur de 30 de ani...

eu zic ca tot dieta si miscarea sunt cele mai sigure...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:38
bai nene, sa-mi bag bula...

wife...

nutritionistii sunt in general niste banditi dati pe-o mana cu producatorii de produse de slabit...

un nutritionist adevarat este extraordinar de scump, si in plus iti va spune ce nu vrei sa auzi: ca trebuie sa-ti schimbi stilu' de viata, ca trebuie sa mananci mai putin, ca trebuie sa renunti la carne, dulciuri, alcool si sucuri, ca trebuie sa te culci odata cu gainile, ca trebe sa faci miscare (min. 10 km pe zi de mers pe jos! - in fiecare zi!!!)...

si in final iti va spune ca nu exista minuni, ca vei slabi da' esti prea batran/batrana pt abdomene plate, ca celulita nu dispare cu dieta (si de fapt nu dispare deloc!)... cui dracu-i mai trebe nutritionist in conditiile astea?...
zambil
Postat pe 7 Aprilie 2009 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
capsula de slabit minune 245 De la: garbo105389 25 Aprilie 2010 18:24
buna 18 De la: anca_53 11 Aprilie 2010 10:54
Vreau sa slabesc 32 De la: garbo_1399 29 Aprilie 2018 20:28
Mandura trim chiar functioneaza!!! 2 De la: garbo173066 21 Octombrie 2010 13:55
Calivita International 9 De la: m_i76 8 Septembrie 2011 21:22
Setari Cookie-uri