capsula de slabit minune

a incercat cineva capsula de slabit de la arpfarma. e destul de scumpa si vroiam sa stiu daca functioneaza

Postat pe 17 Octombrie 2008 15:10
Buna dimineata....am incercat-o ... da rezultate...si nu creeaza probleme. Succes!
daneyra
Postat pe 21 Octombrie 2008 09:55
CAPSULA DE SLABIT E NUMITA FOARTE BINE DE SLABIT,
PENTRU CA EU CHIAR SLABESC DE O SAPTAMINA O IAU SI AM SLABIT 3 KG,SI MA SIMT FORTE BINEE
LUATI CU INCREDERE,EU NU CRED CE SPUN MEDICII...POVESTI, PARCA EI NU
I-AU PASTILE DE SLABIT SI FAC TOT FELUL DE DIETE CA SA ARATE BINE,
SI REDUCTIL DE 15 MG E FORTE BUN,VA SPUN DIN PROPRIE EXPERIENTA,SUCCES.

Postat pe 22 Octombrie 2008 11:39
eu nu cred in pilula magica care te slabeste peste noapte...eu consider k singura dieta care te poate mentine toata viata e o alimentatie sanatoasa si echilibrata combinata cu 2 l d apa plata zilnic si exercitii fizice....bun,sa zicem k iei pilula magica si slabesti,apoi cum faci sa te mentii? apare efectul "yo-yo"...kilogramele o sa reapara k prin minune
ave_alexu
Postat pe 28 Octombrie 2008 20:03
IUBITA MEA ...ACUM AI 2O DE ANI NU AI PURTAT NICI O SARCINA,CIND AJUNGI LA O VIRSTA NU MAI SLABESTI ASA DE USOR CUM CREZI TU.
MAI ALES DACA AI NOROCUL SA TI SE SCHIMBE METABOLISMUL IN URMA SARCINII ATUNCI CE FACI?CU DOI COPII,VIATA COSTISITOARE DIN ZIUA DE AZI ,NU CRED CA O SA MAI AI FOARTE MULT TIMP DE JOGGING.
MAI VORBIM PESTE 2O DE ANI.

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:21
SA STII CA MERITA

Postat pe 29 Octombrie 2008 23:22
De la: daneyra, la data 2008-10-21 09:55:42Buna dimineata....am incercat-o ... da rezultate...si nu creeaza probleme. Succes!

Cum se numeste aceasta pastila?
camitza_2000
Postat pe 4 Noiembrie 2008 08:59
si dupa ce slabiti cum faceti sa va si mentineti greutatea?
ave_alexu
Postat pe 4 Noiembrie 2008 15:39
si acum manaci ce vrei si knd vrei? poti sa bagi in tine oricat k nu te mai ingrasi?nu cred
ave_alexu
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:18
cat ai slabit?si de cand nu mai iei acele pastile?poate organismul s saturat sa il slabesti si are nevoie putin de o relaxare,pana knd o s iti dai seama k greutatea o sa o ia razna,daca nu vei avea grija ce mananci
ave_alexu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 20:36
Buna si eu am luat "capsula de slabit" si chiar am slabit ...din pacate am luat-o doar o luna....si am slabit destul de mult ...insa eu am insomnii si nervozism f mare de la ea :) poate ca sufar eu cu nervii ihihih sau cu capul oricum am mai multe prietene care au slabit f mult cu ea ,...si se mentin :) va pup o zi buna la toate/toti :)bye bye
Arianna27
Postat pe 24 Noiembrie 2008 14:58
New Super Slim / 8 kg in 2 luni la un metabolism lent varsta 49. Ma simt ok, akum mai iau cate una cand imi amintesc- cam la 5-6 zile.Comanda pe internet.
micky04
Postat pe 7 Decembrie 2008 01:09
stai linistita ,starea de nervi este de la insomnie,intradevar dupa 4 zile de pastile......am ajuns la urgenta perfuzata ,am 1,75 si 90kg.....mult al naibii dar dupa ce imi mai revin incerc altceva
mihaiela_mastica
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:37
Si eu iau pastila de 2 luni si am slabit 8 kg.Am avut starile astea in primele 2 saptamani dar acum ma simt foarte bine si....mai usoara
Bafta si nu uita sa bei cat poti de multa apa.Au sa dispara starile astea .
evrika67
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:32
cum pot sa comand pastila de slabit? am 1.60 m si 65 kg. vreau sa slabesc 10 kg. astept raspuns. mc
laina_ella
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:09
capsula de slabit de la arpfarma se gaseste in farmacii si costa 105 lei/30 pastile(pt o luna),parerea mea este sa iti faci niste analize mai intai,ca sa nu ajungi ca mine sa pici pe strada
mihaiela_mastica
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:37
De la: laina_ella, la data 2008-12-07 14:09:54cum pot sa comand pastila de slabit? am 1.60 m si 65 kg. vreau sa slabesc 10 kg. astept raspuns. mc

intra pe site la arpfarma si comanda.e 79 ron
evrika67
Postat pe 7 Decembrie 2008 19:26
PICATURILE MINUNE, HERBAL LIFE, REDUCTIL, FOREVER = VRAJEALA, ABUREALA, PROSTEALA PE FATA!!!!
Dupa ce ca sunt scumpe cu draci mai trebuie sa comanzi si tot tacamul( pastilute, ceiulete, batonase proteice, shake-uri, etc) nici nu-si fac efectul deloc sau aproape deloc, mai suport si efectele secundare printre care cel mai grav este efectul yo-yo!!!
Si da am consultat un nutritionist inainte de a le incerca!!! Si da am renuntat la paine si la dulciuri si la toate grasimile atat in timpul dietelor cat si dupa...REZULTATUL e dezastruos sunt total dezamagita!!!
Fetelor numai puneti botul la vrajelile astea ieftine.Unica cale de slabit este o alimentatie sanatoasa, si multa MISCARE, mergeti la sala, va spun din experienta ca efectul e garantat!!!
teobucataru2006
Postat pe 7 Decembrie 2008 21:07
Multa miscare? lucrez 9-10 ore in fata computerului...
luna_m2003
Postat pe 15 Decembrie 2008 21:46
daca tot ai dat nume de companii invata sa le si scrii...se scrie Herbalife,apropo...si ai rezultate naspa pentru k ai revenit la proastele obiceiuri alimentare...medicamentele pot da efecte secundare,plantele insa nu!!!mai documenteaza-te si nu mai fi asa de revoltata pe niste lucruri de care habar nu ai...ce ai incercat si c ai facut de esti asa de nemultumita???tu ce credeai k daca iei o pastila si bagi in tine carbohidrati rai si alte tampenii slabesti ,nu???ei,bine asta nu o sa se intampla...la fel si daca mergi la sala...mergi la sala+cartofi prajiti+cola in fiecare zi+apa plata DELOC=UN ESEC TOTAL
ave_alexu
Postat pe 16 Decembrie 2008 23:04
De la: ave_alexu, la data 2008-12-16 23:04:52daca tot ai dat nume de companii invata sa le si scrii...se scrie Herbalife,apropo...si ai rezultate naspa pentru k ai revenit la proastele obiceiuri alimentare...medicamentele pot da efecte secundare,plantele insa nu!!!mai documenteaza-te si nu mai fi asa de revoltata pe niste lucruri de care habar nu ai...ce ai incercat si c ai facut de esti asa de nemultumita???tu ce credeai k daca iei o pastila si bagi in tine carbohidrati rai si alte tampenii slabesti ,nu???ei,bine asta nu o sa se intampla...la fel si daca mergi la sala...mergi la sala+cartofi prajiti+cola in fiecare zi+apa plata DELOC=UN ESEC TOTAL[/quote

Scuza-ma dak ti-am defaimatpe buna drepate vre-o firma a carei reprezentanta cu siguranta esti. Doar asa se explica de ce ai luat comentariul meu ca pe un atac la persoana. Ia-o mai usor sa nu faci naibii vre-un stop cardiac ceva...
teobucataru2006
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:34
Fetelor,am si eu nevoie d ajutorul vostru: Un vot te rog pt CRACIUNITZA MOSULUI-doar click,fara cont,pe info pro-PINK PRINCESS,ANDRA-http://craciunite.infopro.ro/index.php?uid=30129 Este ultima zi azi, si sunt in urma rau cu voturile,dc vrei sa ma ajutati :( Raman datoare,sau,dc participati,va votez si eu
andradeedee
Postat pe 22 Decembrie 2008 11:03
stai linistita draga...nu pun la suflet ce zic unii si altii!!!dar eu consum anumite produse de foarte buna calitate si stiu ce rezultate am obtinut...numai prin prisma acestui lucru pot vorbi
ave_alexu
Postat pe 22 Decembrie 2008 20:28
o iau de la Craciun si chiar functioneaza, am dat 4 kg. jos. dac-o vrei mai ieftina caut-o pe internet si o gasesti cam la 78 ron. succes
pn_mihaela
Postat pe 21 Ianuarie 2009 08:54
UITE:Eu am 37 de ani,am un copil de 15 ani,probleme cu tiroida am avut cam 10 ani,dereglari hormonale,retentie de apa....alergam ,mergeam la sala ,tineam tot felul de regimuri[controlate desigur]si nemai vrb de cele costisitoare de la ALOE VERA,sau HERBALIFE.NIMIC NU MI-A FOLOSIT!DIN NOIEMBRIE AM INCEPUT SA IAU CAPSULA DE SLABIT DE LA ARPFARM,SI JUR CA AM SLABIT 13 KG,MA SIMT 100%MAI BINE IN PIELEA MEA,AM CHEF DIN NOU DE VIATA,POT SA MA IMBRAC MAI FEMININ!DACA NU CREDETI IATA ID MEU:mandi_tunde@yahoo.com/hi5....A si am uitat sa va spun mi-a reglat tensiunea,inainte aveam max 7050,acum am in jur de 110 ,11580.
dorkatunde
Postat pe 22 Ianuarie 2009 02:12
buna fetelor....si eu am incercat capsula de slabit...am inceput dupa craciun. am 1.75 inaltime si aveam 70 kg ...nici macar nu am terminat pastilele si am 62 kg....acum iau din 2 in 2 zile pt ca nu mai imi doresc sa slabesc. in prima saptamana am avut insomnii, nervii intinsi la maxim si senzatia de gura uscata. am mancat totusi multe fructe si am baut multa apa, pe urma nu am mai avut nicio problema. aaa si ce mi se pare important , nu am ramas cu vergeturi sau celulita. si eu mi-am recapatat increderea in mine.....acum am inceput sa merg la sala pt a ma mentine. concluzia este ca pastilele sunt bune.
leeloo
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:22
buna...eu am inceput sa iau pastila de acum 5zile ...nu m-am simtit prea bine..hmm as putea trece peste...vreau sa va zic ca in primele 2 zile simteam efectiv cum slabesc ...blugii imi erau din ce in ce mai largi...aproape 2 kg in 2 zile e ff mult...urmatoarele 2 zile am stagnat pur si simplu...nu se intampla nimic...astazi(a 5-a zi) nu am mai luat ,cred ca voi lua odata la 2 zile .nici nu stiu cum sa fac...:(
jannine21
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:37
nu pot sa-ti spun eu ce tb sa faci....tu iei decizia asta in functie de cum te simti....in prima sapt te simti mai ciudat , pana se acomodeaza organismul cu pastilele. de ex, o prietena de-a mea in primele 2 zile a zacut pur si simplu, stari de voma , ameteli, iar eu nu am avut pb decat cu insomnia....depinde de fiecare organism. Ea nu mai ia pastilele , eu acum termin toate cele 30 pastile...la ultima folie, am luat o pastila la 2 zile pt ca am slabit suficient....bafta la slabit ;)
leeloo
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:51
spune-mi si mie,care e numele ei? Asa se numeste"capsula de slabit minune"??? Si de unde o cumpar ??? Nu stiu ce sa cred este asa extraordinara????? Daca crezi ca este asa da-mi si mie detalii.Multumesc!!!!
claudia_constantin69
Postat pe 29 Ianuarie 2009 22:35
Da asa se numeste "Capsula de slabit" o gasesti la plafar , eu am dat 120 lei pe cutie, are 5 folii a cate 6 pastile...Le-am terminat si am slabit mai mult de 8 kg desi nu aveam nevoie ..ultima folie am luat o pastila la 2 zile ....ma simt bine..in afara de insomnii si ameteli usoare nu am avut nimic, dar daca simti ca nu iti este bine de la ea , iti recomand sa te opresti.
leeloo
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta restrictiva m-a adus in pragul anorexiei 4 De la: _blondyna 9 August 2011 01:59
sallut 13 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:47
Cetona de zmeura 5 De la: garbo_9708 8 Iulie 2014 13:49
Stie cineva ceva despre pastilele alea de arderea grasimilor de la Yves Rocher? 3 De la: lobella 10 Noiembrie 2013 20:37
Ce carte (roman) cititi? 33 De la: caleidoscop 31 Mai 2012 00:47
Setari Cookie-uri